Ma 2019. január 23., szerda, Zelma és Rajmund napja van. Holnap Timót napja lesz.

Sporthírek

Olvasóink értékelése:  / 0

 

Diákolimpia Körzeti Úszás 2019. január 15. Barcs Rekreációs Központ
Hát úszás
50 m
1. I. korcsoport fiú hát
1. sáv 2. sáv 3. sáv 4. sáv 5. sáv 6. sáv
Kerényi Milán Bedő Kornél  Botos Nathaniel Ádám Széll Csaba D Kerényi Roland
I. korcsoport leány hát
2. 1. sáv 2. sáv 3. sáv 4. sáv 5. sáv 6. sáv
Bozsó Szonja Csáki Dorina Markó Zsófia Jámbor Katalin Szabó Írisz Szarka Száva
3. II. korcsoport fiú hát
1. 2. 3. 4. 5. 6.
Vízi Boldizsár Bencze Botond Czifrák Lóránd Jámbor Márton
1. 2. 3. 4. 5. 6.
4. Kővári Péter Nagy Bence Szabó Zalán
II. korcsoport leány hát
5. 1. sáv 2. sáv 3. sáv 4. sáv 5. sáv 6. sáv
Gali Laura Récsán Petra Szarka Jonka
100m hát III. kcs.leány-fiú
6. 1. sáv 2. sáv 3. sáv 4. sáv 5. sáv 6. sáv
Bagó Hanna Dóra Bózsó Mira Csillingh - Molnár Anna Losteiner Flóra Ránics Hanna Szabó Hanna
100m hát.IV. kcs. fiú-leány
7. 1. sáv 2. sáv 3. sáv 4. sáv 5. sáv 6. sáv
Horváth Levente Paluska Péter Kacs Máté V-VI. Hartmann Róbert Szabó Petra Lilla V-VI.
50 m mell I-II kcs. fiúk-leány
8.. 1. sáv 2. sáv 3. sáv 4. sáv 5. sáv 6. sáv
Boros Kristóf I. Markó Zsófia I. Szücs Olivér II. Kovács Emese Delinke II. Reinis Rebeka II. Somogyi Bernadett
100 m mell III. korcsoport fiú
9. 1. sáv 2. sáv 3. sáv 4. sáv 5. sáv 6. sáv
Boncz Kálmán Migács Alex Szarka Regő
100 m mell leány
III. korcsoport leány
10. 1. sáv 2. sáv 3. sáv 4. sáv 5. sáv 6. sáv
Gulácsi Nikol Fridrich Luca Simon Sára Török Titánia
III. korcsoport leány mell
11.. 1. sáv 2. sáv 3. sáv 4. sáv 5. sáv 6. sáv
Arató Adél V-VI. Bagó Hanna Dóra Horváth Lara Horváth Panni Rácz Réka Hanna Terényi Angéla
IV. kcs. fiú-leány mell
12. 1. sáv 2. sáv 3. sáv 4. sáv 5. sáv 6. sáv
Csanaki Nikolett Hartmann József Paluska Péter Jáger Balázs V-VI. Haász Özséb Bálint Krisztián Dániel
Gyors úszás
50m gyors
I. korcsoport fiú
13. 1. sáv 2. sáv 3. sáv 4. sáv 5. sáv 6. sáv
Bedő Kornél A Botos Nathaniel   A Széll Csaba Kerényi Roland Boros Kristóf
I. korcsoport leány gy
14. 1. sáv 2. sáv 3. sáv 4. sáv 5. sáv 6. sáv
Csáki Dorina A Bozsó Szonja Jámbor Katalin Szabó Írisz Szarka Száva Szehágel Petra
II. korcsoport fiú gy
15. 1. sáv 2. sáv 3. sáv 4. sáv 5. sáv 6. sáv
Benguitoun Adam Yahya Boncz Márton András Czifrák Lóránd Dancs Kristóf Szilágyi Ágoston
II. korcsoport fiú gy
16 1. sáv 2. sáv 3. sáv 4. sáv 5. sáv 6. sáv
Kővári Péter Jámbor Márton Bencze Botond Vizi Boldizsár Szűcs Olivér András Szabó Zalán
II. korcsoport leány gy
17. 1. sáv 2. sáv 3. sáv 4. sáv 5. sáv 6. sáv
Gali Laura Ivelics Adél Török-Kovács Zsófia
II. korcsoport leány gy
18.. 1. sáv 2. sáv 3. sáv 4. sáv 5. sáv 6. sáv
Szarka Jonka Reinis Rebeka Récsán Petra Tóth Eliána
100 m gyors
III. korcsoport fiú gy
19. 1. sáv 2. sáv 3. sáv 4. sáv 5. sáv 6. sáv
Boncz Kálmán Szarka Regő Hartmann Róbert Lieber Máté László Hamarics Dávid
III. korcsoport leány gy
20. 1. sáv 2. sáv 3. sáv 4. sáv 5. sáv 6. sáv
Gulácsi Nikol Kulcsár Anna Rácz Réka Hanna Simon Sára Terényi Angéla Török Titánia
21. III. korcsoport leány gy
1. sáv 2. sáv 3. sáv 4. sáv 5. sáv 6. sáv
Losteiner Flóra Bozsó Mira Horváth Lara Csillingh-Molnár Anna Horváth Panni Fridrich Luca
IV. korcsoport fiú gy
22. 1. sáv 2. sáv 3. sáv 4. sáv 5. sáv 6. sáv
Horváth Levente Bencze Áron Hartmann József Landesz Máté Szűcs Péter Zsombor
V-VI. korcsoport fiú gy.
23. 1. sáv 2. sáv 3. sáv 4. sáv 5. sáv 6. sáv
Haász Marcell Jáger Balázs Kacs Máté Széll Boldizsár
IV. korcsoport leány gy
24. 1. sáv 2. sáv 3. sáv 4. sáv 5. sáv 6. sáv
Arató Adél V-VI. Szabó Petra V-VI. Csanaki Nikolett Szabó Hanna
4x50 m
fiú - leány
. 1. sáv 2. sáv 3. sáv 4. sáv 5. sáv 6. sáv
25. Deák II. leány Deák II. kcs Fiú Dráva V. IV. fiú Dráva Völgye V-VI. fiú
1. sáv 2. sáv 3. sáv 4. sáv 5. sáv 6. sáv
26. Deák III. lány Dráva Völgye IV. Leány

 

 

 

 

 

 

További cikkeink...

  1. Ezüst Ősz 2019
  2. Mikulás Kupa eredmények 2018 (részletes)
  3. Mikulás Kupa sorsolás 2018
  4. Mikulás Kupa 2018
  5. Asztalitenisz eredmények
  6. Terembajnokság 2018-2019
  7. Asztalitenisz verseny
  8. Határfutás eredmények 2018
  9. Határfutás nevezések 2018
  10. Kerékártúra Viroviticára 2018
  11. Határfutás 2018
  12. Sportorvosi rendelés 2018 ősz
  13. Nyári Sportnap a Strandon
  14. Vizivarázs barcsi győzelemmel 2018
  15. Kistérségi Sportnap eredményei 2018
  16. Balaton-átúszás elhalasztva
  17. Kistérségi labdarúgás sorsolás
  18. Kerékpártúra Viroviticára 2018.06.23.
  19. Nárcisz Futás eredmények 2018
  20. Négy Város Labdarúgó Torna 2018
  21. Nemzeti Regatta Vitorlás verseny 2018.06.09-10.
  22. Széchényi Kupa 2018
  23. Sporttámogatás 2018
  24. Bozsik Gyermeklabdarúgás 2018
  25. Drava karaván 2018
  26. Nárcisz Futás 2018
  27. Óvodás Bozsik program 2018
  28. Barcsi VSE taggyűlése
  29. Križnicára kerekeztünk 2018.04.14.
  30. Mezei futás 2018
  31. Kriznica 2018.04.14.
  32. Óvodás sportnap 2018
  33. Nőnapi Sport
  34. Kézilabda bajnoki mérkőzések 2018
  35. Szabadidős Programok 2018
  36. Kézilabdás egyeztetés Viroviticával
  37. Barcs Város sportdíjazottjai 2017
  38. Focifarsang eredmény 2018
  39. Focifarsang sorsolás 2018
  40. Sportorvosi rendelés Barcson 2018
  41. Végeredmény terembajnokság
  42. Úszás Diákolimpia megyei bajnokaink
  43. Híradó 8 Teremlabdarúgó bajnokság
  44. FOCIFARSANG 2018
  45. Híradó 7 Terembajnokság 2017
  46. Híradó 6 Terembajnokság 2018
  47. Ezüst Ősz eredmény 2018
  48. Ezüst Ősz sorsolás 2018
  49. Híradó 5. Terembajnokság 2017
  50. Diákolimpia Úszás Körzeti Döntő 2018
  51. Híradó 4 Terembajnokság 2017
  52. Híradó 3 Terembajnokság 2017
  53. Ezüst Ősz Labdarúgás 2018
  54. Teremlabdarúgó bajnokság sorsolás 2017
  55. Híradó 2. Terembajnokság 2017
  56. Moulin Rouge nyerte a 34. Mikulás Kupát
  57. Barcsi Karate siker
  58. Mikulás Kupa sorsolása
  59. Hiradó 1. Terembajnokság
  60. Kézilabda mérkőzések
  61. Teremlabdarúgó bajnokság 2017-2018
  62. Mezei futás 2017 ősz
  63. Óvis Bozsik Program 2017.09.29.
  64. Judo bemutató 2017
  65. Kerékpártúra Križnicára 2017
  66. Kerékpárral Viroviticára 2017
  67. Autómentes Nap volt Barcson 2017
  68. Határfutás eredmények 2017
  69. Kerékpártúra Viroviticára 2017
  70. Határfutás nevezések 2017.09.16.
  71. Határfutás nevezések 2017
  72. Sportorvosi rendelés 2017 ősz
  73. Határfutás 2017
  74. Dráva félmaraton eredmények 2017
  75. Barcs -Heresznye Dráva Félmaraton nevezések
  76. Balatonátúszás 2017
  77. Balaton-átúszás
  78. Barcsi Tűzoltók sikere 2017
  79. Nárcisz Futás eredmények 2017
  80. Kerékpártúra Kriznicára 2017
  81. Labdarúgó Torna
  82. DRáva Karaván 2017.07.18.
  83. Nárcisz futás 2017
  84. Geocaching
  85. Jankovics Liza a válogatottban
  86. Barcsi VSE 2016 Beszámoló
  87. Mezei Futás 2017
  88. Úszás országos döntő.
  89. Erőemelés EB 2017
  90. Regionális Judo verseny Barcson
  91. Győzött a kézi csapat
  92. Sportorvosi rendelés 2017
  93. Óvodások sportnapja eredmény 2017
  94. Óvodások Sportnapja 2017
  95. Női kézilabda
  96. Szabadidős programok 2017
  97. Focifarsang eredmények 2017
  98. Spordíjak 2017
  99. FociFarsang sorsolás 2017
  100. Moulin Rouge a bajnok