Ma 2017. március 29., szerda, Auguszta napja van. Holnap Zalán napja lesz.
Olvasóink értékelése:  / 0
ElégtelenKitűnő 

Sporthírek 2013.03.18.

Első helyen a Babócsa

Elmaradt a Nagykanizsa – Barcsi VSE női kézilabda mérkőzés

Elhalasztották a jubileumi judo versenyt

49 úszó érem Csurgóról

18 karate érem Pécsről

Labdarúgás:

            Megyei I. osztály:   Babócsa - Kiskorpád  6-1

                                   G.: Gergulás-3, Káló, Bogdán R., Németh B. illetve Mangult N. öngól

            Balatonszárszó – Marcali VI.30.

      1. Babócsa, 2. Balatonszárszó, 3. Marcali

                 Ifi:               Babócsa - Kiskorpád     1-0     G.: Bakó Bálint

       Következik: vasárnap 15.00   Karád - Babócsa

Megyei II. osztály:    Juta – FC Barcs       3-0                              Ifi 0-1

                                                                                                          Czifrák Patrik

                                                 Satelit FC – Somogysárd    1-4                  Ifi   6-2

                                                                       G.: Bogdán Sándor                  Bogdán Imre-3      

                                                                                                                     Erdős Martin 2

                                                                                                                      Orsós László

                                                 Kadarkút – Szulok              3-1                  Ifi 8-0

                                                                       G.: Kati Balázs

                                                 Csokonyavisonta – Gyékényes   április 10.

Következik:

Szombat 15.00      FC Barcs – Böhönye

Vasárnap 15.00     Szulok – Satelit FC

                           Tapsony – Csokonyavisonta

 

            Megyei III. osztály:  Homokszentgyörgy – Mesztegnyő 3-2           Ifi 3-7

                                               G.: Hoffmann Roland-2, Kiss László                     Kővári Krisztián-2

                                                                                                                       Rédei István

                                               Potony – Somogyudvarhely   elmaradt

Vasárnap 15.00        Baté – Potony

                              Hetes - Homokszentgyörgy

***

Női kézilabda NB III.

                                   A rossz idő miatt elmaradt az Izzó (Nagykanizsa) – Barcs mérkőzés

Következik:   III.24.- Vasárnap 14.30           Barcsi VSE – Petőfi SE (Fonyód)


További mérkőzések:

IV.06. 14.00   Kadarkút - Barcsi VSE

IV.14. 14.30   Barcsi VSE – GÓ-NA –Lenti

IV.27. 16.00 Barcsi VSE – BBSC (Balatonboglár)

V.05. 14.30 Barcsi VSE – Zalaszentgrót

V.12. 15.00 NIKÉ SE – Barcsi VSE

V.18. 14.00 Vonyarcvashegy – Barcsi VSE

V. 26. 14.00 Kutas Barcsi VSE

***

Úszás:

Csurgó Kupa Úszóverseny, 2013.

BVSE Triatlon Szakosztály Eredmények.

Széll Bence                50 mell, 50 gyors, 50 pill. 1. helyezett, Csillagszóró 1. helyezett

Nagy Sára                  50 mell 1. hely, 50 pillangó 2. hely, 50 gyors 4. helyezett

Horváth Zoltán 50 hát 2. hely, 50 gyors 3. hely, 50 pillangó 3. hely

Tarr Dávid                   50 mell 2. hely

Bögödei Gábor            50 mell 3. hely

Paluska Péter               50 hát 3. hely,

Bozsó Míra                  50 gyors 3. hely

Verőczi Alex                50 hát 4. hely.

Dréher Dominik           50 mell 4. hely

Horváth Lara               50 hát 5. hely

Tarr Anett                    50 gyors 5. hely

Arató Adél                  50 gyors 5. hely

 

BVSE Úszó szakosztály eredményei:

Prekodravac Malina:                           50m mellúszás              3.hely

Kovács Nóra:                                     50m hátúszás                           2.hely

                                                           50m gyorsúszás                       1.hely

                                                           50m pillangóúszás                    2.hely

Utasi Elizabet:                          50m mellúszás              1.hely

                                                           50m gyorsúszás                       2.hely

Szabó Dóra:                                        50m hátúszás                           3.hely

                                                           50m mellúszás              2.hely

                                                           50m gyorsúszás                       3.hely

Horváth Réka:                                     50m hátúszás                           2.hely

                                                           50m gyorsúszás                       1.hely

                                                           50m pillangóúszás                    1.hely

                                                           csillagszóró futam                     2.hely

Németh Dominika:                               50m hátúszás                           2.hely

                                                           50m mellúszás              3.hely

                                                           50m gyorsúszás                       2.hely

Bíró Klaudia:                                       50m hátúszás                           1.hely

                                                           50m gyorsúszás                       1.hely

                                                           50m pillangóúszás                    1.hely

                                                           csillagszóró futam                     1.hely

Kovács Zsolt:                                      50m hátúszás                           2.hely

                                                           50m gyorsúszás                       2.hely

Kovács Dominik:                                 50m gyorsúszás                       3.hely

                                                           50m pillangóúszás                    3.hely

Vérti Martin:                                        50m mellúszás              1.hely

                                                           50m pillangóúszás                    3.hely

Pettendi István:                        50m mellúszás              2.hely

Vass Ákos:                                         50m hátúszás                           2.hely

                                                           50m mellúszás              1.hely

                                                           50m gyorsúszás                       2.hely

                                                           csillagszóró futam                     2.hely

Bíró Kristóf:                                        50m hátúszás                           3.hely

                                                           50m gyorsúszás                       3.hely

                                                           50m pillangóúszás                    2.hely

                                                           csillagszóró futam                     3.hely

BVSE Úszószakosztály a csapatok pontversenyében a 2.helyen végzett.

***

Karate:

A Barcsi Városi Sportegyesület Karate Szakosztálya részt vett

2013. március 16-án, Pécsett megrendezett XVIII. Pécsi Shotokan Karate Kupa elnevezésű karate versenyen.

A szakosztály 13 versenyzővel képviseltette magát. Nagyszerű eredménnyel, 6 arany, 5 ezüst és 7 bronzéremmel térhettünk haza.

Eredmények:

Név                              Kor           kata           kumite            

Vodenyák Martin                       (k)       8-9                  2                      1

Varga Marcell                           (k)       8-9                  -                      3

Kocsis Kristóf Péter                   (k)       10-11              -                      1                                

Szinyákovics Gergely                (k)       10-11              -                      2

Kelencz Zsolt                            (k)       10-11             -                      3

Villányi Roland                          (k)       12-13             3                      1

Asztalos Szilveszter                  (k)       14-15             -                      2

Henger Péter                            (k)       14-15             -                      3

Sebestyén Márkó                      (k)       14-15             -                      3

Sebestyén Norman                   (k)       14-15             3                      -

Litter Katalin                            (h)        12-13              1                      1         

Frányó Dzsesszika                    (h)        14-15              3                      2                                

Sürge Dalma                            (h)        16-17              2                      1

(h): haladó; (k) kezdő

Felkészítő: Vidák Balázs