Ma 2017. máj. 24., szerda, Eszter és Eliza napja van. Holnap Orbán napja lesz.
Olvasóink értékelése:  / 1
ElégtelenKitűnő 

Úszás Barcs Város Kupa 2015.12.12.

Barcs Rekreációs Központ

 

25 m gyors leány 2009 és később született
Név Szül év Nevezési idő Versenyidő Helyezés
Ivusza Dalma Nagyatádi Úszós SE 2009 0:19.00 0:21.20 1
Stoff Sára Nagyatádi Úszós SE 2009 0:20.00 0:22.10 2
Várnai Petra Harkány SE 2009 0:25.00 0:25.03 3
Fedelevits Lora Harkány DSE 2009 0:30.00 0:28.34
Horváth Lili Harkány SE 2009 0:23.00 0:30.10
Hana Pirija Virovitica 2009. 0:33.00 0:32.71
25 m gyors leány 2008-ban született
Név Szül év Nevezési idő Versenyidő Helyezés
Komáromi Petra ANK Úszóklub 2008 0:20.00 0:21.85 1
Reinis Rebeka Barcs Úszók 2008 0:24.00 0:22.65 2
Krebsz Kata Szigetvár 2008 0:21.00 0:22.96 3
Szarka Jonka Barcs Triatlon 2008 0:25.00 0:23.18
Hotz Csenge ANK Úszóklub 2008 0:22.00 0:24.47
Horváth Szíra Csurgó SE 2008 0:34.30 0:28.72
Tokaji Emma Harkány DSE 2008 0:24.00
25 m gyors leány 2007-ben született
Név Szül év Nevezési idő Versenyidő Helyezés
Turi Csenge Nagyatádi Úszós SE 2007 0:16.00 0:16.60 1
Andrási Katalin Csurgó SE 2007 0:18.00 0:16.91 2
Huszics Rebeka Csurgó SE 2007 0:17.70 0:17.65 3
Kovács Hanna Sellye VSK 2007 0:19.00 0:18.28
Rohne Emma ANK Úszóklub 2007 0:18.00 0:18.47
Kereky Zsuzsanna ANK Úszóklub 2007 0:18.00 0:18.67
Pintér Sarolta Sellye VSK 2007. 0:20.00 0:19.21
Dávid Lili Siklós SE 2007 0:22.60 0:21.45
Tóth Kornélia Szigetvár 2007 0:20.00 0:21.88
Bagó Hanna Barcs Triatlon 2007 0:27.00 0:22.92
Tehisz Katalin Harkány DSE 2007 0:29.00
25 m gyors fiú 2009 és később született
Név Szül év Nevezési idő Versenyidő Helyezés
Katona Ákos Siklós SE 2009 0:23.40 0:22.48 1
Holczkner Brúnó Harkány SE 2009. 0:20.00 0:23.17 2
Bencze Milos Csurgó SE 2009 0:28.80 0:25.15 3
Rhone Richard ANK Úszóklub 2009 0:28.00 0:29.75
Gyócsi Nemes Attila Harkány DSE 2010 n.i 0:51.11
Nagy Bence Harkány DSE 2011 n.i 1:15.10
Tóth Bence Harkány DSE 2009 n.i
25 m gyors fiú 2008-ban született
Név Szül év Nevezési idő Versenyidő Helyezés
Nemes János Harkány DSE 2008 0:22.00 0:21.28 1
Koósz Vilmos Nagyatádi Úszós SE 2008 0:21.00 0:21.88 2
Tátrai Bendegúz Triatád SE 2008 0:23.00 0:22.74 3
Várdaróczi Máté Harkány DSE 2008 0:23.00 0:24.22
Szabó Ervin Triatád SE 2008 0:24.00 0:24.69
Károlyi Álmos Siklós SE 2008 0:28.58 0:25.19
Varga Barnabás Siklós SE 2008 0:25.09 0:25.59
Luka Ladović Virovitica 2008. 0:28.00 0:27.10
Czifrák Lóránd Barcs Úszók 2008 0:31.00 0:28.35
Madarász Milán Csurgó SE 2008 0:31.30 0:30.94
Madarász Erik Csurgó SE 2008 0:33.30 0:38.37
Kiss Ábel Harkány SE 2008 0:25.00
Sáfrány Ábel Harkány DSE 2008 n.i
Kuszinger Márton Harkány DSE 2008 0:24.00
25 m gyors fiú 2007-ben született
Név Szül év Nevezési idő Versenyidő Helyezés
Holenka Márton Mint A Hal Egyesület 2007 0:18.61 0:17.65 1
Bukovics András Csurgó SE 2007 0:18.90 0:17.85 2
Kolics Máté Triatád SE 2007 0:18.00 0:18.60 3
Illés Marcell Triatád SE 2007 0:18.00 0:18.62
Májlinger Bence ANK Úszóklub 2007 0:18.00 0:19.47
Vig Máté Siklós SE 2007 0:19.59 0:19.56
Putsay Bence ANK Úszóklub 2007 0:18.00 0:20.03
Papp Ákos Triatád SE 2007 0:21.00 0:22.06
Somogyi Lóránt Barcs Triatlon 2007 0:25.00 0:22.67
Kovács Zétény Harkány SE 2007 0:20.00 0:23.10
Migács Alex Barcs Triatlon 2007 0:26.00 0:26.07
Bottka Zalán Harkány DSE 2007 0:27.00 0:26.28
Tóth Olivér Harkány DSE 2007 n.i
Tésényi Ákos Harkány DSE 2007 0:23.00
Lukács Botond Harkány DSE 2007 0:22.00
50 m gyors leány 2006-ban született
Név Szül év Nevezési idő Versenyidő Helyezés
Bukovics Rebeka Csurgó SE 2006 0:35.00 0:33.88 1
Maros Róza ANK Úszóklub 2006 0:38.00 0:37.00 2
Bozsó Míra Barcs Triatlon 2006 0:40.00 0:38.44 3
Horváth Lara Barcs Triatlon 2006 0:40.00 0:38.53
Vass Dorottya Csurgó SE 2006 0:38.10 0:39.06
Barkó Zoé ANK Úszóklub 2006 0:38.00 0:40.99
Köves Luca Nagyatádi Úszós SE 2006 0:42.00 0:41.94
Tijana Grdenić Virovitica 2006. 0:42.91 0:42.38
Cziráki Janka Barcs Úszók 2006 0:42.00 0:42.73
Tapazdi Míra Sellye VSK 2006 0:45.00 0:43.13
Janota-Hantosi Julianna Nagyatádi Úszós SE 2006 0:48.00 0:46.19
Rea Rengel Virovitica 2006. 0:51.62 0:53.54
Török Titália Barcs Úszók 2006 0:55.00 0:56.13
Tarlós Eszter Harkány DSE 2006 0:42.00 0:57.25
50 m gyors leány 2005-ben született
Név Szül év Nevezési idő Versenyidő Helyezés
Andrási Zsófia Csurgó SE 2005 0:32.30 0:31.84 1
Keszthelyi Henriett ANK Úszóklub 2005 0:34.00 0:32.04 2
Prekodravac Malina Barcs Úszók 2005 0:36.00 0:36.09 3
Gibizer Kata ANK Úszóklub 2005 0:35.00 0:36.26
Krebsz Kitti Szigetvár 2005 0:39.00 0:38.24
Kovács Sarah Mint A Hal Egyesület 2005 0:46.19 0:41.58
Ujfalvi Médea Szigetvár 2005 0:41.00
Horváth Liliána Barcs Úszók 2005 0:45.00
Hetényi Hédi Sellye VSK 2005. 0:37.00
50 m gyors leány 2004-ben született
Név Szül év Nevezési idő Versenyidő Helyezés
Kovács Nóra Barcs Úszók 2004 0:30.00 0:30.19 1
Csámpár Ticiána Szigetvár 2004 0:34.00 0:33.79 2
Tarr Anett Barcs Triatlon 2004 0:35.00 0:35.06 3
Ana Meter Virovitica 2004. 0:35.81 0:36.38
Szöllősi Lili Barcs Triatlon 2004 0:43.00 0:37.78
Szabó Hanna Barcs Úszók 2004 0:38.00 0:39.25
Szabó Emese Barcs Úszók 2004 0:43.00 0:39.40
Dani Viktória Szigetvár 2004 0:43.00 0:40.50
Mia Meter Virovitica 2004. 0:40.69 0:40.84
Tapazdi Dorka Sellye VSK 2004. 0:46.00 0:43.78
Tóth Sarolta Sellye VSK 2004. 0:44.00 0:44.13
Dávid Zsófi Siklós SE 2004 0:52.28 0:46.84
Szeles Léna Mint A Hal Egyesület 2004 0:50.11 0:51.72
50 m gyors leány 2002 -2003-ban született
Név Szül év Nevezési idő Versenyidő Helyezés
Németh Noémi Siklós SE 2003 0:34.08 0:31.89 1
Balogh Réka Sellye VSK 2003. 0:34.00 0:32.69 2
Kelemen Jázmin Szigetvár 2003 0:34.00 0:33.07 3
Szabó Réka ANK Úszóklub 2003 0:34.00 0:33.15
Németh Dzsennifer Csurgó SE 2003 0:33.50 0:33.44
Bota Kamilla Triatád SE 2002 0:33.00 0:33.71
Krutek Csenge Harkány DSE 2002 0:32.00 0:34.12
Szabó Petra Barcs Úszók 2002 0:32.00 0:34.47
Korenika Borbála Triatád SE 2003 0:36.00 0:34.52
Kovács Sophie Mint A Hal Egyesület 2002 0:38.11 0:34.57
Csőszi Csenge Harkány DSE 2002 0:34.00 0:34.58
Lukács Luca Harkány DSE 2002 0:32.00 0:34.61
Illés Kinga Nagyatádi Úszós SE 2002 0:43.00 0:35.25
Matea Barčan Virovitica 2002. 0:37.40 0:35.66
Hosszu Nóri Csurgó SE 2003 0:35.70 0:35.67
Ziegler Emília Sellye VSK 2003. 0:38.00 0:35.99
Ema Borković Virovitica 2002. 0:37.65 0:37.10
Bene Dóra Sellye VSK 2002. 0:42.00
50 m gyors leány 2000 -2001-ben született
Név Szül év Nevezési idő Versenyidő Helyezés
Hirt Réka Szigetvár 2001 0:29.00 0:29.00 1
Utasi Elizabet Barcs Úszók 2001 0:30.00 0:30.12 2
Horváth Ágnes Harkány DSE 2001 0:29.00 0:30.41 3
Perjás Petra Sellye VSK 2001. 0:31.00 0:30.60
Bognár Lilla Éva Siklós SE 2001 0:31.28 0:31.35
Szabó Dóra Barcs Triatlon 2000 0:31.00 0:31.37
Butor Barbara Siklós SE 2001 0:32.64 0:32.09
Németh Emese Harkány DSE 2001 0:32.00 0:34.64
Lara Lešković Virovitica 2001. 0:51.00 0:53.22
Komlai Tekla Mint A Hal Egyesület 2000 0:34.51
50 m gyors leány 1999 -1997-ben született
Név Szül év Nevezési idő Versenyidő Helyezés
Spengler Bettina Mint A Hal Egyesület 1997 0:33.39 0:32.70 1
Nagy Lili Barcs Triatlon 1998 0:34.00 0:33.67 2
Szabó Kíra Harkány DSE 1998 0:34.00 0:34.03 3
Jászó Adrienn ANK Úszóklub 1999 0:33.00 0:34.28
Patak Letícia Csurgó SE 1998 0:36.00 0:34.37
Rohrbacher Éva Mint A Hal Egyesület 1997 0:35.48 0:35.61
50 m gyors fiú   2006-ban született
Név Szül év Nevezési idő Versenyidő Helyezés
Tóth András ANK Úszóklub 2006 0:32.00 0:33.21 1
Reisz Bálint Harkány DSE 2006 0:35.00 0:35.12 2
Bota Bálint Triatád SE 2006 0:35.00 0:35.69 3
Lempel Attila Nagyatádi Úszós SE 2006 0:42.00 0:35.86
Kovács Dávid Barcs Úszók 2006 0:40.00 0:41.06
Rohne Iván ANK Úszóklub 2006 0:40.00 0:41.65
Kovács Bence ANK Úszóklub 2006 0:40.00 0:42.96
Pataki Noel Barcs Triatlon 2006 0:47.00 0:43.75
Pandur Botond Barcs Úszók 2006 0:42.00 0:43.78
Nagy Levente Harkány SE 2006 0:39.00 0:44.12
Horváth Hunor Csurgó SE 2006 0:47.10 0:44.53
Paizs Martin Szigetvár 2006 0:49.00 0:45.97
Tóth Bendegúz Sellye VSK 2006. 0:48.00 0:46.03
Radnóci Máté Szigetvár 2006 0:55.00 0:51.19
Tihanyi Rajmund Harkány DSE 2006 0:49.00 0:55.74
Libor Máté Harkány DSE 2006 0:49.00 1:03.82
Weinert Ádám Harkány DSE 2006 0:52.00 1:15.22
Mester Martin Harkány DSE 2006 0:55.00 1:20.00
Bujtár Barna ANK Úszóklub 2006 0:34.00
Frank András Sellye VSK 2006. 0:45.00
50 m gyors fiú   2005-ben született
Név Szül év Nevezési idő Versenyidő Helyezés
Spilleman Ádám Triatád SE 2005 0:33.00 0:33.21 1
Ahmann Bence Harkány DSE 2005 0:37.00 0:34.58 2
Berkics Attila Sellye VSK 2005. 0:36.00 0:35.32 3
Lovro Ladović Virovitica 2005. 0:35.00 0:35.67
Tátrai Brúnó Triatád SE 2005 0:37.00 0:37.09
Balogh Márk ANK Úszóklub 2005 0:38.00 0:37.19
Bencze Áron Barcs Triatlon 2005 0:39.00 0:37.29
Kereky Zoltán ANK Úszóklub 2005 0:38.00 0:40.75
Tomislav Turnaj Virovitica 2005. 0:42.80 0:42.75
Kovács Kristóf Szigetvár 2005 0:43.00 0:42.79
Nagy Dénes Sellye VSK 2005. 0:48.00 0:44.41
Reinis Roland Barcs Úszók 2005 0:55.00 0:47.12
Németh Bálint Siklós SE 2005 0:50.70 0:47.40
Méhes Koppány Harkány SE 2005 0:40.00 0:49.65
Stribor Gvojić Virovitica 2005. 0:47.11
Staub Roland Harkány DSE 2005 0:41.00
Tésényi Máté Harkány DSE 2005 0:46.00
50 m gyors fiú   2004-ben született
Név Szül év Nevezési idő Versenyidő Helyezés
Séner Martin ANK Úszóklub 2004 0:30.00 0:29.77 1
Péter Alex ANK Úszóklub 2004 0:33.00 0:31.08 2
Spándli Dominik Harkány DSE 2004 0:33.00 0:31.65 3
Kovács Dominik Barcs Úszók 2004 0:32.00 0:31.97
Paluska Péter Barcs Triatlon 2004 0:34.00 0:34.06
Utasi Benjámin Barcs Úszók 2004 0:33.00 0:34.56
Fekete Zalán Harkány DSE 2004 0:35.00 0:35.23
Márkus Noel Triatád SE 2004 0:35.00 0:35.50
Kuszinger Áron Harkány DSE 2004 0:35.00 0:35.99
Herr András Triatád SE 2004 0:36.00 0:36.09
Várfi Zsombor Triatád SE 2004 0:37.00 0:37.59
Nagy Ákos Harkány SE 2004 0:34.00 0:37.62
Komlai Kolozs Mint A Hal Egyesület 2004 0:44.51 0:38.88
Szöllősi Zalán Barcs Triatlon 2004 0:45.00 0:42.31
Vig Roland Siklós SE 2004 0:43.47 0:42.37
Remes Dániel Barcs Úszók 2004 0:48.00
50 m gyors fiú   2002 – 2003-ban született
Név Szül év Nevezési idő Versenyidő Helyezés
Sipos Dominik Harkány DSE 2002 0:30.00 0:30.44 1
Dréher Dominik Barcs Triatlon 2002. 0:34.00 0:31.29 2
Árvavári Gergő Sellye VSK 2003. 0:38.00 0:37.40 3
Fischer Barnabás Harkány DSE 2003 0:38.00 0:39.09
Nagy Bence Siklós SE 2003 0:40.31 0:39.75
Borna Ladović Virovitica 2002. 0:42.37 0:40.61
Szekeres Dorián Sellye VSK 2002. 0:37.00
50 m gyors fiú   2000 – 2001-ben született
Név Szül év Nevezési idő Versenyidő Helyezés
Jáger Balázs Barcs Úszók 2001 0:29.00 0:27.59 1
Várfi András Triatád SE 2001 0:29.00 0:27.75 2
Kacs Máté Barcs Úszók 2001 0:28.00 0:27.95 3
Varga Krisztián Csurgó SE 2001 0:29.20 0:28.35
Fenyvesi Máté Barcs Triatlon 2000 0:30.00 0:28.77
Lovro Požežanac Virovitica 2000. 0:31.13 0:29.25
Juro Oršulić Virovitica 2000. 0:31.38 0:30.10
Barabás Balázs Mint A Hal Egyesület 2000 0:32.33 0:30.27
Filip Borković Virovitica 2000. 0:33.24 0:30.60
Ladover Bálint ANK Úszóklub 2001 0:31.00 0:30.83
Horváth Zoltán Barcs Triatlon 2000 0:31.00 0:31.06
Berkics Levente Sellye VSK 2000. 0:33.00 0:31.10
Domagoj Železić Virovitica 2000. 0:35.29 0:33.22
Hamarics Kristóf Siklós SE 2000 0:37.09 0:35.60
Hanics Olivér Harkány DSE 2001 0:31.00
50 m gyors fiú   1999 – 1997-ben született
Név Szül év Nevezési idő Versenyidő Helyezés
Bíró Kristóf Barcs Úszók 1997 0:26.00 0:24.91 1
Vass Ákos Barcs Úszók 1997 0:28.00 0:27.87 2
Lőrinc Máté Mint A Hal Egyesület 1997 0:29.65 0:28.06 3
Verőczi Alex Barcs Triatlon 1998 0:28.00 0:28.28
Orbán Máté Mint A Hal Egyesület 1997 0:29.71 0:28.73
Tihanyi Patrik Harkány DSE 1999 0:29.00 0:29.03
Pettendi István Barcs Triatlon 1998 0:33.00 0:29.03
Sven Barčan Virovitica 1998. 0:28.96 0:29.88
Szücs Gergő Mint A Hal Egyesület 1999 0:32.11 0:31.35
Szabó Barnabás Harkány DSE 1999 0:33.00 0:31.91
Matej Žunić Virovitica 1999. 0:33.22 0:32.00
Tarr Dávid Barcs Triatlon 1999 0:32.00 0:32.12
Györfi Balázs Mint A Hal Egyesület 1999 0:32.30 0:33.00
Toni Lešković Virovitica 1998. 0:40.00 0:37.12
Marino Bloudek Virovitica 1999. 0:28.27
25 m hát leány 2009 és később született
Név Szül év Nevezési idő Versenyidő Helyezés
Stoff Sára Nagyatádi Úszós SE 2009 0:25.00 0:24.21 1
Ivusza Dalma Nagyatádi Úszós SE 2009 0:27.00 0:26.63 2
Várnai Petra Harkány SE 2009 0:30.00 0:30.57 3
Nóránt Luca Sellye VSK 2009 0:33.00 0:31.47
Fedelevits Lora Harkány DSE 2009 0:44.00 0:33.53
Horváth Lili Harkány SE 2009 0:28.00 0:34.69
Nagy Anett Barcs Úszók 2010 0:40.00 0:37.74
Hana Pirija Virovitica 2009. 0:40.00
25 m hát leány 2008-ban született
Név Szül év Nevezési idő Versenyidő Helyezés
Krebsz Kata Szigetvár 2008 0:22.00 0:25.31 1
Szarka Jonka Barcs Triatlon 2008 0:30.00 0:26.50 2
Komáromi Petra ANK Úszóklub 2008 0:26.00 0:27.06 3
Reinis Rebeka Barcs Úszók 2008 0:28.00 0:27.40
Hotz Csenge ANK Úszóklub 2008 0:28.00 0:28.78
Horváth Szíra Csurgó SE 2008 0:35.90 0:32.72
25 m hát leány 2007-ben született
Név Szül év Nevezési idő Versenyidő Helyezés
Turi Csenge Nagyatádi Úszós SE 2007 0:19.00 0:19.06 1
Andrási Katalin Csurgó SE 2007 0:20.00 0:20.11 2
Huszics Rebeka Csurgó SE 2007 0:21.50 0:21.10 3
Kereky Zsuzsanna ANK Úszóklub 2007 0:21.00 0:21.27
Rohne Emma ANK Úszóklub 2007 0:23.00 0:22.25
Pintér Sarolta Sellye VSK 2007. 0:23.00 0:22.29
Tóth Kornélia Szigetvár 2007 0:23.00 0:26.69
Dávid Lili Siklós SE 2007 0:28.31 0:28.30
Bagó Hanna Barcs Triatlon 2007 0:28.00 0:28.74
Tokai Emma Harkány DSE 2007 0:32.00
Tehisz Katalin Harkány DSE 2007 0:34.00
25 m hát fiú 2009 és később született
Név Szül év Nevezési idő Versenyidő Helyezés
Katona Ákos Siklós SE 2009 0:27.35 0:24.43 1
Holczkner Brúnó Harkány SE 2009. 0:25.00 0:24.65 2
Bencze Milos Csurgó SE 2009 0:28.60 0:28.50 3
Rhone Richard ANK Úszóklub 2009 0:38.00 0:30.18
25 m hát fiú 2008-ban született
Név Szül év Nevezési idő Versenyidő Helyezés
Czifrák Lóránd Barcs Úszók 2008 0:30.00 0:25.50 1
Koósz Vilmos Nagyatádi Úszós SE 2008 0:24.00 0:25.64 2
Szabó Ervin Triatád SE 2008 0:24.00 0:26.60 3
Tátrai Bendegúz Triatád SE 2008 0:26.00 0:28.79
Madarász Milán Csurgó SE 2008 0:30.20 0:29.40
Nemes János Harkány DSE 2008 0:28.00 0:29.70
Károlyi Álmos Siklós SE 2008 0:31.79 0:30.47
Varga Barnabás Siklós SE 2008 0:33.38 0:30.57
Várdaróczi Máté Harkány DSE 2008 0:33.00 0:31.32
Kuszinger Márton Harkány DSE 2008 0:33.00 0:32.38
Bottka Zalán Harkány DSE 2008 0:39.00 0:35.68
Madarász Erik Csurgó SE 2008 0:32.20
25 m hát fiú 2007-ben született
Név Szül év Nevezési idő Versenyidő Helyezés
Bukovics András Csurgó SE 2007 0:23.90 0:20.65 1
Kolics Máté Triatád SE 2007 0:50.00 0:22.17 2
Holenka Márton Mint A Hal Egyesület 2007 0:22.31 0:22.19 3
Illés Marcell Triatád SE 2007 0:50.00 0:22.22
Papp Ákos Triatád SE 2007 0:53.00 0:23.23
Májlinger Bence ANK Úszóklub 2007 0:23.00 0:23.51
Vig Máté Siklós SE 2007 0:24.72 0:25.41
Kovács Zétény Harkány SE 2007 0:25.00 0:28.99
Tésényi Ákos Harkány DSE 2007 0:34.00
Lukács Botond Harkány DSE 2007 0:34.00
50 m hát leány 2006-ban született
Név Szül év Nevezési idő Versenyidő Helyezés
Bukovics Rebeka Csurgó SE 2006 0:38.00 0:39.38 1
Bozsó Míra Barcs Triatlon 2006 0:46.00 0:42.00 2
Vass Dorottya Csurgó SE 2006 0:42.20 0:42.92 3
Köves Luca Nagyatádi Úszós SE 2006 0:48.00 0:44.43
Maros Róza ANK Úszóklub 2006 0:45.00 0:44.47
Horváth Lara Barcs Triatlon 2006 0:46.00 0:44.58
Cziráki Janka Barcs Úszók 2006 0:52.00 0:48.86
Janota-Hantosi Julianna Nagyatádi Úszós SE 2006 0:55.00 0:52.25
Tarlós Eszter Harkány DSE 2006 1:00.00 1:10.59
Barkó Zoé ANK Úszóklub 2006 0:45.00
50 m hát leány 2005-ben született
Név Szül év Nevezési idő Versenyidő Helyezés
Andrási Zsófia Csurgó SE 2005 0:35.20 0:35.28 1
Keszthelyi Henriett ANK Úszóklub 2005 0:41.00 0:42.03 2
Prekodravac Malina Barcs Úszók 2005 0:42.00 0:42.25 3
Krebsz Kitti Szigetvár 2005 0:42.00 0:42.47
Gibizer Kata ANK Úszóklub 2005 0:42.00 0:43.31
Kovács Sarah Mint A Hal Egyesület 2005 0:56.58 0:55.23
Ujfalvi Médea Szigetvár 2005 0:44.00
Hetényi Hédi Sellye VSK 2005. 0:43.00
50 m hát leány 2004-ben született
Név Szül év Nevezési idő Versenyidő Helyezés
Kovács Nóra Barcs Úszók 2004 0:36.00 0:35.94 1
Csámpár Ticiána Szigetvár 2004 0:41.00 0:39.62 2
Ana Meter Virovitica 2004. 0:43.22 0:44.47 3
Szabó Hanna Barcs Úszók 2004 0:45.00 0:45.39
Dani Viktória Szigetvár 2004 0:47.00 0:46.13
Mia Meter Virovitica 2004. 0:47.87 0:47.60
Tóth Sarolta Sellye VSK 2004. 0:52.00 0:50.71
Szeles Léna Mint A Hal Egyesület 2004 0:55.11 0:53.98
50 m hát leány 2002 -2003-ben született
Név Szül év Nevezési idő Versenyidő Helyezés
Németh Dzsennifer Csurgó SE 2003 0:38.40 0:37.75 1
Szabó Petra Barcs Úszók 2002 0:40.00 0:38.34 2
Lukács Luca Harkány DSE 2002 0:40.00 0:38.84 3
Hosszu Nóri Csurgó SE 2003 0:39.60 0:39.61
Balogh Réka Sellye VSK 2003. 0:41.00 0:39.78
Kelemen Jázmin Szigetvár 2003 0:42.00 0:40.29
Szabó Réka ANK Úszóklub 2003 0:41.00 0:40.50
Illés Kinga Nagyatádi Úszós SE 2002 0:44.00 0:42.26
Matea Barčan Virovitica 2002. 0:46.32 0:42.60
Németh Noémi Siklós SE 2003 0:43.71 0:42.97
Ziegler Emília Sellye VSK 2003. 0:47.00 0:43.41
Kovács Sophie Mint A Hal Egyesület 2002 0:46.81 0:44.10
Csőszi Csenge Harkány DSE 2002 0:44.00 0:44.75
Rajnai Rita Sellye VSK 2003. 0:50.00
50 m hát leány 2000 -2001-ben született
Név Szül év Nevezési idő Versenyidő Helyezés
Hirt Réka Szigetvár 2001 0:35.00 0:34.35 1
Utasi Elizabet Barcs Úszók 2001 0:36.00 0:35.04 2
Bognár Lilla Éva Siklós SE 2001 0:37.35 0:36.89 3
Perjás Petra Sellye VSK 2001. 0:31.00 0:37.22
Szabó Dóra Barcs Triatlon 2000 0:37.00 0:37.34
Butor Barbara Siklós SE 2001 0:37.41 0:37.73
Horváth Ágnes Harkány DSE 2001 0:39.00 0:38.75
Németh Emese Harkány DSE 2001 0:40.00 0:40.10
Komlai Tekla Mint A Hal Egyesület 2000 0:39.39
50 m hát leány 1999 -1997-ben született
Név Szül év Nevezési idő Versenyidő Helyezés
Spengler Bettina Mint A Hal Egyesület 1997 0:38.43 0:36.94 1
Nagy Lili Barcs Triatlon 1998 0:39.00 0:38.28 2
Patak Letícia Csurgó SE 1998 0:39.00 0:41.52 3
50 m hát fiú 2006-ban született
Név Szül év Nevezési idő Versenyidő Helyezés
Tóth András ANK Úszóklub 2006 0:39.00 0:39.81 1
Reisz Bálint Harkány DSE 2006 0:42.00 0:41.55 2
Paizs Martin Szigetvár 2006 0:46.00 0:42.88 3
Lempel Attila Nagyatádi Úszós SE 2006 0:42.00 0:44.15
Kovács Dávid Barcs Úszók 2006 0:52.00 0:48.50
Kovács Bence ANK Úszóklub 2006 0:45.00 0:49.53
Pandur Botond Barcs Úszók 2006 0:52.00 0:52.59
Rohne Iván ANK Úszóklub 2006 0:45.00 0:54.10
Horváth Hunor Csurgó SE 2006 0:58.20 0:56.60
Radnóci Máté Szigetvár 2006 0:58.00 0:57.92
Tihanyi Rajmund Harkány DSE 2006 1:04.00 1:14.72
Libor Máté Harkány DSE 2006 1:10.00 1:15.17
Weinert Ádám Harkány DSE 2006 1:08.00 1:18.67
Mester Martin Harkány DSE 2006 1:12.00 1:47.62
Bujtár Barna ANK Úszóklub 2006 0:39.00
50 m hát fiú 2005-ben született
Név Szül év Nevezési idő Versenyidő Helyezés
Lovro Ladović Virovitica 2005. 0:42.66 0:42.14 1
Berkics Attila Sellye VSK 2005. 0:46.00 0:43.69 2
Balogh Márk ANK Úszóklub 2005 0:45.00 0:45.03 3
Tátrai Brúnó Triatád SE 2005 0:45.00 0:47.22
Bencze Áron Barcs Triatlon 2005 0:48.00 0:47.97
Ahmann Bence Harkány DSE 2005 0:53.00 0:48.40
Kereky Zoltán ANK Úszóklub 2005 0:45.00 0:48.47
Kovács Kristóf Szigetvár 2005 0:49.00 0:48.87
Németh Bálint Siklós SE 2005 nt 1:05.00
Méhes Koppány Harkány SE 2005 0:44.00 1:09.90
Stribor Gvojić Virovitica 2005. 1:05.00
Staub Roland Harkány DSE 2005 0:56.00
Tésényi Máté Harkány DSE 2005 0:59.00
50 m hát fiú 2004-ben született
Név Szül év Nevezési idő Versenyidő Helyezés
Séner Martin ANK Úszóklub 2004 0:38.00 0:33.79 1
Kovács Dominik Barcs Úszók 2004 0:38.00 0:37.30 2
Péter Alex ANK Úszóklub 2004 0:41.00 0:37.56 3
Paluska Péter Barcs Triatlon 2004 0:39.00 0:38.93
Spándli Dominik Harkány DSE 2004 0:42.00 0:40.15
Márkus Noel Triatád SE 2004 0:39.00 0:40.57
Utasi Benjámin Barcs Úszók 2004 0:39.00 0:40.85
Kuszinger Áron Harkány DSE 2004 0:44.00 0:43.09
Fekete Zalán Harkány DSE 2004 0:44.00 0:45.78
Komlai Kolozs Mint A Hal Egyesület 2004 0:53.50 0:45.85
Nagy Ákos Harkány SE 2004 0:42.00 0:46.44
50 m hát fiú 2002 -2003-ben született
Név Szül év Nevezési idő Versenyidő Helyezés
Sipos Dominik Harkány DSE 2002 0:36.00 0:35.72 1
Árvavári Gergő Sellye VSK 2003. 0:44.00 0:47.14 2
Fischer Barnabás Harkány DSE 2003 0:56.00 0:53.37 3
Nagy Bence Siklós SE 2003 0:56.81 0:54.38
50 m hát fiú 2000 -2001-ben született
Név Szül év Nevezési idő Versenyidő Helyezés
Kacs Máté Barcs Úszók 2001 0:35.00 0:32.85 1
Jáger Balázs Barcs Úszók 2001 0:35.00 0:33.92 2
Varga Krisztián Csurgó SE 2001 0:35.20 0:34.06 3
Horváth Zoltán Barcs Triatlon 2000 0:39.00 0:35.66
Berkics Levente Sellye VSK 2000. 0:42.00 0:38.57
Lovro Požežanac Virovitica 2000. 0:41.00 0:38.61
Hanics Olivér Harkány DSE 2001 0:46.00 0:40.89
Domagoj Železić Virovitica 2000. 0:51.22 0:46.56
50 m hát fiú 1999 -1997-ben született
Név Szül év Nevezési idő Versenyidő Helyezés
Bíró Kristóf Barcs Úszók 1997 0:35.00 0:31.03 1
Verőczi Alex Barcs Triatlon 1998 0:35.00 0:34.03 2
Orbán Máté Mint A Hal Egyesület 1997 0:38.91 0:35.33 3
Tihanyi Patrik Harkány DSE 1999 0:37.00 0:36.69
Sven Barčan Virovitica 1998. 0:38.81 0:38.53
Szabó Barnabás Harkány DSE 1999 0:39.00 0:39.54
25 m mell leány 2009 és később született
Név Szül év Nevezési idő Versenyidő Helyezés
Stoff Sára Nagyatádi Úszós SE 2009 0:31.00 0:29.39 1
Ivusza Dalma Nagyatádi Úszós SE 2009 0:31.00 0:31.46 2
Nóránt Luca Sellye VSK 2009. 0:50.00 0:31.56 3
Hana Pirija Virovitica 2009. 0:36.80
Fedelevits Lora Harkány DSE 2009 0:44.00 0:47.13
25 m mell leány 2008-ban született
Név Szül év Nevezési idő Versenyidő Helyezés
Komáromi Petra ANK Úszóklub 2008 0:35.00 0:30.13 1
Krebsz Kata Szigetvár 2008 0:32.00 0:30.43 2
Reinis Rebeka Barcs Úszók 2008 0:32.00 0:31.52 3
Tokai Emma Harkány DSE 2008 0:45.00
25 m mell leány 2007-ben született
Név Szül év Nevezési idő Versenyidő Helyezés
Turi Csenge Nagyatádi Úszós SE 2007 0:23.00 0:22.06 1
Andrási Katalin Csurgó SE 2007 0:22.00 0:22.82 2
Kovács Hanna Sellye VSK 2007. 0:25.00 0:23.83 3
Rohne Emma ANK Úszóklub 2007 0:25.00 0:24.65
Pintér Sarolta Sellye VSK 2007. 0:26.00 0:24.85
Kereky Zsuzsanna ANK Úszóklub 2007 0:25.00 0:25.19
Huszics Rebeka Csurgó SE 2007 0:26.20 0:25.78
Tóth Kornélia Szigetvár 2007 0:31.00 0:31.68
Dávid Lili Siklós SE 2007 nt 0:40.14
Tehisz Katalin Harkány DSE 2007 0:41.00
25 m mell fiú 2009 és később született
Név Szül év Nevezési idő Versenyidő Helyezés
Bencze Milos Csurgó SE 2009 0:39.70 0:42.09 1
2
3
25 m mell fiú 2008-ban született
Név Szül év Nevezési idő Versenyidő Helyezés
Koósz Vilmos Nagyatádi Úszós SE 2008 0:26.00 0:27.92 1
Várdaróczi Máté Harkány DSE 2008 0:33.00 0:31.69 2
Tátrai Bendegúz Triatád SE 2008 0:33.00 0:31.85 3
Nemes János Harkány DSE 2008 0:31.00 0:32.03
Madarász Milán Csurgó SE 2008 0:31.30 0:32.59
Kuszinger Márton Harkány DSE 2008 0:35.00 0:38.99
Madarász Erik Csurgó SE 2008 0:33.30 0.35.53
Szabó Ervin Triatád SE 2008 0:32.00 0.36.34
25 m mell fiú 2007-ben született
Név Szül év Nevezési idő Versenyidő Helyezés
Bukovics András Csurgó SE 2007 0:29.00 0:24.43 1
Putsay Bence ANK Úszóklub 2007 0:25.00 0:25.31 2
Papp Ákos Triatád SE 2007 0:29.00 0:26.85 3
Holenka Márton Mint A Hal Egyesület 2007 0:28.12 0:26.94
Vig Máté Siklós SE 2007 nt 0:28.04
Májlinger Bence ANK Úszóklub 2007 0:29.00 0:29.98
Bottka Zalán Harkány DSE 2007 0:38.00 0:40.30
Kovács Zétény Harkány SE 2007 0:26.00
Kolics Máté Triatád SE 2007 0:29.00
Tésényi Ákos Harkány DSE 2007 0:33.00
Lukács Botond Harkány DSE 2007 0:37.00
50 m mell leány 2006-ban született
Név Szül év Nevezési idő Versenyidő Helyezés
Bukovics Rebeka Csurgó SE 2006 0:45.00 0:44.25 1
Vass Dorottya Csurgó SE 2006 0:48.50 0:49.57 2
Maros Róza ANK Úszóklub 2006 0:55.00 0:51.34 3
Horváth Lara Barcs Triatlon 2006 0:54.00 0:51.66
Tapazdi Míra Sellye VSK 2006. 0:57.00 0:54.86
Köves Luca Nagyatádi Úszós SE 2006 0:43.00 0:56.51
Cziráki Janka Barcs Úszók 2006 0:53.00 0:57.79
Janota-Hantosi Julianna Nagyatádi Úszós SE 2006 1:08.00 1:04.95
Rea Rengel Virovitica 2006. 1:15.00
Barkó Zoé ANK Úszóklub 2006 0:55.00
50 m mell leány 2005-ben született
Név Szül év Nevezési idő Versenyidő Helyezés
Andrási Zsófia Csurgó SE 2005 0:42.70 0:43.46 1
Prekodravac Malina Barcs Úszók 2005 0:46.00 0:46.07 2
Keszthelyi Henriett ANK Úszóklub 2005 0:47.00 0:46.50 3
Gibizer Kata ANK Úszóklub 2005 0:51.00 0:46.80
Kovács Sarah Mint A Hal Egyesület 2005 0:57.58 0:54.67
Krebsz Kitti Szigetvár 2005 0:54.00 0:56.67
Ujfalvi Médea Szigetvár 2005 0:56.00
Hetényi Hédi Sellye VSK 2005. 0:46.00
50 m mell leány 2004-ben született
Név Szül év Nevezési idő Versenyidő Helyezés
Kovács Nóra Barcs Úszók 2004 0:42.00 0:42.16 1
Csámpár Ticiána Szigetvár 2004 0:47.00 0:47.42 2
Tóth Sarolta Sellye VSK 2004. 0:52.00 0:49.82 3
Dani Viktória Szigetvár 2004 0:53.00 0:51.29
Mia Meter Virovitica 2004. 0:50.44 0:51.53
Szöllősi Lili Barcs Triatlon 2004 0:55.00 0:53.30
Szabó Emese Barcs Úszók 2004 0:58.00 0:53.41
Tapazdi Dorka Sellye VSK 2004. 0:58.00 0:54.69
Szeles Léna Mint A Hal Egyesület 2004 1:03.11 1:01.99
Dávid Zsófi Siklós SE 2004 1:07.10 1:08.35
50 m mell leány 2002 -2003-ben született
Név Szül év Nevezési idő Versenyidő Helyezés
Krutek Csenge Harkány DSE 2002 0:39.00 0:41.03 1
Bota Kamilla Triatád SE 2002 0:43.00 0:42.22 2
Szabó Réka ANK Úszóklub 2003 0:47.00 0:42.74 3
Korenika Borbála Triatád SE 2003 0:46.00 0:42.76
Lukács Luca Harkány DSE 2002 0:42.00 0:43.62
Németh Dzsennifer Csurgó SE 2003 0:45.40 0:43.77
Németh Noémi Siklós SE 2003 0:44.88 0:43.80
Hosszu Nóri Csurgó SE 2003 0:44.50 0:44.09
Csőszi Csenge Harkány DSE 2002 0:42.00 0:44.32
Balogh Réka Sellye VSK 2003. 0:44.00 0:44.85
Illés Kinga Nagyatádi Úszós SE 2002 0:43.00 0:44.89
Ema Borković Virovitica 2002. 0:45.19 0:45.41
Ziegler Emília Sellye VSK 2003. 0:45.00 0:46.45
Szabó Petra Barcs Úszók 2002 0:45.00 0:47.03
Kovács Sophie Mint A Hal Egyesület 2002 0:54.11 0:49.29
Rajnai Rita Sellye VSK 2003. 0:47.00
Bene Dóra Sellye VSK 2002. 0:51.00
50 m mell leány 2000 -2001-ben született
Név Szül év Nevezési idő Versenyidő Helyezés
Hirt Réka Szigetvár 2001 0:37.00 0:36.59 1
Bognár Lilla Éva Siklós SE 2001 0:38.06 0:38.14 2
Horváth Ágnes Harkány DSE 2001 0:39.00 0:38.91 3
Utasi Elizabet Barcs Úszók 2001 0:41.00 0:39.22
Németh Emese Harkány DSE 2001 0:41.00 0:41.03
Perjás Petra Sellye VSK 2001. 0:31.00 0:41.22
Butor Barbara Siklós SE 2001 0:45.11 0:45.78
Lara Lešković Virovitica 2001. 1:01.00 0:54.60
50 m mell leány 1999 -1997-ben született
Név Szül év Nevezési idő Versenyidő Helyezés
Szabó Kíra Harkány DSE 1998 0:39.00 0:40.98 1
Patak Letícia Csurgó SE 1998 0:40.00 0:42.55 2
Rohrbacher Éva Mint A Hal Egyesület 1997 0:41.91 0:44.50 3
Jászó Adrienn ANK Úszóklub 1999 0:50.00 0:47.03
50 m mell fiú 2006-ban született
Név Szül év Nevezési idő Versenyidő Helyezés
Tóth András ANK Úszóklub 2006 0:44.00 0:44.25 1
Bota Bálint Triatád SE 2006 0:46.00 0:48.21 2
Kovács Dávid Barcs Úszók 2006 0:50.00 0:49.12 3
Reisz Bálint Harkány DSE 2006 0:50.00 0:49.65
Tóth Bendegúz Sellye VSK 2006. 0:54.00 0:53.88
Pataki Noel Barcs Triatlon 2006 0:58.00 0:54.69
Rohne Iván ANK Úszóklub 2006 0:55.00 0:55.53
Paizs Martin Szigetvár 2006 0:56.00 0:55.65
Pandur Botond Barcs Úszók 2006 0:53.00 0:56.25
Nagy Levente Harkány SE 2006 0:44.00 0:57.40
Martin Bendegúz Barcs Úszók 2006 1:00.00 0:58.90
Kovács Bence ANK Úszóklub 2006 0:55.00 1:00.37
Bíró Zétény Siklós SE 2006 nt 1:03.81
Tihanyi Rajmund Harkány DSE 2006 1:08.00 1:07.53
Horváth Hunor Csurgó SE 2006 1:10.00 1:12.16
Libor Máté Harkány DSE 2006 1:09.00 1:14.12
WeinertÁdám Harkány DSE 2006 1:09.00 1:26.65
Bujtár Barna ANK Úszóklub 2006 0:45.00
Frank András Sellye VSK 2006. 0:55.00
50 m mell fiú 2005-ben született
Név Szül év Nevezési idő Versenyidő Helyezés
Berkics Attila Sellye VSK 2005. 0:46.00 0:46.15 1
Lovro Ladović Virovitica 2005. 0:48.25 0:47.47 2
Kereky Zoltán ANK Úszóklub 2005 0:55.00 0:52.31 3
Tomislav Turnaj Virovitica 2005. 0:55.00 0:52.59
Ahmann Bence Harkány DSE 2005 0:53.00 0:52.87
Bencze Áron Barcs Triatlon 2005 0:55.00 0:53.57
Nagy Dénes Sellye VSK 2005. 0:59.00 0:59.10
Reinis Roland Barcs Úszók 2005 1:05.00 1:05.67
Németh Bálint Siklós SE 2005 1:02.50 1:11.13
Staub Roland Harkány DSE 2005 1:00.00
Tésényi Máté Harkány DSE 2005 1:03.00
50 m mell fiú 2004-ben született
Név Szül év Nevezési idő Versenyidő Helyezés
Péter Alex ANK Úszóklub 2004 0:40.00 0:39.10 1
Séner Martin ANK Úszóklub 2004 0:46.00 0:41.25 2
Spandli Dominik Harkány DSE 2004 0:43.00 0:43.47 3
Paluska Péter Barcs Triatlon 2004 0:46.00 0:43.81
Fekete Zalán Harkány DSE 2004 0:44.00 0:46.94
Kovács Dominik Barcs Úszók 2004 0:46.00 0:47.00
Kuszinger Áron Harkány DSE 2004 0:44.00 0:48.90
Utasi Benjámin Barcs Úszók 2004 0:47.00 0:50.37
Várfi Zsombor Triatád SE 2004 0:50.00 0:51.30
Komlai Kolozs Mint A Hal Egyesület 2004 0:59.50 0:51.62
Szöllősi Zalán Barcs Triatlon 2004 0:55.00 0:56.55
Vig Roland Siklós SE 2004 0:59.87 0:56.59
Remes Dániel Barcs Úszók 2004 0:58.00
50 m mell fiú 2002 -2003-ben született
Név Szül év Nevezési idő Versenyidő Helyezés
Árvavári Gergő Sellye VSK 2003. 0:48.00 0:49.98 1
Nagy Bence Siklós SE 2003 0:50.73 0:54.03 2
Fischer Barnabás Harkány DSE 2003 1:05.00 0:54.88 3
Borna Ladović Virovitica 2002. 1:00.50 0:59.53
Szekeres Dorián Sellye VSK 2002. 0:51.00
50 m mell fiú 2000 -2001-ben született
Név Szül év Nevezési idő Versenyidő Helyezés
Jáger Balázs Barcs Úszók 2001 0:40.00 0:36.60 1
Várfi András Triatád SE 2001 0:37.00 0:37.36 2
Fenyvesi Máté Barcs Triatlon 2000 0:39.00 0:37.91 3
Kacs Máté Barcs Úszók 2001 0:41.00 0:38.63
Varga Krisztián Csurgó SE 2001 0:38.80 0:39.09
Filip Borković Virovitica 2000. 0:43.21 0:40.09
Horváth Zoltán Barcs Triatlon 2000 0:42.00 0:40.65
Ladover Bálint ANK Úszóklub 2001 0:50.00 0:41.50
Barabás Balázs Mint A Hal Egyesület 2000 0:41.10 0:41.65
Berkics Levente Sellye VSK 2000. 0:41.00 0:42.81
Domagoj Železić Virovitica 2000. 0:51.46 0:48.69
50 m mell fiú 1999 -1997-ben született
Név Szül év Nevezési idő Versenyidő Helyezés
Pettendi István Barcs Triatlon 1998 0:39.00 0:35.25 1
Vass Ákos Barcs Úszók 1997 0:36.00 0:35.50 2
Lőrinc Máté Mint A Hal Egyesület 1997 0:38.23 0:37.75 3
Tihanyi Patrik Harkány DSE 1999 0:38.00 0:37.77
Szabó Barnabás Harkány DSE 1999 0:41.00 0:40.99
Szücs Gergő Mint A Hal Egyesület 1999 0:42.64 0:41.47
Sven Barčan Virovitica 1998. 0:42.36 0:41.85
Toni Lešković Virovitica 1998. 0:42.70 0:42.04
Györfi Balázs Mint A Hal Egyesület 1999 0:43.38 0:42.96
50 m pillangó leány 2006-ban született
Név Szül év Nevezési idő Versenyidő Helyezés
Bukovics Rebeka Csurgó SE 2006 0:35.00 0:39.22 1
Maros Róza ANK Úszóklub 2006 0:42.00 0:43.65 2
Vass Dorottya Csurgó SE 2006 0:43.30 0:44.47 3
Bozsó Míra Barcs Triatlon 2006 0:52.00 0:49.66
Köves Luca Nagyatádi Úszós SE 2006 0:52.00 0:51.31
Tapazdi Míra Sellye VSK 2006. 0:56.00 0:52.16
Tijana Grdenić Virovitica 2006. 0:53.04 0:52.72
Cziráki Janka Barcs Úszók 2006 0:53.00 0:54.13
Horváth Lara Barcs Triatlon 2006 0:53.00 0:54.71
Tarlós Eszter Harkány DSE 2006 0:59.00 1:23.67
Barkó Zoé ANK Úszóklub 2006 0:45.00
50 m pillangó leány 2005-ben született
Név Szül év Nevezési idő Versenyidő Helyezés
Andrási Zsófia Csurgó SE 2005 0:35.50 0:35.71 1
Keszthelyi Henriett ANK Úszóklub 2005 0:37.00 0:39.40 2
Prekodravac Malina Barcs Úszók 2005 0:41.00 0:40.81 3
Gibizer Kata ANK Úszóklub 2005 0:42.00 0:41.92
Kovács Sarah Mint A Hal Egyesület 2005 0:52.14 0:52.24
Hetényi Hédi Sellye VSK 2005. 0:43.00
50 m pillangó leány 2004-ben született
Név Szül év Nevezési idő Versenyidő Helyezés
Kovács Nóra Barcs Úszók 2004 0:36.00 0:35.53 1
Ana Meter Virovitica 2004. 0:40.87 0:39.41 2
Csámpár Ticiána Szigetvár 2004 0:42.00 0:42.91 3
Tarr Anett Barcs Triatlon 2004 0:49.00 0:46.29
Szabó Hanna Barcs Úszók 2004 0:50.00 0:49.86
Tapazdi Dorka Sellye VSK 2004. 0:56.00 0:53.24
Dávid Zsófi Siklós SE 2004 1:07.10 1:02.85
Szeles Léna Mint A Hal Egyesület 2004 0:56.71 1:05.12
50 m pillangó leány 2002 -2003-ben született
Név Szül év Nevezési idő Versenyidő Helyezés
Németh Dzsennifer Csurgó SE 2003 0:37.50 0:36.59 1
Szabó Réka ANK Úszóklub 2003 0:37.00 0:37.50 2
Krutek Csenge Harkány DSE 2002 0:37.00 0:38.53 3
Balogh Réka Sellye VSK 2003. 0:39.00 0:38.73
Németh Noémi Siklós SE 2003 0:39.63 0:39.04
Kelemen Jázmin Szigetvár 2003. 0:41.00 0:40.46
Matea Barčan Virovitica 2002. 0:45.13 0:41.12
Szabó Petra Barcs Úszók 2002 0:39.00 0:42.15
Ema Borković Virovitica 2002. 0:47.00 0:45.68
Kovács Sophie Mint A Hal Egyesület 2002 0:42.11 0:48.42
Hosszu Nóri Csurgó SE 2003 0:41.90
50 m pillangó leány 2000 -2001-ben született
Név Szül év Nevezési idő Versenyidő Helyezés
Bognár Lilla Éva Siklós SE 2001 0:34.10 0:33.93 1
Utasi Elizabet Barcs Úszók 2001 0:35.00 0:34.47 2
Perjás Petra Sellye VSK 2001. 0:36.00 0:34.57 3
Szabó Dóra Barcs Triatlon 2000 0:40.00 0:37.61
Butor Barbara Siklós SE 2001 0:39.63 0:38.59
Komlai Tekla Mint A Hal Egyesület 2000 0:37.12
50 m pillangó leány 1999 -1997-ben született
Név Szül év Nevezési idő Versenyidő Helyezés
Jászó Adrienn ANK Úszóklub 1999 0:38.00 0:38.10 1
2
3
50 m pillangó fiú 2006-ban született
Név Szül év Nevezési idő Versenyidő Helyezés
Tóth András ANK Úszóklub 2006 0:38.00 0:37.78 1
Bota Bálint Triatád SE 2006 0:40.00 0:41.84 2
Lempel Attila Nagyatádi Úszós SE 2006 0:45.00 0:43.27 3
Reisz Bálint Harkány DSE 2006 0:48.00 0:44.01
Kovács Dávid Barcs Úszók 2006 0:52.00 0:53.66
Pandur Botond Barcs Úszók 2006 0:53.00 0:58.12
Bujtár Barna ANK Úszóklub 2006 0:38.00
Frank András Sellye VSK 2006. 0:56.00
50 m pillangó fiú 2005-ben született
Név Szül év Nevezési idő Versenyidő Helyezés
Spilleman Ádám Triatád SE 2005 0:39.00 0:40.00 1
Lovro Ladović Virovitica 2005. 0:41.66 0:42.54 2
Ahmann Bence Harkány DSE 2005 0:55.00 0:44.77 3
50 m pillangó fiú 2004-ben született
Név Szül év Nevezési idő Versenyidő Helyezés
Séner Martin ANK Úszóklub 2004 0:36.00 0:32.97 1
Péter Alex ANK Úszóklub 2004 0:37.00 0:35.69 2
Kovács Dominik Barcs Úszók 2004 0:36.00 0:36.85 3
Spándli Dominik Harkány DSE 2004 0:37.00 0:39.22
Kusinger Áron Harkány DSE 2004 0:48.00 0:41.02
Nagy Ákos Harkány SE 2004 0:40.00 0:41.38
Herr András Triatád SE 2004 0:40.00 0:42.33
Utasi Benjámin Barcs Úszók 2004 0:42.00 0:42.34
Komlai Kolozs Mint A Hal Egyesület 2004 0:50.50 0:45.55
Vig Roland Siklós SE 2004 1:00.50 0:54.42
50 m pillangó fiú 2002 -2003-ben született
Név Szül év Nevezési idő Versenyidő Helyezés
Sipos Dominik Harkány DSE 2002 0:35.00 0:35.35 1
Árvavári Gergő Sellye VSK 2003. 0:43.00 0:43.28 2
Dréher Dominik Barcs Triatlon 2002. 0:48.00 0:43.85 3
Nagy Bence Siklós SE 2003 0:49.51 0:49.40
Szekeres Dorián Sellye VSK 2002. 0:44.00
50 m pillangó fiú 2000 -2001-ben született
Név Szül év Nevezési idő Versenyidő Helyezés
Kacs Máté Barcs Úszók 2001 0:29.00 0:32.21 1
Varga Krisztián Csurgó SE 2001 0:32.70 0:32.66 2
Juro Oršulić Virovitica 2000. 0:33.54 0:33.45 3
Fenyvesi Máté Barcs Triatlon 2000 0:35.00 0:33.87
Hanics Olivér Harkány DSE 2001 0:35.00 0:34.27
Lovro Požežanac Virovitica 2000. 0:36.74 0:34.61
Jáger Balázs Barcs Úszók 2001 0:34.00 0:35.03
Horváth Zoltán Barcs Triatlon 2000 0:38.00 0:36.96
Berkics Levente Sellye VSK 2000. 0:40.00 0:37.47
Filip Borković Virovitica 2000. 0:46.58 0:38.75
Ladover Bálint ANK Úszóklub 2001 0:45.00 0:39.90
50 m pillangó fiú 1999 -1997-ben született
Név Szül év Nevezési idő Versenyidő Helyezés
Bíró Kristóf Barcs Úszók 1997 0:27.00 0:27.13 1
Lőrinc Máté Mint A Hal Egyesület 1997 0:32.03 0:32.03 2
Pettendi István Barcs Triatlon 1998 0:38.00 0:34.59 3
Verőczi Alex Barcs Triatlon 1998 0:37.00 0:35.03
Szücs Gergő Mint A Hal Egyesület 1999 0:36.01 0:37.56
Matej Žunić Virovitica 1999. 0:40.52 0:37.65
Tihanyi Patrik Harkány DSE 1999 0:42.00 0:38.43
Marino Bloudek Virovitica 1999. 0:33.25
100 m vegyes leány 2006-ban született
Név Szül év Nevezési idő Versenyidő Helyezés
Bukovics Rebeka Csurgó SE 2006 1:26.00 1:25.39 1
Maros Róza ANK Úszóklub 2006 1:28.00 1:34.56 2
Andrási Katalin Csurgó SE 2007. 1:38.80 1:36.06 3
Vass Dorottya Csurgó SE 2006 1:36.40 1:36.92
Bozsó Míra Barcs Triatlon 2006 1:43.00 1:40.82
Huszics Rebeka Csurgó SE 2007. 1:40.20 1:41.81
Horváth Lara Barcs Triatlon 2006 1:44.00 1:42.68
Cziráki Janka Barcs Úszók 2006 1:50.00 1:50.53
Barkó Zoé ANK Úszóklub 2006 1:45.00
100 m vegyes leány 2005-ben született
Név Szül év Nevezési idő Versenyidő Helyezés
Andrási Zsófia Csurgó SE 2005 1:23.00 1:20.99 1
Keszthelyi Henriett ANK Úszóklub 2005 1:22.00 1:28.56 2
Prekodravac Malina Barcs Úszók 2005 1:28.00 1:29.53 3
Gibizer Kata ANK Úszóklub 2005 1:22.00 1:31.33
Kovács Sarah Mint A Hal Egyesület 2005 2:18.13 1:52.23
Horváth Liliána Barcs Úszók 2005 1:58.00
Hetényi Hédi Sellye VSK 2005. 1:31.00
100 m vegyes leány 2004-ben született
Név Szül év Nevezési idő Versenyidő Helyezés
Kovács Nóra Barcs Úszók 2004 1:16.00 1:17.93 1
Ana Meter Virovitica 2004. 1:32.00 1:35.03 2
Tarr Anett Barcs Triatlon 2004 1:36.00 1:35.28 3
Szabó Emese Barcs Úszók 2004 1:55.00 1:44.25
Szabó Hanna Barcs Úszók 2004 1:44.00 1:45.48
Szeles Léna Mint A Hal Egyesület 2004 2:21.23 2:06.66
Csámpár Ticiána Szigetvár 2004 1:29.00
Dávid Zsófi Siklós SE 2004 2:10.00
100 m vegyes leány 2002 -2003-ben született
Név Szül év Nevezési idő Versenyidő Helyezés
Németh Dzsennifer Csurgó SE 2003 1:24.50 1:23.41 1
Szabó Réka ANK Úszóklub 2003 1:22.00 1:24.39 2
Balogh Réka Sellye VSK 2003. 1:24.00 1:24.72 3
Bota Kamilla Triatád SE 2002 1:25.00 1:26.53
Németh Noémi Siklós SE 2003 1:30.53 1:27.13
Illés Kinga Nagyatádi Úszós SE 2002 1:28.00 1:27.57
Lukács Luca Harkány DSE 2002 1:15.00 1:28.50
Szabó Petra Barcs Úszók 2002 1:20.00 1:28.64
Kelemen Jázmin Szigetvár 2003 1:28.00 1:28.81
Korenika Borbála Triatád SE 2003 1:32.00 1:31.53
Ziegler Emília Sellye VSK 2003. 1:31.00 1:33.72
Matea Barčan Virovitica 2002. 1:35.00 1:34.09
Ema Borković Virovitica 2002. 1.36.00 1:34.16
Kovács Sophie Mint A Hal Egyesület 2002 1:56.54 1:38.39
Hosszu Nóri Csurgó SE 2003 1:33.40
Rajnai Rita Sellye VSK 2003. 1:32.00
100 m vegyes leány 2000 -2001-ben született
Név Szül év Nevezési idő Versenyidő Helyezés
Hirt Réka Szigetvár 2001 1:13.00 1:12.21 1
Utasi Elizabet Barcs Úszók 2001 1:15.00 1:15.97 2
Bognár Lilla Éva Siklós SE 2001 1:18.26 1:16.89 3
Horváth Ágnes Harkány DSE 2001 1:11.00 1:19.19
Szabó Dóra Barcs Triatlon 2000 1:24.00 1:21.94
Perjás Petra Sellye VSK 2001. 1:21.00 1:22.43
Butor Barbara Siklós SE 2001 1:26.45 1:24.90
Németh Emese Harkány DSE 2001 1:15.00 1:25.97
100 m vegyes leány 1999 -1997-ben született
Név Szül év Nevezési idő Versenyidő Helyezés
Spengler Bettina Mint A Hal Egyesület 1997 1:23.47 1
Nagy Lili Barcs Triatlon 1998 1:29.00 1:25.30 2
Jászó Adrienn ANK Úszóklub 1999 1:20.00 1:27.19 3
Patak Letícia Csurgó SE 1998 1:30.00 1:29.03
Rohrbacher Éva Mint A Hal Egyesület 1997 1:36.24 1:31.51
100 m vegyes fiú 2006-ban született
Név Szül év Nevezési idő Versenyidő Helyezés
Tóth András ANK Úszóklub 2006 1:20.00 1:26.83 1
Reisz Bálint Harkány DSE 2006 1:35.00 1:30.85 2
Kovács Dávid Barcs Úszók 2006 1:50.00 1:48.65 3
Bukovics András Csurgó SE 2007. 1:50.30 1:50.94
Pandur Botond Barcs Úszók 2006 1:50.00 1:51.65
Nemes János Harkány DSE 2008 2:00.00 2:19.94
Bujtár Barna ANK Úszóklub 2006 1:20.00
100 m vegyes fiú 2005-ben született
Név Szül év Nevezési idő Versenyidő Helyezés
Spilleman Ádám Triatád SE 2005 1:28.00 1:28.92 1
Lovro Ladović Virovitica 2005. 1:33.72 1:30.46 2
Berkics Attila Sellye VSK 2005. 1:35.00 1:32.59 3
Ahmann Bence Harkány DSE 2005 1:36.00 1:35.59
Tátrai Brúnó Triatád SE 2005 1:38.00 1:37.81
Bencze Áron Barcs Triatlon 2005 1:50.00 1:38.25
Kovács Kristóf Szigetvár 2005 1:51.00 1:56.42
100 m vegyes fiú 2004-ben született
Név Szül év Nevezési idő Versenyidő Helyezés
Séner Martin ANK Úszóklub 2004 1:18.00 1:15.85 1
Péter Alex ANK Úszóklub 2004 1:19.00 1:18.52 2
Kovács Dominik Barcs Úszók 2004 1:18.00 1:21.04 3
Spándli Dominik Harkány DSE 2004 1:27.00 1:26.44
Paluska Péter Barcs Triatlon 2004 1:30.00 1:28.47
Utasi Benjámin Barcs Úszók 2004 1:20.00 1:31.03
Márkus Noel Triatád SE 2004 1:29.00 1:31.84
Fekete Zalán Harkány DSE 2004 1:36.00 1:32.90
Nagy Ákos Harkány SE 2004 1:15.00 1:35.28
Herr András Triatád SE 2004 1:29.00 1:36.61
Komlai Kolozs Mint A Hal Egyesület 2004 2:16.14 1:42.34
Várfi Zsombor Triatád SE 2004 1:40.00 1:43.68
Vig Roland Siklós SE 2004 2:10.00 1:58.85
100 m vegyes fiú 2002 -2003-ben született
Név Szül év Nevezési idő Versenyidő Helyezés
Sipos Dominik Harkány DSE 2002 1:15.00 1:18.28 1
Árvavári Gergó Sellye VSK 2003. 1:34.00 1:36.41 2
Nagy Bence Siklós SE 2003 1:52.94 1:40.95 3
100 m vegyes fiú 2000 -2001-ben született
Név Szül év Nevezési idő Versenyidő Helyezés
Kacs Máté Barcs Úszók 2001 1:10.00 1:11.21 1
Várfi András Triatád SE 2001 1:16.00 1:13.53 2
Varga Krisztián Csurgó SE 2001 1:14.40 1:13.58 3
Jáger Balázs Barcs Úszók 2001 1:18.00 1:14.15
Fenyvesi Máté Barcs Triatlon 2000 1:27.00 1:17.97
Horváth Zoltán Barcs Triatlon 2000 1:28.00 1:18.65
Juro Oršulić Virovitica 2000. 1:21.00 1:22.12
Barabás Balázs Mint A Hal Egyesület 2000 1:30.42 1:23.72
Berkics Levente Sellye VSK 2000. 1:24.00 1:25.52
Hanics Olivér Harkány DSE 2001 1:15.00 1:26.34
100 m vegyes fiú 1999 -1997-ben született
Név Szül év Nevezési idő Versenyidő Helyezés
Lőrinc Máté Mint A Hal Egyesület 1997 1:19.25 1:12.40 1
Verőczi Alex Barcs Triatlon 1998 1:18.00 1:16.75 2
Pettendi István Barcs Triatlon 1998 1:22.00 1:18.73 3
Tihanyi Patrik Harkány DSE 1999 1:07.00 1:19.00
Szücs Gergő Mint A Hal Egyesület 1999 1:35.19 1:21.66
Györfi Balázs Mint A Hal Egyesület 1999 1:39.27 1:28.42
Marino Bloudek Virovitica 1999. 1:19.00
Sven Barčan Virovitica 1998. 1:20.00
4x50 m gyors váltó 2004-2006 között születettek
Név Szül év Nevezési idő Versenyidő Helyezés
Barcs Úszók A Barcs Úszók 2:07.00 2:14.62 1
ANK Úszóklub A ANK Úszóklub 2:06.00 2:17.52 2
Barcs Triatlon Barcs Triatlon 2:25.50 3
Csurgó SE Csurgó SE 2:40.00 2:25.87
Harkány DSE Harkány DSE 2:20.00 2:27.32
Triatád SE Triatád SE 2:19.00 2:27.35
ANK Úszóklub B ANK Úszóklub 2:20.00 2:32.16
Szigetvár Szigetvár 2:37.00 2:44.15
Virovitica Virovitica 2:46.63
Barcs Úszók B Barcs Úszók 3:00.00 2:48.59
Sellye VSK Sellye VSK 2:52.44
Nagyatádi Úszós SE Nagyatádi Úszós SE 2:40.00 2:54.47
Mint A Hal Egyesület Mint A Hal Egyesület 3:31.00 3:01.00
Siklós SE Siklós SE 3:07.77
4x50 m gyors váltó fiú 2003-1999 között születettek
Név Szül év Nevezési idő Versenyidő Helyezés
Barcs Úszók Barcs Úszók 1:50.00 1:53.44 1
Barcs Triatlon A Barcs Triatlon 1:59.56 2
Mint A Hal Egyesület A Mint A Hal Egyesület 2:04.00 2:00.99 3
Virovitica A Virovitica 2:01.65
Harkány DSE Harkány DSE 1:59.00 2:03.98
ANK Úszóklub A ANK Úszóklub 2:06.00 2:06.22
Sellye VSK Sellye VSK 2:12.97
Siklós SE Siklós SE 2:13.17
Triatád SE Triatád SE 2:27.00 2:16.72
Mint A Hal Egyesület B Mint A Hal Egyesület 2:24.00 2:19.54
ANK Úszóklub B ANK Úszóklub 2:20.00 2:20.22
Virovitica B Virovitica 2:20.59
Barcs Triatlon B Barcs Triatlon 2:20.83