Ma 2019. április 25., csütörtök, Márk napja van. Holnap Ervin napja lesz.
Olvasóink értékelése:  / 0
ElégtelenKitűnő 

 

 

Diákolimpia Úszás Megyei Döntő eredményei 2019.01.30. Kaposvár

I. korcsoport

50 m fiú gyorsúszás

 

 

 

1.

Lipák Barnabás

2010

Kaposvár, NBA Római Katolikus Gimnázium, Ált. Isk.

0:37,7

2.

Németh Benedek Áron

2010

Kaposvár, Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola

0:37,7

3.

Ságvári Ádám Károly

2010

Kaposvár, Kodály Z Központi Általános Iskola

0:37,9

4.

Kardos Máté

2010

Csurgó, Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium

0:42,5

5.

Pintér Balázs

2010

Balatonboglár, Általános Iskola

0:47,2

6.

Filák Milán

2010

Somogyszob, Általános Iskola

0:49,7

7.

Bedő Kornél

2010

Barcs, Arany J Általános Iskola

0:50,2

8.

Dombóvári Benedgúz

2010

Tab, Takáts Gy Általános Iskola

0:51,4

9.

Bors Barnabás

2012

Csurgó, Eötvös J Általános Iskola

0:52,4

10.

Rituper Ruben

2010

Nagyatád, Bárdos L Általános Iskola

0:53,3

11.

Bódis Dániel János

2011

Andocs, Szent Ferenc Általános Iskola

0:56,1

12.

Jángli Ádám

2011

Marcali, Noszlopy G Általános Iskola

1:00,3

13.

Böröcz Martin

2010

Siófok, Vak B Általános Iskola

1:03,7

14.

Detrich Viktor

2012

Marcali, Noszlopy G Általános Iskola

1:06,6

15.

Szalai Hunor

2010

Siófok, Vak B Általános Iskola

1:46,9

I. korcsoport

50 m leány gyorsúszás

 

 

 

1.

Gulyás Fanni

2010

Kaposvár, Kodály Z Központi Általános Iskola

0:36,3

2.

Gergely Cecília

2010

Balatonfenyves, Fekete I Általános Iskola

0:38,4

3.

Balan Csenge Kincső

2010

Kaposvár, Kodály Z Központi Általános Iskola

0:39,7

4.

Gadányi Hédi

2011

Marcali, Noszlopy G Általános Iskola

0:40,1

5.

Hargitai Lola Jázmin

2010

Kaposvár, NBA Római Katolikus Gimnázium, Ált. Iskola

0:40,6

6.

Kliment Villő

2010

Nagyatád, Bárdos L Általános Iskola

0:40,7

7.

Kollár Perger Lili

2010

Nagyatád, Árpád Fejedelem Általános Iskola

0:43,9

8.

Balogh Zoé

2010

Csurgó, Eötvös J Általános Iskola

0:47,0

9.

Siska Luca

Balatonboglár, Általános Iskola

0:47,3

10.

Szarka Száva

2010

Barcs, Deák F Általános Iskola

0:50,7

11.

Szabó Jázmin

2010

Siófok, Széchenyi I Általános Iskola

0:54,4

12.

Hekeli Sára

2010

Siófok, Beszédes J Általános Iskola

1:00,7

13.

Kovács Borbála

2010

Nagybajom, Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola

1:19,4

I. korcsoport

50 m fiú mellúszás

 

 

 

1.

Németh Benedek Áron

2010

Kaposvár, Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola

0:49,0

2.

Szalai Hunor

2010

Siófok, Vak B Általános Iskola

0:57,5

3.

Lenhoffer Botond

2010

Tab, Takáts Gy Általános Iskola

0:58,9

4.

Dergecz Donát

2010

Csurgó, Eötvös J Általános Iskola

1:00,3

5.

Pintér Balázs

2010

Balatonboglár, Általános Iskola

1:00,4

6.

Detrich Viktor

2012

Marcali, Noszlopy G Általános Iskola

1:09,1

7.

Filák Milán

2010

Somogyszob, Általános Iskola

1:11,9

8.

Mayer Sebestyén

Balatonboglár, Általános Iskola

1:12,7

9.

Horváth Horka

2010

Csurgó, Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium

1:14,0

10.

Böröcz Martin

2010

Siófok, Vak B Általános Iskola

1:24,0

I. korcsoport

50 m leány mellúszás

 

 

 

1.

Balan Csenge Kincső

2011

Kaposvár, Kodály Z Általános Iskola

0:46,0

2.

Juhász Anna

2010

Balatonboglár, Általános Iskola

0:50,3

3.

Horváth Alíz

2010

Kaposvár, Kodály Z Általános Iskola

0:54,8

4.

Kollár Perger Lili

2010

Nagyatád, Árpád Fejedelem Általános Iskola

0:55,2

5.

Markó Zsófia

2011

Barcs, Arany J Általános Iskola

0:58,5

6.

Siska Luca

2010

Balatonboglár, Általános Iskola

0:58,9

7.

Balogh Hanna

2010

Nagyatád, Bárdos L Általános Iskola

1:04,1

8.

Szabó Jázmin

2010

Siófok, Széchenyi I Általános Iskola

1:10,4

I. korcsoport

50 m fiú hátúszás

 

 

 

1.

Ságvári Ádám Károly

2010

Kaposvár, Kodály Z Általános Iskola

0:45,5

2.

Lipák Barnabás

2010

Kaposvár, NBA Római Katolikus Gimnázium

0:46,3

3.

Varga Bence

2011

Kaposvár, Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola

0:47,5

4.

Kardos Máté

2010

Csurgó, Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium

0:50,2

5.

Lenhoffer Botond Péter

2010

Tab, Takáts Gy Általános Iskola

0:51,1

6.

Dombóvári Bendegúz

2010

Tab, Takáts Gy Általános Iskola

0:52,5

7.

Dergecz Donát

2010

Csurgó, Eötvös J Általános Iskola

0:54,3

8.

Rituper Ruben

2010

Nagyatád, Bárdos L Általános Iskola

0:55,5

9.

Kerényi Roland

2010

Barcs, Deák F Általános Iskola

0:55,8

10.

Porga Balázs

2010

Siófok, Beszédes J Általános Iskola

0:56,2

11.

Vágó Botond

2010

Siófok, Vak B Általános Iskola

0:58,0

12.

Jángli Ádám

2011

Marcali, Noszlopy G Általános Iskola

1:04,2

13.

Kántás Zsombor

2010

Balatonlelle, Általános Iskola

1:06,1

I. korcsoport

50 m leány hátúszás

 

 

 

1.

Juhász Anna

2010

Balatonboglár, Általános Iskola

0:43,6

2.

Gergely Cecília

2010

Balatonfenyves, Fekete I Általános Iskola

0:44,44

3.

Kliment Villő

2010

Nagyatád, Bárdos L Általános Iskola

0:44,48

4.

Gulyás Fanni

2010

Kaposvár, Kodály Z Központi Általános Iskola

0:45,5

5.

Hargitai Lola Jázmin

2010

Kaposvár, NBA Római Katolikus Gimnázium, Ált. Isk.

0:48,2

6.

Gadányi Hédi

2011

Marcali, Noszlopy G Általános Iskola

0:49,5

7.

Bogenfürst Zsófia

2010

Kaposvár, Kodály Z Központi Általános Iskola

0:49,9

8.

Péter Zsófi

2010

Nagyatád, Bárdos L Általános Iskola

0:52,8

9.

Szarka Száva

2010

Barcs, Deák F Általános Iskola

0:53,7

10.

Balogh Zoé

2010

Csurgó, Eötvös J Általános Iskola

0:54,4

11.

Markó Zsófia

2010

Csurgó, Eötvös J Általános Iskola

0:55,3

12.

Gazdag Luca

2011

Balatonboglár, Általános Iskola

0:57,4

13.

Kovács Borbála

2010

Nagybajom, Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola

1:02,4

II. korcsoport

50 m fiú gyorsúszás

 

 

 

1.

Kakuk Koppány Zéta

2008

Kaposvár, Kodály Z Központi Általános Iskola

0:30,2

2.

Tuli Botond

2008

Balatonboglár, Általános Iskola

0:31,9

3.

Gadányi Márk

2008

Marcali, Noszlopy G Általános Iskola

0:32,4

4.

Barna Balázs

2008

Balatonfenyves, Fekete I Általános Iskola

0:34,8

5.

Müller Miron

2008

Siófok, Vak B Általános Iskola

0:35,0

6.

Jancsik Regő

2008

Balatonboglár, Általános Iskola

0:35,3

7.

Karnis Kende

2009

Kaposvár, Kodály Z Központi Általános Iskola

0:36,6

8.

Szabó Zalán

2008

Barcs, Deák F Általános Iskola

0:36,8

9.

Takács Ákos

2008

Siófok, Vak B Általános Iskola

0:37,6

10.

Szűcs Olivér András

2008

Barcs, Arany J Általános Iskola

0:38,5

11.

Horváth Koppány

2008

Kaposvár, Kodály Z Központi Általános Iskola

0:38,5

12.

Tátrai Bendegúz

2008

Nagyatád, Bárdos L Általános Iskola

0:39,6

13.

Koósz Vilmos

2008

Nagyatád, Árpád Fejedelem Általános Iskola

0:40,0

14.

Madarász Milán

2008

Csurgó, Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium

0:40,4

15.

Horváth Barnabás

2009

Szenna, Fekete L Általános Iskola

0:43,5

16.

Bencze Milos

2009

Csurgó, Eötvös J Általános Iskola

0:44,6

II. korcsoport

50 m leány gyorsúszás

 

 

 

1.

Király flóra

2008

Kaposvár, Kodály Z Központi Általános Iskola

0:32,6

2.

Tiszperger Júlia

2008

Szenna, Fekete L Általános Iskola

0:32,8

3.

Stoff Sára

2009

Nagyatád, Bárdos L Általános Iskola

0:33,0

4.

Pálca-Juhász Emese

2009

Kaposvár, Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola

0:33,1

5.

Ötvös Korina

2008

Kaposvár, Kodály Z Központi Általános Iskola

0:35,4

6.

Takács Kis Elena

2008

Nagyatád, Bárdos L Általános Iskola

0:36,1

7.

Récsán Petra

2009

Barcs, Deák F Általános Iskola

0:36,2

8.

Benedek Virág

2009

Balatonszemes, Reich K Általános Iskola

0:38,8

9.

Mészáros Szonja

2009

Balatonlelle, Általános Iskola

0:38,9

10.

Reinis Rebeka

2008

Barcs, Deák F Általános Iskola

0:39,2

11.

Horváth Dominika

2008

Marcali, Noszlopy G Általános Iskola

0:39,3

12.

Horváth Zsófia

2009

Marcali, Noszlopy G Általános Iskola

0:40,5

13.

Csepeli Nóra

2008

Siófok, Beszédes J Általános Iskola

0:42,0

14.

Horváth Szíra

2008

Csurgó, Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium

0:42,3

15.

Ágh Alíz Csilla

2008

Tab, Takáts Gy Általános Iskola

0:43,0

16.

Pump Eszter

2008

Siófok, Beszédes J Általános Iskola

0:43,8

17.

Bőhm Petra

2009

Tab, Takáts Gy Általános Iskola

0:47,8

18.

Tratnyek Eszter

2008

Berzence, Kavulák J Általános Iskola

0:54,2

II. korcsoport

50 m fiú mellúszás

 

 

 

1.

Kakuk Koppány Zéta

2008

Kaposvár, Kodály Z Központi Általános Iskola

0:43,5

2.

Karnis Kende

2009

Kaposvár, Kodály Z Központi Általános Iskola

0:44,8

3.

Madarász Milán

2008

Csurgó, Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola

0:45,6

4.

Roznik Patrik

2009

Kaposvár, Kodály Z Központi Általános Iskola

0:45,6

5.

Takács Ákos

2008

Siófok, Vak B Általános Iskola

0:48,1

6.

Jancsik Regő

2008

Balatonboglár, Általános Iskola

0:50,5

7.

Madarász Erik

2008

Csurgó, Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola

0:51,0

8.

Szűcs Olivér András

Barcs, Arany J Általános Iskola

0:57,1

9.

Kálóczi Krisztián

2008

Siófok, Vak B Általános Iskola

0:58,0

10.

Tulézi Viktor

2009

Nagyatád, Bárdos L Általános Iskola

0:59,0

11.

Takács Kis Levente

2008

Nagyatád, Bárdos L Általános Iskola

1:03,4

12.

Berend András

2009

Nagybajom, Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola

1:09,3

13.

Szemán Mátyás Mihály

2009

Kadarkút, Jálics E Általános Iskola

1:09,7

II. korcsoport

50 m leány mellúszás

 

 

 

1.

Király Flóra

2008

Kaposvár, Kodály Z Központi Általános Iskola

0:40,5

2.

Detrich Luca

2008

Marcali, Noszlopy G Általános Iskola

0:42,1

3.

Ötvös Korina

2008

Kaposvár, Kodály Z Központi Általános Iskola

0:43,7

4.

Stoff Sára

2009

Nagyatád, Bárdos L Általános Iskola

0:44,0

5.

Reinis Rebeka

2008

Barcs, Deák F Általános Iskola

0:47,1

6.

Pete Fanni

2008

Kaposvár, Kodály Z Központi Általános Iskola

0:49,9

7.

Rakics Panna Villő

2008

Marcali, Noszlopy G Általános Iskola

0:51,4

8.

Fekete Liliána

2009

Nagyatád, Bárdos L Általános Iskola

0:51,9

9.

György Lili

2008

Csurgó, Eötvös J Általános Iskola

0:52,1

10.

Rupert Luca

2008

Tab, Takáts Gy Általános Iskola

0:55,0

11.

Kovács Emese Delinke

2008

Barcs, Deák F Általános Iskola

0:59,7

12.

Fuxhoffer Rebeka

2008

Siófok, Vak B Általános Iskola

1:01,1

13.

Csepeli Nóra

2008

Siófok, Beszédes J Általános Iskola

1:01,4

14.

Karádi Kata

2008

Siófok, Vak B Általános Iskola

1:03,1

II. korcsoport

50 m fiú hátúszás

 

 

 

1.

Tuli Botond

2008

Balatonboglár, Általános Iskola

0:38,3

2.

Gadányi Márk

2008

Marcali, Noszlopy G Általános Iskola

0:38,5

3.

Pete Dominik

2008

Kaposvár, Kodály Z Központi Általános Iskola

0:39,6

4.

Gregorovics Mátyás

2009

Kaposvár, Kodály Z Központi Általános Iskola

0:42,0

5.

Müller Miron

2008

Siófok, Vak B Általános Iskola

0:42,0

6.

Szabó Zalán

2008

Barcs, Deák F Általános Iskola

0:42,5

7.

Csiszár Ákos

2008

Kaposvár, Kodály Z Központi Általános Iskola

0:42,6

8.

Barna Balázs

2008

Balatonfenyves, Fekete I Általános Iskola

0:44,4

9.

Czifrák Lóránd

2008

Barcs, Deák F Általános Iskola

0:46,8

10.

Kiss Rajmund

2009

Somogyvár, Általános Iskola

0:47,1

11.

Bencze Milos

2009

Csurgó, Eötvös J Általános Iskola

0:47,6

12.

Madarász Erik

2008

Csurgó, Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium

0:48,2

13.

Rácz Előd

2009

Nagyatád, Árpád Fejedelem Általános Iskola

0:49,6

14.

Horváth Barnabás

2009

Szenna, Fekete L Általános Iskola

0:50,6

15.

Kósz Vilmos

2008

Nagyatád, Árpád Fejedelem Általános Iskola

0:54,2

16.

Berend András

2009

Nagybajom, Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola

0:59,8

II. korcsoport

50 m leány hátúszás

 

 

 

1.

Pálca-Juhász Emese

2009

Kaposvár, Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola

0:38,5

2.

Tiszperger Júlia

2008

Szenna, Fekete L Általános Iskola

0:39,0

3.

Detrich Luca

2008

Marcali, Noszlopy G Általános Iskola

0:40,0

4.

Récsán Petra

2008

Barcs, Deák F Általános Iskola

0:43,2

5.

Benedek Virág

2009

Balatonszemes, Reich K Általános Iskola

0:44,0

6.

Takács Kis Elena

2008

Nagyatád, Bárdos L Általános Iskola

0:44,4

7.

Rupert Luca

2008

Tab, Takáts Gy Általános Iskola

0:45,9

8.

Szarka Jonka

2008

Barcs, Deák F Általános Iskola

0:45,9

9.

Kovács Liliána

2008

Kaposvár, Kodály Z Központi Általános Iskola

0:48,7

10.

Kovencz Odett

2009

Kaposvár, Kodály Z Központi Általános Iskola

0:49,0

11.

Boda Mirtill

2008

Marcali, Noszlopy G Általános Iskola

0:50,1

12.

Lutár Anna Bíbor

2008

Tab, Takáts Gy Általános Iskola

0:51,2

13.

Keöves Lujza

2009

Balatonlelle, Általános Iskola

0:51,2

14.

Horváth Szíra

2008

Csurgó, Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium

0:51,4

15.

Tratnyek Eszter

2008

Berzence, Kavulák J Általános Iskola

0:53,0

16.

Szobonya Hella

2009

Siófok, Beszédes J Általános Iskola

0:53,2

17.

Györkös Luca

2008

Segesd, IV. Béla Király Általános Iskola

0:55,1

18.

Kasza Kitti

2009

Kadarkút, Jálics E Általános Iskola

1:04,4

II. korcsoport

4x50 m fiú gyorsváltó

 

 

 

1.

Kaposvár, Kodály Z Központi Általános Iskola

2:26,2

2.

Siófok, Vak Bottyán J Általános Iskola

2:37,4

3.

Nagyatád, Árpád Fejedelem Általános Iskola

2:41,7

4.

Barcs, Deák F Általános Iskola

2:42,0

5.

Balatonlelle, Általános Iskola

2:48,2

6.

Marcali, Noszlopy G Általános Iskola

2:52,0

III. korcsoport - "B" kategória

100 m fiú gyorsúszás

 

 

 

1.

Vadas Ákos

2006

Kaposvár, Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola

1:05,8

2.

Somogyvári Ádám

2006

Balatonboglár, Általános Iskola

1:08,9

3.

Bota Bálint

2007

Nagyatád, Ady E Gimnázium

1:10,0

4.

Sztrapek Előd

2006

Kaposvár, Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola

1:10,6

5.

Nagy Levente (11.08)

2006

Tab, Takáts Gy Általános Iskola

1:14,6

6.

Kalafatics Péter

2006

Balatonlelle, Általános Iskola

1:14,9

7.

Vásárhelyi Márk

2007

Siófok, Beszédes J Általános Iskola

1:20,4

8.

Vágó Koppány

2007

Siófok, Vak B Általános Iskola

1:22,2

9.

Nagy Levente (07.10)

2007

Tab, Takáts Gy Általános Iskola

1:23,8

10.

Illés Marcell

2007

Segesd, IV. Béla Király Általános Iskola

1:26,1

11.

Hartmann Róbert

2007

Barcs, Arany J Általános Iskola

1:32,9

12.

Szarka Regő

2006

Barcs, Deák F Általános Iskola

1:32,9

13.

Oláh-Füzes Botond

2007

Csurgó, Eötvös J Általános Iskola

1:48,1

III. korcsoport - "B" kategória

100 m leány gyorsúszás

 

 

 

1.

Horváth Lara

2006

Barcs, Dráva Völgye Szakgimnázium

1:09,8

2.

Szabó Száva Hargita

2006

Fonyód, Palonai Magyar B Általános Iskola

1:10,6

3.

Horváth Izabella

2006

Zamárdi, Fekete I Általános Iskola

1:14,12

4.

Bozsó Míra

2006

Barcs, Dráva Völgye Szakgimnázium

1:14,15

5.

Benedek Luca

2006

Balatonszemes, Reich K Általános Iskola

1:17,1

6.

Barics Véda

2006

Siófok, Beszédes J Általános Iskola

1:18,8

7.

Horváth Boglárka Virág

2006

Kaposvár, Kodály Z Központi Általános Iskola

1:21,2

8.

Sólyom Sára

2007

Siófok, Beszédes J Általános Iskola

1:22,4

9.

Csere Cintia

2006

Balatonboglár, Általános Iskola

1:26,6

10.

Szabó Emese

2006

Marcalli, Noszlopy G Általános Iskola

1:27,3

11.

Nagy Boglárka

2006

Tab, Takáts Gy Általános Iskola

1:31,1

12.

Schultz Hanna

2006

Tab, Takáts Gy Általános Iskola

1:33,1

13.

Lucza Zsófia

2006

Kaposvár, Kodály Z Központi Általános Iskola

1:40,0

14.

Tratnyek Adél

2006

Berzence, Kavulák J Általános Iskola

2:06,7

III. korcsoport - "B" kategória

100 m fiú mellúszás

 

 

 

1.

Somogyvári Ádám

2006

Balatonboglár, Általános Iskola

1:29,2

2.

Bota Bálint

2006

Nagyatád, Ady E Gimnázium

1:36,9

3.

Vágó Koppány

2007

Siófok, Vak B Általános Iskola

1:39,7

4.

Kalafatics Péter

2006

Balatonlelle, Általános Iskola

1:39,8

5.

Nagy Levente (07.10.)

2007

Tab, Takáts Gy Általános Iskola

1:40,4

6.

Szalai Csongor

2007

Siófok, Vak B Általános Iskola

1:47,6

7.

Märcz Patrik

2007

Kaposvár, Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola

1:52,1

8.

Szalai Péter

2006

Tab, Takáts Gy Általános Iskola

1:52,4

9.

Váradi Péter

2006

Kaposvár, Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola

1:54,6

10.

Boncz Kálmán

2006

Barcs, Deák F Általános Iskola

1:56,8

11.

Szarka Regő

2006

Barcs, Deák F Általános Iskola

2:04,4

III. korcsoport - "B" kategória

100 m leány mellúszás

 

 

 

1.

Horváth Lara

2006

Barcs, Dráva Völgye Szakgimnázium

1:28,9

2.

Szabó Száva Hargita

2006

Fonyód, Palonai Magyar B Általános Iskola

1:38,7

3.

Fridrich Luca

2006

Barcs, Deák F Általános Iskola

1:40,2

4.

Müller Szofi

2006

Siófok, Beszédes J Általános Iskola

1:41,2

5.

Horváth Izabella

2006

Zamárdi, Fekete I Általános Iskola

1:41,9

6.

Barics Véda

2006

Siófok, Beszédes J Általános Iskola

1:42,6

7.

Nagy Boglárka

2006

Tab, Takáts Gy Általános Iskola

1:44,7

8.

Marek Bianka Petra

2006

Kaposvár, Kodály Z Központi Általános Iskola

1:46,8

9.

Ress Emma Csenge

2006

Kaposvár, Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola

1:52,3

10.

Schultz Hanna

2006

Tab, Takáts Gy Általános Iskola

1:52,9

11.

Szabó Emese

2006

Marcali, Noszlopy G Általános Iskola

1:54,0

12.

Lucza Zsófia

2006

Kaposvár, Kodály Z Központi Általános Iskola

1:55,2

13.

Tratnyek Adél

2006

Berzence, Kavulák J Általános Iskola

2:08,5

III. korcsoport - "B" kategória

100 m fiú hátúszás

 

 

 

1.

Vadas Ákos

2006

Kaposvár, Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola

1:18,1

2.

Sztrapek Előd

2006

Kaposvár, Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola

1:21,0

3.

Nagy Levente (11.08)

2007

Tab, Takáts Gy Általános Iskola

1:23,3

4.

Illés Marcell

2007

Segesd, IV. Béla Király Általános Iskola

1:28,7

5.

Brunner Milán

2006

Balatonlelle, Általános Iskola

1:31,2

6.

Vásárhelyi Márk

2007

Siófok, Beszédes J Általános Iskola

1:31,9

7.

Bálint Botond

2007

Balatonendréd, Általános Iskola

1:38,1

8.

Hartmann Róbert

2007

Barcs, Arany J Általános Iskola

1:41,0

9.

Csiszár Szilárd

2006

Balatonlelle, Általános Iskola

1:43,1

10.

Oláh-Füzes Botond

2007

Csurgó, Eötvös J Általános Iskola

1:45,5

11.

Kovács Ábel

2007

Nagyatád, Bárdos L Általános Iskola

2:08,3

III. korcsoport - "B" kategória

100 m leány hátúszás

 

 

 

1.

Bozsó Míra

2006

Barcs, Deák F Általános Iskola

1:20,3

2.

Benedek Luca

2006

Balatonszemes, Reich K Általános Iskola

1:29,3

3.

Horváth Boglárka Virág

2006

Kaposvár, Kodály Z Központi Általános Iskola

1:30,5

4.

Müller Szofi

2006

Siófok, Vak B Általános Iskola

1:32,4

5.

Vörös Anna Júlia

2006

Kaposvár, Kodály Z Központi Általános Iskola

1:39,3

6.

Bagó Hanna Dóra

2007

Barcs, Deák F Általános Iskola

1:42,4

7.

Kutor Laura

2006

Marcali, Noszlopy G Általános Iskola

1:47,9

8.

Mazaga Sára

2006

Kaposvár, Kodály Z Központi Általános Iskola

1:48,0

9.

Konyári Lujza

2006

Balatonboglár, Általános Iskola

1:55,7

10.

Brassai Nóra

2006

Balatonszentgyörgy, Dobó I Általános Iskola

1:56,8

11.

Kromek Zsófia

2006

Tab, Takáts Gy Általános Iskola

2:02,6

III. korcsoport - "B" kategória

4x50 m fiú gyorsváltó

 

 

 

1.

Kaposvár, Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium

2:16,3

2.

Balatonlelle, Általános Iskola

2:20,4

3.

Tab, Takáts Gyula Általános Iskola

2:25,7

4.

Balatonendréd, Általános Iskola

2:58,8

IV. korcsoport - "B" kategória

100 m fiú gyorsúszás

 

 

 

1.

Kelle Barnabás

2004

Nagyatád, Ady E Gimnázium

1:00,5

2.

Márkus Noel

2004

Nagyatád, Ady E Gimnázium

1:04,1

3.

Füzi Dominik Zoltán

2005

Kaposvár, Kodály Z Központi Általános Iskola

1:06,7

4.

Bencze Áron

2005

Barcs, Deák F Általános Iskola

1:07,6

5.

Pohl András

2005

Kaposvár, Kodály Z Központi Általános Iskola

1:09,4

6.

Jónás Tamás

2005

Siófok, Beszédes J Általános Iskola

1:09,8

7.

Szűcs Péter Zsombor

2004

Barcs, Arany J Általános Iskola

1:13,7

8.

Köves Csaba

2005

Siófok, Beszédes J Általános Iskola

1:16,3

9.

Türgyei Gergő

2004

Balatonboglár, Általános Iskola

1:17,1

10.

Neider Máté

2005

Andocs, Szent Ferenc Általános Iskola

1:17,1

11.

Faragó-Iváncsi Levente

2005

Szenna, Fekete L Általános Iskola

1:29,1

12.

Martinek Imre

2005

Kadarkút, Jálics E Általános Iskola

1:32,4

13.

Matos Marcell

2005

Csurgó, Eötvös J Általános Iskola

1:43,5

IV. korcsoport - "B" kategória

100 m leány gyorsúszás

 

 

 

1.

Gerbovits Petra

2005

Tab, Takáts Gy Általános Iskola

1:12,9

2.

Jakabfi Bianka

2005

Balatonboglár, Általános Iskola

1:17,2

3.

Vígh Lea Georgina

2005

Kaposvár, NBA Római Katolikus Gimnázium

1:18,1

4.

Blum Judit

2005

Kaposvár, Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola

1:23,5

5.

Szabó Hanna

2004

Barcs, Dráva Völgye Gimnázium

1:25,0

6.

Nagy Natália Júlianna

2005

Kaposvár, Kodály Z Központi Általános Iskola

1:26,2

7.

Dunai Bettina

2003

Siófok, Vak B Általános Iskola

1:27,8

8.

Keszeg Ramóna

2005

Balatonboglár, Általános Iskola

1:38,6

IV. korcsoport - "B" kategória

100 m fiú mellúszás

 

 

 

1.

Paluska Péter

2004

Barcs, Dráva Völgye Gimnázium

1:26,9

2.

Krisztián Dániel

2005

Barcs, Dráva Völgye Gimnázium

1:30,9

3.

Várfi Zsombor

2004

Nagyatád, Árpád Fejedelem Általános Iskola

1:31,7

4.

Pohl András

2005

Kaposvár, Kodály Z Központi Általános Iskola

1:31,8

5.

Spilleman Ádám

2005

Nagyatád, Ady E Gimnázium

1:36,1

6.

Türgyei Gergő

2004

Balatonboglár, Általános Iskola

1:36,7

7.

Sántha Tibor

2005

Kaposvár, Kodály Z Központi Általános Iskola

1:41,2

8.

Borsodi Bálint

2005

Balatonendréd, Általános Iskola

2:09,6

IV. korcsoport - "B" kategória

100 m leány mellúszás

 

 

 

1.

Nyári Eperke

2004

Kaposvár, Kodály Z Központi Általános Iskola

1:35,4

2.

Blum Judit

2005

Kaposvár, Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola

1:36,8

3.

Vígh Lea Georgina

2005

Kaposvár, NBA Római Katolikus Gimnázium

1:37,1

4.

Jakabfi Blanka

2005

Balatonboglár, Általános Iskola

1:49,6

5.

Mészáros Zille

2005

Balatonlelle, Általános Iskola

1:51,8

6.

Vizáver Emma

2005

Csurgó, Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium

1:55,6

IV. korcsoport - "B" kategória

100 m fiú hátúszás

 

 

 

1.

Márkus Noel

2004

Nagyatád, Ady E Gimnázium

1:13,4

2.

Paluska Péter

2004

Barcs, Dráva Völgye Gimnázium

1:18,3

3.

Kelle Barnabás

2003

Nagyatád, Ady E Gimnázium

1:20,2

4.

Füzi Dominik

2005

Kaposvár, Kodály Z Központi Általános Iskola

1:24,5

5.

Köves Csaba

2005

Siófok, Beszédes J Általános Iskola

1:28,5

6.

Neider Máté

2005

Andocs, Szent Ferenc Általános Iskola

1:28,9

7.

Horváth Levente

2005

Barcs, Dráva Völgye Gimnázium

1:48,1

8.

Martinek Imre

2005

Kadarkút, Jálics E Általános Iskola

1:50,0

IV. korcsoport - "B" kategória

100 m leány hátúszás

 

 

 

1.

Nyári Eperke

2004

Kaposvár, Kodály Z Központi Általános Iskola

1:22,9

2.

Gerbovits Petra

2005

Tab, Takáts Gy Általános Iskola

1:24,3

3.

Varga Panna

2005

Balatonboglár, Általános Iskola

1:33,9

4.

Szabó Hanna

2004

Barcs, Dráva Völgye Gimnázium

1:36,8

5.

Dunai Bettina

2005

Siófok, Vak B Általános Iskola

1:42,3

6.

Keszeg Ramóna

2005

Tab, Takáts Gy Általános Iskola

1:50,9

7.

Kántás Kamilla

2005

Balatonlelle, Általános Iskola

1:56,9

8.

Vizáver Emma

2005

Csurgó, Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium

1:57,9

IV. korcsoport - "B" kategória

4x50 m fiú gyorsváltó

 

 

 

1.

Nagyatád, Ady Endre Gimnázium

1:58,9

2.

Barcs, Dráva Völgye Szakgimnázium

2:10,3

3.

Balatonlelle, Általános Iskola

2:33,3

4.

Kaposvár, Kodály Z Központi Ált. Iskola Gárdonyi G Tagiskola

2:35,1

V-VI. korcsoport - "B" kategória

100 m fiú gyorsúszás

 

 

 

1.

Várfi András

2001

Nagyatád, Ady E Gimnázium

0:56,2

2.

Csima Ferenc

2001

Kaposvár, NBA Római Katolikus Gimnázium

0:59,6

3.

Kacs Máté

2001

Barcs, Dráva Völgye Szakgimnázium

1:00,5

4.

Széll Boldizsár

2001

Barcs, Dráva Völgye Szakgimnázium

1:01,7

5.

Hegedűs Csaba

2002

Kaposvár, Eötvös L Műszaki Szakgimnázium

1:02,3

6.

Szántó Bence

2001

Kaposvár, Csokonai Vitéz Mihály Ált. Isk. és Gimn.

1:02,9

7.

Jáger Balázs

2001

Barcs, Dráva Völgye Szakgimnázium

1:04,0

8.

Zádori Soma Márk

2003

Siófok, Perczel Mór Gimnázium

1:06,2

9.

Meiszter Tamás

2001

Fonyód, Mátyás Király Gimnázium

1:10,9

V-VI. korcsoport - "B" kategória

100 m leány gyorsúszás

 

 

 

1.

Sümegi Sára

2003

Siófok, Perczel Mór Gimnázium

1:10,2

2.

Szabó Petra Lilla

2002

Barcs, Dráva Völgye Gimnázium

1:13,8

3.

Arató Adél

2001

Barcs, Dráva Völgye Gimnázium

1:15,7

4.

Trancsik Zsanett

2000

Kaposvár, Eötvös L Műszaki Szakgimnázium

1:21,1

5.

Kersák Katalin Panka

2000

Siófok, Perczel Mór Gimnázium

1:29,6

V-VI. korcsoport - "B" kategória

100 m fiú mellúszás

 

 

 

1.

Jáger Balázs

2001

Barcs, Dráva Völgye Gimnázium

1:18,4

2.

Barta Ádám

2003

Kaposvár, Kodály Z Központi Általános Iskola

1:20,8

3.

Szántó Bence

2001

Kaposvár, Csokonai Vitéz Mihály Ált. Isk. és Gimn.

1:22,2

4.

Várfi András

2001

Nagyatád, Ady E Gimnázium

1:24,2

5.

Fekete Tamás Zoltán

2003

Barcs, Széchényi F Gimnázium

1:26,8

6.

Csek Lóránt Tibor

2003

Kaposvár, NBA Római Katolikus Gimnázium

1:40,8

7.

Horváth Bálint

2003

Barcs, Széchényi F Gimnázium

1:43,4

8.

Mátés Márk

2003

Kaposvár, Móricz Zs Mezőgazdasági SZKI

1:43,4

V-VI. korcsoport - "B" kategória

100 m leány mellúszás

 

 

 

1.

Sümegi Sára

2003

Siófok, Perczel Mór Gimnázium

1:32,2

2.

Cuhijev Fatima

2003

Kaposvár, Táncsics M Gimnázium

1:34,3

3.

Arató Adél

2001

Barcs, Dráva Völgye Gimnázium

1:40,4

4.

Kersák Katalin Panka

2000

Siófok, Perczel Mór Gimnázium

1:42,3

5.

Litauszki Adél

2002

Barcs, Széchényi F Gimnázium

1:49,2

V-VI. korcsoport - "B" kategória

100 m fiú hátúszás

 

 

 

1.

Kakstedter Bendegúz

2002

Kaposvár, Munkácsy M Gimnázium

1:09,8

2.

Kacs Máté

2001

Barcs, Dráva Völgye Gimnázium

1:11,4

3.

Bosnyák Krisztián László

2001

Kaposvár, Eötvös L Műszaki Szakgimnázium

1:21,8

4.

Csek Dominik

2001

Kaposvár, NBA Római Katolikus Gimnázium

1:22,3

5.

Mátés Márk

2003

Kaposvár, Móricz Zs Mezőgazdasági SZKI

1:23,4

V-VI. korcsoport - "B" kategória

100 m leány hátúszás

 

 

 

1.

Mazaga Dorka

2003

Kaposvár, Munkácsy M Gimnázium

1:24,5

2.

Szabó Petra Lilla

2002

Barcs, Dráva Völgye Gimnázium

1:26,8

3.

Horváth Panna

2003

Kaposvár, Csokonai Vitéz Mihály Ált. Isk. és Gimn.

1:35,8

V-VI. korcsoport - "B" kategória

4x50 m fiú gyorsváltó

 

 

 

1.

Kaposvár SZC Eötvös L Műszaki Szakgimnázium

1:48,1

2.

Kaposvári SZC Barcs, Dráva Völgye Szakgimnázium

1:52,8

3.

Kaposvár, Munkácsy M

Gimnázium

1:53,4

4.

Kaposvár, NBA Római Katolikus Gimnázium, Á. Iskola és AMI

2:09,9