Ma 2017. augusztus 19., szombat, Huba napja van. Holnap István napja lesz.
Olvasóink értékelése:  / 2
ElégtelenKitűnő 

Diákolimpia Úszás Megyei Döntő

Barcs, 2016.01.28. Rekreációs Központ


4x50 m fiú gyorsváltó II/B. korcsoport

  1. Kaposvári Általános Iskola                                         2:13,27
  2. Siófok Beszédes József Általános Iskola                      3:10,55


4x50 m fiú gyorsváltó III/B. korcsoport

  1. Barcs Deák Ferenc Általános Iskola                            2:32,89
  2. Kaposvár, Gárdonyi G. Tagiskola                                3:18,80


4x50 m fiú gyorsváltó IV/B. korcsoport

1. Kaposvár, Gárdonyi G. Tagiskola                          2:49,33


4x50 m fiú gyorsváltó VI/B. korcsoport

  1. Barcs Széczhényi Ferenc Gimnázium                          1:52,97
  2. Barcs Dráva Völgye Középiskola                                1:56,40
  3. Fonyód, Mátyás Király Gimnázium                              2:00 71


4x50 m lány gyorsváltó II/B. korcsoport

  1. Kaposvár Általános Iskola                                         2:13,48
  2. Barcs Deák Ferenc Általános Iskola                           2:36,50
  3. Marcali Noszlopy Gáspár Általános Iskola                   2:37,86


4x50 m lány gyorsváltó III/B. korcsoport

  1. Tab Takács Gyula Általános Iskola                             2:23,91
  2. Barcs Deák Ferenc Általános Iskola                           2:37,03
  3. Kaposvár, Gárdonyi Géza Tagiskola                           3:08,72


4x50 m lány gyorsváltó IV/B. korcsoport

  1. Barcs , Dráva Völgye Középiskola                             2:25,19
  2. Kaposvár, Gárdonyi Géza Tagiskola                           2:32,35


4x50 m lány gyorsváltó VI/B. korcsoport

     1. Barcs Széchényi Ferenc Gimnázium                     2:12,50

   2. Barcs, Dráva Völgye Középiskola                           2:15,42           

 

 

 

50 m fiú hát I/B. korcsoport

1.Vincze Marcell- Kaposvár Toldi                                     40,28

2. Nagy Levente Tab Takáts                                            41,01

3. Pálca-Juhász Levente Kaposvár Ál.Isk.                         43,58

 

50 m Lány hát I/B. korcsoport

1. Turi Csenge   Nagyatád Bárdos                                    39,58

2.Győrffi Lili Anna Kaposvár Zrinyi                                   41,78

3.Szlatarics Eszter Balatonboglár                                     42,66


50 m fiú hát II/B. korcsoport

1. Harsányi Mátyás Kaposvári Ált.Isk.                              34,90

2. Pápai Péter Kaposvári Ált. Isk.                                    39,52

3. Lempel Attila Nagyatád Bárdos                                    42,65


50 m Lány hát II/B. korcsoport

1. Posza Dorina Kaposvár Ált. Isk.                                   38,30

2. Czeibert Szonja Kata Kaposvár Ált. Isk.                        40,45

3. Pajor Eszter   Marcali Noszlopy                                     40,79


100 m fiú hátúszás III/B korcsoport

1. Forró Ákos     Tab Takáts                                          1:19,97

2. Paluska Péter Barcs Deák                                        1:23,90

3. Haász Marcell Barcs Dráva Völgye                            1:42,66


100 mlány hátúszás III/B korcsoport

1. Pretz Dorina Tab Takács                                           1:27,54

2. Vilhelm Dóra Tab Takács                                          1:31,65

3. Verhás Vanessza Siófok Beszédes                            1:35,43


100 m fiú hátúszás IV/B korcsoport

1. Szilágyi Szabolcs Tab Takáts                                    1:17,19

2. Csek Dominik Kaposvár Kodály                               1:31,45

3. Csepeli András Siófok Beszédes                              1:38,80


100 m lány hátúszás IV/B korcsoport

1. Szabó Petra   Barcs Dráva Völgye                           1:24,60

2. Szaniszló Zita Siófok Vak Bottyán                            1:31,27

3. Lebo Petra Kaposvár Gárdonyi                                1:40,39


100 m fiú hátúszás V-VI/B korcsoport

1. Bíró Kristóf               Barcs Széchényi                     1:10,59

2. Verőczi Alex Barcs Dráva Völgye                             1:15,17

3. Horváth Zoltán Barcs Dráva Völgye                         1:18,29

 

100 m lány hátúszás V-VI/B korcsoport

1. Szabó Dóra     Barcs Széchényi                              1:19,03

2. Bathó Vanessza Kaposvár Eötvös                            1:20,66

3. Nagy Lili Barcs Széchényi                                       1:25,15


50 m fiú mellúszás I/B. korcsoport

1. Sárközi Szabolcs Kaposvár Kisfaludy                          47,35

2. Takács Máté Gergő Kaposvár Kodály                          49,67

3. Szombathelyi Péter Kaposvár Zrinyi                           51,27

 

50 m lány mellúszás I/B. korcsoport

1. Turi Csenge Nagyatád Bárdos                                    47,39

2. Szatarics Eszter Balatonboglár                                   47,72

3. Boruzs Bianka Kaposvár Kodály                                49,35


50 m fiú mellúszás II/B. korcsoport

1. Pápai Péter             Kaposvár Ált. Isk.                       43,21

2. Stégel Gellért Kaposvár Ált.Isk.                                 43,28

3. Stégel Simon Kaposvár Ált. Isk.                                 44,54

 

50 m lány mellúszás II/B. korcsoport

1. Kardos Eszter Kaposvár Ált. Isk.                               41,21

2. Király Zsófia Kaposvár Ált. Isk.                                43,95

3. Szerdahelyi Dorka Fonyód Palonai                            46,03


50 m fiú mellúszás III/B. korcsoport

1. Somogyi Kristóf   Ságvár                                        41,39

2. Paluska Péter   Barcs Deák                                     44,53

3. Horváth Bálint Barcs Deák                                      49,36


50 m lány mellúszás III/B. korcsoport

1. Korenika Borbála Nagyatád Bárdos                         43,07

2. Sümegi Sára Tab Takáts                                         43,10

3. Brittian Ameni Mentes Siófok                                  44,31


100 m fiú mellúszás IV/B. korcsoport

1. Jáger Balász   Barcs Dráva Völgye                      1:19,23

2. Várfi András Nagyatád Ady                                 1:20,03

3. Baky Bence            Balatonboglár                       1:28,14

 

100 m lány mellúszás IV/B. korcsoport

1. Varga eEdina Kaposvár Gárdonyi                         1:30,27

2. Illés Kinga   Nagyatád Árpád                               1:37,28

3. Szaniszló Zita Siófok Vak Bottyán                        1:41,23


100 m fiú mellúszás V-VI/B. korcsoport

1. Vass Ákos Barcs Széchényi                                 1:17,15

2. Révész Zoltán Siófok Perczel                               1:20,27

3. Pettendi István Barcs Dráva Völgye                     1:21,89

 

100 m lány mellúszás V-VI/B. korcsoport

1. Nagy Sára   Barcs Széchényi                              1:30,91

2. Kersák Katalin Panka   Siófok Perczel                  1:36,03

3. Stolc Tünde   Barcs Dráva Völgye                       1:36,89


50 m fiú gyors I/B. korcsoport

1. Vincze Marcell Kaposvár Toldi                                34,61

2. Sárközi Szabolcs Kaposvár Kisfaludy                      34,95

3. Nagy Levente Tab Takáts                                       38,72

 

50 m lány gyors I/B. korcsoport

1. Győrffy Lili Anna Kaposvár Zrínyi                               37,22

2. Huszics Rebeka Csurgó Eötvös                                  38,23

3. Boruzs Bianka Kaposvár Kodály                                39,47            


50 m fiú gyors II/B. korcsoport

1. Harsányi Mátyás Kaposvári Ált. Isk.                           30:18

2. Spilleman Ádám Nagyatád                                        34,03

3. Jónás Tamás Siófok Beszédes                                   35,21


50 m lány gyors II/B. korcsoport

1. Kardos Eszter KaposváriÁlt. Isk.                               32,15

2. Posza Dorina   Kaposvári Ált. Isk.                             32,23

3. Pajor Eszter   Marcali Noszlopy                                 34,09


100 m fiú gyorsúszás III/B korcsoport

1. Forró Ákos Tab Takáts                                          1:16,29

2. Gáspár Dániel Balatonboglár                                1:18,21

3. Somogyi Kristóf Ságvár Szilády                            1:19,06

 

100 m lánygyorsúszás III/B korcsoport

1. Brittian Abeni Mentes Siófok Vak Bottyán               1:11,67

2. Sümegi Sára Tab Takáts                                       1:17,06

3. Korenika Borbála Nagyatád Bárdos                       1:19,40


100 m fiú gyorsúszás IV/B korcsoport

1. Várfi András   Nagyatád Ady                                1:00,61

2. Jáger Balázs   Barcs Dráva Völgye                       1:02,90

3. Baky Bence   Balatonboglár                                 1:04,67

 

100 m lány gyorsúszás IV/B korcsoport

1. Szabó Petra   Barcs Dráva Völgye                       1:15,10

2. Illés Kinga Nagyatád Árpád                                1:15,58

3. Botykai Zsófia Barcs Dráva Völgye                     1:24,71


100 m fiú gyorsúszás V-VI/B korcsoport

1. Bíró Kristóf   Barcs Széchényi                              0:57,85

2. Révész Zoltán Bálint Siófok Perczel                      1:02,09

3. Verőczi Alex Barcs Dráva Völgye                         1:02,96


100 m lány gyorsúszás V-VI/B korcsoport

1. Szabó Dóra Barcs Széchényi                                1:08,17

2. Nagy Sára Barcs Széchényi                                  1:14,75

3. Horváth Réka Barcs Dráva Völgye                        1:17,37

 

Országos döntőre nevezési határidő:     

                                                                       2016. február 23-ig., (jkv. 2016. 02. 22-ig.)

 

 

A fent jelzett időpont az országos elődöntőre jutottak nevezési határidejét jelenti, mely időpontig a megyei titkárnak kell jóváhagyni a nevezést.

 

 

Országos Döntő:           

 

I., II. korcsoport                                                      2016. március 19., Miskolc

III/B., IV/B. korcsoport                                        2016. március 20., Miskolc

V-VI/B. korcsoport                                                 2016. március 19., Miskolc