Ma 2017. máj. 23., kedd, Dezső napja van. Holnap Eszter és Eliza napja lesz.
Olvasóink értékelése:  / 1
ElégtelenKitűnő 

"A" csoportban változás

 

Mikulás Teremlabdarúgó Kupa


MLSZ NŐI Labdarúgó Kupa

A Mikulás Kupát két csarnokban rendezzük a nagy érdeklődésre való tekintettel.

                                                            Barcs, 2014.xII. 06.                          

                                                    Dráva Völgye Sportcsarnok                      

Csoportok:

A

 

B

NŐK

C

NŐK

1.Harlem

2.Favorit

3. FC Barcs

4. Istvándi Legények

5. Darány

1. Kaposvári Rákóczi

2. Dél - Balaton

3. Kaposfüred

4. NFC Csököly

1. Siófok

2. ALPAS FC Barcs

3. Balatonlelle

4. Csurgó


Játékidő: 1 x 18 perc

 

A csoport

 

7.40   Darány – Istvándi

 

8.00   Harlem - Favorit

 

8.20   FC Barcs- Istvándi L.

 

8.40   Darány - Favorit

 

9.00   Harlem - FC Barcs

 

9.20   Favorit – Istvándi L.

 

9.40   Darány - Harlem

 

10.00   Favorit – FC Barcs

 

10.20   Harlem – Istvándi L.

 

10.40   Darány – FC Barcs

 

 

A csoport

 

Csapatok

Harlem

Favorit

FC Barcs

Istvándi

Darány

Gól

Pont

Helyezés

Harlem

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Favorit

 

 

 

 

 

 

 

 

 

FC Barcs

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Istvándi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Darány

 

 

 

 

 

 

 

 

 



 











MLSZ NŐI Mikulás Kupa csoportmérkőzései:


B –C csoport (Nők)

11.00   K. Rákóczi       - Kaposfüred

11.20   Dél-Balaton     – NFC Csököly

11.40   Siófok             - ALPAS FC Barcs

12.00   Balatonlelle     - Csurgó

12.20   K.Rákóczi       – Dél- Balaton

12.40   Kaposfüred     – NFC Csököly

13.00   Siófok             - Balatonlelle

13.20   ALPAS Barcs   - Csurgó

13.40   K. Rákóczi       – NFC Csököly                                      

14.00   Dél –Balaton    - Kaposfüred                                                      

14.20   Siófok             - Csurgó

14.40   Balatonlelle      -ALPAS FC Barcs

 

Női elődöntők: A csoportok 1-2. helyezettjei keresztben játszanak az elődöntőbe.

 

Elődöntő:

15.20   B1 …………………………….- C2 …………………………….  "K"

15.40   C1 …………………………… -B2 …………………………….   "M"

 

Döntők:

16.00 3-4. helyért: KM vesztes ……………………… - LN vesztes…………………………

16.20 1-2. helyért: KM győztes ………………………- LN győztes…………………………

 

16.45 Eredményhirdetés


B csoport

Csapatok

K.Rákóczi

Dél-Balaton

Kaposfüred

Csököly

Gól

Pont

Helyezés

K.Rákóczi

 

 

 

 

 

 

 

Dél Balaton

 

 

 

 

 

 

 

Kaposfüred

 

 

 

 

 

 

 

Csököly

 

 

 

 

 

 

 

 













C csoport

Csapatok

Siófok

Barcs

 

Balatonlelle

Csurgó

Gól

Pont

Helyezés

 

Siófok

 

 

 

 

 

 

 

Barcs

 

 

 

 

 

 

 

 

Balatonlelle

 

 

 

 

 

 

 

 

Csurgó

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 







Mikulás Teremlabdarúgó Kupa

                                                            Barcs, 2014.XII.06.                          

Deák Ferenc Sportcsarnok


D

 

E

 

F

 

1. Last Minute

2. Top Team

3. Esélyünk SE

4. Hajtó – Sokk

5. Yung Boys

1. Moulin Rouge

2. Sáró Maffia

3. DU-FA Team

4. Old Gold

1. NK Turanovac

2. Dreem Team

3. Sörpatika

4. Avermann-Horváth


D csoport

9.00   Last Minute      - Top Team

9.20   Esélyünk SE    - Hajtó Sokk

9.40   Yung Boys       - Last Minuten

10.00   Top Team       - Esélyünk SE

10.20   Hajt-Sokk      - Yung Boys

10.40   Last Minuten   - Esélyünk SE

11.00   Top Team       - Hajtó-Sokk

11.20   Yung Boys      - Esélyünk SE

11.40   Last Minuten   - Hajtó-Sokk

12.00   Top Team       - Yung Boys

 

 

Csapatok

Last Minuten

Top Team

Esélyünk SE

Hajtó Sokk

Yung Boys

Gól

Pont

Helyezés

Las Minuten

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Top Team

 

 

 

 

 

 

 

 

Esélyünk SE

 

 

 

 

 

 

 

 

Hajtó Sokk

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yung Boys

 

 

 

 

 

 

 

 

 





 














E –F csoport

 

12.20   Moulin Rouge  - Sáró Maffia

12.40   DU-FA Team  - Old Gold

13.00   NK Turanovac- Dreem Team

13.20   Sörpatika         - Avermann-Horváth

13.40   Moulin Rouge  - DU-FA Team

14.00  Sáró Maffia     - Old Gold

14.20   NK Turanovac- Sörpatika

14.40   Dreem Team   - Avermann-Horváth

15.00   Moulin Rouge – Old Gold

15.20   DU-FA           - Sáró Maffia                                                      

15.40   NK Turanovac- Avermann - Horváth

16.00   Dreem Team   - Sörpatika

 

Csoportokból az 1-2. helyezett jut tovább.

 DRÁVA VÖLGYE   SPORTCSARNOK

Középdöntők:

17.00   A1…………………………- D2 ……………………………                    K

17.20   E1………………………… -F2 ……………………………                      L         

17.40   F1…………………………- A2 ……………………………                     M

18.00   D1…………………………- E2 ……………………………                     N

 

Elődöntők:

18.20   K …………………………..- M …………………………….

18.40   L ……………………………-N …………………………….

 

Döntők:

19.00 3-4. helyért: KM vesztes ……………………… - LN vesztes…………………………

19.20 1-2. helyért: KM győztes ………………………- LN győztes…………………………

 

19.45 Eredményhirdetés

 

E csoport

Csapatok

Moulin Rouge

Sáró Maffia

DU-FA Team

Old Gold

Gól

Pont

Helyezés

Moulin Rouge

 

 

 

 

 

 

 

 

Sáró Maffia

 

 

 

 

 

 

 

 

DU-FA Team

 

 

 

 

 

 

 

Old Gold

 

 

 

 

 

 

 

 
















F csoport

Csapatok

NK Turanovac

Dreema Team

Sörpatika

Avermann H.

Gól

Pont

Helyezés

NK Turanovac

 

 

 

 

 

 

 

Dreem Team

 

 

 

 

 

 

 

Sörpatika

 

 

 

 

 

 

 

 

Avermann H.