Ma 2017. december 13., szerda, Luca és Otília napja van. Holnap Szilárda napja lesz.
Olvasóink értékelése:  / 0
ElégtelenKitűnő 

 

XXXIV. Mikulás Kupa sorsolása 2017 XII.02.

Dráva Völgye Sportcsarnok

                A csoport                            B csoport                                            C csoport

Las Minute                              Avermann-Horváth                               Moulin Rouge

Péterhida                               Olasz Görények                                    Kis-Hullám         

Darány                                  Old Gold                                              Elit – Alakulat

 

10.00     A Las Minute                    - Péterhida

10.20     B Avermann Horváth       - Olasz Görények

10.40     C Moulin Rouge               - Kis - Hullám

11.00     A Péterhida                      - Darány

11.20     B Olasz Görények           - Old Gold

11.40     C Kis – Hullám                 - Elit - Alakulat

12.00     A Darány                        - Las Minute

12.20     B Old Gold                      - Avermann Horváth

12.40     C Elit Alakulat                - Moulin Rouge

Továbbjut a csoportok 1-2. helyezettje, a legjobb 3. helyezett valamint a gyengébb 3. helyezettek egymás elleni győztese.

 

13.00     8. továbbjutó helyért Két leggyengébb 3. helyezett csapat

 

 13.20                              (2.) 3. h…………………………………………… - (3.) 3. h. ………………………………………………

 

13.40                     C2 …………………………………………… - B1    ………………………………………………..                 D

14.00                     B2 …………………………………………… - 3. h.  ………………………………………………..                 E

14.20                     A1. …………………………………………… - (2.)3.h.………………………………………………                F

14.40                     C1 …………………………………………… - A2     ………………………………………………….               G

 

Azonos csoport 3. helyezettjével nem játszanak a csapatok. Azonosság esetén az E és F 3. helyezettjei helyet cserélnek.

 

Elődöntők:

15.00                     …………………………………………… - ………………………………………………

15.20                     …………………………………………… - ………………………………………………

 

Döntők

15.40                     …………………………………………… - ………………………………………………

16.00                     …………………………………………… - ………………………………………………

 

16.25                     Eredményhirdetés

 

Eredményes játékot kívánunk valamennyi csapatnak!

Rendezők