Ma 2017. július 23., vasárnap, Lenke napja van. Holnap Kinga és Kincső napja lesz.
Olvasóink értékelése:  / 0
ElégtelenKitűnő 

Mikulás Teremlabdarúgó Kupa

Barcs, 2013. XII.14.

Dráva Völgye Sportcsarnok

 

Csoportok:

A

 

B

 

C

 

D

 

1.Kis Hullám

2.Esélyünk SE

3.Neveletlenek

4.Avermann

1. Harlem

2. Vadásztanya

3. Hangover

4. SOMERSBY

1. Sáró Maffia

2. Old Gold

3. Gim-Boys

4. A-Club

1. Moulin Rouge

2. Ászok

3. Dinamit

Játékidő: 1 x 18 perc

 

A csoport


9.00   Kis Hullám       – Esélyünk SE

9.20   Neveletlenek    – Avermann Horváth

9.40   Neveletlenek    – Kis Hullám

10.00   Esélyünk SE    – Avermann H.

10.20   Kis Hullám       – Avermann H.

10.40   Esélyünk SE     - Neveletlenek

 

Csapatok

Kis Hullám

Esélyünk SE

Neveletlenek

Avermann

Gól

Pont

Helyezés

Kis Hullám

 

 

 

 

 

 

 

Esélyünk SE

 

 

 

 

 

 

 

Neveletlenek

 

 

 

 

 

 

 

Avermann

 

 

 

 

 

 

 











B csoport

11.00   Harlem             - Vadásztanya

11.20   Hangover         - Somersby

11.40   Harlem             - Hangover

12.00   Vadásztanya    - Somersby

12.20   Harlem             - Somersby

12.40 Vadásztanya       - Hangover

 

Csapatok

Harlem

 

Vadásztanya

 

Hangover

 

SOMERSBY

Gól

Pont

Helyezés

Harlem

 

 

 

 

 

 

 

Vadásztanya

 

 

 

 

 

 

 

Hangover

 

 

 

 

 

 

 

SOMERSBY

 

 

 

 

 

 

 

 

 









C csoport

13.00   Sáró Maffia     – Old Gold

13.20   Gim-Boys       – A-Club

13.40   Sáró- Maffia   – Gim Boys

14.00   Old Gold        – A-Club

14.20   Sáró Maffia     – A Club

14.40   Old Gold        – Gim - Boys

 

Csapatok

Sáró Maffia

Gim-Boys

A-Club

Old Gold

Gól

Pont

Helyezés

Sáró Maffia

 

 

 

 

 

 

 

Gim-Boys

 

 

 

 

 

 

 

A-Club

 

 

 

 

 

 

 

Old Gold

 

 

 

 

 

 

 











D csoport

15.00   Moulin Rouge - Ászok

15.20 Ászok                         - Dinamit

15.40 Dinamit                        – Moulin Rouge

 

Csapatok

Moulin Rouge

Ászok

 

Dinamit

Gól

Pont

Helyezés

Moulin Rouge

 

 

 

 

 

 

Ászok

 

 

 

 

 

 

Dinamit

 

 

 

 

 

 

 

 




Csoportokból az 1-2. helyezett jut tovább.

 

Középdöntők:

16.00   A1…………………………- C2 ……………………………                    K

16.20   C1…………………………- A2 ……………………………                    L         

16.40   B1…………………………- D2 ……………………………                    M

17.00   D1…………………………- B2 ……………………………                    N

 

Elődöntők:

17.20   K …………………………..- M …………………………….

17.40   L ……………………………-N …………………………….

 

Döntők:

18.00 3-4. helyért: KM vesztes ……………………… - LN vesztes…………………………

18.20 1-2. helyért: KM győztes ………………………- LN győztes…………………………

 

18.45 Eredményhirdetés