Ma 2017. máj. 27., szombat, Hella napja van. Holnap Emil és Csanád napja lesz.
Olvasóink értékelése:  / 1
ElégtelenKitűnő 

SPRINT SPORT

TEREMLABDARÚGÓ BAJNOKSÁG 2013-2014

Barcs, Deák Ferenc sportcsarnok

 

A Sprint Sport teremlabdarúgó bajnokság 2. forduló: XII. 8. (vasárnap)

14.00   Kis Hullám       – Moulin Rouge           3-4

14.45   Dankó             - „Zöld Sasok”            7-4

15.30   Vadásztanya    - Anonymus                8-4

16.15   Harlem            - Old Gold                   9-1

           FC Barcs szabadnapos

 

Sprint Sport bajnokság állása a 2. forduló után:

1.

Harlem

2

2

0

0

19

-

3

6 pont

2.

Dankó

2

1

0

1

11

-

10

3 pont

3.

Kis Hullám

2

1

0

1

8

-

7

3 pont

4.

Moulin Rouge

1

1

0

0

4

-

3

3 pont

5.

Anonymus

2

1

0

1

10

-

12

3 pont

6.

Vadásztanya

2

1

0

1

10

-

14

3 pont

7.

Old Gold

2

1

0

1

7

-

14

3 pont

8.

FC Barcs

1

0

0

1

5

-

6

0 pont

9

Zöld Sasok

2

0

0

2

7

-

12

0 pont

Mikulás Kupa 2013. december 14-én.

 

Sprint Sport bajnokság  a 3. forduló 2013. XII.22. (Vasárnap):

                        14.00 Moulin Rouge    - Dankó

                        14.45 „Zöldsasok”       - Vadásztanya

                        15.30   Anonymusz      - Old Gold

                        16.15   Harlem - FC Barcs

                        Kis Hullám szabadnapos.

 

Góllista élmezőnye:

6 – gól: Tompa István (Harlem)

4 – gól: Bogdán Sándor (Dankó), Mangult Zoltán (Harlem), Papp Árpád (Harlem),

3 – gól:  Kolesánszky Zoltán (Anonymusz), Mangult Nándor (Harlem),Pandur Ádám (Moulin  

              Rouge),Sóvári Ferenc (Old Gold),  Szegedi Norbert (Dankó).

*** 

Barcson megkezdődött a téli teremlabdarúgó idény a bajnokság első fordulójával.  Deák Ferenc sportcsarnokban kilenc csapat január közepéig játszik az alapszakaszban, majd februárban a rájátszás következik. Az elmúlt évi bajnok –Harlem-meg sem állt 10 gólig, változatos mérkőzésen győzött az Old Gold és az Anonymus, hátrányból fordított a Kis Hullám. A bajnokság első gólját Gyaraki László (Anonymus) szerezte, 29-en lőttek gólt az első fordulóban.

 

A Sprint Sport teremlabdarúgó bajnokság 1. fordulója:

Anonymus                               - Dankó             6-4 (3-1)

Harlem                                    - Vadásztanya  10-2 (3-0)

FC Barcs                                 - Old Gold          5-6 (3-0)

Drávatamási Zöld Sasok          - Kis Hullám        3-5 (2-2)

Moulin Rouge  szabadnapos.

 

SPRINT SPORT

TEREMLABDARÚGÓ BAJNOKSÁG 2013-2014

Barcs, Deák Ferenc sportcsarnok

I. forduló: 2013. november 30. (szombat)

14.00   Moulin Rouge                          –   Szabadnapos

14.45   Anonymusz                              –   Dankó

15.30   Harlem                         –   Vadásztanya

16.15   FC Barcs                                – Old Gold

17.00   Drávatamási „Zöld Sasok”       –   Kis Hullám  

 

II. forduló: 2013. december 8. (vasárnap)

14.00   Kis Hullám                               –   Moulin Rouge

14.45   Dankó                                     –   „Zöld Sasok” Drávatamási

15.30   Vadásztanya                            –   Anonymusz

16.15   Harlem                                   –   Old Gold

FC Barcs szabadnapos

2013. december 14-én MIKULÁS teremlabdarúgó kupát rendezünk. Nevezni december 10-ig lehet.

III. forduló: 2013.december 22. (vasárnap)

14.00   Moulin Rouge                           - Dankó                                

14.45   „Zöld Sasok”                           - Vadásztanya

15.30   Anonymusz                             - Old Gold

16.15 Harlem                                     – FC Barcs

Kis Hullám szabadnapos

IV.-V. forduló: 2013.december 27. (péntek)

10.00   Moulin Rouge                          -   Old Gold

10.45   Anonymusz                             -   Harlem                   

11.30 Vadásztanya                             -   Moulin Rouge  

12.15   FC Barcs                                 -   Anonymusz

13.00 Vadásztanya                             -   Kis Hullám

13.45   Old Gold                                 - „Zöld Sasok”

14.30   Dankó                                    -   Kis Hullám

15.15   „Zöld Sasok”                          -   FC Barcs

VI.-VII. forduló: 2014. január 4.

 10.00 FC Barcs                                 – Moulin Rouge

10.45 Harlem                                    – „Zöld Sasok”

11.30 Kis Hullám                               -   FC Barcs

12.15 Old Gold                                  – Dankó

13.00 „Zöld Sasok”                            -  Anonymusz

13.45 Moulin Rouge                           -   Harlem

14.30   Dankó                                     -   Vadásztanya

15.15   Old Gold                                 – Kis Hullám

                                   VIII-IX. forduló: 2014. január 11

10.00 Anonymusz                              -   Moulin Rouge

10.45 Kis Hullám                              -   Anonymusz

11.30 Moulin Rouge                          -   „Zöld Sasok

12.15 FC Barcs                                -   Dankó

13.00 Vadásztanya                            -   Old Gold

13.45   Harlem                                  -   Kis Hullám

14.30   Vadásztanya                           -   FC Barcs

15.15   Harlem                                  -   Dankó

2014. január 18-án „Ezüst Ősz” 35 éven felüliek labdarúgó tornáját rendezzük.

 

 

Az alapszakasz 1-4. helyezettje és az 5-8. helyezettje, valamint a 9-10. helyezett csapatok játszanak a végső helyezésekért. Az alapszakasz 1. helyezettje 4 pontot, a 2. helyezettje 3 pontot, a 3. helyezettje 2 pontot , a 4. helyezettje 1 pontot kap. Az alapszakasz 5. helyezettje 4 pontot , a 6. helyezettje 3 pontot , a 7. helyezettje 2 pontot , a 8. helyezettje 1 pontot kap. A 9-10. helyezett csapatok 1-1 pontot kapnak.

 

Rájátszás: I. forduló: 2014. január 26.

14.00   1. helyezett                              - 4. helyezett                           

14.45   2. helyezett                              - 3. helyezett

15.30   5. helyezett                              - 8. helyezett

16.15   6. helyezett                              - 7. helyezett

17.00   9. helyezett                              - 10. helyezett

Rájátszás: II. forduló: 2014. február 1.

14.00   9. helyezett                              -   10. helyezett

14.45   7. helyezett                              -   8. helyezett

15.30   5. helyezett                              -   6. helyezett

16.15   2. helyezett                              -   4. helyezett

17.00   1. helyezett                              -   3. helyezett

Rájátszás: III. –záró- forduló: 2013. február 8.

14.00   9. helyezett                              -   10. helyezett

14.45   8. helyezett                              -   6. helyezett

15.30   5. helyezett                              -   7. helyezett

16.15   3. helyezett                              -   4. helyezett

17.00   1. helyezett                              -   2. helyezett

18.00  EREDMÉNYHÍRDETÉS

2014. február 15-én FOCIFARSANG teremlabdarúgó kupát rendezünk.