Ma 2017. augusztus 19., szombat, Huba napja van. Holnap István napja lesz.
Olvasóink értékelése:  / 1
ElégtelenKitűnő 

Diákolimpia: Úszás körzeti eredmények

Barcs – Rekreációs Gyógyfürdő, 2013. XII. 04.

Résztvevők: 79 fő

I. korcsoport: 50 m gyors    

Fiúk:                  1.Bencze Áron                        Deák               44:54

                         2. Pataki Viktor                       Arany              57:60

Lányok:              1. Bozsó Mira                         Deák               40:85

                         2. Horváth Lara                      Deák               44:72

                         3. Prekodravacz Malina           Arany              46:78

                         4. Horváth Panni                    Deák               54:22

                             Pammer Sára                     Arany              54:22

                          6. Czebei Eszter                    Deák               57:53

                          7. Rácz Hanna                       Deák               58:63

                          8. Gyaja Gréta                      Arany              59:46

                          9. Fridrich Luca                     Arany            1:09:69

 

I. korcsoport: 50 m hát        

Fiúk:                   1. Bencze Áron                      Deák               59:78

Lányok:              1. Bozsó Mira                         Deák               49:53

                          2. Horváth Lara                     Deák               51:03

I. korcsoport: 50 m mell      

Lányok:              1. Prekodravacz Malina          Arany              59:10

II. korcsoport: 50 m gyors   

Fiúk:                  1. Kovács Zsolt                     Arany              34:75

                         2. Kovács Dominik                Arany              35:65

                         3. Bögödei Bence                  Arany              38:62

                         4. Utasi Benjamin                  Arany              39:06

                         5. Szöllősi Zalán                    Deák               45:34

                         6. Haász Marcell                   Arany              49:06

                         7. Haász Özséb                     Arany              52:97

                         8. Gál Bence                         Arany              53:25

                         9. Tanics Dávid                      Deák               53:63

 

Lányok:              1. Kovács Nóra                      Arany              34:12

                         2. Tarr Anett                          Deák               42:03

                         3. Szabó Hanna                     Arany              46:28

                          4. Szöllősi Lili                        Deák               46:97

                          5. Dobor Dorina                    Arany              50:88

                          6. Tuba Zsófia                       Arany              55:06

                          7. Trauzál Noémi                   Arany              55:50

 

 

II. korcsoport: 50 m hát       

Fiúk:                1. Paluska Péter                    Deák               41:06

                         2. Kovács Zsolt                     Arany              41:37

                         3. Kovács Dominik                Arany              42:56

                         4. Bögödei Bence                  Arany              47:09

                         5. Utasi Benjamin                  Arany              48:88

                         6. Haász Marcell                    Arany              55:78

 

Lányok:             1. Kovács Nóra                      Arany              40:19

                         2. Szabó Ilona                       Arany              54:46

                         3. Tarr Anett                          Deák               57:65

II. korcsoport: 50 m mell     

Fiúk:                  1. Paluska Péter                    Deák               0:46:81

                         2. Szöllősi Zalán                    Deák               1:07:25

 

II. korcsoport: 4 x 50 m váltó         

Fiúk:                  1. Arany János Általános Iskola        2:33:41

                           Bögödei Bence, Kovács Zsolt, Kovács Dominik, Utasi Benjamin   

 

III. korcsoport „B”: 100 m gyors  

Fiúk:                  1. Jáger Barnabás                  Deák               1:15:81

                         2. Kis Máté Balázs                  Deák               1:18:68

                         3. Koós Bálint                        Deák               1:24:25

                         4. Papp Rajmund                   Deák               1:37:40

 

Lányok:             1. Szabó Petra                       Deák               1:18:44

                         2. Németh Niké                     Deák               1:29:25

                         3. Litauszki Adél                    Arany              1:31:50

                         4. Magyar Adél                     Arany              1:34:75

                         5. Tóth Klaudia                     Dráva Völgye   1:35:68

                         6. Fábián Fréda                     Deák               1:54:78

III. korcsoport „B”:100 m hát        

Fiúk:                  1. Jáger Balázs                      Deák               1:28:94

                         2. Koós Bálint                        Deák               1:37:47

                         3. Papp Rajmund                   Deák               1:55:69 

          

Lányok:            1. Szabó Petra                        Deák               1:26:97  

         

III. korcsoport „B”: 50 m mell       

Fiúk:                  1. Kis Máté Balázs                Deák               47:28

Lányok:             1. Litauszki Adél                     Arany              51:13

                         2. Németh Niké                     Deák               52:78

                         3. Tóth Klaudia                      Dráva Völgye   55:15

                          4. Magyar Adél                     Deák               58:66

 

IV. korcsoport „B”:100 m gyors   

Fiúk:                  1. Gyaja Dávid                      Dráva Völgye   1:16:56

                         2. Botykai Dávid                    Dráva Völgye   1:27:06

 

Lányok:             1. Szabó Dóra                        Deák               1:10:78

                         2. Angyal Orsolya                  Dráva Völgye   1:25:87

                         3. Pandur Elena                     Dráva Völgye   1:26:09

IV. korcsoport „B”: 100 m hát       

Lányok:             1. Szabó Dóra                       Deák               1:22:53           

IV. korcsoport „B”:100 m mell                 

Lányok:            1. Pandur Elena                      Dráva Völgye   1:39:56           

IV. korcsoport: 4 x 50 m váltó        

Fiúk:                1. Dráva Völgye                     2:21:21           

Lányok:           1. Dráva Völgye                     2:43:16

 

VI. korcsoport „B”:100 m gyors   

Fiúk:                  1. Bíró Kristóf                       Széchényi            57:81

                         2. Széll Bence                      Széchényi            59:25

                         3. Guarino Fabio                    Széchényi         1:00:72

                         4. Vass Ákos                         Széchényi         1:03:16

                         5. Pettendi István                  Dráva Völgye    1:07:18

                         6. Gál Milán                          Dráva Völgye    1:16:75 

          

Lányok:             1. Bíró Klaudia                       Széchényi         1:06:00

                         2. Cserti Hetzer Zsófia           Dráva Völgye    1:14:46

                         3. Ungvári Sára                      Dráva Völgye   1:19:25

                          4. Gurdán Enikő                    Dráva Völgye   1:20:19

 

VI. korcsoport „B”:100 m hát        

Fiúk:                  1. Széll Bence                       Széchényi            1:07:22

                         2. Guarino Fabio                    Széchényi            1:07:25

 

Lányok:              1. Bíró Klaudia                       Széchényi        1:20:03

                         2. Németh Dominika              Széchényi         1:25:97

                         3. Patak Leticia                      Széchényi         1:26:22

 

VI. korcsoport „B”:100 m mell       

Fiúk:                  1. Bíró Kristóf                       Széchényi         1:15:31

                         2. Vass Ákos                         Széchényi         1:21:44

                         3. Pettendi István                   Dráva Völgye   1:26:15

 

Lányok:             1. Patak Leticia                       Széchényi         1:30:44

                         2. Németh Dominika              Széchényi         1:33:25

                         3. Stolcz Tünde                      DrávaVölgye    1:37:69

                          4. Szabó Rebeka                   Széchényi         1:49:56

 

VI. korcsoport: 4 x 50 m váltó        

Fiúk:                  1. Széchényi Ferenc Gimnázium         1:49:65

                         2. Dráva Völgye Középiskola              2:00:06

 

Lányok:             1.Dráva Völgye Középiskola               2:18:91

 

III. korcsoport „A”:100 m gyors   

Fiúk:                  1. Vérti Martin                       Deák               1:09:06

                         2. Kacs Máté                         Deák               1:10:63

                         3. Horváth Bálint                    Deák               1:20:47

                         4. Széll Boldizsár                    Deák               1:24:13

                         5. Dréher Dominik                 Deák               1:24:16

 

Lányok:             1. Utasi Elizabett                     Dráva Völgye   1:07:81

                         2. Jankovics Liza                    Deák               1:11:40

 

III. korcsoport „A”:100 m hát        

Fiúk:                1. Kacs Máté                         Deák               1:22:65

Lányok:           1. Jankovics Liza                    Deák               1:21:65

 

III. korcsoport „A”:100 m mell      

Fiúk:                  1. Vérti Martin                       Deák               1:29:56

                         2. Dréher Dominik                 Deák               1:47:44

 

Lányok:             1. Utasi Elizabett                     Dráva Völgye   1:29:94

 

III. korcsoport „A”:4 x 50 m váltó

Fiúk:                  1. Deák Ferenc Általános Iskola        2:21:87

                            Kacs Máté, Vérti Martin, Dréher Dominik, Széll Boldizsár

 

IV. korcsoport „A”:100 m gyors   

Fiúk:                  1. Tarr Dávid                         Deák               1:21:16

                         2. Bögödei Gábor                  Arany              1:34:16

 

Lányok:             1. Horváth Réka                     Dráva Völgye   1:08:88

                         2. Cseh Réka                        Dráva Völgye   1:11:53

                        3. Bencsik Bonita                   Deák               1:13:59

 

IV. korcsoport „A”:100 m hát        

Lányok:           1. Horváth Réka                     Dráva Völgye   1:24:50

 

IV. korcsoport „A”:100 m mell       

Fiúk:                1. Gyaja Dániel                      Dráva Völgye   1:36:53

 

Lányok:           1. Bencsik Bonita                    Deák               1:38:28

IV. korcsoport „A”:100 m pillangó 

Lányok:           1. Cseh Réka                          Dráva Völgye   1:21:34

VI.. korcsoport „A”:100 m gyors  

Fiúk:                 1. Verőczi Alex                     Dráva Völgye   1:05:90

                        2. Pammer Milán                   Dráva Völgye   1:15:32

VI. korcsoport „A” 100 m hát

                          1. Verőczi Alex                     Dráva Völgye   1:16:41

VI.. korcsoport „A”:100 m mell     

Lányok:           1. Nagy Sára                         Széchényi         1:27:13

 

Barcs, 2013. december 5.

                                                                                  Horváth Gábor