Ma 2017. október 18., szerda, Lukács napja van. Holnap Nándor napja lesz.
Olvasóink értékelése:  / 5
ElégtelenKitűnő 

 

 

Diákolimpia Körzeti Úszóverseny 2016.01.16. Barcs Rekreációs Központ
50 m gyors
I. korcsoport F/L idő Helyezés
Fiúk Somogyi Lóránt Arany F 49,76 1
Migács Alex Arany F
Lányok
Terényi Angéla Deák L 43,34 1
Szarka Jonka Deák L 50,72 2
Bagó Hanna Dóra Deák L 58,88 3
II. korcsoport
Fiúk Bencze Áron Deák F 36,18 1.
Kovács Dávid Levente Arany F 41,22 2.
Pataki Viktor Noel Arany F 41,25 3.
Pandur Botond Arany F 41,25 3.
Szarka Regő Deák F 46,19 5.
Horváth Zsombor Deák F 48,63 6.
Martin Bendegúz Arany F
Lányok
Prekodravacz Malina Arany L 35,66 1.
Bozsó Mira Deák L 36,21 2.
Horváth Lara Deák L 36,47 3.
Csillingh Molnár Anna Deák L 39,9 4.
Cziráki Janka Deák L 41,31 5.
Horváth Panni Deák L 41,35 6.
Kupecz Luca Arany L 47,56 7.
Rácz Hanna Deák L 47,91 8.
Török Titánia Deák L 56,54 9.
Molnár Vera Deák L 1.00,34 10.
Horváth Liliána Deák L
100 m gyors
III. korcsoport
Fiúk Nyilasi Csanád Deák F 01:30,1 1.
Haász Marcell Dráva Völgye F 01:30,3 2.
Farkas Bence Deák F 01:31,0 3.
Horváth Bálint Deák F 01:31,9 4.
Haász Özséb Bálint Arany F 01:33,2 5.
Szöllősi Zalán Deák F 01:35,9 6.
Göbölös Kristóf Deák F 01:36,9 7.
Remes Dániel Deák F 01:42,2 8.
Hartmann Richárd Deák F 01:45,6 9.
Gál Bence Arany F 01:55,1 10.
Landesz Máté Deák F 02:06,0 11.
Lányok
Tarr Anett Deák L 01:19,6 1.
Szabó Emese Arany L 01:28,4 2.
Szabó Hanna Deák L 01:29,7 3.
Varga Réka Deák L 01:37,1 4.
Varga Eszter Deák L 01:37,5 5.
Varga Orsi Deák L 01:47,7 6.
Molnár Róza Deák L 01:53,5 7.
Trauzál Noémi Arany L
Szöllősi Lili Deák L
IV. korcsopor
Fiúk Jáger Balázs Dráva Völgye F 01:02,6 1.
Dréher Dominik Deák F 01:11,4 2.
Széll Boldizsár Dráva Völgye F 01:22,0 3.
Lányok
Szabó Petra Dráva Völgye L 01:16,1 1.
Botykai Zsófia Dráva Völgye L 01:23,9 2.
Litauszki Adél Dráva Völgye L 01:25,0 3.
Fábián Fédra Deák L
VI. korcsoport
Fiú Bíró Kristóf Széchényi Gimi F 00:57,5 1.
Verőczi Alex Dráva Völgye F 01:01,1 2.
Vass Ákos Széchényi Gimi F 01:04,8 3.
Fenyvesi Máté Dráva Völgye F 01:07,9 4.
Pettendi István Dráva Völgye F 01:08,3 5.
Horváth Zoltán Dráva Völgye F 01:08,4 6.
Gyaja Dániel Dráva Völgye F 01:09,4 7.
Tarr Dávid Dráva Völgye F 01:15,1 8.
Lányok
Szabó Dóra Széchényi Gimi L 01:08,6 1.
Nagy Sára Széchényi Gimi L 01:11,2 2.
Horváth Réka Dráva Völgye L 01:11,6 3.
Cseh Réka Dráva Völgye L
Németh Dominika Széchényi Gimi L
50 m hát
I. korcsoport
Lányok Terényi Angéla Deák L 00:52,2 1.
Szarka Jonka Deák L 00:54,8 2.
Bagó Hanna Dóra Deák L 01:02,3 3.
II. korcsopor
Fiúk Bencze Áron Deák F 00:46,5 1.
Szarka Regő Deák F 00:57,5 2.
Lányok
Bozsó Mira Deák L 00:43,4 1.
Csillingh Molnár Anna Deák L 00:46,1 2.
Török Titánia Deák L 01:05,5 3.
Prekodravacz Malina Arany L
100 m hát
III. korcsoport
Fiúk Paluska Péter Deák F 01:24,8 1.
Haász Marcell Dráva Völgye F 01:47,9 2.
Lányok Tarr Anett Deák L 01:42,5 1.
Varga Eszter Deák L
IV. korcsoport
Lányok Szabó Petra Dráva Völgye L 01:23,1 1.
VI. korcsoport
Fiúk Bíró Kristóf Gimi F 01:13,4 1.
Verőczi Alex Dráva Völgye F 01:17,1 2.
Horváth Zoltán Dráva Völgye F 01:22,5 3.
Lányok
Szabó Dóra Gimi L 1:21.38 1.
Nagy Lili Gimi L 01:25,1 2.
50 m mell
II. korcsoport
Fiúk Kovács Dávid Arany F 50,19 1.
Pandur Botond Arany F 52,66 2.
Martin Bendegúz Arany F 56,19 3.
Pataki Viktor Noel Arany F 56,33 4.
Lányok
Prekodravacz Malina Arany L 47,03 1.
Horváth Lara Deák L 50,03 2.
Cziráki Janka Deák L 55,5 3.
Horváth Panni Deák L 57,73 4.
Rácz Hanna Deák L 58,37 5.
Horváth Liliána Deák L
III. korcsoport
Fiúk Paluska Péter Deák F 45,54 1.
Horváth Bálint Deák F 49,6 2.
Szöllősi Zalán Deák F 56,47 3.
Remes Dániel Deák F 57,59 4.
Gál Bence Arany F 01:02,5 5.
Haász Özséb Bálint Arany F 01:05,3 6.
Lányok
Szabó Emese Deák L 52,09 1.
Szöllősi Lili Deák L
Trauzál Noémi Deák L
100 m mell
IV. korcsoport
Fiúk Jáger Balázs Dráva Völgye F 01:23,0 1.
Dréher Dominik Deák F 01:33,4 2.
Lányok
Litauszki Adél Deák L 01:47,5 1.
Fábián Fédra Deák L
VI. korcsoport
Fiúk Vass Ákos Gimi F 01:20,8 1.
Pettendi István Dráva Völgye F 01:24,4 2.
Fenyvesi Máté Dráva Völgye F 01:28,6 3.
Gyaja Dániel Dráva Völgye F 01:32,2
Lányok
Nagy Sára Gimi L 01:33,4 1.
Stolcz Tünde Dráva Völgye L 01:34,9 2.
4x50m
II. korcsoport Lányok L 02:40,6 1.
Deák L
III. korcsoport
Deák II. F 02:41,5 1.
Deák F 02:50,2 2.
Lányok
Deák L 02:52,9 1.
IV. korcsoport
Lányok
Dráva Völgye L 02:28,8 1.
VI. korcsoport
Széchényi Gimi F 01:55,7 1.
Dráva Völgye F 01:58,4 2.
Lányok
Széchényi Gimi L 02:14,5 1.
Dráva Völgye L 02:17,7 2.