Ma 2017. szeptember 24., vasárnap, Gellért és Mercédesz napja van. Holnap Eufrozina és Kende napja lesz.
Olvasóink értékelése:  / 0
ElégtelenKitűnő 

Mikulás Kupa

2015-12-01

Barcs, Deák Ferenc Sportcsarnok

 

A csoport                                                      B csoport

1. Texas                                                         1. DU-FA Team

2. Darány                                                       2. Potony

3. Top Team                                                   3. Last Minuten

4. Avermann -Horváth                                     4. Yung Boys

5. Olasz Görények

 

Csoportmérkőzések:


8.00 A 1-2 Texas                             - Darány

8.20 A 3-4 Top Team                     - Avermann -Horváth

8.40 A 5-1 Olasz Görények            - Texas

9.00 A 2-3 Darány                          - Top Team

9.20 A 4-5 Avermann –Horváth     - Olasz Görények

9.40 A 1-3 Texas                           - Top Team

10.00 A 2-4 Darány                          - Avermann -Horváth

10.20 A 5-3 Olasz Görények            - Top Team

10.40 B 1-2 DU-FA Team                - Potony

11.00 B 3-4 Last Minuten                - Yung Boys

11.20 A 1-4 Texas                            - Avermann -Horváth

11.40 B 1-3 DU-FA Team                - Last Minuten

12.00 B 2-4 Potony                          - Yung Boys

12.20 A 2-5 Darány                          - Olasz Görények

12.40 B 1-4 DU-FA Team                - Yung Boys

13.00 B 2-3 Potony                          - Last Minuten

 

 A csoportokból az 1-2. helyezett jut tovább.

 

       Középdöntők: Deák Ferenc Sportcsarnokban

13.20 C1 …………………………..– D2 …………………………..        „I”

13.40 D1………………………….. – C2 …………………………..        „J”

14.00 A1………………………….. – B2 …………………………..        „G”

14.20 B1………………………….. - A2 …………………………..        „H”

Mikulás Kupa

2015-12-01.

Barcs, Dráva Völgye Sportcsarnok

 

C csoport                                                      D csoport

1. Old Gold                                                   1. Moulin Rouge

2. Kata-Pult                                                   2. Grandi Ragazzi

3. Kis-Darazsak                                             3. Fél Tucat Pucok

4. Vízvár                                                       4. Dankó

 

Középdöntő a Deák Sportcsarnokban lesz.

 

8.00 C 1-2 Old Gold           - Kata-Pult

8.20 C 3-4 Kis-Darazsak     - Vízvár

8.40 D 1-2 Moulin Rouge   - Grandi Ragazzi

9.00 D 3-4 Fél Tucat Pucok - Dankó

9.20 C 1-3 Old Gold           - Kis-Darazsak

9.40 C 2-4 Kata-Pult          - Vízvár

10.00 D 1-3 Moulin Rouge   - Fél Tucat Pucok

10.20 D 2-4 Grandi Ragazzi - Dankó

10.40 C 1-4 Old Gold           - Vízvár

11.00 C 2-3 Kata-Pult           - Kis-Darazsak

11.20 D 1-4 Moulin Rouge   - Dankó

11.40 D 2-3 Grandi Ragazzi - Fél Tucat Pucok

Középdöntő a Deák Sportcsarnokban lesz.

 

A csoportokból az 1-2. helyezett jut tovább.

 

 

Dráva Völgye Sportcsarnok

Mikulás Kupa elődöntők:

17.50 „G” …………………………..-„I” …………………………..        „K”

18.10 „H” …………………………..-„J” …………………………..        „L”

 

Döntők:

18.30   3-4. helyért „K”v. ………………………….. – „L”v. …………………………..

18.50   1-2. helyért „K”gy………………………….. -„L”gy …………………………..

19.10 Eredményhirdetés

 

 

II. MLSZ Női Mikulás Kupa

Dráva Völgye Sportcsarnok


       E csoport                                                 F csoport

1. FC Barcs                                                    1. FC Barcs 2

2. Kaposfüred                                                2. Siófok

3. Bene Akadémia                                          3. Balatonszárszó

4. Dél Balaton                                                4. Csököly

 

Csoportmérkőzések:

12.00 FC Barcs                      - Kaposfüred

12.20 Bene Akadémia           - Dél-Balaton

12.40 FC Barcs 2.                  - Siófok

13.00 Balatonszárszó             - Csököly

13.20 FC Barcs                      - Bene Akadémia

13.40 Kaposfüred                  - Dél-Balaton

14.00 FC Barcs 2.                  - Balatonszárszó

14.20 Siófok                           - Csököly

14.40 FC Barcs                      - Dél-Balaton

15.00 Kaposfüred                  - Bane Akadémia

15.20 FC Barcs 2.                  - Csököly       

15.40 Siófok                          - Balatonszárszó

 

16.00 Elődöntők         E1       …………………………- F2 …………………………Női P

 

16.20 Elődöntő           F1       …………………………- E2            …………………………Női R

 

 

16.40 3-4. helyért       Pv       …………………………- Rv           …………………………   

   

17.00 1-2. helyért       Pgy     …………………………- R gy        …………………………    

  

17.20       Női kupa eredményhirdetése.