Ma 2018. január 20., szombat, Fábián és Sebestyén napja van. Holnap Ágnes napja lesz.

Sporthírek

Olvasóink értékelése:  / 0

 

Diákolimpia Körzeti Úszás 2018.01.10. Barcs Rekreációs Központ
Hát úszás
50 m
1. I. korcsoport fiú hát
1. sáv 2. sáv 3. sáv 4. sáv 5. sáv 6. sáv
Bedő Kornél A Botos Nathaniel A Széll Csaba D Kálsecz Gergő D
II. korcsoport fiú hát
2. 1. sáv 2. sáv 3. sáv 4. sáv 5. sáv 6. sáv
Pintér Bence D Hartmann Róbert A Bencze Botond D Hamarics Dávid   D Szabó Zalán D Czifrák Lóránd D
I. korcsoport leány hát
3. 1. sáv 2. sáv 3. sáv 4. sáv 5. sáv 6. sáv
Gali Laura D Récsán Petra I.kcs. D Csáki Dorina A
II. korcsoport leány hát
4. 1. sáv 2. sáv 3. sáv 4. sáv 5. sáv 6. sáv
Ránics Hanna D Bagó Hanna D Losteiner Flóra A Reinis Rebeka D Szarka Jonka D Kálsecz Adél D
100m hát III. kcs.fiú
5. 1. sáv 2. sáv 3. sáv 4. sáv 5. sáv 6. sáv
Horváth Levente D IV.Kcs.Buzics Bence "B"DV Horváth Zoltán V.kcs. IV.kcs Utasi Benjámin "A" DV
100m hát V-VI. kcs.fiú
6. 1. sáv 2. sáv 3. sáv 4. sáv 5. sáv 6. sáv
Bencze Áron "B" D IV.kcs Paluska Péter "B" DV Kacs Máté "A" DV IV. kcs Kovács Dominik "A" A
100 m hát III. korcsoport lány
7. 1. sáv 2. sáv 3. sáv 4. sáv 5. sáv 6. sáv
Bozsó Mira D Csillingh M. Ana D IV.kcs Kovács Nóra "A"DV VI.kcs Horváth Réka DV VI.kcs Szabó Dóra DV VI.kcs Szabó Petra Lilla DV
Mellúszás
50 m mell
II. korcsoport fiú
8. 1. sáv 2. sáv 3. sáv 4. sáv 5. sáv 6. sáv
Szűcs Olivér András A Migács Alex A
III. korcsoport fiú mell
9. 1. sáv 2. sáv 3. sáv 4. sáv 5. sáv 6. sáv
"B" Bocz Kálmán D "B" Horváth Zsombor D "B" Nagy Zalán D "B" Krisztián Dániel DV  "B" Hartmann József A
II. korcsoport leány mell
10. 1. sáv 2. sáv 3. sáv 4. sáv 5. sáv 6. sáv
I.kcs Markó Zsófia A Bagó Hanna Dóra D Terényi Angéla D
III. korcsoport leány mell
11. 1. sáv 2. sáv 3. sáv 4. sáv 5. sáv 6. sáv
Csanaki Nikolett D Oblián Brigitta A Friedrich Luca D Gulácsi Nikol D
III. korcsoport leány mell 50 m
12. 1. sáv 2. sáv 3. sáv 4. sáv 5. sáv 6. sáv
Rácz Réka Hanna D Horváth Panni D Horváth Lara D Simon Sára D Török Titánia D
100 m mell
IV.korcsoport
13. 1. sáv 2. sáv 3. sáv 4. sáv 5. sáv 6. sáv
Szűcs Péter Zsombor a Buzics Bence G Fekete Tamás Bence G Horváth Bálint G Kovács Márton G Haász Özséb DV
100 m mell VI. korcsoport
14. 1. sáv 2. sáv 3. sáv 4. sáv 5. sáv 6. sáv
Jáger Balázs DV Keserű Zsombor Bálint DV "A" pil Kovács Zsolt IV. A
100 m mell VI. korcsoport Lány
15. 1. sáv 2. sáv 3. sáv 4. sáv 5. sáv 6. sáv
"B" Szabó Emese DV "A" Prekodravac Malina A "B" Molnár Róza DV VI.kcs Arató Adél DV
Gyors úszás
50m gyors
I. korcsoport fiú
16. 1. sáv 2. sáv 3. sáv 4. sáv 5. sáv 6. sáv
Bedő Kornél A Botos Nathaniel   A Kálsecz Gergő D Széll Csaba D Kővári Péter D Vízi Boldizsár D
I. korcsoport leány gy
17. 1. sáv 2. sáv 3. sáv 4. sáv 5. sáv 6. sáv
Csáki Dorina A Markó Zsófia A Gali Laura D Récsán Petra D Nagy Kíra D Szarka Száva D
II. korcsoport fiú gy
18. 1. sáv 2. sáv 3. sáv 4. sáv 5. sáv 6. sáv
Hartmann Róbert A Horváth Gergő A Migács Alex A Szilágyi Ágoston A Szűcs Olivér András A
II. korcsoport fiú gy
19. 1. sáv 2. sáv 3. sáv 4. sáv 5. sáv 6. sáv
Becze Botond D Boncz Márton András D Hamarics Dávid   D Szabó Zalán D Pintér Bence D Czifrák Lóránd D
II. korcsoport leány gy
20. 1. sáv 2. sáv 3. sáv 4. sáv 5. sáv 6. sáv
Losteiner Flóra A Oblián Liliána A Kálsecz Adél D Terényi Angéla D
II. korcsoport leány gy
21. 1. sáv 2. sáv 3. sáv 4. sáv 5. sáv 6. sáv
Kulcsár Anna CSv. Kuczkó Flóra D Reinis Rebeka D Szarka Jonka D
100 m gyors
III. korcsoport fiú gy
22. 1. sáv 2. sáv 3. sáv 4. sáv 5. sáv 6. sáv
Boncz Kálmán "B" Nagy Zalán "B" Szarka Regő "B" Bencze Áron D "B"
III. korcsoport fiú gy
23. 1. sáv 2. sáv 3. sáv 4. sáv 5. sáv 6. sáv
Hartmann József "B"A Horváth Zsombor "B" Krisztián Dániel "B" DV Horváth Levente D
24. III. korcsoport leány gy
1. sáv 2. sáv 3. sáv 4. sáv 5. sáv 6. sáv
Csanaki Nikolett D Oblián Brigitta "B" A Gulácsi Nikol "B" D Molnár Vera "B" DV Horváth Panni "B" D Friedrich Luca "B" D
III. korcsoport leány gy
25. 1. sáv 2. sáv 3. sáv 4. sáv 5. sáv 6. sáv
Rácz Réka Hanna "B" D Simon Sára "B" Török Titánia "B" D Pammer Sára "B" DV
III. korcsoport leány gy
26. 1. sáv 2. sáv 3. sáv 4. sáv 5. sáv 6. sáv
Bozsó Mira "B" D Csillingh-Molnár Anna "B" Horváth Lara "B" D Prekodravac Malina "A" A
27. IV. korcsoport fiú gyors
1. sáv 2. sáv 3. sáv 4. sáv 5. sáv 6. sáv
Szűcs Péter Zsombor "B"A Remes Dániel "B" D Haász Marcell "B" D Göbölös Kristóf "B" DV
IV. korcsoport fiú gyors
28. 1. sáv 2. sáv 3. sáv 4. sáv 5. sáv 6. sáv
Fekete Tamás Zoltán "B" G Kovács Dominik "A" DV Kovács Zsolt "A" DV Utasi Benjámin "A" DV Kovács Márton "B" G Gál Bence "B" DV
IV. korcsoport leány gy
29. 1. sáv 2. sáv 3. sáv 4. sáv 5. sáv 6. sáv
Szabó Emese "B" DV Szabó Hanna Virág "B" DV Kovács Nóra "A" DV Varga Eszter Viktória "B"DV Varga Réka Emese "B" DV Tarr Anett "B" D
V-VI. korcsoport fiú gy
30. 1. sáv 2. sáv 3. sáv 4. sáv 5. sáv 6. sáv
Horváth Zoltán "B" A Kacs Máté "A" DV Jáger Balázs "B" DV Székely Ábrahám "B"DV
V-VI. korcsoport fiú gy
31. 1. sáv 2. sáv 3. sáv 4. sáv 5. sáv 6. sáv
Horváth Zoltán V. DR.V. Bordás Bence "B" DV Széll Boldizsár "B" DV Kecsekés Gergely "B" DV
VI. korcsoport Lányok gy
32. 1. sáv 2. sáv 3. sáv 4. sáv 5. sáv 6. sáv
Arató Adél "B" DV Botykai Zsófia "B" DV Cseh Réka "B" DV Horváth Réka "B" DV Szabó Petra Lilla "B" DV
4x50 m
II. III. korcsoport fiú
33. 1. sáv 2. sáv 3. sáv 4. sáv 5. sáv 6. sáv
Deák Fiú II. kcs. Arany Fiú II.kcs. Deák III. kcs Fiú Deák IV. kcs Fiú Dráva V. IV. kcs Fiú VI.kcs Dráva V. fiú
II. III. korcsoport
34. 1. sáv 2. sáv 3. sáv 4. sáv 5. sáv 6. sáv
IV.kcs.fiú G Deák II. lány Deák III. lány Dráva V. lány III. kcs. Dráva V. lány IV. kcs Dráva V.lány VI. kcs

További cikkeink...

  1. Híradó 4 Terembajnokság 2017
  2. Híradó 3 Terembajnokság 2017
  3. Ezüst Ősz Labdarúgás 2018
  4. Teremlabdarúgó bajnokság sorsolás 2017
  5. Híradó 2. Terembajnokság 2017
  6. Moulin Rouge nyerte a 34. Mikulás Kupát
  7. Barcsi Karate siker
  8. Mikulás Kupa sorsolása
  9. Hiradó 1. Terembajnokság
  10. Kézilabda mérkőzések
  11. Teremlabdarúgó bajnokság 2017-2018
  12. Mezei futás 2017 ősz
  13. Óvis Bozsik Program 2017.09.29.
  14. Judo bemutató 2017
  15. Kerékpártúra Križnicára 2017
  16. Kerékpárral Viroviticára 2017
  17. Autómentes Nap volt Barcson 2017
  18. Határfutás eredmények 2017
  19. Kerékpártúra Viroviticára 2017
  20. Határfutás nevezések 2017.09.16.
  21. Határfutás nevezések 2017
  22. Sportorvosi rendelés 2017 ősz
  23. Határfutás 2017
  24. Dráva félmaraton eredmények 2017
  25. Barcs -Heresznye Dráva Félmaraton nevezések
  26. Balatonátúszás 2017
  27. Balaton-átúszás
  28. Barcsi Tűzoltók sikere 2017
  29. Nárcisz Futás eredmények 2017
  30. Kerékpártúra Kriznicára 2017
  31. Labdarúgó Torna
  32. DRáva Karaván 2017.07.18.
  33. Nárcisz futás 2017
  34. Geocaching
  35. Jankovics Liza a válogatottban
  36. Barcsi VSE 2016 Beszámoló
  37. Mezei Futás 2017
  38. Úszás országos döntő.
  39. Erőemelés EB 2017
  40. Regionális Judo verseny Barcson
  41. Győzött a kézi csapat
  42. Sportorvosi rendelés 2017
  43. Óvodások sportnapja eredmény 2017
  44. Óvodások Sportnapja 2017
  45. Női kézilabda
  46. Szabadidős programok 2017
  47. Focifarsang eredmények 2017
  48. Spordíjak 2017
  49. FociFarsang sorsolás 2017
  50. Moulin Rouge a bajnok
  51. Focifarsang 2017
  52. Hiradó 8 Terembajnokság
  53. Úszás Diákolimpia
  54. Hiradó 7 Terembajnokság
  55. Úszás eredmények Diákolimpia
  56. HÍradó 6 Terembajnokság
  57. Ezüst Ősz kupát nyert a Tak-Tika
  58. Hiradó 5 Terembajnokság 2015
  59. Ezüst Ősz sorsolás 2017
  60. Híradó 5 Terembajnokság
  61. Ulti bajnokság 2017
  62. Híradó 4. Terembajnokság
  63. Terembajnokság sorsolás 2016-2017
  64. Jótékonysági mérkőzés
  65. Hiradó 3 Terembajnokság
  66. Úszók évzárója.
  67. Hiradó2 Terembajnokság
  68. Mikulás Kupa sorsolás 2016
  69. Mikulás Kupa 2016
  70. Terembajnokság 2016-2017
  71. Kerékpártúra Križnicára
  72. Óvodák a Bozsik programban
  73. Határfutás eredmények 2016
  74. Határfutás Rajtlista 2016
  75. 25. Határfutás nevezések
  76. Sportorvosi rendelés Barcson 2016. II. félév
  77. Határfutás 2016
  78. Drava félmaraton eredmények 2016
  79. Dráva félmaraton rajtlista 2016
  80. Kistérségi Sportnap eredmények 2016
  81. Kistérségi labdarúgó torna sorsolás
  82. Kerékpártúra Barcs- Virovitica nevezések
  83. Kerékpártúra Viroviticára
  84. Nárcisz Futás eredmények 2016
  85. Nárcisz futás nevezések 2016
  86. Bozsik Intézményi labdarúgás 2016
  87. Nárcisz Futás 2016
  88. Sportorvosi rendelés 2016.04.21.
  89. Geocaching Barcson
  90. Nőnapi Sport 2016
  91. Sporthírek 2016.03.01.
  92. Gyalogtúra 2016.03.06.
  93. Sportorvosi rendelés 2016.03.
  94. Sporthírek 2016.02.22.
  95. Sportdíjak átadása 2016
  96. Last Minuté a Farsang kupa is
  97. Erdős Martin EB ezüstérmes
  98. Farsang Kupa nevezés
  99. Farsang Kupa sorsolás
  100. Last Minute a bajnok