Ma 2017. március 29., szerda, Auguszta napja van. Holnap Zalán napja lesz.
Olvasóink értékelése:  / 0
ElégtelenKitűnő 

2011. augusztus 29.

 

Labdarúgás:   NB III.    Bonyhád  -   Barcsi SC      3 - 0

 

A bajnokság állása a2. forduló után:

            1. Szekszárd                6 pont

            2. Pécsi MFC               6 pont

            3. K. Rákóczi               6 pont

            .

          14. Barcsi SC                0 pont

 

 

 

Következik:    Vasárnap 16.00 Barcsi SC  -   BFC Siófok

 

 

Utánpótlás:       U 19   Bátaszék   - Barcsi SC    5-2    G.: Kocsis Péter, Vaczkó Alex

                        U 17    Bátaszék   - Barcsi SC    7- 1   G.: Czifrák Patrik

 

 

Megyei I. osztály:  

                          Csurgó   - Babócsa    1-1  

           

Következik:  vasárnap 16.30   Babócsa – Balatonszárszó 

 

Megyei II. osztály:  

                        Böhönye                     - Satelit FC    5-0      

                       Csokonyavisonta       – Tapsony      2-2 

                                                                                             

Következik:  

Szombat:   16.30         Satelit FC  -   Magyaregres

Vasárnap: 16.30          Kaposfüred - Csokonyavisonta

 

Megyei III. osztály:

                        Homokszentgyörgy       - Gyékényes  1-6 

                        Inke    - Szulok          1 -1

 

Következik:   vasárnap 16.30

                Szulok            – Görgeteg

             Kutasi FC        – Potony

             Háromfa           - Homokszentgyörgy

 

                                                              ***

XXII. Országos Szívegyesületi Sporttalálkozó – Nagyatád 2011.08. 26-28.

 

15 város képviselői – közel 500-an- vettek részt a három napos egészségügyi sportnapon és előadás sorozaton.

 

Barcsról 24-en vettek részt.

Barcsi sporteredmények:

Úszás:

 50 m gyors    Pavlovics József  (1961)         1.hely

                   Szabó József (1954)                3. hely

50 m mell         Pavlovics József  (1961)       1.hely

                   Szabó József (1954)                3. hely

50 m mell         Berencsi Ágnes (1963)         2. hely

                     Gúth Éva          (1963)          4. hely

50 m vegyes váltó 82 férfi – 2nő)

                        Barcsi váltó          3. hely

Asztalitenisz:  

                     Pandúr Mária                          3. hely

Kosárra dobás: 

                        Karsai Tiborné                     3. hely

A természetjáráson a csapatból 15-en vettek részt.

***

 

Vakációs Sportnap a Rekreációs Központban. (2011.08.26.)

 

Strandröplabda (7 pár)

          1.      Németh Tamás- Detelics Dániel

        2.     Sipos György – Bíró Sándor

        3.     Kovácsevics Tamás – Detelics Balázs

        4.     Vidák Balázs – SzollárZsolt

 

Lábtenisz:

          1.      Cseh Jenő – Gulyás István

        2.     Csizmadia Balázs – Maul Norbert

        3.     Csizmadia Géza – Kimpf Gergő

        4.     Kótai Robert – Kovácsevics Zsolt

Sörívó verseny (19/4):

  1. Kiss Gyula – Nagykanizsa         3.87 mp
  2. Szabó Zoltán – Budapest   6:36 mp
  3. Detelics Balázs – Barcs      8.68 mp 5.69 mp

 

Nők:      1. Jocavic Ivana –                            8.98 mp

            2. Salamon Ivana- Eszék                  10.26 mp           

            3. Szirtes Erzsébet –Barcs                16:54 mp

            4. Szegedi Katalin – Barcs                47.19 mp

 

***

Deseda  - Tűzoltó triatlon verseny 2011.08.21.

 

             Szabó József                1 hely

             Szöllős Péter                6. hely

             Vidák Balázs,             

Somogyi csapatként a csapatversenyben 1. helyen végeztek

 

 

***

Fogathajtás: 2011.08.20.

 

A Csokonyavisontán rendezett fogathajtás eredményei:
Akadályhajtás:     1. Hartmann Mihály BLSE
                         2.Hartmann János  BLSE
                         3. Hartmann Zsolt  BLSE

Vadászhajtás:    1. Hartmann János  BLSE
                       2. Kálmán István Csokonyavisonta
                       3.Götz Gábor  Darány

Pónihajtás akadály:      1.Kánya Gyula BLSE
                                2.Heiszler Máté BLSE
                                3. Kálmán István Csokonyavisonta
 
Vadászhajtás:    1. Kánya Gyula BLSE
                       2. Heiszler Máté BLSE
                       3: Kálmán István Csokonavisonta

 BALATONSZÁRSZÓN  C kategóriás hintós verseny akadályhajtásban a 31versenyzöből

 Hartmann János   1.helyen végzett
             2. Hartmann Zsolt lett. 
Vadászhajtásban 31 versenyzőből 3. helyezett lett Hartmann Zsolt. 8. Hartmann János

 

Zamárdiban C kategóriás hintós versenyen 42 fogatból a Hartmann Zsolt 7. helyezést érte el. (2011.08.27.)