Ma 2017. augusztus 19., szombat, Huba napja van. Holnap István napja lesz.
Olvasóink értékelése:  / 1
ElégtelenKitűnő 

MEZEI FUTÁS



Barcs 2013. október 9. Szabadidő Központ

Korosztály

Fiúk     -4

iskola

Leányok -2

iskola

2007

650 m

1. Hegedüs Botond

Arany J. Á.I.

1. Fekete Fruzsina

Arany J. Á.I

2. Pandur Botond

Arany J. Á.I

2. Cebei Leila

Arany J. Á.I

3. Kovács Áron

Arany J. Á.I

4. Maáz Nándor

Arany J. Á.I

Korosztály

Fiúk -24

iskola

Leányok -18

iskola

2006

650 m

1. Szokol Botond

Deák F.Á.I.

1. Bozsó Mira

Deák F.Á.I.

2. Szakács Zétény

Arany J. Á.I

2. Horváth Lara

Deák F.Á.I.

3. Pápai Márk

Arany J. Á.I

3. Csillingh Anna

Deák F.Á.I.

4. Nagy Nikola

Deák F.Á.I.

4. Kupecz Luca

Arany J. Á.I

5. Lakatos Szilveszter

Deák F.Á.I.

5. Horváth Panna

Deák F.Á.I.

6. Honfi Barnabás

Arany J. Á.I

6. Bogdán Boglárka

Deák F.Á.I.

Korosztály

Fiúk -20

iskola

Leányok -24

iskola

2005

650 m

1. Valgaeren János

Deák F.Á.I.

1. Keszthelyi Loretta

Arany J. Á.I

2. Andi Krisztián

Homokszentgyörgy

2 .Bota Elizabett

Arany J. Á.I

3. Tóth Barnabás

Deák F.Á.I.

3. Orsós Bianka

Rinyaszentkirály

4. Gulyás Csaba

Arany J. Á.I

4. Orsós Vivien

Homokszentgyörgy

5. Bencze Áron

Deák F.Á.I.

5. Prekodravacz Malina

Arany J. Á.I

6. Bogdán Csaba

Rinyaszentkirály

6. Harasztia Dorina

Arany J. Á.I

Korosztály

Fiúk -35

iskola

Leányok -18

iskola

2004

650 m

1. Kovács Dominik

Arany J. Á.I

1. Kovács Nóra

Arany J. Á.I

2. Kovács Zsolt

Arany J. Á.I

2. Szabó Emese

Arany J. Á.I

3. Kurucz Péter

Arany J. Á.I

3. Stöllősi Lilla

Deák F.Á.I.

4. Szőllősi Zalán

Deák F.Á.I.

4. Gruber Rebeka

Babócsa

5. Keszi Kristóf

Arany J. Á.I

5. Gruber Gréta

Babócsa

6. Gyurás Dániel

Arany J. Á.I

6. Szántó Lili

Rinyaszentkirály

Korosztály

Fiúk -25

iskola

Leányok -15

iskola

2003

650 m

1. Sebra Patrik

Homokszengyörgy

1. Nagyváradi Csenge

Babócsa

2. Tóth Krisztián

Babócsa

2. Fuisz Emese

Babócsa

3. Bogdán Márió

Homokszentgyörgy

3. Rojkó Rebeka

Arany J. Á.I

4. Szinyákovics Gergő

Arany J. Á.I

4. Graf Johanna

Deák F.Á.I.

5. Végvári Zsolt

Deák F.Á.I.

5. Péter Léna

Deák F.Á.I.

6. Kolesánszky Zoltán

Deák F.Á.I.

6. Árpád Vivien

Arany J. Á.I

Korosztály

Fiúk -11

iskola

Leányok -17

iskola

2002

1300 m

1. Orsós Róbert

Babócsa

1. Jankovics Liza

Deák F.Á.I.

2. Dréher Dominik

Deák F.Á.I.

2. Csonka Vanessza

Arany J. Á.I

3. Berta Bálint

Homokszentgyörgy

3. Horváth Adrienn

Babócsa

4. Simon Albert

Arany J. Á.I.

4. Szabó Petra

Deák F.Á.I.

5. Papp Máté

Babócsa

5. Györkös Eszter

Deák F.Á.I.

6. Orsós Dávid

Babócsa

6. Richter Dzsenifer

Arany J.Á.I.

 

.

Korosztály

Fiúk -9

iskola

Leányok -14

iskola

2001

1300 m

1. Orsós István

Deák F.Á.I.

1. Kertész Adél

Homokszentgyörgy

2. Kulcsár Gergő

Deák F.Á.I.

2. Berta Melinda

Homokszentgyörgy

3. Bogdán Zsolt

Homokszentgyörgy

3. Csonka Anna

Deák F.Á.I.

4. Csengődi Tamás

Arany J.Á.I.

4. Vangyia Klaudia

Homokszentgyörgy

5. Talpas Mihály

Babócsa

5. Burka Alexandra

Deák F.Á.I.

6. Kis Máté

Deák F.Á.I.

6. Pinterics Réka

Deák F.Á.I.

Korosztály

Fiúk -3

iskola

Leányok -3

iskola

2000

1300 m

1. Balogh Gábor

Babócsa

1. Szabó Dóra

Deák F.Á.I.

2. Orsós Patrik

Babócsa

2. Balogh Mónika

Babócsa

3. Németh Norbert

Deák F.Á.I.

3. Horváth Aletta

Arany J.Á.I.

Korosztály

Fiúk -5

iskola

Leányok - 1

iskola

1999

1300 m

1. Filó Gergő

Deák F.Á.I.

1. Kovács Diána

Homokszentgyörgy

2. Orsós György

Deák F.Á.I.

 

3. Sas József

Szivárvány

 

4. Simon Dániel

Homokszentgyörgy

 

5. Marosvári Bence

Deák F.Á.I.

 

Korosztály

Fiúk -2

iskola

Leányok

iskola

1998

1950 m

1. Kurucz H. Roland

Deák F.Á.I.

 

2. Bogdán Zoltán

Szivárvány

 

Öt iskolából összesen 250 tanuló (138 fiú és 112 leány) indult az őszi mezei futóversenyen.