Ma 2020. február 23., vasárnap, Alfréd napja van. Holnap Mátyás napja lesz.

Sporthírek

Olvasóink értékelése:  / 0

 

 

ÚSZÓ KÖRZETI / VÁROSI DÖNTŐ

JEGYZŐKÖNYVE

Körzet:Barcs

Helyszín, Időpont: 2020.01.22.

 

 

2./ 4x50 m fiú gyorsváltó III/B. korcsoport

1. Barcsi Deák Ferenc Sportiskolai Általános Iskola                                   2:32,38

2. Barcsi Arany János általános Iskola                                                         2:36,01

3./ 4x50 m fiú gyorsváltó IV/B. korcsoport

1. Kaposvári SZC Dráva Völgye Gimnáziuma, Szakgimnáziuma és Kollégiuma  

                                                                                                                        2:14,58

4./ 4x50 m leány gyorsváltó II. korcsoport

1. Barcsi Deák Ferenc Sportiskolai Általános Iskola                                   2:55,77

5./ 4x50 m leány gyorsváltó III/B. korcsoport

1. Barcsi Deák Ferenc Sportiskolai Általános Iskola                                   2:31,89

2. Barcsi Arany János Általános Iskola                                                        2:56,84

6./ 4x50 m leány gyorsváltó IV/B. korcsoport

  1. 1.Kaposvári SZC Dráva Völgye Gimnáziuma, Szakgimnáziuma és Kollégiuma

7./ 50 m fiú hátúszás I. korcsoport

1. Széll Csaba            Barcsi Deák Ferenc Sportiskolai Ált. Iskola             0:49,00

2. Móró Benedek       Barcsi Arany János Általános Iskola                         1:15,72

8./ 50 m fiú hátúszás II. korcsoport

1. Bedő Körnél          Barcsi Arany Általános Iskola                                  0:52,02

2. Benguitoun Adam Yahya Barcsi Deák Ferenc Sportiskolai Ált. Iskola  0:56,35

9./ 50 m leány hátúszás I. korcsoport

1. Bozsó Szonja         Barcsi Deák Ferenc Sportiskolai Ált. Iskola             0:48,55

2. Szahágel Petra        Barcsi Arany János Általános Iskola                         0:57,30

3. Jámbor Katalin       Barcsi Deák Ferenc Sportiskolai Ált. Iskola             0:58,03

10./ 50 m leány hátúszás II. korcsoport

1. Récsány Petra        Barcsi Deák Ferenc Sportiskolai Ált. Iskola             0:40,05

2. Gali Laura              Barcsi Deák Ferenc Sportiskolai Ált. Iskola             0:47,80

3. Török-Kovács Zsófia Barcsi Deák Ferenc Sportiskolai Ált. Iskola         0:56,73

4. Csáki Dorina          Barcsi Arany János Általános Iskola                         0:59.11

5. Szabó Írisz             Barcsi Deák Ferenc Sportiskolai Ált. Iskola             1:04,79

6. Tompa Hanna         Barcsi Deák Ferenc Sportiskolai Ált. Iskola             1:19.30

11./ 100 m fiú hátúszás III/B. korcsoport

1. Szabó Zalán           Barcsi Deák Ferenc Sportiskolai Ált. Iskola             1:28,15

2. Hartmann Róbert   Barcsi Arany János Általános Iskola                         1:30,78

3. Czifrák Lorand      Barcsi Deák Ferenc Sportiskolai Ált. Iskola             1:38,59

4. Bencze Botond      Barcsi Deák Ferenc Sportiskolai Ált. Iskola             1:51,96

5. Bukovics Zoltán     Barcsi Deák Ferenc Sportiskolai Ált. Iskola             2:24,09

12./ 100 m fiú hátúszás IV/B. korcsoport

1. Bencze Áron          Barcsi Széchényi F. Gimnázium és Kollégium         1:21,03

2. Horváth Levente    K-i SZC Dráva Völgye Gim-a, Szakgim-a és Koll-a   1:35,79

13./ 100 m leány hátúszás III/B. korcsoport

1. Szaka Jonka           Barcsi Deák Ferenc Sportiskolai Ált. Iskola             1:35,99

2. Litter Júlia Erzsébet Barcsi Arany János Általános Iskola                       1:42,46

3. Losteiner Flóra       Barcsi Arany János Általános iskola                         1:50,46

4. Kovács Emese       Barcsi Deák Ferenc Sportiskolai Ált. Iskola              1.59,79

14./ 100 m leány hátúszás IV/B. korcsoport

1. Bozsó Mira       K-i SZC Dráva Völgye Gim-a, Szakgim-a és Koll-a 1:15,15

2. Csillingh- Molnár Anna Barcsi Deák Ferenc Sportiskolai Ált. Iskola        1:25,72

3. Török Titánia          Barcsi Deák Ferenc Sportiskolai Ált. Iskola                1:35,42

4. Cziráki Janka          Barcsi Deák Ferenc Sportiskolai Ált. Iskola                1:37,98

 

15./ 50 m fiú mellúszás I. korcsoport

1. Boros Kristóf       Barcsi Deák Ferenc Sportiskolai Ált. Iskola             0:53,46  

16./ 50 m fiú mellúszás II. korcsoport

1. Jámbor Márton       Barcsi Deák Ferenc Sportiskolai Ált. Iskola             0:59,09

2. Kővári Péter           Barcsi Deák Ferenc Sportiskolai Ált. Iskola             1:00,12

3. Dancs Kristóf A.    Barcsi Deák Ferenc Sportiskolai Ált. Iskola             1:14,65

4. Somogyi Benett     Barcsi Deák Ferenc Sportiskolai Ált. Iskola             1:21,91

17./ 50 m leány mellúszás II. korcsoport

1. Markó Zsófia         Barcsi Arany János Általános iskola                         0:50,10

2. Török – K. Zsófia  Barcsi Deák Ferenc Sportiskolai Ált. Iskola             1:07,30

18./ 100 m fiú mellúszás III/B. korcsoport

1. Szücs Olivér           Barcsi Arany János Általános Iskola                         1:50,81

2. Migács Alex           Barcsi Arany János Általános Iskola                         2:02,35

3. Fenyvesi Máté        Barcsi Deák Ferenc Sportiskolai Ált. Iskola             2:07,71

4. Bencsik Csingor     Barcsi Deák Ferenc Sportiskolai Ált. Iskola             2:08,67

5. Cserti H. István       Barcsi Deák Ferenc Sportiskolai Ált. Iskola             2:15,94

6. Hamarics Dávid     Barcsi Deák Ferenc Sportiskolai Ált. Iskola             2:15,99

7. Németh Máté         Barcsi Arany János Általános Iskola                         2:30,82

19./ 100 m fiú mellúszás IV/B. korcsoport

1. Krisztián Dániel     K.SZC. Dráva Völgye                                              1:27,54

2. Horváth Zsombor   Barcsi Deák Ferenc Sportiskolai Ált. Iskola             1:37,85

3. Hartmann József    K.SZC. Dráva Völgye                                              1:42,10

4. Reinis Roland        Barcsi Deák Ferenc Sportiskolai Ált. Iskola             1:52,74

20./ 100 m leány mellúszás III/B. korcsoport

1. Reinis Rebeka        Barcsi Deák Ferenc Sportiskolai Ált. Iskola             1:38,67

2. Bagó Hanna Dóra  Barcsi Deák Ferenc Sportiskolai Ált. Iskola             1:40,14

3. Kulcsár Anna         Dráva Menti KK. Csokonyavisonta                          1:50,18

4. Litter Júlia              Barcsi Arany János Általános Iskola                         1:59,98

5. Kovács Emese        Barcsi Deák Ferenc Sportiskolai Ált. Iskola             2:00,74

21./ 100 m leány mellúszás IV/B. korcsoport

1. Horváth Lara          K-i SZC Dráva Völgye Gim-a, Szakgim-a és Koll-a   1:23,65

2. Prekodravac Malina K-i SZC Dráva Völgye Gim-a, Szakgim-a és Koll-a 1:35,00

3. Horváth Panni        Barcsi Deák Ferenc Sportiskolai Ált. Iskola                  1:38,03

4. Cziráki Janka          Barcsi Deák Ferenc Sportiskolai Ált. Iskola                  1:50,11

5. Rácz Réka Hanna  Barcsi Deák Ferenc Sportiskolai Ált. Iskola                  1:52,64

22./ 50 m fiú gyorsúszás I. korcsoport

1. Boros Kristóf         Barcsi Deák Ferenc Sportiskolai Ált. Iskola             0:42,73

2. Széll Csaba             Barcsi Deák Ferenc Sportiskolai Ált. Iskola             0:45,21

23./ 50 m fiú gyorsúszás II. korcsoport

1. Jámbor Márton       Barcsi Deák Ferenc Sportiskolai Ált. Iskola             0:41,51

2. Bedő Kornél          Barcsi Arany János Általános Iskola                         0:43,41

3. Kővári Péter           Barcsi Deák Ferenc Sportiskolai Ált. Iskola             0:45,27

4. Beuguniton Adam Barcsi Deák Ferenc Sportiskolai Ált. Iskola             0:45,52

5. Dancs Kristóf         Barcsi Deák Ferenc Sportiskolai Ált. Iskola             0:53,73

24./ 50 m leány gyorsúszás I. korcsoport

1. Bozsó Szonja         Barcsi Deák Ferenc Sportiskolai Ált. Iskola            0:41,21

2. Szehágel Petra        Barcs Arany János Általános Iskola                         0:50,03

3. Jámbor Katalin       Barcsi Deák Ferenc Sportiskolai Ált. Iskola             0:53,05

4. Sabján Réka           Barcsi Arany János Általános Iskola                         0:58,03

 

25./ 50 m leány gyorsúszás II. korcsoport

1. Récsány Petra        Barcsi Deák Ferenc Sportiskolai Ált. Iskola             0:33,27

2. Gali Laura              Barcsi Deák Ferenc Sportiskolai Ált. Iskola             0:41,97

3. Markó Zsófia         Barcsi Arany János Általános Iskola                         0:48,00

4. Csáki Dorina          Barcsi Arany János Általános Iskola                         0:57,10

5. Tompa Hanna         Barcsi Deák Ferenc Sportiskolai Ált. Iskola             1:02,75

26./ 100 m fiú gyorsúszás III/B. korcsoport

1. Hartmann Róbert   Barcsi Arany János Általános Iskola                         1:17,05

2. Szabó Zalán           Barcsi Deák Ferenc Sportiskolai Ált. Iskola             1:19,77

3. Czifrák Lóránd      Barcsi Deák Ferenc Sportiskolai Ált. Iskola             1:24,27

4. Szücs Olivér           Barcsi Arany János Általános Iskola                         1:26,73

5. Bencze Botond      Barcsi Deák Ferenc Sportiskolai Ált. Iskola             1:38,80

6. Bencsik Csongor    Barcsi Deák Ferenc Sportiskolai Ált. Iskola             1:39,85

7. Migács Alex           Barcsi Arany János Általános Iskola                         1:39,91

8. Horváth Bálint       Barcsi Deák Ferenc Sportiskolai Ált. Iskola             1:40,78

9. Szilágyi Ágoston    Barcsi Arany János Általános Iskola                         1:49,03

10.Nargang Marcell   Barcsi Deák Ferenc Sportiskolai Ált. Iskola             1:52,03

11. Hamarics Dávid   Barcsi Deák Ferenc Sportiskolai Ált. Iskola             1:57,46

12. Németh Máté       Barcsi Arany János Általános Iskola                         2:00,21

13. Cserti H. István      Barcsi Deák Ferenc Sportiskolai Ált. Iskola             2:01,80

14. Fenyvesi Máté      Barcsi Deák Ferenc Sportiskolai Ált. Iskola             2:04,13

27./ 100 m fiú gyorsúszás IV/B. korcsoport

1. Bencze Áron          Barcsi Széchényi Ferenc Gimnázium               1:06,65

2. Krisztián Dániel     K-i SZC Dráva Völgye Gim-a, Szakgim-a és Koll-a   1:13,67

3. Hartmann József    K-i SZC Dráva Völgye Gim-a, Szakgim-a és Koll-a   1:16,91

4. Reinis Roland        Barcsi Deák Ferenc Sportiskolai Ált. Iskola                  1:23,00

5. Horváth Zsombor   Barcsi Deák Ferenc Sportiskolai Ált. Iskola                  1:25,17

6. Horváth Levente    K-i SZC Dráva Völgye Gim-a, Szakgim-a és Koll-a   1:25,91

28./ 100 m leány gyorsúszás III/B. korcsoport

1. Szarka Jonka          Barcsi Deák Ferenc Sportiskolai Ált. Iskola             1:20,11

2. Bagó Hanna Dóra  Barcsi Deák Ferenc Sportiskolai Ált. Iskola             1:23,15

3. Reinis Rebeka        Barcsi Deák Ferenc Sportiskolai Ált. Iskola             1:23,90

4. Kulcsár Anna         Drávamenti KK. Csokonyavisonta                           1:36,21

5. Losteiner Flóra       Barcsi Arany János Általános Iskola                         1:40,98

29./ 100 m leány gyorsúszás IV/B. korcsoport

1. Horváth Lara          K-i SZC Dráva Völgye Gim-a, Szakgim-a és Koll-a   1:06,52

2. Bozsó Mira             K-i SZC Dráva Völgye Gim-a, Szakgim-a és Koll-a   1:07,32

3. Prekodravac Malina K-i SZC Dráva Völgye Gim-a, Szakgim-a és Koll-a   1:14,77

4. Csilling-M.Anna    Barcsi Deák Ferenc Sportiskolai Ált. Iskola                  1:16,62

5. Horváth Panni        Barcsi Deák Ferenc Sportiskolai Ált. Iskola             1:16,96

6. Fridrich Luca         Barcsi Deák Ferenc Sportiskolai Ált. Iskola             1:25,27

7. Török Titánia          Barcsi Deák Ferenc Sportiskolai Ált. Iskola             1:27,90

8. Rácz Réka              Barcsi Deák Ferenc Sportiskolai Ált. Iskola             1:33,51

 

4x50m V-VI. kcs. Fiú

 

  1. Kaposvári SZC Dráva Völgye Gimnáziuma, Szakgimnáziuma és Kollégiuma

                                                                                                                            1:51,52

  1. Barcsi Széchényi Ferenc Gimnázium és Kollégium                                     2:03,00

 

4x50m V-VI. kcs. Leány

 

  1. 1.Kaposvári SZC Dráva Völgye Gimnáziuma, Szakgimnáziuma és Kollégiuma

                                                                                                                            2:17,03

  1. 2.Barcsi Széchényi Ferenc Gimnázium és Kollé            2:43,19

 

Hátúszás: V-VI. kcs. Fiú

  1. Paluska Péter   K-i Dráva Völgye G. Szakgimnáziuma                               1:14,14
  2. Landesz Máté Barcsi Szécshényi Ferenc Gimnázium                                 1:32,73

 

Hátúszás: V-VI. kcs. Leány

  1. Szabó Petra Lilla K-i Dráva Völgye G. Szakgimnáziuma                            1:27,36
  2. Szabó Hanna            K-i Dráva Völgye G. Szakgimnáziuma                          1:37,47

 

Mellúszás: V-VI. kcs. Fiú

1. Jáger Balázs      K-i SZC Dráva Völgye Gim-a, Szakgim-a és Koll-a            1:16,79

2. Fekete Tamás Zoltán   Barcsi Széchényi Ferenc Gimnázium                          1:20,81

3. Haász Özséb   K-i SZC Dráva Völgye Gim-a, Szakgim-a és Koll-a            1:28,14

4. Várfi Zsombor   Barcsi Széczhényi Ferenc Gimnázium                                1:28,51

5. Horváth Bálint Barcsi Széczhényi Ferenc Gimnázium                                  1:34,46

6. Pálfi András                 Barcsi Széczhényi Ferenc Gimnázium                      1:56,13

 

Mellúszás: V-VI. kcs. Leány

  1. Horváth Kata   Barcsi Széchényi Ferenc Gimnázium                                1:35,55
  2. Arató Adél             K-i SZC Dráva Völgye Gim-a, Szakgim-a és Koll-a       1:38,81

 

Gyorsúszás V-VI. korcsoport Fiú

  1. Kacs Máté            K-i SZC Dráva Völgye Gim-a, Szakgim-a és Koll-a        0:58,84
  2. Várfi Zsombor   Barcsi Széczhényi Ferenc Gimnázium                              0:59,96
  3. Széll Boldizsár   K-i SZC Dráva Völgye Gim-a, Szakgim-a és Koll-a       1:01,85
  4. Haász Özséd K-i SZC Dráva Völgye Gim-a, Szakgim-a és Koll-a           1:08,40
  5. Haász Marcell    K-i SZC Dráva Völgye Gim-a, Szakgim-a és Koll-a        1:08,61
  6. Landesz Máté    K-i SZC Dráva Völgye Gim-a, Szakgim-a és Koll-a        1:15,03

 

 

Gyorsúszás V-VI. korcsoport Leány

  1. Szabó Petra Lilla        K-i SZC Dráva Völgye Gim-a, Szakgim-a és Koll-a         1:13,53
  2. Arató Adél                 K-i SZC Dráva Völgye Gim-a, Szakgim-a és Koll-a         1:13,80
  3. Horváth Kata             Barcs Széchényi Ferenc Gimnázium                              1:18,6
  4. Szabó Hanna              K-i SZC Dráva Völgye Gim-a, Szakgim-a és Koll-a   1:27,47                      

 

További cikkeink...

  1. FOCIFARSANG 2020
  2. Ezüst Ősz eredmények 2020
  3. Ezüst Ősz sorsolás 2020
  4. "Ezüst Ősz" 2020
  5. Mikulás Kupa sorsolás 2019
  6. Mikulás Teremlabdarúgás 2019
  7. Sporthírek 2019.10.28.
  8. Sporthírek 2019.10.21.
  9. Határfutás eredmények 2019
  10. Határfutás nevezések 2019
  11. Sportorvosi rendelés 2019. II. félév
  12. Kerékpártúra 2019.09.07.
  13. Határfutás 2019
  14. Sportorvosi rendelés 2019
  15. Dráva Félmaraton eredmények 2019
  16. Dráva Félmaraton nevezés 2019 Barcs -Heresznye
  17. Dráva Félmaraton 2019 Heresznye
  18. Nárcisz Futás 2019
  19. Kerékpártúra 2019.04.13.
  20. Karate edzőterem
  21. Sportorvosi rendelés 2019.03.19.
  22. Sportorvosi rendelés 2019. I. félév
  23. Kézilabda sorsolás 2019 tavasz
  24. Barcs város sportdíjazottjai 2019
  25. Judo terem avatás
  26. Focifarsang sorsolás 2019
  27. Focifarsang nevezés 2019
  28. Úszás megyei eredmények
  29. Focifarsang kiírás 2019
  30. Ezüst Ősz kupa eredmények
  31. Úszás eredmények 2019
  32. "Ezüst Ősz" sorsolás
  33. Úszás rajtlista 2019 Diákolimpia
  34. Ezüst Ősz 2019
  35. Mikulás Kupa eredmények 2018 (részletes)
  36. Mikulás Kupa sorsolás 2018
  37. Mikulás Kupa 2018
  38. Asztalitenisz eredmények
  39. Terembajnokság 2018-2019
  40. Asztalitenisz verseny
  41. Határfutás eredmények 2018
  42. Határfutás nevezések 2018
  43. Kerékártúra Viroviticára 2018
  44. Határfutás 2018
  45. Sportorvosi rendelés 2018 ősz
  46. Nyári Sportnap a Strandon
  47. Vizivarázs barcsi győzelemmel 2018
  48. Kistérségi Sportnap eredményei 2018
  49. Balaton-átúszás elhalasztva
  50. Kistérségi labdarúgás sorsolás
  51. Kerékpártúra Viroviticára 2018.06.23.
  52. Nárcisz Futás eredmények 2018
  53. Négy Város Labdarúgó Torna 2018
  54. Nemzeti Regatta Vitorlás verseny 2018.06.09-10.
  55. Széchényi Kupa 2018
  56. Sporttámogatás 2018
  57. Bozsik Gyermeklabdarúgás 2018
  58. Drava karaván 2018
  59. Nárcisz Futás 2018
  60. Óvodás Bozsik program 2018
  61. Barcsi VSE taggyűlése
  62. Križnicára kerekeztünk 2018.04.14.
  63. Mezei futás 2018
  64. Kriznica 2018.04.14.
  65. Óvodás sportnap 2018
  66. Nőnapi Sport
  67. Kézilabda bajnoki mérkőzések 2018
  68. Szabadidős Programok 2018
  69. Kézilabdás egyeztetés Viroviticával
  70. Barcs Város sportdíjazottjai 2017
  71. Focifarsang eredmény 2018
  72. Focifarsang sorsolás 2018
  73. Sportorvosi rendelés Barcson 2018
  74. Végeredmény terembajnokság
  75. Úszás Diákolimpia megyei bajnokaink
  76. Híradó 8 Teremlabdarúgó bajnokság
  77. FOCIFARSANG 2018
  78. Híradó 7 Terembajnokság 2017
  79. Híradó 6 Terembajnokság 2018
  80. Ezüst Ősz eredmény 2018
  81. Ezüst Ősz sorsolás 2018
  82. Híradó 5. Terembajnokság 2017
  83. Diákolimpia Úszás Körzeti Döntő 2018
  84. Híradó 4 Terembajnokság 2017
  85. Híradó 3 Terembajnokság 2017
  86. Ezüst Ősz Labdarúgás 2018
  87. Teremlabdarúgó bajnokság sorsolás 2017
  88. Híradó 2. Terembajnokság 2017
  89. Moulin Rouge nyerte a 34. Mikulás Kupát
  90. Barcsi Karate siker
  91. Mikulás Kupa sorsolása
  92. Hiradó 1. Terembajnokság
  93. Kézilabda mérkőzések
  94. Teremlabdarúgó bajnokság 2017-2018
  95. Mezei futás 2017 ősz
  96. Óvis Bozsik Program 2017.09.29.
  97. Judo bemutató 2017
  98. Kerékpártúra Križnicára 2017
  99. Kerékpárral Viroviticára 2017
  100. Autómentes Nap volt Barcson 2017