A kupa célja: - Sportolási lehetőség biztosítása labdarúgást kedvelők részére.

A kupa helye, ideje:           Dráva Völgye Sportcsarnok

A kupa résztvevői:- Valamennyi csapat, amelyik megfelel a kiírásnak.

Női csapatok részvételére számítunk!

A kupa szervezője: -   Városi Szabadidősport Egyesület

-   Polgármesteri Hivatal Sportiroda

Nevezés:                 2021. december 1-ig a Polgármesteri Hivatal sportirodájában.

(82- 565-964,     06-20-414-9343) This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. "> This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Nevezési díj: 6.000 Ft      Befizetés nevezéssel egy időben.

Díjazás:                      I – IV. helyezett serleget kap.

Különdíjak: - kapus, -gólkirály, -legjobb játékos.

A Mikulás Kupa lebonyolítása:   A csapatokat négyes csoportokba sorsoljuk. A selejtezők után az 1-2. helyezett jut a középdöntőbe, ahol kieséses rendszerben játszanak a csapatok. A csapatok egyenes ágon jutnak az elődöntőbe illetve a döntőbe.

Játékszabályok:

- játékidő   1 x 18 perc, csapatlétszám 4+ 1 plusz csere, egy játékos csak egy csapatban szerepelhet a tornán,

- a győzelemért 3 pont, döntetlenért 1 pont, vereségért 0 pont járt,

- csoporton belüli sorrendet a pont, egymás elleni eredmény, a gólkülönbség és a több rúgott gól határozza meg,

többes holtverseny esetén a holtversenyben lévők egymás elleni eredménye számít,

- hazaadásnál a kapus nem foghatja meg a labdát, kapusról szöglet van, a kapus csak kézből hozhatja játékba a

labdát (ha játékba van, akkor lábbal is), az ellenfél térfelére átdobhatja a labdát.

- csere folyamatos (cserezónában) az alapvonal és az oldalvonal találkozásánál,

- bedobás-(rúgás) csak földről lehetséges, pontrúgásnál 5 m -re kell állni az ellenfélnek.

- a 5. csapat szabálytalanság után nagy büntető következik (10 m-ről).

Fegyelmi szabályok:

- Sportszerűtlen játék esetén sárgalap- 2 perces kiállítás jár. A kiállított játékos azon mérkőzésen már nem szerepelhet, 2 perc után helyette cserejátékos léphet pályára. A piros lappal kiállított játékos a következő mérkőzésen nem játszhat.

Egyéb: - Ha a selejtezőre nem érkezik meg az egyik csapat, akkor a jelenlévő csapatok két körben döntik el a csoporthelyezéseket.

-          A kupa ideje alatt óvás nincs. Vitás kérdésekben a versenybizottság dönt.

Az öltözőben hagyott értéktárgyakért felelősséget nem vállalunk.

Mindenkit   szeretettel   várunk!

NEVEZÉSI LAP

Mikulás Teremlabdarúgó Kupa

Barcs, 2021. december   04. (szombat)

Dráva Völgye Sportcsarnok

A csapat neve: …………………………………………Neme: …………

Címe:     ………………………………………………………………….

Csapat vezető: ……………………………. Telefon: …………………..

NÉV                                                  Születési idő

1. ……………………………………           ……………………………..

2. ……………………………………           ……………………………..

3. …………………………………….          ……………………………..

4. …………………………………….          ……………………………..

5. …………………………………….         ……………………………..

6. …………………………………….          ……………………………..

7. …………………………………….          ……………………………..

8. …………………………………….          ……………………………..

9. …………………………………….          ……………………………..

10. …………………………………...          ……………………………..

11. ……………………………………         ……………………………..

12. ……………………………………         ……………………………..

13. ……………………………………         …………………………….

14. ……………………………………         …………………………….

Nyilatkozat:

Alulírott csapatvezető a részvételi feltételeket megismertem, csapattársaimmal megismertettem. Vállaljuk, hogy a rendezvényen saját felelősségünkre veszünk részt. Igazolom, hogy a nevezési lapon közölt adatok a valóságnak megfelelnek. Aláírásommal elismerem, hogy a teremlabdarúgó MIKULÁS kupára edzésekkel készülünk, egészségi állapotunkat rendszeresen ellenőriztetjük, eltitkolt betegségről, mely részvételünket akadályozza, nem tudunk. Amennyiben az említett okokra visszavezethető bármilyen károsodás ér bennünket, a verseny rendezői felé kárigénnyel, követeléssel nem élünk, betartjuk és betartatjuk a fair play szabályait, vigyázva egymás testi épségére.