Ma 2017. március 28., kedd, Gedeon és Johanna napja van. Holnap Auguszta napja lesz.
Olvasóink értékelése:  / 3
ElégtelenKitűnő 

AVERMANN CSALÁDI NAP

20. éves Avermann alkalmából

2015.05.24.

Sporteredmények:

Labdarúgás végeredmény:

Duhaj Fiai MPC       - Be-Bálázók                           3-0

       Festők                  - Játék Csatárok Nélkül            1-5

       Duhaj Fiai MPC      - Szervizes Ördögök                2-0

       Be-Bálázók           - Festők                                  3-3

       Szervizes Ördögök - Játék Csatárok Nélkül           2-2

       Duhaj Fiai MPC      - Festők                                  4-1

                   Be-Bálázók           - Játék Csatárok Nélkül           0-5

       Szervizes Ördögök - Festők                                 1-3

       Duhaj Fiai MPC      - Játék Csatárok Nélkül           0-3

       Be-Bálázók           - Szervizes Ördögök                2-2

 

Labdarúgás végeredmény:


  1. 1.Játék Csatárok Nélkül

Bolhói Ferenc, Horváth Péter,Münnich Ádám, Németh Ferenc, Szalontai Balázs, Szigecsán Zoltán, Szigecsán Máté

  1. 2.Duhaj Fiai MPC

Máthé László,Rácz Sándor, Rengel Richárd, Szabó Dávid, Szabó Attila, Szendrői Richárd, Kampf Róbert, Kampf Róbert Márió

  1. 3. Festők

Klucsik Gábor, Koza István, Papp Bálint, Papp Róbert, Tóth Tibor, Erdős Martin.

  1. 4. Be-Bálázók

Csizmók Tamás, Horváth János, Papp Bence, Rapkai Sándor, Simon Róbert, Zákányi József, Zákányi Márk,

  1. 5 .Szervizes Ördögök

Bátky Tamás, Boskó Péter, Burcsa Gábor, ifj. Burcsa Gábor, Darányi Árpád, Erdélyi Róbert,

 


SUMO

            Férfiak:                                             Nők:

  1. Pfeifer Máté                                                  1.   Szalontai- Hartmann Ágnes
  2. Túróczi Zoltán                                               2.   Rácz Ildikó
  3. 3.   Kovács Roland                                         2.   Trenka Sára

2.   Szili- Horváth Ágnes

3.   Horváth- Hajdu Ágnes

4.   Turóczi Istvánné Éva

Szkander:

            Abszolút győztes:   Szendrői Richárd és Pavlovics Mária

 

Férfiak                                                                      Nők

60 +                                                               50+

1. Kovács Roland                                             1.   Trenka Sára

2. Túrócz Zoltán                                              2.   Horváth- Hajdu Ágnes

3. Münnich Ádám                                             3.   Szili- Horváth Ágnes

 

90+                                                                60+

1. Szendrői Richárd                                         1.   Pavlovics Mária

2. Rácz Csaba                                                2.   Rácz Ildikó

3. Horváth Péter                                             3.   Pozsonyiné Nemes Ildikó

4. Sebestyén Tamás

 

Asztalitenisz:

Férfiak                                                         Nők

1. Rácz Csaba                                                1.   Vidák Adrienn

2. Pfeiffer Máté                                               2.   Szili - Horváth Ágnes

3. Hosszú Sándor                                            3.   Losteiner Cecilia

   Györe Sándor                                                  Szekszárdi Anett

   Erdős Martin                                                    Horváth- Hajdu Ágnes

   Horváth Norbert                                              Herczeg Andrea

   Görög Attila                                        

   Bihari István 

                                       

Kötélhúzás:

  1. 1.TMK - Sokk

Sebestyén Tamás, Szalontai Balázs, Szalontai-Hartmann Ágnes, Gál Zsolt, Pfeiffer Máté

  1. 2.Festők

Papp Bálint, Pfeiffer Mátyás, Molnár Alexandra, Tóth Tibor, Klucsik Gábor

  1. 3.Húzók

Zákányi Dominik, Zákányi Márk, Antal Adrienn, Papp Bence, Zákányi József