Ma 2018. április 25., szerda, Márk napja van. Holnap Ervin napja lesz.

Sporthírek

Olvasóink értékelése:  / 0

Diákolimpia Megyei Mezei futóverseny Kaposvár 2018.03.27.

 

Széchényisek bronzérme a megyei mezei futáson.

 

IMG 20180327_120456

 

Március 27-én rendezték meg Kaposváron a Diákolimpia mezei futás megyei döntőjét, ahol 44 barcsi tanuló is részt vett. Egyéniben Szarka Jonka (Deák) érte el a legjobb eredményt, a továbbjutó 4. helyen futott a célba. Gergelics Erik (Deák) 6. Tóth Krisztián8 (Ipari) 7. Bence Áron (Deák) 8., Szarka Regő(Deák) 9.,Berta Bálint 13 (Ipari), Horváth Lara(Deák) 16., Landesz Máté (Deák) 18., Pataki Lili (Deák) 22. lett a korcsoportjában.

 

IMG 20180327_131139

 

A Deák Iskola tanulóit Simon Gabriella, az Ipari iskola tanulóit Janecsek László, az Arany János Iskola tanulóit Honfi Zsolt készítette fel.

 

IMG 20180327_122427

 

Csapatban a Széchényi Ferenc Gimnázium V. korcsoportos leány és a VI. korcsoportos fiú csapat egyaránt a 3. helyen végzett. Felkészítő testnevelő: Gyűrűs Katalin

 

IMG 20180327_114647

 

Lány csapat: Mórel Sára, Petrinovics Mira, Jankovics Liza, Jung Paula

Fiú csapat: Bolla Barnabás, Jobbágy Dániel, Honfi Zalán, Szőcsényi András

 

Gratulálunk a versenyzőknek és a felkészítőknek!

 

Körzeti mezei futás eredményei 2018.03.26.Barcs Szabadidő Központ

A versenyen hat iskola 201 tanulója vett részt.

I. Korcsoport

Fiúk: (28 induló)                                                                                                               

1.Tuba Dániel (Arany), 2.Graf Dániel (Deák), 3. Hartmann Roland (Arany)

Lányok: (16)

1.Récsán Petra (Deák), 2.Gróznerr Alexa(Deák), 3.Bozsó Szonja (Deák)

II. Korcsoport

Fiúk (30)

1.Szűcs Olivér (Arany), 2. Gőbölös Máté (Arany), 3. Bencze Botond (Deák)

Csapat:

1.Arany János Általános16 hsz., 2. Deák Ferenc Általános Iskola                21 hsz.

Lányok: (28)1.Szarka Jonka (Deák), 2. Kiss Emma (Homokszentgyörgy), 3.Otártics Enikő (Arany)

Csapat:             

1.Deák Ferenc Általános  17 hsz., 2. Arany János Általános Iskola 53 hsz.

III. Korcsoport

Fiúk (30)

1.Bencze Áron (Deák), 2. Szarka Regő (Deák), 3. Szabó Márk (Deák)

Csapat:

1.Deák Ferenc Általános  12 hsz., 2Arany János Általános Iskola   29 hsz.,3. Szivárvány EGYMI                      64 hsz.

Lányok: (24)

1.Horváth Lara (Deák), 2.Bozsó Mira (Deák), 3. Horváth Panni (Deák)

Csapat:

1.Deák Ferenc Általános10 hsz.

IV. korcsoport

Fiúk (21)

1.Mohácsi Tibor (Deák), 2.Tóth Krisztiá(Ipari), 3. Sarcza Dániel (Babócsa)

Csapat:

1.Deák Ferenc Általános23 hsz.

Lányok: (4)

1. Vitmann Rebeka (Deák), 2.Tarr Anett              (Deák), 3. Niklovics Evelin (Szivárvány)

V. korcsoport

Fiúk: (8)

1.Berta Bálint (Ipari), 2.Albert Richárd (Ipari),3. Horváth Márk (Ipari)

Lányok: (4)

1.Pető Vivien (Ipari), 2.Niklovics Dzsenifer(Ipari), 3. Kocsis Natá(Ipari)

VI. korcsoport

Fiúk: (4)

1.Filó Gergő (Ipari), 2. Ferkan Benjamin (Ipari), 3. Rubinszki Balázs (Ipari)

Lányok (4)

1.Balogh Vanessza (Ipari), 2.Balogh Mónika (Ipari), 3.Papp(Ipari)

Gratulálunk a helyezetteknek!

 

IMG 20180327_120651

További cikkeink...

  1. Kriznica 2018.04.14.
  2. Óvodás sportnap 2018
  3. Nőnapi Sport
  4. Kézilabda bajnoki mérkőzések 2018
  5. Szabadidős Programok 2018
  6. Kézilabdás egyeztetés Viroviticával
  7. Barcs Város sportdíjazottjai 2017
  8. Focifarsang eredmény 2018
  9. Focifarsang sorsolás 2018
  10. Sportorvosi rendelés Barcson 2018
  11. Végeredmény terembajnokság
  12. Úszás Diákolimpia megyei bajnokaink
  13. Híradó 8 Teremlabdarúgó bajnokság
  14. FOCIFARSANG 2018
  15. Híradó 7 Terembajnokság 2017
  16. Híradó 6 Terembajnokság 2018
  17. Ezüst Ősz eredmény 2018
  18. Ezüst Ősz sorsolás 2018
  19. Híradó 5. Terembajnokság 2017
  20. Diákolimpia Úszás Körzeti Döntő 2018
  21. Híradó 4 Terembajnokság 2017
  22. Híradó 3 Terembajnokság 2017
  23. Ezüst Ősz Labdarúgás 2018
  24. Teremlabdarúgó bajnokság sorsolás 2017
  25. Híradó 2. Terembajnokság 2017
  26. Moulin Rouge nyerte a 34. Mikulás Kupát
  27. Barcsi Karate siker
  28. Mikulás Kupa sorsolása
  29. Hiradó 1. Terembajnokság
  30. Kézilabda mérkőzések
  31. Teremlabdarúgó bajnokság 2017-2018
  32. Mezei futás 2017 ősz
  33. Óvis Bozsik Program 2017.09.29.
  34. Judo bemutató 2017
  35. Kerékpártúra Križnicára 2017
  36. Kerékpárral Viroviticára 2017
  37. Autómentes Nap volt Barcson 2017
  38. Határfutás eredmények 2017
  39. Kerékpártúra Viroviticára 2017
  40. Határfutás nevezések 2017.09.16.
  41. Határfutás nevezések 2017
  42. Sportorvosi rendelés 2017 ősz
  43. Határfutás 2017
  44. Dráva félmaraton eredmények 2017
  45. Barcs -Heresznye Dráva Félmaraton nevezések
  46. Balatonátúszás 2017
  47. Balaton-átúszás
  48. Barcsi Tűzoltók sikere 2017
  49. Nárcisz Futás eredmények 2017
  50. Kerékpártúra Kriznicára 2017
  51. Labdarúgó Torna
  52. DRáva Karaván 2017.07.18.
  53. Nárcisz futás 2017
  54. Geocaching
  55. Jankovics Liza a válogatottban
  56. Barcsi VSE 2016 Beszámoló
  57. Mezei Futás 2017
  58. Úszás országos döntő.
  59. Erőemelés EB 2017
  60. Regionális Judo verseny Barcson
  61. Győzött a kézi csapat
  62. Sportorvosi rendelés 2017
  63. Óvodások sportnapja eredmény 2017
  64. Óvodások Sportnapja 2017
  65. Női kézilabda
  66. Szabadidős programok 2017
  67. Focifarsang eredmények 2017
  68. Spordíjak 2017
  69. FociFarsang sorsolás 2017
  70. Moulin Rouge a bajnok
  71. Focifarsang 2017
  72. Hiradó 8 Terembajnokság
  73. Úszás Diákolimpia
  74. Hiradó 7 Terembajnokság
  75. Úszás eredmények Diákolimpia
  76. HÍradó 6 Terembajnokság
  77. Ezüst Ősz kupát nyert a Tak-Tika
  78. Hiradó 5 Terembajnokság 2015
  79. Ezüst Ősz sorsolás 2017
  80. Híradó 5 Terembajnokság
  81. Ulti bajnokság 2017
  82. Híradó 4. Terembajnokság
  83. Terembajnokság sorsolás 2016-2017
  84. Jótékonysági mérkőzés
  85. Hiradó 3 Terembajnokság
  86. Úszók évzárója.
  87. Hiradó2 Terembajnokság
  88. Mikulás Kupa sorsolás 2016
  89. Mikulás Kupa 2016
  90. Terembajnokság 2016-2017
  91. Kerékpártúra Križnicára
  92. Óvodák a Bozsik programban
  93. Határfutás eredmények 2016
  94. Határfutás Rajtlista 2016
  95. 25. Határfutás nevezések
  96. Sportorvosi rendelés Barcson 2016. II. félév
  97. Határfutás 2016
  98. Drava félmaraton eredmények 2016
  99. Dráva félmaraton rajtlista 2016
  100. Kistérségi Sportnap eredmények 2016