Ma 2017. március 24., péntek, Gábor és Karina napja van. Holnap Irén és Írisz napja lesz.

Sporthírek

Olvasóink értékelése:  / 0

ATLÉTIKA MEZEI FUTÁS JEGYZŐKÖNYV

Barcs DSB

HELYSZÍN, IDŐPONT: Barcs Szabadidő Központ 2017.03.22.

A versenyen 7 iskola 171 tanulója (102 fiú és 69 leány) állt rajthoz.

DSCF2385 másolata

I. korcsoport leány: (23 induló)

1. Szarka Jonka                                 2008  Deák Ferenc Általános Iskola Barcs

2. Récsán Petra                                  2009   Deák Ferenc Általános Iskola Barcs

3. Pataki Lili                                       2008   Deák Ferenc Általános Iskola Barcs

4. Otártics Enikő                                2008  Arany János Általános iskola Barcs

5. Nagy Alíz                                        2008   Deák Ferenc Általános Iskola Barcs

6. Kálmán Beáta                                2008   Arany János Általános iskola Barcs

 

Csapat:

1. Deák Ferenc Általános Iskola Barcs   11 helyezési szám

Csapat tagok:

1. Szarka Jonka                                  2008  

2. Récsán Petra                                  2009  

3. Pataki Lili                                       2008  

4. Nagy Alíz                                        2008  

5. Pataki Viktória                               2008  

 

2. Arany János Általános iskola Barcs 33 hsz.

 

I. korcsoport Fiú: (33)

1. Szűcs Olivér                                   2008   Arany János Általános iskola Barcs

2. Horváth Károly                               2008   Arany János Általános iskola Barcs

3. Csorbics Dániel                              2008   Arany János Általános iskola Barcs

4. Czifrák Lóránt                                2008 Deák Ferenc Általános Iskola Barcs

5. Landesz Kristóf                               2008   Deák Ferenc Általános Iskola Barcs

6. Hartmann Roland                          2008   Arany János Általános iskola Barcs

 

Csapat:

1. Arany János Általános iskola Barcs   12 hsz.

Csapat tagok:

1. Szűcs Olivér                                  2008   Arany János Általános iskola Barcs

2. Horváth Károly                               2008   Arany János Általános iskola Barcs

3. Csorbics Dániel                              2008   Arany János Általános iskola Barcs

4. Hartmann Roland                          2008   Arany János Általános iskola Barcs

5. Mardegán Brunó                           2008   Arany János Általános iskola Barcs

 

2. Deák Ferenc Általános Iskola Barcs   24 hsz.

 

II. korcsoport leány: (19)

1.     Csillinggh-Molnár Anna             2006    Deák Ferenc Általános Iskola Barcs

2.     Horváth Lara                              2006    Deák Ferenc Általános Iskola Barcs

3.     Orsós Orsolya                            2006    Gábor Andor Általános Iskola Babócsa

4.     Péter Leila                                            Deák Ferenc Általános Iskola Barcs

5.     Takács Karola                                        Arany János Általános iskola Barcs

6.     Gráf Elisabeth                                        Deák Ferenc Általános Iskola Barcs

 

Csapat:

1. Deák Ferenc Általános Iskola Barcs 13 hsz.

Csapat tagok:

1. Csillinggh-Molnár Anna     2006

2. Horváth Lara                      2006

3. Péter Leila EMMI               2007

4. Graf Elisabeth                    2007

5. Horváth Panni                    2006

2. Arany János Általános iskola Barcs 52 hsz.

II. korcsoport fiú: (41)

1. Szaka Regő                                     2006    Deák Ferenc Általános Iskola Barcs

2. Honfi Barnabás                              2006    Arany János Általános iskola Barcs

3. Lantos Zoltán                                 2006    Deák Ferenc Általános Iskola Barcs

4. Somogyi Lóránd                             2007    Arany János Általános iskola Barcs

5. Göbölös Máté                                2006    Arany János Általános iskola Barcs

6. Szokol Botond                                2006    Deák Ferenc Általános Iskola Barcs

Csapat:

1. Deák Ferenc Általános Iskola Barcs 16 hsz.

Csapat tagok:

1. Szaka Regő                        2006                          

2. Lantos Zoltán                     2006

3. Szokol Botond                     2006

4. Nemes Adrián                    2006

5. Nagy Zalán                         2006

2. Arany János Általános iskola Barcs   26 hsz.

3. Szivárvány EGYMI                          121 hsz.

 

III. korcsoport leány: (20)

1. Kovács Nóra                                   2004    Arany János Általános iskola Barcs

2. Szabó Emese                                  2005    Arany János Általános iskola Barcs

3. Orsós Vivien                         2005    I. István Általános iskola Homokszentgyörgy

4. Orsós Katalin                        2004    I. István Általános iskola Homokszentgyörgy

5. Keszthelyi Loretta                          2005    Arany János Általános iskola Barcs

6. Burka Mercédesz                           2004    Deák Ferenc Általános Iskola Barcs

 

Csapat:

1.         Arany János Általános iskola Barcs

Csapat tagok:

1. Kovács Nóra                       2004

2. Szabó Emese                      2005

3.Keszthelyi Loretta               2005

4.Nikolics Evelin                     2005

5.Makovi Lívia                        2005

2. Deák Ferenc Általános Iskola Barcs 40 hsz.

 

III. korcsoport fiú: (22)

1. Kovács Dominik                             2004    Arany János Általános iskola Barcs

2. Kovács Zsolt                                   2004    Arany János Általános iskola Barcs

3. Lakatos Szilveszter                         2004    Deák Ferenc Általános Iskola Barcs

4. Danóczi Zoltán               2004    Xantusz János Általános Iskola Csokonyavisonta

5. Andik Krisztián               2004    I. István Általános iskola Homokszentgyörgy

6. Kelemen Bence                             2004    Szivárvány EGYMI

Csapat:

  1. 1.Arany János Általános iskola Barcs 28 hsz.

Csapat tagok:

1. Kovács Dominik                  2004

2.Kovács Zsolt                        2004

3.Omacht Roland                   2005

4.Szűcs Zsombor                    2005

5. Kurucz Péter                       2004

2. Deák Ferenc Általános Iskola Barcs 35 hsz.

3. Szivárvány EGYMI 48 hsz.

 

IV. korcsoport leány: (10)

1. Nagyváradi Csenge                        2002    Arany János Általános iskola Barcs

2. Kátai Zsanett Mária          2002    Xantusz János Általános Iskola Csokonyavisonta

3. Niklovics Roxána                            2002    Arany János Általános iskola Barcs

4. Németh Edina                                           Gábor Andor Általános Iskola Babócsa

5. Mészáros Lívia                 2003    Xantusz János Általános Iskola Csokonyavisonta

6. Bolhói Cintia                                  2003    Deák Ferenc Általános Iskola Barcs

csapat:

  1. 1.Deák Ferenc Általános Iskola

csapat tagok:

1. Bolhó Cintia                       2003

2.Gazda Klaudia                     2002

3.Tóth Loretta                        2003

4. Pauska Fanni                      2002

 

IV. korcsoport fiú: (16)

1. Berta Bálint                         2002    I. István Általános Iskola Homokszentgyörgy

2. Pénzár Marcell                              2002    Deák Ferenc Általános Iskola Barcs

3. Pap Máté                                       2002    Gábor Andor Általános Iskola Babócsa

4. Orsós Csaba                                           Gábor Andor Általános Iskola Babócsa

5. Sarca Dániel                                          Gábor Andor Általános Iskola Babócsa

6. Orsós Dávid                                                           Szivárvány EGYMI

Csapat:

  1. 1.Gábor Andor Általános Iskola Babócsa

Csapat tagok:

1. Pap Máté                           2002

2.Orsós Tibor                         2002

3. Sarca Dániel                       2003

4. Kovács István                      2002

5. Nyerges Gergő                   2002

V. korcsoport Leány (1)

1. Elek Kornélia                                             Ipari Szakközép

 

V. KORCSOPORT Fiú (3)

1. Károly Ernő                                                Ipari Szakközép

2. Ignácz Ferenc                                            Ipari Szakközép

3. Kula Rajmond                                            Ipari Szakközép

 

VI. korcsoport Fiú (2)

  1. 1.Balogh PéIpari Szakközép
  2. 2.Bogdán ZoltáIpari Szakközép  

 

 

További cikkeink...

  1. Úszás országos döntő.
  2. Erőemelés EB 2017
  3. Regionális Judo verseny Barcson
  4. Győzött a kézi csapat
  5. Sportorvosi rendelés 2017
  6. Óvodások sportnapja eredmény 2017
  7. Óvodások Sportnapja 2017
  8. Női kézilabda
  9. Szabadidős programok 2017
  10. Focifarsang eredmények 2017
  11. Spordíjak 2017
  12. FociFarsang sorsolás 2017
  13. Moulin Rouge a bajnok
  14. Focifarsang 2017
  15. Hiradó 8 Terembajnokság
  16. Úszás Diákolimpia
  17. Hiradó 7 Terembajnokság
  18. Úszás eredmények Diákolimpia
  19. HÍradó 6 Terembajnokság
  20. Ezüst Ősz kupát nyert a Tak-Tika
  21. Hiradó 5 Terembajnokság 2015
  22. Ezüst Ősz sorsolás 2017
  23. Híradó 5 Terembajnokság
  24. Ulti bajnokság 2017
  25. Híradó 4. Terembajnokság
  26. Terembajnokság sorsolás 2016-2017
  27. Jótékonysági mérkőzés
  28. Hiradó 3 Terembajnokság
  29. Úszók évzárója.
  30. Hiradó2 Terembajnokság
  31. Mikulás Kupa sorsolás 2016
  32. Mikulás Kupa 2016
  33. Terembajnokság 2016-2017
  34. Kerékpártúra Križnicára
  35. Óvodák a Bozsik programban
  36. Határfutás eredmények 2016
  37. Határfutás Rajtlista 2016
  38. 25. Határfutás nevezések
  39. Sportorvosi rendelés Barcson 2016. II. félév
  40. Határfutás 2016
  41. Drava félmaraton eredmények 2016
  42. Dráva félmaraton rajtlista 2016
  43. Kistérségi Sportnap eredmények 2016
  44. Kistérségi labdarúgó torna sorsolás
  45. Kerékpártúra Barcs- Virovitica nevezések
  46. Kerékpártúra Viroviticára
  47. Nárcisz Futás eredmények 2016
  48. Nárcisz futás nevezések 2016
  49. Bozsik Intézményi labdarúgás 2016
  50. Nárcisz Futás 2016
  51. Sportorvosi rendelés 2016.04.21.
  52. Geocaching Barcson
  53. Nőnapi Sport 2016
  54. Sporthírek 2016.03.01.
  55. Gyalogtúra 2016.03.06.
  56. Sportorvosi rendelés 2016.03.
  57. Sporthírek 2016.02.22.
  58. Sportdíjak átadása 2016
  59. Last Minuté a Farsang kupa is
  60. Erdős Martin EB ezüstérmes
  61. Farsang Kupa nevezés
  62. Farsang Kupa sorsolás
  63. Last Minute a bajnok
  64. Úszás Megyei Döntő 2016
  65. Sportorvosi rendelés Barcson 2016
  66. 9. Híradó Terembajnokság
  67. Közönségdíj 2016
  68. Focifarsang 2016
  69. 8. Híradó Terembajnokság
  70. 7.Híradó Terembajnokság
  71. Ezüst Ősz eredmények 2016
  72. Diákolimpia úszás eredmények 2016
  73. Ezüst Ősz sorsolás 2016
  74. Úszás Diákolimpia Körzeti 2016.01.13.
  75. Ezüst Őszz nevezések 2016
  76. Ultiverseny 2016
  77. 6.Híradó Terembajnokság
  78. 5. Híradó Terembajnokság
  79. Terembajnokság Híradó 4
  80. 3. Híradó Terembajnokság
  81. Terembajnoksá teljes sorsolása
  82. Úszás Barcs Kupa részletes eredmények 2015
  83. Úszás Barcs Kupa 2015
  84. Terembajnokságban résztvevő csapatok
  85. Híradó 2. Terembajnokság
  86. Mikulás kupa eredmények
  87. Mikulás Kupa sorsolás
  88. Mikulás Kupa nevezések 2015
  89. Terembajnokság 1. forduló
  90. Mikulás Kupa 2015
  91. Terembajnokság sorsolás 2015
  92. Határfutás eredmények 2015
  93. Határfutás nevezés 2015.11.22.
  94. Barcs- Virovitica Határfutás 2015
  95. Terembajnokság 2015-2016
  96. Barcs-Križnica kerékpártúra
  97. Mezei futás eredmények
  98. Kerékpártúra Barcs - Križnica
  99. Határfutás 2015
  100. Határfutás 2015 Nevezések