Ma 2017. október 19., csütörtök, Nándor napja van. Holnap Vendel és Irén napja lesz.
Olvasóink értékelése:  / 0
ElégtelenKitűnő 

Sporthírek 2016.02.22.

 

Kézilabda: Megyei bajnokság

Kutas - Barcsi VSE   25-23

G.: Tóth Gréta 9, Bors Krisztina 6, Göncz Tünde 5

 

Február 28-án Vasárnap 15.00 óra Barcsi VSE – Balatonszemes (Nagyatádon)

 

***

 

Karate:

Barcsi Városi Sportegyesület Karate Szakosztálya részt vett a 2016. február 20-án a szerbiai Zomborban megrendezett XIX. International Karate Memorial Turnament elnevezésű Nemzetközi Karate Emlékversenyen, ahol 4 ország, szerb, szlovén, horvát és magyar, összesen 25 sportegyesület, 250 versenyzője mérte össze tudását; 6 évesektől a felnőtt korosztályig. A barcsi színeket 7 versenyző képviselte.

 

Az év első versenyén nagyszerű eredmények születtek:

 

Szinyákovics Gergely   12-13 évesek                                      kumite 1. hely (- 57 kg)

Gulyás Csaba              10-11 évesek                                      kumite 1. hely (+46 kg)

Hartmann Eszter          10-11 évesek                                      kumite 2. hely (+ 55 kg)

Litter Katalin                14-15 évesek                                      kumite 2. hely (- 47 kg)

Hartmann Kevin           10-11 évesek                                      kumite 3. hely (- 34 kg)

Vodenyák Martin         10-11 évesek                                      kumite 3. hely (- 42 kg)

 

***

Diákolimpia:

   II. korcsoportos teremlabdarúgás Megyei döntő – Marcali

Darányi iskolások képviselték a körzetünket.

Cseresznyés Géza testnevelő tanítványai összesítésben 7. helyen végzett.

 

Végeredmény:

  1. Nagyatád
  2. Siófok
  3. Kaposvár

A héten a Deákosok Csurgón lépnek pályára az I. korcsoportban.

***

Felkészülési mérkőzések:

                        Segesd – FC Barcs   5-2

                       G.: Kelemen Richárd, Horváth Gábor

 

Következik: Hercegovác és Csokonyavisonta

 

FC Barcs március 12-én kezdi meg a tavaszi pontvadászatot.

 

*

Bajnokság:

Megyei I. osztály 2016. 02. 28. vasárnap 14.00   Babócsa - Magyaregres

 

*

Játékvezetők is felkészültek a tavaszi idényre:


Cservölgyi Szilárd, Erdelecz József, Godina József      Megyei I. osztály játékvezetők

Véber Éva, Tolnai Fanni                                            Megyei I. o. asszisztensek

Erdélyi Kálmán, Pájer László                                    Megyei II. osztály játékvezetők

Györkő Béla,Morvai Tibor                                        Megyei III. osztály játékvezetők

 

Sportorvosi rendelés a héten: Kistérségi Járóbetegellátó Központ

 

Kedd         17.00 óra

Csütörtök  17.00 óra