Ma 2017. július 29., szombat, Márta, Márti és Flóra napja van. Holnap Judit és Xénia napja lesz.
Olvasóink értékelése:  / 0
ElégtelenKitűnő 

Pünkösd Kupa, Korosztályos Úszóverseny

Barcs,  2015.05.17.

Barcsi eredmények:

 

50 m gyors leány 2005 -2006-ben született

1. hely Prekodravac Malina BVSE Úszók    50 m gy- 50 m m- 50 m hát 2. hely

         50 m p. 2. 100 vegyes 2.

3. hely Horváth Lara BVSE Triatlon            50 m gy

1. hely Kovács Nóra BVSE Úszók                50 m gy-50 m mell, 50 m hát,

                                                                    50 m p. 100 m vegyes

2. hely Utasi Elizabet BVSE Úszók                    50 m gy-50 m hát, 50 m pillangó, 100 m v.

1. hely Bíró Klaudia BVSE Úszók                 50 m gy-50 m pillangó, 100 m v.

2. hely Kovács Zsolt BVSE Úszók                    100 m vegyes, 50 m gy-4. hely, 50 m p. 3. hely

5. hely Kovács Dominik BVSE Úszók                 50 m gyors

1.hely Vérti Martin BVSE Úszók                        50 m mell 1. 50 m gy-2. hely 50 m pillangó 2.

3. Jáger Balázs BVSE Úszók                             50 m gy.

2 hely Kacs Máté BVSE Úszók                          50 m hát, 50 m pillangó 3.

        100 m vegyes 3. hely, 50 m gy- 4. hely

2. Horváth Zoltán BVSE Triatlon                       50 m gy-50 mhát 1. 100 m vegyes 1.

3. Fenyvesi Máté BVSE Triatlon                        50 m gy-50 mell 2.   100 m vegyes 3.

                                                                                50 m gyors fiú

1995 – 1998-ben született

1. Bíró Kristóf BVSE Úszók                              50 m gy-50 m hát, 50 m pillangó 2. hely

1.hely Verőczi Alex BVSE Triatlon                    50 m hát,50 m gy- 3. hely

1. hely Pettendi István BVSE Úszók                 50 m mell, 100 m vegyes 2. 50 m gy- 4. hely

50 m mell fiú 2001 -2002-ben született

1. hely Vérti Martin BVSE Úszók                      50 m mell, 100 m vegyes 2. hely

50 m pillangó leány 2003 -2004-ben született

3. helyTarr Anett BVSE Triatlon

4x50 m vegyes váltó leány 2003 és később születettek

3. BVSE Triatlon

4. BVSE Úszók

4x50 m vegyes váltó leány 2002 és korábban születettek

1.BVSE Úszók

4x50 m vegyes váltó fiú 2002 és korábban születettek

1. BVSE Úszók

3.BVSE Triatlon

Edzők: Domahidi István, Kalmár Gergő

Eredmények – BVSE Triatlon Szakosztály

Nagy Sára                     50 mell            1. helyezett

50 gyors          2. helyezett

50 pillangó      2. helyezett

100 vegyes     2. helyezett

Verőczi Alex                  50 hát              1. helyezett    

50 gyors          3. helyezett

Horváth Zoltán              50 hát              1. helyezett

50 gyors          2. helyezett

Horváth Lara                 50 gyors          3. helyezett

Tarr Anett                     50 pillangó      3. helyezett

Paluska Péter                50 hát              3. helyezett                            

                                   50 mell            3. helyezett

Nagy Lili                       50 hát              2. helyezett

50 gyors          3. helyezett

100 vegyes     3. helyezett    

Fenyvesi Máté            50 gyors          3. helyezett

                                   50 pillangó      3. helyezett

                                   100 vegyes      3. helyezett

4 x 50 m leány vegyes váltó              3. helyezett    

(Tarr Anett, Horváth Panni, Csillingh-Molnár Anna,Horváth Lara)

 

4 x 50 m fiú vegyes váltó                   3. helyezett

(Verőczi Alex, Tarr Dávid, Horváth Zoltán,Fenyvesi Máté)

 

Összesen:        3 arany, 5 ezüst, 12 bronzérem   ( 20 érem )

 

 

Edzők: Paluskáné Popovics Melitta, Paluska Csaba