Ma 2024. március 29., péntek, Auguszta napja van. Holnap Zalán napja lesz.
Diákolimpia Körzeti Úszás 2016.01.13. Barcs Rekreációs Központ | ||||||
50m gyors | ||||||
I. korcsoport fiú | ||||||
1. sáv | 2. sáv | 3. sáv | 4. sáv | 5. sáv | 6. sáv | |
1. | Somogyi Lóránt Arany | Migács Alex Arany | ||||
I. korcsoport leány gy | ||||||
1. sáv | 2. sáv | 3. sáv | 4. sáv | 5. sáv | 6. sáv | |
2. | Bagó Hanna Dóra Deák | Terényi Angéla Deák | Szarka Jonka Deák | |||
II. korcsoport fiú gy | ||||||
1. sáv | 2. sáv | 3. sáv | 4. sáv | 5. sáv | 6. sáv | |
3. | Kovács Dávid Levente Ar | Horváth Zsombor Deák | Szarka Regő Deák | |||
II. korcsoport fiú gy | ||||||
1. sáv | 2. sáv | 3. sáv | 4. sáv | 5. sáv | 6. sáv | |
4. | Pandur Botond Arany | Pataki Viktor Noel Ar | Martin Bendegúz Arany | Bencze Áron Deák | ||
II. korcsoport leány gy | ||||||
1. sáv | 2. sáv | 3. sáv | 4. sáv | 5. sáv | 6. sáv | |
5. | Kupecz Luca Arany | Bozsó Mira Deák | Horváth Lara Deák | Prekodravacz Malina | Csillingh Molnár Anna De | Rácz Hanna Deák |
II. korcsoport leány gy | ||||||
1. sáv | 2. sáv | 3. sáv | 4. sáv | 5. sáv | 6. sáv | |
6. | Molnár Vera Deák | Horváth Panni Deák | Cziráki Janka Deák | Horváth Liliána Deák | Török Titánia Deák | |
100 m gyors | ||||||
III. korcsoport fiú gy | ||||||
1. sáv | 2. sáv | 3. sáv | 4. sáv | 5. sáv | 6. sáv | |
6. | Gőbölös Kristóf Deák | Haász Őzséb Bálint Ar | Gál Bence Arany | Szöllősi Zalán Deák | Horváth Bálint Deák | Hartmann Richárd Deák |
III. korcsoport fiú gy | ||||||
1. sáv | 2. sáv | 3. sáv | 4. sáv | 5. sáv | 6. sáv | |
7. | Farkas Bence Deák | Nyilasi Csanád Deák | Remes Dániel Deák | Haász Marcell DV | ||
III. korcsoport leány gy | ||||||
1. sáv | 2. sáv | 3. sáv | 4. sáv | 5. sáv | 6. sáv | |
8 | Trauzál Noémi Arany | Szabó Emese Arany | Tarr Anett Deák | Szöllősi Lili Deák | Szabó Hanna Deák | Molnár Róza Deák |
III. korcsoport leány gy | ||||||
1. sáv | 2. sáv | 3. sáv | 4. sáv | 5. sáv | 6. sáv | |
9. | Varga Réka Deák | Otrovánecz Zsófia Deák | ||||
IV. korcsoport fiú gy | ||||||
1. sáv | 2. sáv | 3. sáv | 4. sáv | 5. sáv | 6. sáv | |
10. | Széli Boldizsár DV | Jáger Balázs DV | Dréher Dominik Deák | |||
IV. korcsoport leány gy | ||||||
1. sáv | 2. sáv | 3. sáv | 4. sáv | 5. sáv | 6. sáv | |
11. | Fábián Fédra Deák | Botykai Zsófia DV | Szabó Petra DV | Litauszki Adél DV | ||
VI.. korcsoport fiú gy | ||||||
1. sáv | 2. sáv | 3. sáv | 4. sáv | 5. sáv | 6. sáv | |
12. | Tarr Dávid DV | Horváth Zoltán DV | Fenyvesi Máté DV | Gyaja Dániel DV | ||
VI.. korcsoport fiú gy | ||||||
1. sáv | 2. sáv | 3. sáv | 4. sáv | 5. sáv | 6. sáv | |
13. | Verőczi Alex DV | Bíró Kristóf Gimi | Vass Ákos Gimi | Pettendi István DV | ||
VI.korcsoport leány gy | ||||||
1. sáv | 2. sáv | 3. sáv | 4. sáv | 5. sáv | 6. sáv | |
14. | Nagy Sára Gimi | Cseh Réka DV | VI.Horváth Réka DV | Németh Dominika Gimi | Szabó Dóra Gimi | |
50 m hát | ||||||
I-II. korcsoport fiú hát | ||||||
1. sáv | 2. sáv | 3. sáv | 4. sáv | 5. sáv | 6. sáv | |
15. | Szarka Jonka Deák | Bagó Hanna Dóra Deák | Terényi Angéla Deák | II.Bencze Áron Deák | II.Szarka Regő Deák | |
II. korcsoport leány hát | ||||||
1. sáv | 2. sáv | 3. sáv | 4. sáv | 5. sáv | 6. sáv | |
16. | Török Titánia Deák | Bozsó Mira Deák | Prekodravacz Malina Ar | Csillingh Molnár Anna De | ||
100 m hát leány III. kcs | ||||||
17. | 1. sáv | 2. sáv | 3. sáv | 4. sáv | 5. sáv | 6. sáv |
VI. Szabó Dóra Gimi | VI. Nagy Lili Gimi | III.Tarr Anett Deák | III. Varga Eszter Deák | |||
100m hát IV. kcs.fiú | ||||||
1. sáv | 2. sáv | 3. sáv | 4. sáv | 5. sáv | 6. sáv | |
18. | III. Haász Marcell DV | VI.Horváth Zoltán DV | VI. Verőczi Alex D V | VI. Bíró Kristóf Gimi | III.Paluska Péter Deák | Szabó Petra DV |
50 m mell | ||||||
II. korcsoport fiú mell | ||||||
19. | Kovács Dávid Levente Ar | Pandur Botond Arany | Pataki Viktor Noel Ar | Martin Bendegúz Arany | ||
II. korcsoport leány mell | ||||||
1. sáv | 2. sáv | 3. sáv | 4. sáv | 5. sáv | 6. sáv | |
20. | Prekodravacz Malina Ar | Rácz Hanna Deák | Horváth Lara Deák | Horváth Panni Deák | Horváth Liliána Deák | Cziráki Janka Deák |
III. korcsoport fiú mell | ||||||
1. sáv | 2. sáv | 3. sáv | 4. sáv | 5. sáv | 6. sáv | |
21. | Haász Őzséb Bálint Ar | Remes Dániel Deák | Paluska Péter Deák | Szöllősi Zalán Deák | Horváth Bálint Deák | Gál Bence Arany |
III. korcsoport leány mell | ||||||
22. | III.Szöllősi Lili Deák | III.Szabó Emese Arany | III.Trauzál Noémi Arany | |||
100 m mell | ||||||
1. sáv | 2. sáv | 3. sáv | 4. sáv | 5. sáv | 6. sáv | |
23. | IV.Dréher Dominik Deák | VI.Pettendi István DV | VI. Fenyvesi Máté DV | VI. Gyaja Dániel | VI.Vass Ákos Gimi | IV. Jáger Balázs DV |
IV. korcsoport leány | ||||||
24. | VI.Stolcz Tünde DV | IV.Fábián Fédra Deák | IV. Litauszki Adél Deák | VI. Nagy Sára Gimi | ||
4x50 m | ||||||
III. korcsoport fiúk | ||||||
1. sáv | 2. sáv | 3. sáv | 4. sáv | 5. sáv | 6. sáv | |
25. | III. kcs. Deák | VI. kcs. Dráva Völgye | VI. Gimi | III. kcs.Deák2 | ||
III. korcsoport leány | ||||||
1. sáv | 2. sáv | 3. sáv | 4. sáv | 5. sáv | 6. sáv | |
26. | II. Deák | III. Deák | IV.kcs. Dráva Völgye | VI. kcs. Dráva Völgye | VI. Gimi |