Ma 2018. december 17., hétfő, Lázár és Olimpia napja van. Holnap Auguszta napja lesz.
Olvasóink értékelése:  / 1
ElégtelenKitűnő 

 


Mikulás Teremlabdarúgó Kupa

Barcs 2018.december 09. (vasárnap) Dráva Völgye Sportcsarnok


 

A csoport

B csoport

C csoport

D csoport

1.

Olasz Görények

Last Minute

Darány

Moulin Rouge

2.

Titánok

Légió Sokk Péterhida

VOICE Team

Alibi Team Szigetvár

3.

Másnaposok

Sivatagi Rohamcsiga

Csokonyavisonta

Segesd

4.

Non Stop

Atom Nyerőmű SE

Zsiros Kenyér Kvár

RuMungLo SE Kvár

 

 

A csoportokból az 1-2. helyezett jut tovább a középdöntőbe.


Csoportmérkőzések

9.00 A 1-2    Olasz Görények                     - Titánok

9.17 A 3-4    Másnaposok                           - Non Stop     

9.34 B 1-2    Last Minute                            - Légió Sokk

9.51 B 3-4    Sivatagi Rohamcsiga              - Atom Nyerőmű SE

10.08 A 1-3  Olasz Görények                     - Másnaposok

10.25 A 2-4  Titánok                                   - Non Stop

10.42 B 1-3  Last Minute                            - Sivatagi Rohamcsiga

10.59 B 2-4  Légió Sokk Péterhida                   - Atom Nyerőmű SE

11.16 A 1-4   Olasz Görények                     - Non Stop

11.33 A 2-3  Titánok                                   - Másnaposok

11.50 B 1-4  Last Minute                            - Atom Nyerőmű SE

12.07 B 2-3  Légió Sokk Péterhida                   - Sivatagi Rohamcsiga

12.24 C 1-2  Darány                                    - VOICE Team

12.41 C 3-4   Csokonyavisonta                   - Zsiros Kenyér Kvár

12.58 D 1-2  Moulin Rouge                        - Alibi Team Szigetvár

13.15 D 3-4   Segesd                                   - RuMungLo SE Kvár

13.32 C 1-3   Darány                                   - Csokonyavisonta

13.49 C 2-4    VOICE Team                        - Zsiros Kenyér Kvár

14.06 D 1-3    Moulin Rouge                       - Segesd

14.23 D 2-4    Alibi Team Szigetvár            - RuMungLo SE Kvár

14.40 C 1-4     Darány                                  - Zsiros Kenyér Kvár

14.57 C 2-3     VOICE Team                        - Csokonyavisonta

15.15 D 1-4    Moulin Rouge                        - RuMungLo SE Kvár

15.32 D 2-3    Alibi Team Szigetvár             - Segesd

 

Középdöntő:

15.50 „A”1. ………………………………….-„B”2 ………………………………….   E

16.07 „B”1. ………………………………….-„A”2 ………………………………….   F

16.24 „C”1. ……………………………….. ..-„D”2 ………………………………….   G

16.41 „D”1. ………………………………….-„C”2 ………………………………….   H

 

Elődöntő:

16.58   E ……………………………………   - F ………………………………….   K

17.15  G…………………………………….   - H ………………………………….  L

 

Döntők:

17.35 3-4.helyért Kv. ………………………………….  – Lv. ………………………………

17.55 1-2. helyért Kgy. …………………………………– Lgy. ……………………………..

 

 

A mérkőzés kezdési időpontját kérjük betartani.

A nevezési lapot az első mérkőzés előtt kell leadni a versenyirodában.

 

 

 

Csapatok

 

 

 

 

 

Gól

Pont

Helyezés

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NEVEZÉSI LAP

XXXV. Mikulás Kupa

Barcs, 2018. december   9. (vasárnap)

Dráva Völgye Sportcsarnok

 

A csapat neve: ……………………………………………………………                                                               

Címe:             ………………………………………………………………….

Csapat vezető: ……………………………. Telefon: …………………..        


NÉV                                             Születési idő

1. …………………………………………….                ……………………………..

2. …………………………………………….                ……………………………..

3. …………………………………………….                ……………………………..

4. …………………………………………….                ……………………………..

5. …………………………………………….                ……………………………..

6. …………………………………………….                ……………………………..

7. …………………………………………….                ……………………………..

8. …………………………………………….                ……………………………..

9. …………………………………………….                ……………………………..

10. …………………………………..........               ……………………………..

11. …………………………………………..               ……………………………..

12. ……………………………………………               ……………………………..

13. ……………………………………………               …………………………….

14. ……………………………………………               …………………………….

 

Nyilatkozat:

Alulírott csapatvezető a részvételi feltételeket megismertem, csapattársaimmal megismertettem. Vállaljuk, hogy a rendezvényen saját felelősségünkre veszünk részt. Igazolom, hogy a nevezési lapon közölt adatok a valóságnak megfelelnek. Aláírásommal elismerem, hogy a teremlabdarúgó MIKULÁS kupára edzésekkel készülünk, egészségi állapotunkat rendszeresen ellenőriztetjük, eltitkolt betegségről, mely részvételünket akadályozza, nem tudunk. Amennyiben az említett okokra visszavezethető bármilyen károsodás ér bennünket, a verseny rendezői felé kárigénnyel, követeléssel nem élünk, betartjuk és betartatjuk a fair play szabályait, vigyázva egymás testi épségére.

                                                                                                                

………………………………..

                                                                                                                             csapatvezető aláírása