Ma 2018. december 11., kedd, Árpád és Árpádina napja van. Holnap Gabriella napja lesz.

Sporthírek

Olvasóink értékelése:  / 0

Moulin Rouge hetedszer nyerte a Mikulás Kupát.


IMG 20181209_184356


Barcson 35. alkalommal rendezték meg a Mikulás teremlabdarúgó kupát. A Szabadidő sportegyesület és a Polgármesteri Hivatal közös rendezésében meghirdetett ünnepi kupára tizenhat csapat nevezett Kaposvárról, Pécsről, Szentlőrincről, Sellyéről, Segesdről, Babócsáról, Darányból és Barcsról. Négy négyes csoportban játszottak a csapatok, az 1-2. helyezett jutott a középdöntőbe, ahol a Non Stop 8-2-re győzött az Atom Nyerőmű SE ellen, Segesd a Zsíros Kenyér (Kaposvár 2-0) ellen, Moulin Rouge a Darány ellen nyert (5-0) és jutott tovább. A Titánok és Last Minute 1-1-es döntetlenje után büntetőkkel a Titánok jutottak tovább. Az elődöntők szoros mérkőzéseket hoztak. A Non Stop büntetőkkel győzött a Titánok ellen. A második elődöntő is az utolsó másodpercben dőlt el Pandur Ádám góljával a Moulin Rouge javára a Segesd ellen (3-2). A harmadik helyet a hazai Titánok nyerték az elfáradt Segesd legyőzésével (4-0). A hetedik döntőjét vívó Moulin Rouge magabiztosan hódította el ismét a kupát Non Stop 4-1-es legyőzésével.

 

3-4. helyért:   Titánok – Segesd 4-0

                Játékvezető: Cservölgyi József, Erdelecz József

                Gólszerzők: Patak Zsolt (2), Orsós István, Balogh András

Titánok: Niklovics Ricardó - Patak Zsolt, Orsós István, Balogh András, Szabó Gergő, Papdi Zoltán-

               Csapatvezető: Kelemen Géza

Segesd: Kovács Lázár-Horváth Attila,Kis Máté,Csimszi Dávid,Büki Márk, Ámon Bálint,Csatos Dániel,

             Budai Péter, Horváth István

 

1-2. helyért: Moulin Rouge – Non Stop 4-1

                Játékvezető: Cservölgyi Szilárd, Erdelecz József

                Gólszerző: Pandur Ádám, Kovács G. Tamás, Pandur László, Bedő Csaba illetve Kászonyi Ákos

 

Moulin Rouge: BANICZ BARNABÁS- PANDUR ÁDÁM, Pandur László, Kovács G. Tamás, Csajbók Péter,

                           Iván Dániel, Gergulás Ferenc,Bödő Csaba.

Non Stop: Bene László- Dick Richárd, Botykai Dávid, Gyaja Bence, KÁSZONYI ÁKOS, Balogh Bence,

                   Knézics Barnabás.

 

IMG 20181209_184212


Különdíjat kapott: Pandur Ádám (Moulin Rouge) gólkirály (13 gól), Banicz Barnabás (Moulin Rouge) kapus és Kászonyi Ákos (Non Stop) legjobb játékos.

 

 

Csoportmérkőzések

9.00 A 1-2    Olasz Görények                          - Titánok                                 3-2

9.17 A 3-4    Másnaposok                               - Non Stop                              1-3

9.34 B 1-2     Last Minute                               - Légió Sokk                           6-1

9.51 B 3-4     Sivatagi Rohamcsiga                 - Atom Nyerőerőmű SE         1-3

10.08 A 1-3    Olasz Görények                        - Másnaposok                         2-1

10.25 A 2-4    Titánok                                     - Non Stop                              3-2

10.42 B 1-3     Last Minute                            - Sivatagi Rohamcsiga            1-0

10.59 B 2-4     Légió Sokk Péterhida                   - Atom Nyerőmű SE               0-3

11.16 A 1-4    Olasz Görények                      - Non Stop                               1-4

11.33 A 2-3    Titánok                                    - Másnaposok                         3-0

11.50 B 1-4     Last Minute                            - Atom Nyerőmű SE              5-0

12.07 B 2-3     Légió Sokk Péterhida                  - Sivatagi Rohamcsiga            2-3

12.24 C 1-2     Darány                                   - VOICE Team                        5-1

12.41 C 3-4     Csokonyavisonta                    - Zsiros Kenyér                                 0-1

12.58 D 1-2    Moulin Rouge                        - Alibi Team Szigetvár            2-2

13.15 D 3-4    Segesd                                    - RuMungLo SE                                4-0

13.32 C 1-3     Darány                                  - Csokonyavisonta                   1-0

13.49 C 2-4     VOICE Team                         - Zsiros Kenyér                                 2-4

14.06 D 1-3    Moulin Rouge                        - Segesd                                  3-0

14.23 D 2-4    Alibi Team Szigetvár             - RuMungLo SE                     9-0

14.40 C 1-4     Darány                                  - Zsiros Kenyér                       1-3

14.57 C 2-3     VOICE Team                         - Csokonyavisonta                 2-1

15.15 D 1-4    Moulin Rouge                        - RuMungLo SE                   10-0

15.32 D 2-3    Alibi Team Szigetvár             - Segesd                                 1-2

 

Középdöntő:

15.50 „A”1. Non Stop                      -„B”2 Atom Nyerőmű SE                 8-2                 E

16.07 „B”1. Last Minute                  -„A”2 TITÁNOK                             1-1 (2-4)         F

16.24 „C”1. Zsíros Kenyér               -„D”2 Segesd                                     0-2                G

16.41 „D”1. Moulin Rouge              -„C”2 Darány                                    5-0                 H

 

Elődöntő:

16.58   E Non Stop                            - F TITÁNOK                                 1-1 (2-4)          K

17.15 G Segesd                                 - H Moulin Rouge                             2-3                  L

 

Döntők:

17.35 3-4.helyért Kv. TITÁNOK      – Lv. Segesd                                    4-0

17.55 1-2. helyért Kgy. Non Stop     – Lgy. Moulin Rouge                      1-4

 

35. Mikulás Kupa végeredménye:

1. Moulin Rouge

2. Non Stop

3. Titánok

4. Segesd


Különdíjat kaptak:

-          Pandur Ádám (Moulin Rouge) gólkirály 13 gól

-          Banicz Barnabás (Moulin Rouge) legjobb kapus

-          Kászonyi Ákos (Non Stop) legjobb játékos

 

 

 

További cikkeink...

  1. Mikulás Kupa sorsolás 2018
  2. Mikulás Kupa 2018
  3. Asztalitenisz eredmények
  4. Terembajnokság 2018-2019
  5. Asztalitenisz verseny
  6. Határfutás eredmények 2018
  7. Határfutás nevezések 2018
  8. Kerékártúra Viroviticára 2018
  9. Határfutás 2018
  10. Sportorvosi rendelés 2018 ősz
  11. Nyári Sportnap a Strandon
  12. Vizivarázs barcsi győzelemmel 2018
  13. Kistérségi Sportnap eredményei 2018
  14. Balaton-átúszás elhalasztva
  15. Kistérségi labdarúgás sorsolás
  16. Kerékpártúra Viroviticára 2018.06.23.
  17. Nárcisz Futás eredmények 2018
  18. Négy Város Labdarúgó Torna 2018
  19. Nemzeti Regatta Vitorlás verseny 2018.06.09-10.
  20. Széchényi Kupa 2018
  21. Sporttámogatás 2018
  22. Bozsik Gyermeklabdarúgás 2018
  23. Drava karaván 2018
  24. Nárcisz Futás 2018
  25. Óvodás Bozsik program 2018
  26. Barcsi VSE taggyűlése
  27. Križnicára kerekeztünk 2018.04.14.
  28. Mezei futás 2018
  29. Kriznica 2018.04.14.
  30. Óvodás sportnap 2018
  31. Nőnapi Sport
  32. Kézilabda bajnoki mérkőzések 2018
  33. Szabadidős Programok 2018
  34. Kézilabdás egyeztetés Viroviticával
  35. Barcs Város sportdíjazottjai 2017
  36. Focifarsang eredmény 2018
  37. Focifarsang sorsolás 2018
  38. Sportorvosi rendelés Barcson 2018
  39. Végeredmény terembajnokság
  40. Úszás Diákolimpia megyei bajnokaink
  41. Híradó 8 Teremlabdarúgó bajnokság
  42. FOCIFARSANG 2018
  43. Híradó 7 Terembajnokság 2017
  44. Híradó 6 Terembajnokság 2018
  45. Ezüst Ősz eredmény 2018
  46. Ezüst Ősz sorsolás 2018
  47. Híradó 5. Terembajnokság 2017
  48. Diákolimpia Úszás Körzeti Döntő 2018
  49. Híradó 4 Terembajnokság 2017
  50. Híradó 3 Terembajnokság 2017
  51. Ezüst Ősz Labdarúgás 2018
  52. Teremlabdarúgó bajnokság sorsolás 2017
  53. Híradó 2. Terembajnokság 2017
  54. Moulin Rouge nyerte a 34. Mikulás Kupát
  55. Barcsi Karate siker
  56. Mikulás Kupa sorsolása
  57. Hiradó 1. Terembajnokság
  58. Kézilabda mérkőzések
  59. Teremlabdarúgó bajnokság 2017-2018
  60. Mezei futás 2017 ősz
  61. Óvis Bozsik Program 2017.09.29.
  62. Judo bemutató 2017
  63. Kerékpártúra Križnicára 2017
  64. Kerékpárral Viroviticára 2017
  65. Autómentes Nap volt Barcson 2017
  66. Határfutás eredmények 2017
  67. Kerékpártúra Viroviticára 2017
  68. Határfutás nevezések 2017.09.16.
  69. Határfutás nevezések 2017
  70. Sportorvosi rendelés 2017 ősz
  71. Határfutás 2017
  72. Dráva félmaraton eredmények 2017
  73. Barcs -Heresznye Dráva Félmaraton nevezések
  74. Balatonátúszás 2017
  75. Balaton-átúszás
  76. Barcsi Tűzoltók sikere 2017
  77. Nárcisz Futás eredmények 2017
  78. Kerékpártúra Kriznicára 2017
  79. Labdarúgó Torna
  80. DRáva Karaván 2017.07.18.
  81. Nárcisz futás 2017
  82. Geocaching
  83. Jankovics Liza a válogatottban
  84. Barcsi VSE 2016 Beszámoló
  85. Mezei Futás 2017
  86. Úszás országos döntő.
  87. Erőemelés EB 2017
  88. Regionális Judo verseny Barcson
  89. Győzött a kézi csapat
  90. Sportorvosi rendelés 2017
  91. Óvodások sportnapja eredmény 2017
  92. Óvodások Sportnapja 2017
  93. Női kézilabda
  94. Szabadidős programok 2017
  95. Focifarsang eredmények 2017
  96. Spordíjak 2017
  97. FociFarsang sorsolás 2017
  98. Moulin Rouge a bajnok
  99. Focifarsang 2017
  100. Hiradó 8 Terembajnokság