Ma 2017. november 22., szerda, Cecília napja van. Holnap Kelemen és Klementina napja lesz.
Olvasóink értékelése:  / 0
ElégtelenKitűnő 

Sporthírek: 2013.11.04.

 

Labdarúgás:


Megyei I. osztály:

                                   Babócsa - Balatonszárszó   2-1                              Ifi: 3-1

                                   G.: Banicz Benjamin, Tompa István                 G.: Orsós Csaba,

                                                                                                  Pápai Nándor, Harasztia Péter

A forduló meglepetését a Kaposmérő SE okozta, Balatonlelle idegenben való legyőzésével.   

Megyei II. osztály:

                                   Gyékényes   - FC Barcs       0-2                              Ifi: 1-2

                                   G.: Csortos Antal, Horváth Gábor                   G.: Vaczkó B. Czifrák P.

                                   Satelit FC Somogytarnóca – Somogysárd 2-7       Ifi: 13-0

                                   G.: Gerlecz Martin, Karsai Attila                      G.: Csonka Vendel-3,      

                                                                                                 Horváth Máté-4, Végvári Zsolt-2,

                                                                                                    Orsós László-2, Horváth Erik,

                                                                                                                   Orsós Benjámin,

                                   Homokszentgyörgy – Juta    0-7                              Ifi: 1-3

                                                                                                          G.: Kővári Krisztián

A bajnokság élmezőnye:

1. Segesd 33 pont, 2. Juta 28 pont, 3. Mezőcsokonya 25 pont, 4. FC Barcs 24 pont,

   …14. Satelit FC 3 pont, 15. Homokszentgyörgy 0 pont.

Megyei III. osztály:

                                   Potony - Somogyudvarhely   1-2                             Ifi: 3-1

                                   G.: Szokol Szilárd                                           G.: Lénárt Krisztián,

     Simon József

                                                                                                       Hosnyánszki Tamás (öngól)

                                   Kutas - Szulok                      6-1                              Ifi: elmaradt

                                   G.: Orsós László

Következik: Szerda    14.30           FC Barcs – Berzence              U15

Péntek     13.30           Nagybajom – FC Barcs           U15

Szombat 13.30          Csurgó (14) – Babócsa (8)

                                                           FC Barcs – Mezőcsokonya

                        Vasárnap 13.30           Patalom – Homokszentgyörgy

                                                           Somogyszob – Satelit FC

                                                           Szulok – Zákány

                                                           Mesztegnyő – Potony

 

U15       Babócsa – FC Barcs         1-7     G.: Németh N.-5, Verőczi Z., Bogdán Richárd

 FC Barcs – Nagybajom    7-2     G.: Verőczi Z.-3, Orsós I.-2, Niklovics R.,Bogdán R.

 FC Barcs -   Gyékényes   2-1     G.: Németh Norbert-2

 

A bajnokság állása (7): 1. FC Barcs 18 pont (Edző: Laklia Tamás), 2. Nagybajom 12 pont, 3.Gyékényes 12 pont, 4. Babócsa 11 pont.

***

Úszás: 12 év alattiak országos versenye (3. forduló) Székesfehérvár 2013.11.02.

Utasi Elizabett (2001) 50 m mell 5., 200 m mell 5., 400 m gyors 7., 100 m gyors 9. hely

Kovács Nóra (2004)   50 m hát 4., 50 m mell 5., 50 m pillangó 6. 100 m gyors 4.hely

Edző: Kalmár Gergely

***


Kézilabda:  

Vasárnap (XI.10.) 15.00 Barcsi VSE – Zalaszentgróti KC

Tabella

 

Csapat

J.

Gy.

D.

V.

Dob.

Kap.

P.

 

1.

BBSC

6

6

0

0

182

130

12

 

2.

Kadarkúti SZSE

6

5

1

0

187

108

11

 

3.

Egerszegi KK

7

5

1

1

204

163

11

 

4.

Zalaszentgróti KC

6

4

1

1

174

130

9

 

5.

Barcsi VSE Női Kézilabda Szakosztály

6

3

1

2

161

120

7

 

6.

Kutasi NKC

7

3

0

4

176

163

6

 

7.

GÓ-NA SZKKE Lenti

6

3

0

3

172

168

6

 

8.

Göcsej SK

7

2

0

5

109

172

4

 

9.

NIKÉ SE

6

1

0

5

131

178

2

 

10.

Vonyarcvashegy SE

6

1

0

5

111

174

2

 

11.

Petőfi SE Fonyód

7

0

0

7

102

203

0