Ma 2017. máj. 26., péntek, Fülöp és Evelin napja van. Holnap Hella napja lesz.
Olvasóink értékelése:  / 1
ElégtelenKitűnő 

Diákolimpia Körzeti Döntő (2014. 11.26.) - Pályabeosztás

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Futam

VÁLTÓ (4 x 50 m)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1.

1. pálya

2. pálya

3. pálya

4.pálya

5.pálya

6.pálya

 

 

 

 

 

 

 

14.00

II. Leány Arany

II. kcs. Deák leány

IV. kcs. Dráva V. Lány

VI. kcs. Dráva V. Lány

III.kcs leány Deák

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2.

1. pálya

2. pálya

3. pálya

4.pálya

5.pálya

6.pálya

 

 

 

 

 

 

 

14.06

 

II. fiú Arany

II. kcs. Fiú Deák

III.kcs.fiú Deák

III. kcs. fiú Deák

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3.

1. pálya

2. pálya

3. pálya

4.pálya

5.pálya

6.pálya

 

 

 

 

 

 

 

14.12

 

IV. kcs. Dráva V. fiú

VI. kcs. Dráva V. fiú

VI. kcs.Gimi. fiú

IV.A Dráva V. fiú

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

50 m Gyorsúszás

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4.

1. pálya

2. pálya

3. pálya

4.pálya

5.pálya

6.pálya

 

 

 

 

 

 

 

14.30

 

I.Pataki Viktor Noel A

I. Kovács Dávid A

I. Pandur Botond A

I.Ander Botond A

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5.

1. pálya

2. pálya

3. pálya

4.pálya

5.pálya

6.pálya

 

 

 

 

 

 

 

14.33

I. Cziráki Janka Deák

I.Horváth Panni Deák

I.Horváth Lara Deák

I.Bozsó Mira Deák

I.Csilling M.Anna Deák

I.Kupecz Luca Arany

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6.

1. pálya

2. pálya

3. pálya

4.pálya

5.pálya

6.pálya

 

 

 

 

 

 

 

14.36

 

I.Szinyákovics Róza De

I. Terényi Angéla De

I. Fridrich Luca Arany

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7.

1. pálya

2. pálya

3. pálya

4.pálya

5.pálya

6.pálya

 

 

 

 

 

 

 

14.39

II. Horváth Liliána Deák

II.Trauzál Noémi A

II. Kovács Nóra A

II.Prekodravacz Malina A

II. Szabó Emese A

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8.

1. pálya

2. pálya

3. pálya

4.pálya

5.pálya

6.pálya

 

 

 

 

 

 

 

14.39

 

II. Szabó Hanna Deák

II. Szöllősi Lili Deák

II.Tarr Anett Deák

II. Bencze Áron Deák

II.Remes Dániel Deák

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9.

1. pálya

2. pálya

3. pálya

4.pálya

5.pálya

6.pálya

 

 

 

 

 

 

 

14.42

II. Haász Özséb Arany

II.Gál Bence Arany

II. Kovács Zsolt A

II. Kovács Dominik A

II. Utasi Benjamin A

II.Szöllősi Zalán Deák

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

100 m Gyorsúszás

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10.

1. pálya

2. pálya

3. pálya

4.pálya

5.pálya

6.pálya

 

 

 

 

 

 

 

14.45

 

III.B Haász Marcell Arany

III.B Papp Rajmond De

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11.

1. pálya

2. pálya

3. pálya

4.pálya

5.pálya

6.pálya

 

 

 

 

 

 

 

14.48

 

III.B Szabó Petra

III.B Fábián Fédra De

III. Litauszki Adél A

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12.

1. pálya

2. pálya

3. pálya

4.pálya

5.pálya

6.pálya

 

 

 

 

 

 

 

14.51

 

IV.B Fenyvesi Máté DV

IV.B Jáger Balázs DV

IV.B Kis Máté Balázs

IV. B Szőcsényi András

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

13.

1. pálya

2. pálya

3. pálya

4.pálya

5.pálya

6.pálya

 

 

 

 

 

 

 

14.54

IV.B Botykai Zsófia DV

IV. B Szabó Dóra G

IV. B Magyar Adél Ar

IV.B Cseh Réka DV

IV. B Tóth Klaudia DV.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

14.

1. pálya

2. pálya

3. pálya

4.pálya

5.pálya

6.pálya

 

 

 

 

 

 

 

14.57

 

VI. B Gyaja Dániel DV

VI.B Vass Ákos G

VI. B Bene László DV

VI.B Kerkai Dávid G

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15

1. pálya

2. pálya

3. pálya

4.pálya

5.pálya

6.pálya

 

 

 

 

 

 

 

15.00

 

VI. A Verőczi Alex DV.

VI.B Pammer Milán DV

VI. B Bíró Kristóf G

VI.B Pettendi István DV

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

16.

1. pálya

2. pálya

3. pálya

4.pálya

5.pálya

6.pálya

 

 

 

 

 

 

 

15.03

 

 

VI.B Gurdán Enikő DV

VI. B Bíró Klaudia G

VI.B Nagy Sára G

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

"A" 100 m gyorsúszás III. korcsoport

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

17.

1. pálya

2. pálya

3. pálya

4.pálya

5.pálya

6.pálya

 

 

 

 

 

 

 

15.06

VI.A Horváth Réka DV.

III. A.Bögödei Bence A

III.A Dréher Dominik De

III.A Horváth Bálint De

IV. A Utasi Elizabett DV

VI.A Verőczi Alex DV

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1. pálya

2. pálya

3. pálya

4.pálya

5.pálya

6.pálya

 

 

 

 

 

 

 

18.

IV. Kacs Máté DV.

IV. Vérti Martin De

IV. Csőke Gergő DV

IV. Horváth Zoltán DV

IV.Rinnerbach Dávid DV

IV. Széll Boldizsár DV

 

 

 

 

 

 

 

15.09

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

50 m hátúszás

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

19.

1. pálya

2. pálya

3. pálya

4.pálya

5.pálya

6.pálya

 

 

 

 

 

 

 

15.12

I. Szinyákovics Róza De

I.Csilling Molnár Anna De

I. Horváth Lara De

I. Bozsó Mira De

II.Pankász Márk Víz

II.Török N György Víz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

20.

1. pálya

2. pálya

3. pálya

4.pálya

5.pálya

6.pálya

 

 

 

 

 

 

 

15.15

II.Vas Bálint Vízvár

I. Kovács Dávid A

I. Pandur Botond A

I. Ander Botond A

I.Garamvölgyi Szabolcs Víz

II.Milánkovics Enikő Víz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

21.

1. pálya

2. pálya

3. pálya

4.pálya

5.pálya

6.pálya

 

 

 

 

 

 

 

15.14

II. Horváth Liliána De

II. Szabó Hanna

II. Trauzál Noémi De

II. Kovács Nóra A

II. Szabó Emese A

II. Tarr Anett De

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

22.

1. pálya

2. pálya

3. pálya

4.pálya

5.pálya

6.pálya

 

 

 

 

 

 

 

15.17

II. Utasi Benjamin A

II. Kovács Zsolt A

II. Kovács Dominik A

II.Paluska Péter De

II. Gál Bence De

II. Dobék Martin Víz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

"B" 100 m hátúszás

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

23.

1. pálya

2. pálya

3. pálya

4.pálya

5.pálya

6.pálya

 

 

 

 

 

 

 

15.20

 

III.B Szabó Petra De

IV. B Szabó Dóra G

IV. A Utasi Elizabett DV

VI.B Bíró Klaudia G

VI.B Patak Leticia Cintia G

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

24.

1. pálya

2. pálya

3. pálya

4.pálya

5.pálya

6.pálya

 

 

 

 

 

 

 

15.23

 

VI.B Széll Bence G

IV. Kis M. Balázs De

IV. Jáger Balázs De

IV. Szőcsényi András G

IV. Asztalos Szilveszter

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

25.

1. pálya

2. pálya

3. pálya

4.pálya

5.pálya

6.pálya

 

 

 

 

 

 

 

15.26

 

IV. A Kaccs Máté

VI.A Verőczi Alex DV

VI.A. Székely Ábrahám DV

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

50 m Mellúszás

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

26.

1. pálya

2. pálya

3. pálya

4.pálya

5.pálya

6.pálya

 

 

 

 

 

 

 

15.30

I. Fridrich Luca Arany

I. Horváth Panni De

I. Cziráki Janka De

II. Szöllősi Lili De

II. Prkodravacz Malina A

I. Rácz Hanna De

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

27.

1. pálya

2. pálya

3. pálya

4.pálya

5.pálya

6.pálya

 

 

 

 

 

 

 

15.33

III.B Papp Rajmond De

III. B Horváth Bálint De

III. Litauszki Adél A

III. Fábián Fédra De

III.Szinyákovics Dóra De

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

28.

1. pálya

2. pálya

3. pálya

4.pálya

5.pálya

6.pálya

 

 

 

 

 

 

 

15.36

II. Haász Özséb A

II. Bencze Áron De

II. Szöllősi Zalán De

II. Paluska Péter De

II. Remes Dániel De

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

"B" 100 m Mellúszás

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

29.

1. pálya

2. pálya

3. pálya

4.pálya

5.pálya

6.pálya

 

 

 

 

 

 

 

15.40

 

IV. Fenyvesi Máté

IV. Pandur Elena

IV. Tóth Klaudia

IV. Magyar Adél Ar.