Ma 2019. december 06., péntek, Miklós napja van. Holnap Ambrus napja lesz.
Olvasóink értékelése:  / 0
ElégtelenKitűnő 

 

Mikulás Teremlabdarúgó Kupa

Dráva Völgye Sportcsarnok 2019.12.08.

SORSOLÁS

 

A csoport

B csoport

C csoport

D csoport

E csoport

1. AZNAPOSOK

2. Darány

3. NONAME

4. TEXAS

1. KERETBE SE

2. Sumony BSC

3.Last Minute

4. Red Bull

1. Olasz Görények

2. TUTTO FC

3. SZINEZŐK

4. BUMBLEBEES

1. MOULIN ROUGE

2. MIND- EGY

3. Nagy Kornél Csapata

4. Rinyaszentkirály

1. SEGESD

2. Old Gold

3. Piros Hetes

4. Avermann Horváth

 

CSOPORTMÉRKŐZÉSEK

8.00                     Aznaposok               - Darány

8.20                     NONAME                  - TEXAS

8.40                     Keretbe SE              - SUMONY BSC

9.00                     Last Minute              - RedBull

9.20                     Aznaposok              - NONAME

9.40                       Darány                 - Texas

10.00                     Keretbe SE           - Last Minute

10.20                     Sumony BSC        - Red Bull

10.40                     Aznaposok           - Texas

11.00                    Darány                 - NONAME

11.20                     Keretbe SE           - Red Bull

11.40                     Sumony BSC        - Last Minute

12.00                     Olasz Görények    - TUTTO FC

12.20                     Színezők              - BUMBLEBEES

12.40                     Moulin Rouge         - MID-EGY

13.00                     N. Kornél Csapata - Rinyaszentkirály

13.20                     Segesd                 - Old Gold

13.40                     Piros Hetes            - Avermann - Horváth

14.00                     Olasz Görények     - Színezők

14.20                     TUTTO FC             - MUMBLEBEES

14.40                     Moulin Rouge        - N. Kornél Csapata

15.00                     MIND –EGY           - Rinyaszentkirály

15.20                     Segesd                 - Piros Hetes

15.40                     Old Gold               - Avermann -Horváth

16.00                     Olasz Görények    - BUMBLEBEES

16.20                     TUTTO FC            - Színezők

16.40                     Moulin Rouge        - Rinyaszentkirály

17.00                     MIND – EGY          - N. Kornél Csapata

17.20                     Segesd                - Avermann - Horváth

17.40                     Old Gold               - Piros Hetes

 

18.00                     A továbbjutó 8. helyért a 3-4. legjobb 2. helyezett csapat játszik „G”

                               (A leggyengébb 2. helyezett csapat kiesik.)

Középdöntők:

18.20                     A 1.                        - BCD     2.            H

18.40                     B 1.                        - CDEA 2.              J

19.00                     C 1.                        - „G”.                    K

19.20                     D 1.                        - E 1.                    L

 

Elődöntők:

19.40                     H                            - K                       M

20.00                     J                              - L                      N

 

Döntők

20.20                     M vesztes           - N vesztes

20.40                     M győztes           - N győztes

21.00 EREDMÉNYHÍRDETÉS

 

A csoportokból az 1. helyezettek, valamint a legjobb kettő 2. helyezett csapatok jutnak a középdöntőbe.

A 2. helyezettek közül a leggyengébb 5. csapat kiesik, a 3-4. második helyezett mérkőzéssel döntik a továbbjutást 8. helyért.

Barcs, 2019.december 3.