Ma 2017. október 19., csütörtök, Nándor napja van. Holnap Vendel és Irén napja lesz.
Olvasóink értékelése:  / 1
ElégtelenKitűnő 

 

Diákolimpia megyei úszóverseny 2014.01.28.

Barcsi eredmények(kézi időmérés): 

4x 50 m váltó         II. kcs. fiúk Arany János Általános Iskola                             2. hely

50 m hát          I. kcs.               Bencze Áron                             57,09             12. hely

                                               Horváth Lara                            49.30               4. hely

                                               Bozsó Mira                               49.90               5. hely

                                               Gerbovits Petra                        51.68               6. hely

                        II. kcs.             Paluska Péter                           41.76               4. hely

                                    Kovács Dominik                       42.46               5. hely

                                               Kovács Zsolt                             43.25               7. hely

                                               Kovács Nóra                             39.46               2. hely

                                               Tarr Anett                                 58.96             17.hely

100 m hát        V-VI. kcs.”B”  Guarrino Fabio Simone                1:07.40               1. hely

                                               Széll Bence                            1:10.32               2 hely

                                               Bíró Klaudia                           1:24.44               1. hely

                                               Patak Leticia                          1:30.29               3. hely

V-VI. kcs.”A”                 Verőcz Alex                            1:19.21               3. hely

50 m mell         I. kcs.               Prekodravacz Malina                  59.40               6. hely

           II. kcs.             Paluska Péter                             47.74               5. hely

100 m mell   V-VI. kcs.”B”         Bíró Kristóf                             1:18.47               1. hely

                                              Vass Ákos                               1:21.48               3. hely

                                              Pettendi István                        1:31.80               5. hely

                                              Patak Leticia                           1:31.32               2. hely

                                              Németh Dominika                    1.37.46               5. hely

                    V-VI. kcs.”A”        Nagy Sára                              1:28.74               2. hely

50 m gyors       I. kcs.              Bence Áron                               43.09               8. hely

                                               Bozsó Mira                               41.80               3. hely

                                               Horváth Lara                            45.73               7. hely

                                               Prekodravacz Malina                47.93              10. hely

                        II. kcs.             Kovács Zsolt                            35.60               5. hely

                                               Kovács Dominik                       36.79               9. hely

                                               Bögödei Bence                         39.93             13. hely

                                               Kovács Nóra                            35.21               3. hely

                                               Tarr Anett                                41.50               8. hely             

100 m gyors V-VI. kcs.”B”     Guarino Fabio Simone                   58.56               1. hely

                                               Bíró Kristóf                              58.78               2. hely

                                               Széll Bence                           1:04.11              5. hely

                                               Bíró Klaudia                          1:08.77              1. hely

                                               Cserti-Hetzer Zsófia               1.19.30              3. hely

                                               Ungvári Sára                         1:22.93              6. hely

                V-VI. kcs.”A”             Verőczi Alex                          1:08.01           10. hely

                                               Nagy Sára                            1:11.35              7. hely

Megyei döntő (2. nap) : 2014.01.29.

4x50 m váltó:  

III. kcs. „A”     Deák Ferenc Általános Iskola-fiú            2:22.47            3. hely

IV. kcs. „B”    Dráva Völgye Középiskola   fiú        2:22.98           1. hely

                       Dráva Völgye Középiskola     leány       2:40.79            2. hely

100 m hát III/B                        Jáger Balázs                            1:30.55            2. hely

                                              Szabó Petra                             1:31.78            3. hely

                 III/A                      Kacs Máté                                1:23.86            5. hely

                                              Jankovics Liza                          1:25.24            3. hely

                 IV/B                      Szabó Dóra                              1:22.41            2. hely

                 IV/A                      Horváth Réka                           1:26.37            3. hely

50 m mell III/B                       Kis Máté Balázs                           48.50            5. hely

                                               Németh Niké                             51.54            7. hely

                 III/A                     Vérti Martin                              1:30.19            2. hely

                                              Dréher Dominik                       1:48.29            8. hely

100 m mell IV/B                     Gyaja Dániel                            1:39.70            5. hely

                                             Pandur Elena                           1:41.33            2. hely

                   IV/A                     Bencsik Bonita                       1:42.35            7. hely

100 m gyors III/B                    Jáger Balázs                           1:18.65            2. hely

                                               Kis Máté Balázs                      1:22.81            7. hely

                                               Szabó Petra                        1:23.54           1. hely

         III/A                   Vérti Martin                            1:10.89            6. hely

                                   Kacs Máté                              1:11.17            7. hely

                                   Horváth Bálint                        1:23.22            11. hely

                                   Jankovics Liza                         1:17.37            5. hely

         IV/B                   Gyaja Dániel                            1:17.92            5. hely

                                   Botykai Dávid                         1:22.60            6. hely

                                   Szabó Dóra                             1:13.43            2. hely

                                   Angyal Orsolya                        1:32.34            8. hely

         IV/A                   Tarr Dávid                               1:19.93            4. hely

                                   Horváth Réka                          1:12.56            6. hely

                                   Bencsik Bonita                        1:16.25            7. hely