Ma 2022. november 29., kedd, Taksony napja van. Holnap András és Andor napja lesz.
Olvasóink értékelése:  / 2
ElégtelenKitűnő 

30. Határfutás Félmaraton nevezések 21.1 km

 

R.sz Név-Ime Születés Lakcím Naslov kakice
101. Mártonka Ferenc 1960 Barcs
102. Schneider Pál 1955 Pécs
103. Kiss Katalin 1967 Vízvár
104. Csönyei Csabáné 1975 Komló
105. Fenyvesi Zsuzsanna 1976 Pécs
106. Kállai Tamás 1972 Pécs
107. Bogdánné Basa Eszter 1978 Nagyatád
108. Telek Elek Dr. 1989 Kozármisleny
109. Papp László 1982 Pécs
110. Csörnyei Csaba Komló
111. Tompa Tünde Pécs
112. Tóth Mihály 1973 Pécs
113. Illés Judit 1987 Szigetvár
114. Hartman Donát 1974 Barcs
115. Landesz Máté 2004 Barcs
116. Kovács Szilárd 1983 Komlózsd
126. Andrović Igor 1980 Virovitica
127. Bajivić Alen 1982 Virovitica
128. Barunac Miroslav 1977 Virovitica
129. Bažulić Dinko 1976 Zagreb
130. Begović Renato 1975 Koprivnica
131. Bjelajac Andrej 1973 Virovitica
132. Brcković Damir 1968 Virovitica
133. Dobrić Slaven 1971 Zagreb
134. Dobrić Vladimir Dražen 1969 Zagreb
135. Furdi Stjepan 1964 Prelog
136. Galić Marin 1972 Zagreb
137. Gelenčer Damir 1964 VIROVITICA
138. Glumac Dubravka 1963 Virovitica
139. Golub Vatroslav 1994 Virovitica
140. Grgić Hrvoje 1975 Bjelovar
141. Holec Juraj 1994 Zagreb
142. Irena Đuričić 1976 Zagreb
143. Jurković Dražen 1971 Virovitica
144. Jurković Gordan 1974 Đakovo
145. Kelečić Ivan 1985 Suhopolje
146. Kenda Renata 1979 Bregana
147. Kovač Mario 1972 Virovitica
148. Kresojević Ana 1955 Zagreb
149. Kresojević Franjo 1953 Zagreb
150. Kristijan Mikolić 1991 Gornje Bazje
151. Kušić Matija 1985 Ivanić-Grad
152. Lovrić Marinko 1957 Zagreb
153. Lukačević Željko 1970 Virovitica
154. MARTINEZ JASENKA 1959 VARAŽDIN
155. Milošević Zlatko 1951 Nova Bukovica
156. Plic Zoran 1974 Virovitica
157. Radulović Renato 1984 Samobor
158. Relić Danijel 1977 Pitomača
159. Rupčić Vanja 1979 Koprivnica
160. Sabol Vladimir 1964 Karlovec Ludbreški
161. Saić Tomislav 1973 Pitomača
162. Stanojević Goran 1961 Karlovac
163. Sučić Anđelina 1974 Bjelovar
164. Sušilović Krešimir 1972 Zagreb
165. Šipka Dragan 1977 Kostajnica
166. Šušnjić Dalibor 1971 Velika Gorica
167. Tomljanović Kruno 1973 Virovitica
168. Topolovec Damir 1967 Slatina
169. Venne Iva 1973 Samobor
170. Volenik Goran 1974 Virovitica
171. Vreš Mario 1978 Slatina
172. Vuković Jadranka 1971 Semeljci
173. VUKOVIĆ TOMISLAV 1980 Osijek
174. Zdjelar Berigoj 1974 Virovitica
175. Županić Jakov 2004 Daruvar



30. Határfutás 5.8 km Terezino Polje - Barcs

 

R.sz. Név -Ime Születés Lakcím-Naslov kakice
1. Tiszai Ármin Imre 2011 Kálmáncsa
2. Szijjártó Kristóf 2009 Homokszentgyörgy
3. Novák Barnabás Tibor 2009 Szulok
4. Récsán Petra 2009 Barcs
5. Poronyi Gábor 1941 7626 Pécs
6. Kővári István 1939 Pécs
7. Pápai Kornél Miklós 1970 Kaposvár
8. Görög Márton 1979 Barcs
9. Fehér Katalin Kornélia 1973 Gyékényes
10. Kálseczné Szente Anita 1986 Komlósd
11. BENE Gergő 1988 Villány
12. Fülöp Gábor 1984 Homokszentgyörgy
13. Bene-Feud Ágnes 1987 Pécsvárad
14. Murainé Nemes Petra 1986 Barcs
15. Szilovics Zsuzsanna 1989 Barcs
16. Vitelics Bernadett 1983 Bélavár
17. Lovász Zoltán 1994 Budapest
18. Görögné Keszsg Alexandra 1992 7570 Barcs
19. Tivolt Zsanett 1995 Nagykanizs
20. Vida Szabina 1998 Zákány
21. Csendes Róbert Pécs
22. Hámori Ernő 1966 Pécs
23. Farkas Gabriella Pécs
24. Kelő Sára Pécs
25. Tóth Zsófi Pécs
26. Bátori Gyula 1973 Barcs
27. Dévai Tibor 1976 Barcs
28. Dévainé-Kiss Bernadett 1987 Barcs
29. Bedő Kornél 2010 Barcs
30. Jámbor Katalin 2011 Barcs
31. Jámbor Márton 2009 Barcs
32. Hartmann József 2005 Barcs
33. Jámbor Júlia 2013 Barcs
34. Horváth Réka 1999 Barcs
35. Svéger Olivér 2012 Barcs
45. Andreevska Emilija 1977 Resen
46. Babić Bruno 1976 Turčin
47. Babić Vedrana 1981 Turčin
48. Batinić Helena 1989 Split
49. Bažulić Dinko 1976 Zagreb
50. BENEŠ MIODRAG 1988 VIROVITICA
51. Beuk Milan 1970 KARLOVAC
52. Bosančić Željko 1990 Zagreb
53. Botković Marko 1988 Pitomača
54. Bregovec Lucija 1995 Podravske Sesvete
55. Budi Ana 2010 Samobor
56. Budi Franjo 1977 Samobor
57. Dizdarević Jasmin 1961 Sisak
58. Dragoša Bosančić Vlatka 1984 Zagreb
59. Dunković Danijel 1994 Radosavci, Slatina
60. Fapali Matija 1995 Suhopolje
61. Foret Ida 1986 VIROVITICA
62. Furdi Mia 2005 Prelog
63. Furdi Mirjana 1968 Prelog
64. Horvat Hana 2006 Lopatinec
65. Horvat Neven 1978 Lopatinec
66. Horvat Vlatka 1980 Lopatinec
67. Ivček Sanja 1980 Virovitica
68. Ivček Siniša 1983 Virovitica
69. Ivković Šokec Anita 1987 Virovitica
70. Jadan Josip 1980 Virovitica
71. Jelinek Siniša 1989 Slatina
72. Karan Biljana 1978 Kostajnica
73. Kelemen Marija 1993 Požega
74. Kolesarić Matko 1981 VIROVITICA
75. Kovač Sanela 1988 Virovitica
76. Morović Renata 1974 Virovitica
77. Namjestnik Denis 1981 Đakovo
78. Orešić Oliver 1991 Kalinovac
79. Petkovic Danijel 1965 Pitomaca
80. Pipić Anita 1986 SLATINA
81. Pleša Nela 2009 Virovitica
82. Popović Budi Daniela 1976 Samobor
83. Prebeg Zara 2006 Virovitica
84. Prpić Ivana 1988 Zagreb
85. Prpić Matej 1986 Zagreb
86. Ribić Damir 1978 Virovitica
87. Sabol Vladimir 1964 Karlovec Ludbreški
88. Sertić Veronika 1997 Slatina
89. Sučić Vice 1971 Bjelovar
90. Špiranec Sara 1997 Pitomača
91. Turković Ivan 1986 Zagreb
92. Tutenov Pavo 1968 Slatina
93. Zeman Helena 2006 Orahovica

 

R.sz. Név -Ime Születés Lakcím-Naslov kakice
1. Tiszai Ármin Imre 2011 Kálmáncsa
2. Szijjártó Kristóf 2009 Homokszentgyörgy
3. Novák Barnabás Tibor 2009 Szulok
4. Récsán Petra 2009 Barcs
5. Poronyi Gábor 1941 7626 Pécs
6. Kővári István 1939 Pécs
7. Pápai Kornél Miklós 1970 Kaposvár
8. Görög Márton 1979 Barcs
9. Fehér Katalin Kornélia 1973 Gyékényes
10. Kálseczné Szente Anita 1986 Komlósd
11. BENE Gergő 1988 Villány
12. Fülöp Gábor 1984 Homokszentgyörgy
13. Bene-Feud Ágnes 1987 Pécsvárad
14. Murainé Nemes Petra 1986 Barcs
15. Szilovics Zsuzsanna 1989 Barcs
16. Vitelics Bernadett 1983 Bélavár
17. Lovász Zoltán 1994 Budapest
18. Görögné Keszsg Alexandra 1992 7570 Barcs
19. Tivolt Zsanett 1995 Nagykanizs
20. Vida Szabina 1998 Zákány
21. Csendes Róbert Pécs
22. Hámori Ernő Pécs
23. Farkas Gabriella Pécs
24. Kelő Sára Pécs
25. Tóth Zsófi Pécs
26. Bátori Gyula 1973 Barcs
27. Dévai Tibor 1976 Barcs
28. Dévainé-Kiss Bernadett 1987 Barcs
29. Bedő Kornél 2010 Barcs
30. Jámbor Katalin 2011 Barcs
31. Jámbor Márton 2009 Barcs
32. Hartmann József 2005 Barcs
33. Jámbor Júlia 2013 Barcs
34. Horváth Réka 1999 Barcs
35. Svéger Olivér 2012 Barcs
45. Andreevska Emilija 1977 Resen
46. Babić Bruno 1976 Turčin
47. Babić Vedrana 1981 Turčin
48. Batinić Helena 1989 Split
49. Bažulić Dinko 1976 Zagreb
50. BENEŠ MIODRAG 1988 VIROVITICA
51. Beuk Milan 1970 KARLOVAC
52. Bosančić Željko 1990 Zagreb
53. Botković Marko 1988 Pitomača
54. Bregovec Lucija 1995 Podravske Sesvete
55. Budi Ana 2010 Samobor
56. Budi Franjo 1977 Samobor
57. Dizdarević Jasmin 1961 Sisak
58. Dragoša Bosančić Vlatka 1984 Zagreb
59. Dunković Danijel 1994 Radosavci, Slatina
60. Fapali Matija 1995 Suhopolje
61. Foret Ida 1986 VIROVITICA
62. Furdi Mia 2005 Prelog
63. Furdi Mirjana 1968 Prelog
64. Horvat Hana 2006 Lopatinec
65. Horvat Neven 1978 Lopatinec
66. Horvat Vlatka 1980 Lopatinec
67. Ivček Sanja 1980 Virovitica
68. Ivček Siniša 1983 Virovitica
69. Ivković Šokec Anita 1987 Virovitica
70. Jadan Josip 1980 Virovitica
71. Jelinek Siniša 1989 Slatina
72. Karan Biljana 1978 Kostajnica
73. Kelemen Marija 1993 Požega
74. Kolesarić Matko 1981 VIROVITICA
75. Kovač Sanela 1988 Virovitica
76. Morović Renata 1974 Virovitica
77. Namjestnik Denis 1981 Đakovo
78. Orešić Oliver 1991 Kalinovac
79. Petkovic Danijel 1965 Pitomaca
80. Pipić Anita 1986 SLATINA
81. Pleša Nela 2009 Virovitica
82. Popović Budi Daniela 1976 Samobor
83. Prebeg Zara 2006 Virovitica
84. Prpić Ivana 1988 Zagreb
85. Prpić Matej 1986 Zagreb
86. Ribić Damir 1978 Virovitica
87. Sabol Vladimir 1964 Karlovec Ludbreški
88. Sertić Veronika 1997 Slatina
89. Sučić Vice 1971 Bjelovar
90. Špiranec Sara 1997 Pitomača
91. Turković Ivan 1986 Zagreb
92. Tutenov Pavo 1968 Slatina
93. Zeman Helena 2006 Orahovica

 

Választás 2022