Ma 2017. szeptember 24., vasárnap, Gellért és Mercédesz napja van. Holnap Eufrozina és Kende napja lesz.
Olvasóink értékelése:  / 0
ElégtelenKitűnő 

XXXIII. MIKULÁS KUPA

2016.XII. 03. Dráva Völgye Sportcsarnok

- sorsolás -


A csoport (Nők)         B csoport                   C csoport                   D csoport

FC Barcs                     Last Minute                 Old Gold                     Olasz Görények          

PMFC                         Texas                           Ipari SE                       Anonymus

Csököly                       Darány                        Grandi Ragazzi         Avermann

Kaposfüred                 Nonstop                      Moulin Rouge 

 

Női csapatok mérkőzései:

9.00 FC Barcs           - PMFC

9.20 Csököly MFC   - Kaposfüred Prducok

9.40 FC Barcs           - Csököly MFC

10.00 PMFC               - Kaposfüred Párducok

10.20 PMFC               - Csököly MFC

10.40 FC Barcs           - Kaposfüred Párducok

 

11.00 NŐI Kupa Eredményhirdetése

 

11.20 B Last Minute    - Texas

11.40 B Darány           - Nonstop

12.00 C Old Gold       - Ipari SE

12.20 C Grandi Ragazzi - Moulin Rouge        

12.40 B Last Minute    - Darány         

13.00 B Texas             - Nonstop

13.20 C Old Gold       - Grandi Ragazzi

13.40 C Ipari SE         - Moulin Rouge           

14.00 D Anonymus      - Avermann

14.20 B Last Minute    - Nonstop

14.40 B Texas             - Darány                    

15.00 C Old Gold       - Moulin Rouge           

15.20 D Olasz Görények - Anonymus

15.40 B Ipari SE         - Grandi Ragazzi

16.00 C Olasz Görények- Avermann

 

Középdöntők:

16.20   B1 ………………………………  – C3 …………………………………         K

16.40   C1 ……………………………… – D2 …………………………………          L

17.00   D1 ……………………………… - B2 …………………………………          M

17.20   C2 ………………………………  - B3 …………………………………         N


Elődöntők:

17.40   K ………………………………… – L ……………………………………         P

18.00   M ………………………………   – N ……………………………………         S


Döntők

18.20 3-4. helyért Pv ………………………   – Sv ………………………………

18.40 1-2. helyért Pgy ……………………… – S gy ……………………………

 

19.00 Eredményhirdetés


Eredményes játékot kívánunk valamennyi csapatnak!