Ma 2017. július 22., szombat, Magdolna napja van. Holnap Lenke napja lesz.
Olvasóink értékelése:  / 1
ElégtelenKitűnő 

MEZEI FUTÁS Barcs 2011. március 23.

I.Korosztály Fiúk 40 fő Leányok 36 fő

I. korcsoport

1.Klement Ábel Deák 1.Jankovics Liza Deák

2.Berta Bálint Homokszentgyörgy 2.Honfi Bernadett Arany

3.Horváth Bálint Deák 3.Cserdás Henrietta Bolhó

4.Kollár Bence Arany 4.Rózsvölgyi Csenge Arany

5.Horváth Márk Arany 5.Kecskés Rebeka Deák

6.Paluka Péter Deák 6.Gregoricz Korina Arany

Csapat:

Fiú - 1. BNI Deák 19 pont -Leány-1. BNI Arany 19 pont

Fiú-2. BNI Arany 26 pont Leány-2. BNI Deák58 pont

II.Korosztály Fiúk 44 fő Leányok 40 fő

II. korcsoport

1.Kálmán Levente Arany 1.Paluska Petra Deák

2.Völgyesi Dániel Darány 2.Arató Adél Deák

3.Laklia Lóránt Arany 3.Cseh Réka Deák

4.Mahovszky Máté Homokszentgyörgy 4.Szinyákovics Vivien Darány

5.Fürdős Adrián Homokszentgyörgy 5.Horváth Aletta Arany

6.Bogdán Zsolt Homokszentgyörgy 6.Princz Alexandra Deák

Csapat:

Fiú-1. BNI Arany 20 pont Leány-1. BNI Deák 12 pont

Fiú-2. BNI Deák 61 pont Leány-2. BNI Arany 37 pont

Fiú- 3. Szivárvány EGYMI104 pont Leány-3. Babócs Gábor A.64 pont

III.Korosztály Fiúk 34 fő Leányok 9 fő

III. korcsoport

1. Zsálek Máté Arany 1.Nagy Lili Deák

2.Filó Gergő Deák 2.Horváth Réka Deák

3.Verőczi Alex Deák 3.Nagy Sára Deák

4.Bogdán Zoltán Szivárvány 4.Mágori Katalin Homokszentgyörgy

5.Burka Roland Deák 5.Kovács Zsófia Deák

6.Kurucz H.Roland Deák 6.Gyurás Fanni Arany

Csapat:

Fiú-1.BNI Deák 16 pont Leány-1. BNI Deák 11 pont

Fiú-2. BNI Arany 44 pont

Fiú-3. Szivárvány EGYMI 78 pont

IV.Korosztály Fiúk 16 fő Leányok 6 fő

IV. korcsoport

1.Berta Gábor Homokszentgyörgy 1.Potecz Petra Deák

2.Kemény Ferenc Deák 2.Polka Renáta Homokszentgyörgy

3.Horváth Szabolcs Szivárvány 3.Muzsek Friderika Deák

4.Milics Balázs Deák 4.Nagyváradi Nikolett Babócsa

5.Balogh Benjámin Deák 5.Nagy Alexandra Babócsa

6.Rajnai Róbert Deák 6.

Csapat:

Fiú-1. BNI Deák 17 pont

Fiú-2. Gábor Andor �Bbaócsa 51 pont

V.Korosztály Fiúk 4 fő Leányok 2 fő

V. korcsoport

1.Horváth János Szivárvány 1.Nagy Eszter Széchényi

2.Vank Richárd Dráva Völgye 2.Milics Nikolett Dráva Völgye

3.Vasvári Zoltán Szivárvány 3.

4.Rónai János Szivárvány 4.

VI.Korosztály Fiúk 1 fő

VI. korcsoport

1.Piák László Szivárvány 1.