Ma 2017. június 23., péntek, Zoltán napja van. Holnap Iván napja lesz.
Olvasóink értékelése:  / 0
ElégtelenKitűnő 

Somogy Megyei - Megyei női felnőtt - alapszakasz

Eredménymátrix

 


2012. szeptember 15.

1. ford.

15:00

Kadarkúti SZSE - IZZÓ - Junior

30-12

 

 

 

 

 

 

1. ford.

15:00

Egerszegi KK - Barcsi VSE Női Kézilabda

20-12

 

 

 

 

 

 


2012. szeptember 16.

1. ford.

11:00

Csurgói NKC - GÓ-NA SZKKE Lenti

35-30

 

 

 

 

 

 

1. ford.

13:30

Vonyarcvashegy SE - NIKÉ SE

25-11

 

 

 

 

 

 

1. ford.

14:00

Kutasi NKC - Zalaszentgróti KC

24-24

 

 

 

 

 

 

1. ford.

15:00

Petőfi SE Fonyód - BBSC

14-25

 

 

 

 

 

 


2012. szeptember 22.

2. ford.

11:00

BBSC - Vonyarcvashegy SE

25-13

 

 

 

 

 

 

2. ford.

17:00

Zalaszentgróti KC - Egerszegi KK

31-21

 

 

 

 

 

 


2012. szeptember 23.

2. ford.

10:00

GÓ-NA SZKKE Lenti - IZZÓ - Junior

13-9

 

 

 

 

 

 

2. ford.

13:00

Kadarkúti SZSE - Petőfi SE Fonyód

30-19

 

 

 

 

 

 

2. ford.

14:30

Barcsi VSE Női Kézilabda - Botfai LSC

20-13

 

 

 

 

 

 

2. ford.

15:00

NIKÉ SE - Kutasi NKC

15-25

 

 

 

 

 

 


2012. szeptember 29.

3. ford.

15:00

Egerszegi KK - NIKÉ SE

36-17

 

 

 

 

 

 

3. ford.

17:00

Zalaszentgróti KC - Botfai LSC

17-12

 

 

 

 

 

 


2012. szeptember 30.

3. ford.

10:00

Kutasi NKC - Vonyarcvashegy SE

31-24

 

 

 

 

 

 

3. ford.

11:00

Kadarkúti SZSE - BBSC

22-21

 

 

 

 

 

 

3. ford.

13:30

Csurgói NKC - Barcsi VSE Női Kézilabda

28-26

 

 

 

 

 

 

3. ford.

15:00

Petőfi SE Fonyód - GÓ-NA SZKKE Lenti

15-25

 

 

 

 

 

 


2012. október 6.

4. ford.

11:00

Csurgói NKC - Zalaszentgróti KC

27-22

 

 

 

 

 

 

4. ford.

15:00

Vonyarcvashegy SE - Egerszegi KK

21-31

 

 

 

 

 

 

4. ford.

16:00

Barcsi VSE Női Kézilabda - IZZÓ - Junior

20-14

 

 

 

 

 

 


2012. október 7.

4. ford.

11:00

Kadarkúti SZSE - GÓ-NA SZKKE Lenti

24-26

 

 

 

 

 

 

4. ford.

13:00

Kutasi NKC - BBSC

18-22

 

 

 

 

 

 

4. ford.

15:00

NIKÉ SE - Botfai LSC

13-25

 

 

 

 

 

 


2012. október 13.

5. ford.

11:00

BBSC - GÓ-NA SZKKE Lenti

24-16

 

 

 

 

 

 

5. ford.

14:00

IZZÓ - Junior - Zalaszentgróti KC

16-25

 

 

 

 

 

 


2012. október 14.

5. ford.

10:00

Botfai LSC - Vonyarcvashegy SE

16-17

 

 

 

 

 

 

5. ford.

11:00

Csurgói NKC - NIKÉ SE

41-18

 

 

 

 

 

 

5. ford.

11:00

Egerszegi KK - Kutasi NKC

27-27

 

 

 

 

 

 

5. ford.

15:00

Petőfi SE Fonyód - Barcsi VSE Női Kézilabda

7-19

 

 

 

 

 

 


2012. október 20.

6. ford.

15:00

Egerszegi KK - BBSC

18-26

 

 

 

 

 

 

6. ford.

16:00

Barcsi VSE Női Kézilabda - Kadarkúti SZSE

23-26

 

 

 

 

 

 

6. ford.

17:00

Zalaszentgróti KC - Petőfi SE Fonyód

29-17

 

 

 

 

 

 


2012. október 21.

6. ford.

11:00

Csurgói NKC - Vonyarcvashegy SE

10-0

 

 

 

 

 

 

6. ford.

14:00

Kutasi NKC - Botfai LSC

25-20

 

 

 

 

 

 

6. ford.

15:00

NIKÉ SE - IZZÓ - Junior

13-20

 

 

 

 

 

 


2012. október 27.

7. ford.

14:00

IZZÓ - Junior - Vonyarcvashegy SE

17-22

 

 

 

 

 

 


2012. október 28.

7. ford.

10:00

Csurgói NKC - Kutasi NKC

27-24

 

 

 

 

 

 

7. ford.

10:00

Botfai LSC - Egerszegi KK

21-23

 

 

 

 

 

 

7. ford.

11:00

Zalaszentgróti KC - Kadarkúti SZSE

24-25

 

 

 

 

 

 

7. ford.

14:00

GÓ-NA SZKKE Lenti - Barcsi VSE Női Kézilabda

22-24

 

 

 

 

 

 

7. ford.

15:00

Petőfi SE Fonyód - NIKÉ SE

22-16

 

 

 

 

 

 


2012. november 2.

8. ford.

16:00

Zalaszentgróti KC - GÓ-NA SZKKE Lenti

27-16

 

 

 

 

 

 


2012. november 3.

8. ford.

15:00

Egerszegi KK - Csurgói NKC

28-28

 

 

 

 

 

 

8. ford.

17:30

Kutasi NKC - IZZÓ - Junior

22-14

 

 

 

 

 

 

8. ford.

18:00

Petőfi SE Fonyód - Vonyarcvashegy SE

20-18

 

 

 

 

 

 


2012. november 4.

8. ford.

10:00

Botfai LSC - BBSC

11-24

 

 

 

 

 

 

8. ford.

15:00

NIKÉ SE - Kadarkúti SZSE

10-27

 

 

 

 

 

 


2012. november 10.

9. ford.

14:00

IZZÓ - Junior - Egerszegi KK

15-22

 

 

 

 

 

 

9. ford.

15:00

GÓ-NA SZKKE Lenti - NIKÉ SE

39-10

 

 

 

 

 

 


2012. november 11.

9. ford.

11:00

Csurgói NKC - Botfai LSC

25-19

 

 

 

 

 

 

9. ford.

11:00

Kadarkúti SZSE - Vonyarcvashegy SE

28-17

 

 

 

 

 

 

9. ford.

11:00

BBSC - Barcsi VSE Női Kézilabda

24-23

 

 

 

 

 

 

9. ford.

15:00

Petőfi SE Fonyód - Kutasi NKC

26-23

 

 

 

 

 

 


2012. november 17.

10. ford.

11:00

Csurgói NKC - BBSC

23-21

 

 

 

 

 

 

10. ford.

15:00

Egerszegi KK - Petőfi SE Fonyód

27-17

 

 

 

 

 

 

10. ford.

15:00

GÓ-NA SZKKE Lenti - Vonyarcvashegy SE

30-23

 

 

 

 

 

 

10. ford.

16:00

Zalaszentgróti KC - Barcsi VSE Női Kézilabda

29-23

 

 

 

 

 

 


2012. november 18.

10. ford.

11:00

Botfai LSC - IZZÓ - Junior

19-12

 

 

 

 

 

 

10. ford.

13:00

Kutasi NKC - Kadarkúti SZSE

23-33

 

 

 

 

 

 


2012. november 24.

11. ford.

11:00

BBSC - Zalaszentgróti KC

21-26

 

 

 

 

 

 

11. ford.

16:00

Egerszegi KK - Kadarkúti SZSE

25-28

 

 

 

 

 

 

11. ford.

17:00

GÓ-NA SZKKE Lenti - Kutasi NKC

29-18

 

 

 

 

 

 


2012. november 25.

11. ford.

14:30

Barcsi VSE Női Kézilabda - NIKÉ SE

33-14

 

 

 

 

 

 

11. ford.

15:00

Petőfi SE Fonyód - Botfai LSC

17-17

 

 

 

 

 

 


2012. november 26.

11. ford.

17:00

IZZÓ - Junior - Csurgói NKC

21-26

 

 

 

 

 

 


2012. december 1.

12. ford.

13:00

IZZÓ - Junior - BBSC

21-21

 

 

 

 

 

 

12. ford.

15:00

Egerszegi KK - GÓ-NA SZKKE Lenti

26-22

 

 

 

 

 

 


2012. december 2.

12. ford.

10:00

Botfai LSC - Kadarkúti SZSE

17-24

 

 

 

 

 

 

12. ford.

10:30

Csurgói NKC - Petőfi SE Fonyód

25-16

 

 

 

 

 

 

12. ford.

14:30

Barcsi VSE Női Kézilabda - Vonyarcvashegy SE

28-16

 

 

 

 

 

 

12. ford.

15:00

NIKÉ SE - Zalaszentgróti KC

17-31

 

 

 

 

 

 


2012. december 7.

13. ford.

18:00

Zalaszentgróti KC - Vonyarcvashegy SE

30-24

 

 

 

 

 

 


2012. december 8.

13. ford.

11:00

BBSC - NIKÉ SE

27-11

 

 

 

 

 

 

13. ford.

15:00

GÓ-NA SZKKE Lenti - Botfai LSC

25-14

 

 

 

 

 

 


2012. december 9.

13. ford.

11:00

Csurgói NKC - Kadarkúti SZSE

19-19

 

 

 

 

 

 

13. ford.

14:30

Barcsi VSE Női Kézilabda - Kutasi NKC

28-20

 

 

 

 

 

 

13. ford.

15:00

Petőfi SE Fonyód - IZZÓ - Junior

21-13

 

 

 

 

 

 


2013. február 23.

14. ford.

13:30

IZZÓ - Junior - Kadarkúti SZSE

 

 

 

 

 

 

 

14. ford.

15:00

GÓ-NA SZKKE Lenti - Csurgói NKC

16-21

 

 

 

 

 

 


2013. február 24.

14. ford.

11:00

Zalaszentgróti KC - Kutasi NKC

24-24

 

 

 

 

 

 

14. ford.

14:30

Barcsi VSE Női Kézilabda - Egerszegi KK

35-23

 

 

 

 

 

 

14. ford.

15:00

NIKÉ SE - Vonyarcvashegy SE

17-17

 

 

 

 

 

 


2013. március 2.

15. ford.

13:30

IZZÓ - Junior - GÓ-NA SZKKE Lenti

20-30

 

 

 

 

 

 

15. ford.

18:00

Egerszegi KK - Zalaszentgróti KC

30-23

 

 

 

 

 

 

15. ford.

18:00

Petőfi SE Fonyód - Kadarkúti SZSE

19-30

 

 

 

 

 

 


2013. március 3.

15. ford.

13:30

Botfai LSC - Barcsi VSE Női Kézilabda

11-20

 

 

 

 

 

 

15. ford.

14:00

Kutasi NKC - NIKÉ SE

41-22

 

 

 

 

 

 


2013. március 9.

16. ford.

10:00

Botfai LSC - Zalaszentgróti KC

16-23

 

 

 

 

 

 

16. ford.

10:00

BBSC - Kadarkúti SZSE

28-25

 

 

 

 

 

 

16. ford.

15:00

GÓ-NA SZKKE Lenti - Petőfi SE Fonyód

22-11

 

 

 

 

 

 


2013. március 10.

23. ford.

14:00

IZZÓ - Junior - Botfai LSC

15-13

 

 

 

 

 

 

16. ford.

14:30

Barcsi VSE Női Kézilabda - Csurgói NKC

27-28

 

 

 

 

 

 

16. ford.

15:00

NIKÉ SE - Egerszegi KK

21-32

 

 

 

 

 

 


2013. március 15.

17. ford.

18:00

IZZÓ - Junior - Barcsi VSE Női Kézilabda

 

 

 

 

 

 

 


2013. március 16.

17. ford.

11:00

BBSC - Kutasi NKC

 

 

 

 

 

 

 

17. ford.

15:00

GÓ-NA SZKKE Lenti - Kadarkúti SZSE

23-27

 

 

 

 

 

 

17. ford.

16:00

Egerszegi KK - Vonyarcvashegy SE

32-21

 

 

 

 

 

 


2013. március 17.

17. ford.

10:00

Botfai LSC - NIKÉ SE

10-14

 

 

 

 

 

 

14. ford.

11:00

BBSC - Petőfi SE Fonyód

30-20

 

 

 

 

 

 


2013. március 23.

18. ford.

15:00

GÓ-NA SZKKE Lenti - BBSC

 

 

 

 

 

 

 

18. ford.

16:00

Kutasi NKC - Egerszegi KK

 

 

 

 

 

 

 

18. ford.

17:00

Zalaszentgróti KC - IZZÓ - Junior

 

 

 

 

 

 

 


2013. március 24.

18. ford.

14:30

Barcsi VSE Női Kézilabda - Petőfi SE Fonyód

 

 

 

 

 

 

 

18. ford.

15:00

NIKÉ SE - Csurgói NKC

 

 

 

 

 

 

 


2013. március 29.

17. ford.

17:00

Zalaszentgróti KC - Csurgói NKC

 

 

 

 

 

 

 


2013. március 30.

15. ford.

14:00

Vonyarcvashegy SE - BBSC

 

 

 

 

 

 

 


2013. április 6.

19. ford.

10:00

Vonyarcvashegy SE - Csurgói NKC

 

 

 

 

 

 

 

19. ford.

11:00

BBSC - Egerszegi KK

 

 

 

 

 

 

 

19. ford.

13:30

IZZÓ - Junior - NIKÉ SE

 

 

 

 

 

 

 

19. ford.

14:00

Kadarkúti SZSE - Barcsi VSE Női Kézilabda

 

 

 

 

 

 

 

19. ford.

18:00

Petőfi SE Fonyód - Zalaszentgróti KC

 

 

 

 

 

 

 


2013. április 7.

19. ford.

10:00

Botfai LSC - Kutasi NKC

 

 

 

 

 

 

 


2013. április 13.

20. ford.

14:00

Vonyarcvashegy SE - IZZÓ - Junior

 

 

 

 

 

 

 

20. ford.

14:00

Kadarkúti SZSE - Zalaszentgróti KC

 

 

 

 

 

 

 

20. ford.

16:00

Kutasi NKC - Csurgói NKC

 

 

 

 

 

 

 

20. ford.

16:00

Egerszegi KK - Botfai LSC

 

 

 

 

 

 

 


2013. április 14.

20. ford.

14:30

Barcsi VSE Női Kézilabda - GÓ-NA SZKKE Lenti

 

 

 

 

 

 

 

20. ford.

15:00

NIKÉ SE - Petőfi SE Fonyód

 

 

 

 

 

 

 


2013. április 19.

21. ford.

18:00

GÓ-NA SZKKE Lenti - Zalaszentgróti KC

 

 

 

 

 

 

 


2013. április 20.

21. ford.

10:00

Csurgói NKC - Egerszegi KK

 

 

 

 

 

 

 

21. ford.

11:00

BBSC - Botfai LSC

 

 

 

 

 

 

 

21. ford.

13:30

IZZÓ - Junior - Kutasi NKC

 

 

 

 

 

 

 

21. ford.

14:00

Vonyarcvashegy SE - Petőfi SE Fonyód

 

 

 

 

 

 

 

21. ford.

14:00

Kadarkúti SZSE - NIKÉ SE

 

 

 

 

 

 

 


2013. április 27.

22. ford.

14:00

Vonyarcvashegy SE - Kadarkúti SZSE

 

 

 

 

 

 

 

22. ford.

15:00

Egerszegi KK - IZZÓ - Junior

 

 

 

 

 

 

 

22. ford.

16:00

Barcsi VSE Női Kézilabda - BBSC

 

 

 

 

 

 

 


2013. április 28.

22. ford.

10:00

Botfai LSC - Csurgói NKC

 

 

 

 

 

 

 

22. ford.

14:00

Kutasi NKC - Petőfi SE Fonyód

 

 

 

 

 

 

 

22. ford.

15:00

NIKÉ SE - GÓ-NA SZKKE Lenti

 

 

 

 

 

 

 


2013. május 4.

23. ford.

14:00

Vonyarcvashegy SE - GÓ-NA SZKKE Lenti

 

 

 

 

 

 

 

23. ford.

16:00

Kadarkúti SZSE - Kutasi NKC

 

 

 

 

 

 

 

23. ford.

18:00

Petőfi SE Fonyód - Egerszegi KK

 

 

 

 

 

 

 


2013. május 5.

23. ford.

11:00

BBSC - Csurgói NKC

 

 

 

 

 

 

 

23. ford.

14:30

Barcsi VSE Női Kézilabda - Zalaszentgróti KC

 

 

 

 

 

 

 


2013. május 11.

24. ford.

10:00

Csurgói NKC - IZZÓ - Junior

 

 

 

 

 

 

 

24. ford.

13:00

Botfai LSC - Petőfi SE Fonyód

 

 

 

 

 

 

 

24. ford.

16:00

Kadarkúti SZSE - Egerszegi KK

 

 

 

 

 

 

 

24. ford.

17:00

Zalaszentgróti KC - BBSC

 

 

 

 

 

 

 


2013. május 12.

24. ford.

14:00

Kutasi NKC - GÓ-NA SZKKE Lenti

 

 

 

 

 

 

 

24. ford.

15:00

NIKÉ SE - Barcsi VSE Női Kézilabda

 

 

 

 

 

 

 


2013. május 18.

25. ford.

11:00

BBSC - IZZÓ - Junior

 

 

 

 

 

 

 

25. ford.

14:00

Vonyarcvashegy SE - Barcsi VSE Női Kézilabda

 

 

 

 

 

 

 

25. ford.

15:00

GÓ-NA SZKKE Lenti - Egerszegi KK

 

 

 

 

 

 

 

25. ford.

16:00

Kadarkúti SZSE - Botfai LSC

 

 

 

 

 

 

 

25. ford.

17:00

Zalaszentgróti KC - NIKÉ SE

 

 

 

 

 

 

 


2013. május 19.

25. ford.

18:00

Petőfi SE Fonyód - Csurgói NKC

 

 

 

 

 

 

 


2013. május 25.

26. ford.

10:00

Botfai LSC - GÓ-NA SZKKE Lenti

 

 

 

 

 

 

 

26. ford.

13:30

IZZÓ - Junior - Petőfi SE Fonyód

 

 

 

 

 

 

 

26. ford.

14:00

Vonyarcvashegy SE - Zalaszentgróti KC

 

 

 

 

 

 

 

26. ford.

16:00

Kadarkúti SZSE - Csurgói NKC

 

 

 

 

 

 

 


2013. május 26.

26. ford.

14:00

Kutasi NKC - Barcsi VSE Női Kézilabda

 

 

 

 

 

 

 

26. ford.

15:00

NIKÉ SE - BBSC

 

 

 

 

 

 

 


2013. június 1.

16. ford.

14:00

Vonyarcvashegy SE - Kutasi NKC

 

 

 

 

 

 

 


2013. június 8.

18. ford.

14:00

Vonyarcvashegy SE - Botfai LSC

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tabella

 

Csapat

J.

Gy.

D.

V.

Dob.

Kap.

P.

 

1.

Csurgói NKC

14

12

2

0

363

287

26

 

2.

Kadarkúti SZSE

15

12

1

2

398

306

25

 

3.

Zalaszentgróti KC

15

10

2

3

385

313

22

 

4.

Egerszegi KK

16

10

2

4

421

365

22

 

5.

BBSC

14

10

1

3

339

261

21

 

6.

Barcsi VSE Női Kézilabda Szakosztály

15

9

0

6

361

295

18

 

7.

GÓ-NA SZKKE Lenti

16

9

0

7

384

328

18

 

8.

Kutasi NKC

14

5

3

6

345

335

13

 

9.

Petőfi SE Fonyód

15

4

1

10

261

349

9

 

10.

Vonyarcvashegy SE

14

3

1

10

258

326

7

 

11.

Botfai LSC

16

2

1

13

254

314

5

 

12.

IZZÓ - Junior

14

2

1

11

219

297

5

 

13.

NIKÉ SE

16

1

1

14

239

451

3

 

 

Góllövőlista

 

Csapat

G.

M.

 

 

 

 

 

 

1.

Patkó Emese

Kadarkúti SZSE

98

14

 

 

 

 

 

2.

Balogh Laura

Csurgói NKC

93

12

 

 

 

 

 

3.

Földesi Júlia

Egerszegi KK

91

14

 

 

 

 

 

4.

Mester Anita

Botfai LSC

82

11

 

 

 

 

 

5.

Bodjó Inez

Csurgói NKC

76

12

 

 

 

 

 

6.

Harcz Anita

Kutasi NKC

76

13

 

 

 

 

 

7.

Jáger Mariann

Egerszegi KK

71

15

 

 

 

 

 

8.

Reichert Szabina

Petőfi SE Fonyód

69

10

 

 

 

 

 

9.

Balogh Vanda

Egerszegi KK

69

15

 

 

 

 

 

10.

Mátyás Fanni

GÓ-NA SZKKE Lenti

66

11

 

 

 

 

 

11.

Joós Nikolett

GÓ-NA SZKKE Lenti

66

13

 

 

 

 

 

12.

Bakos Zita Anita

Petőfi SE Fonyód

66

13

 

 

 

 

 

13.

Meretei Éva

Kadarkúti SZSE

66

14

 

 

 

 

 

14.

Tóth Gréta

Kutasi NKC

65

6

 

 

 

 

 

15.

Kenéz Bettina

BBSC

64

9

 

 

 

 

 

16.

Göncz Tünde

Kutasi NKC

64

11

 

 

 

 

 

17.

Gőrcsi Kitti

IZZÓ - Junior

64

14

 

 

 

 

 

18.

Darvasi Natália

Vonyarcvashegy SE

63

11

 

 

 

 

 

19.

Tóth Leóna

BBSC

59

13

 

 

 

 

 

20.

Füstös Nóra Veronika

Csurgói NKC

58

12

 

 

 

 

 

21.

Bojtor Andrea

Kadarkúti SZSE

56

14

 

 

 

 

 

22.

Budai Rebeka

GÓ-NA SZKKE Lenti

50

12

 

 

 

 

 

23.

Bors Krisztina

Barcsi VSE Női Kézilabda

49

11

 

 

 

 

 

24.

Oláh Katalin

Zalaszentgróti KC

48

8

 

 

 

 

 

25.

Náczi Szilvia

Zalaszentgróti KC

48

12

 

 

 

 

 

26.

Sárdi Bernadett

Kutasi NKC

48

12

 

 

 

 

 

27.

Szmodics Veronika

IZZÓ - Junior

48

14

 

 

 

 

 

28.

Seléndi Alexandra

Barcsi VSE Női Kézilabda

47

13

 

 

 

 

 

29.

Bárdió Luca

NIKÉ SE

47

13

 

 

 

 

 

30.

Császár Renáta

Zalaszentgróti KC

46

12

 

 

 

 

 

31.

Pauska Dóra

Vonyarcvashegy SE

43

10

 

 

 

 

 

32.

Gotthárd Katalin

BBSC

43

13

 

 

 

 

 

33.

Vitos Virág

Vonyarcvashegy SE

42

9

 

 

 

 

 

34.

Erdélyi Adrienn

Egerszegi KK

42

13

 

 

 

 

 

35.

Süle Júlia

Zalaszentgróti KC

41

12

 

 

 

 

 

36.

Kardos Evelin

NIKÉ SE

40

12

 

 

 

 

 

37.

Gyurás Veronika

Barcsi VSE Női Kézilabda

40

13

 

 

 

 

 

38.

Strublics Anett

Kadarkúti SZSE

40

14

 

 

 

 

 

39.

Molnár Kata

Barcsi VSE Női Kézilabda

39

11

 

 

 

 

 

40.

Szalai Szabina

Zalaszentgróti KC

38

10

 

 

 

 

 

41.

Szappanos Dorína

NIKÉ SE

38

13

 

 

 

 

 

42.

Szabó Eszter

Csurgói NKC

36

12

 

 

 

 

 

43.

Gáspár Edit

IZZÓ - Junior

36

13

 

 

 

 

 

44.

Borda Kinga

Kadarkúti SZSE

36

14

 

 

 

 

 

45.

Kámán Adrienn

Egerszegi KK

36

14

 

 

 

 

 

46.

Ökrös Bernadett

Barcsi VSE Női Kézilabda

33

6

 

 

 

 

 

47.

Herman Adél

IZZÓ - Junior

31

14

 

 

 

 

 

48.

Takács Nóra

Petőfi SE Fonyód

30

8

 

 

 

 

 

49.

Laczkó Elizabeth

Kadarkúti SZSE

30

14

 

 

 

 

 

50.

Pödör Veronika

Egerszegi KK

30

15

 

 

 

 

 

51.

Eszterhai Eszter

NIKÉ SE

27

11

 

 

 

 

 

52.

Kántás Beatrix

Kutasi NKC

27

13

 

 

 

 

 

53.

Harangozó Júlia

GÓ-NA SZKKE Lenti

27

13

 

 

 

 

 

54.

Horváth Krisztina

Zalaszentgróti KC

26

8

 

 

 

 

 

55.

Máj Mónika

BBSC

26

10

 

 

 

 

 

56.

Mózer Mónika

Botfai LSC

25

10

 

 

 

 

 

57.

Varga Rebeka

Csurgói NKC

25

11

 

 

 

 

 

58.

Simon Edina

Botfai LSC

25

11

 

 

 

 

 

59.

Benke Flóra

Kadarkúti SZSE

25

14

 

 

 

 

 

60.

Horváth Kata

NIKÉ SE

24

3

 

 

 

 

 

61.

Makarész Evelin

BBSC

24

6

 

 

 

 

 

62.

Szilágyi Veronika

GÓ-NA SZKKE Lenti

24

11

 

 

 

 

 

63.

Otártics Veronika

Barcsi VSE Női Kézilabda

24

13

 

 

 

 

 

64.

Asztalos Luca

Barcsi VSE Női Kézilabda

23

3

 

 

 

 

 

65.

Kovács Judit

GÓ-NA SZKKE Lenti

23

13

 

 

 

 

 

66.

Hőningerné Császár Mónika

GÓ-NA SZKKE Lenti

22

7

 

 

 

 

 

67.

Godinek Noémi

IZZÓ - Junior

21

13

 

 

 

 

 

68.

Tóth Piroska

Petőfi SE Fonyód

19

13

 

 

 

 

 

69.

Simon Mihályné

Vonyarcvashegy SE

18

6

 

 

 

 

 

70.

Gerlecz Tímea

Barcsi VSE Női Kézilabda

18

8

 

 

 

 

 

71.

Ebl Violetta

GÓ-NA SZKKE Lenti

18

11

 

 

 

 

 

72.

Toller B. Zsuzsanna

Barcsi VSE Női Kézilabda

15

4

 

 

 

 

 

73.

Molnár Jázmin Tícia

Zalaszentgróti KC

15

10

 

 

 

 

 

74.

Hegedűs Lívia

BBSC

15

11

 

 

 

 

 

75.

Nagy Tímea

Vonyarcvashegy SE

14

3

 

 

 

 

 

76.

Jáger Kinga LIlla

NIKÉ SE

14

10

 

 

 

 

 

77.

Györkös Dóra

Zalaszentgróti KC

14

10

 

 

 

 

 

78.

Kövér Katalin

Zalaszentgróti KC

13

9

 

 

 

 

 

79.

Kiss Andrea

BBSC

13

9

 

 

 

 

 

80.

Varga Dalma

Petőfi SE Fonyód

13

10

 

 

 

 

 

81.

Kiss Erzsébet

BBSC

12

1

 

 

 

 

 

82.

Bonyhárd Klaudia

Zalaszentgróti KC

12

10

 

 

 

 

 

83.

Kovács Boglárka Virág

Csurgói NKC

12

11

 

 

 

 

 

84.

Gyenese Katalin

Botfai LSC

11

7

 

 

 

 

 

85.

Egyed Orsolya

Kutasi NKC

11

8

 

 

 

 

 

86.

Hosszu Viola

Csurgói NKC

11

11

 

 

 

 

 

87.

Csordás Dóra

Kadarkúti SZSE

11

14

 

 

 

 

 

88.

Nagy Orsolya

BBSC

10

5

 

 

 

 

 

89.

Gottvald Ágnes

Kutasi NKC

10

8

 

 

 

 

 

90.

Mikola Emese

Vonyarcvashegy SE

10

10

 

 

 

 

 

91.

Tuboly Sára

Egerszegi KK

10

13

 

 

 

 

 

92.

Lakatos Beatrix

IZZÓ - Junior

10

14

 

 

 

 

 

93.

Balogh Bibiána

Botfai LSC

9

1

 

 

 

 

 

94.

Lancsák Szabina

Egerszegi KK

9

6

 

 

 

 

 

95.

Eszteró Nikoletta

Egerszegi KK

9

11

 

 

 

 

 

96.

Simon Virág

Vonyarcvashegy SE

8

2

 

 

 

 

 

97.

Farkas Tamara

Botfai LSC

8

11

 

 

 

 

 

98.

Molnár Bianka

BBSC

8

12

 

 

 

 

 

99.

Muzsek Friderika

Barcsi VSE Női Kézilabda

8

13

 

 

 

 

 

100.

Balogh Tünde

NIKÉ SE

8

13

 

 

 

 

 

101.

Pomozi Nikolett

BBSC

7

1

 

 

 

 

 

102.

Kiss Ágnes

Vonyarcvashegy SE

7

2

 

 

 

 

 

103.

Kovács Júlia

GÓ-NA SZKKE Lenti

7

5

 

 

 

 

 

104.

Nagy Dorina Anna

NIKÉ SE

7

8

 

 

 

 

 

105.

Vastag Éva

Barcsi VSE Női Kézilabda

7

8

 

 

 

 

 

106.

Lukács Andrea

Botfai LSC

7

9

 

 

 

 

 

107.

Kovács Enikő

Vonyarcvashegy SE

7

10

 

 

 

 

 

108.

Fehér Anita

Kutasi NKC

7

13

 

 

 

 

 

109.

Tivolt Zsanett

IZZÓ - Junior

7

14

 

 

 

 

 

110.

Kiss Adrienn

NIKÉ SE

7

15

 

 

 

 

 

111.

Lábodi Klaudia

Zalaszentgróti KC

6

3

 

 

 

 

 

112.

Makarészné Berki Katalin

BBSC

6

5

 

 

 

 

 

113.

Korcsmáros Letícia

Zalaszentgróti KC

6

6

 

 

 

 

 

114.

Klacz Júlia

Vonyarcvashegy SE

6

7

 

 

 

 

 

115.

Szili-Horváth Ágnes

Barcsi VSE Női Kézilabda

6

7

 

 

 

 

 

116.

Farkas Tímea

Botfai LSC

6

8

 

 

 

 

 

117.

Kovács Bojana

Csurgói NKC

6

10

 

 

 

 

 

118.

Göncz Emma Boglárka

BBSC

6

10

 

 

 

 

 

119.

Nagy Alexa

GÓ-NA SZKKE Lenti

6

11

 

 

 

 

 

120.

Péter Henrietta Anna

Egerszegi KK

6

12

 

 

 

 

 

121.

Hamarics Katalin

Barcsi VSE Női Kézilabda

5

2

 

 

 

 

 

122.

Rácz Vanessza

Zalaszentgróti KC

5

6

 

 

 

 

 

123.

Pavlovics Kitti

Botfai LSC

5

6

 

 

 

 

 

124.

László Katalin

Petőfi SE Fonyód

5

7

 

 

 

 

 

125.

Puskás Tünde Gabriella

Petőfi SE Fonyód

5

7

 

 

 

 

 

126.

Szabados Szabina

Kutasi NKC

5

10

 

 

 

 

 

127.

Kerékjártó Rita

NIKÉ SE

5

10

 

 

 

 

 

128.

Bors Viktória

Petőfi SE Fonyód

5

12

 

 

 

 

 

129.

Hegyi Virág

Egerszegi KK

5

12

 

 

 

 

 

130.

Bojtor Alexandra

Kadarkúti SZSE

5

13

 

 

 

 

 

131.

Papp Noémi

Kutasi NKC

5

13

 

 

 

 

 

132.

Fáró Fanni

Vonyarcvashegy SE

4

1

 

 

 

 

 

133.

Hegedüs Krisztina

Vonyarcvashegy SE

4

6

 

 

 

 

 

134.

Pintér Zsanett

Vonyarcvashegy SE

4

6

 

 

 

 

 

135.

Knapp Eszter

Csurgói NKC

4

8

 

 

 

 

 

136.

Bácsay Bernadett

Botfai LSC

4

8

 

 

 

 

 

137.

Nagy Vivien Magdolna

Petőfi SE Fonyód

4

10

 

 

 

 

 

138.

Hetesi Renáta

Vonyarcvashegy SE

4

10

 

 

 

 

 

139.

Hegyi Barbara

Egerszegi KK

4

12

 

 

 

 

 

140.

Nagy Bernadett

Kutasi NKC

3

1

 

 

 

 

 

141.

Siposné Bors Éva

BBSC

3

4

 

 

 

 

 

142.

Hornung Anna

Egerszegi KK

3

6

 

 

 

 

 

143.

Boros Mariann

Petőfi SE Fonyód

3

8

 

 

 

 

 

144.

Hajas Nikolett

Botfai LSC

3

9

 

 

 

 

 

145.

Papp Martina

GÓ-NA SZKKE Lenti

3

9

 

 

 

 

 

146.

Somogyi Éva Rózsa

BBSC

3

9

 

 

 

 

 

147.

Zellerhoff Tímea

BBSC

3

9

 

 

 

 

 

148.

Kozári Enikő

Botfai LSC

3

11

 

 

 

 

 

149.

Nagy Viktória

BBSC

3

11

 

 

 

 

 

150.

Szabó Melinda

Kadarkúti SZSE

3

12

 

 

 

 

 

151.

Sára Krisztina

Petőfi SE Fonyód

3

13

 

 

 

 

 

152.

Markos Martina

NIKÉ SE

3

15

 

 

 

 

 

153.

Proity Mónika

Petőfi SE Fonyód

2

3

 

 

 

 

 

154.

Kepler Gabriella

Csurgói NKC

2

3

 

 

 

 

 

155.

Paszér Klára

Petőfi SE Fonyód

2

3

 

 

 

 

 

156.

Egyed Zsófia

Zalaszentgróti KC

2

3

 

 

 

 

 

157.

Baldauf Alexandra

Botfai LSC

2

3

 

 

 

 

 

158.

Cséplő Zsófia

GÓ-NA SZKKE Lenti

2

5

 

 

 

 

 

159.

Pernecz Klaudia

NIKÉ SE

2

8

 

 

 

 

 

160.

Vaski Sára

Egerszegi KK

2

9

 

 

 

 

 

161.

Nagy Kíra

BBSC

2

10

 

 

 

 

 

162.

Majoros Virág

IZZÓ - Junior

2

12

 

 

 

 

 

163.

Takács Nárcisz

Petőfi SE Fonyód

1

1

 

 

 

 

 

164.

Lázár Zsuzsanna

Vonyarcvashegy SE

1

1

 

 

 

 

 

165.

Hiczfelder Anna

BBSC

1

2

 

 

 

 

 

166.

Gerencsér Flóra

Botfai LSC

1

2

 

 

 

 

 

167.

Turi Viktória

Petőfi SE Fonyód

1

3

 

 

 

 

 

168.

Prédl Enikő

BBSC

1

3

 

 

 

 

 

169.

Karsai Anna

Kadarkúti SZSE

1

3

 

 

 

 

 

170.

Csörnyei Melinda

Vonyarcvashegy SE

1

3

 

 

 

 

 

171.

Mogyorósi Renáta

Vonyarcvashegy SE

1

5

 

 

 

 

 

172.

Kardos Kornélia

NIKÉ SE

1

9

 

 

 

 

 

173.

Hajba Zsófia

Egerszegi KK

1

9

 

 

 

 

 

174.

Németh Helga

Petőfi SE Fonyód

1

10

 

 

 

 

 

175.

Juhász Edina

Zalaszentgróti KC

1

10

 

 

 

 

 

176.

Ouagueni Linda

Egerszegi KK

1

11

 

 

 

 

 

177.

Fekete Ágota

Csurgói NKC

1

11

 

 

 

 

 

178.

Kosár Hajnalka

NIKÉ SE

1

12

 

 

 

 

 

179.

Szászfalvi Lenke

Csurgói NKC

1

12

 

 

 

 

 

180.

Szász Alexandra Anna

Petőfi SE Fonyód

1

12

 

 

 

 

 

181.

Kelemen Anett

NIKÉ SE

1

13

 

 

 

 

 

182.

Illés Boglárka

GÓ-NA SZKKE Lenti

0

1

 

 

 

 

 

183.

Németh Anita

Barcsi VSE Női Kézilabda

0

1

 

 

 

 

 

184.

Tuba Mariann

Barcsi VSE Női Kézilabda

0

1

 

 

 

 

 

185.

Cingolani Valentina

Petőfi SE Fonyód

0

1

 

 

 

 

 

186.

Faludi Nikolett

Vonyarcvashegy SE

0

1

 

 

 

 

 

187.

Jasarevics Sabina

IZZÓ - Junior

0

1

 

 

 

 

 

188.

Horváth Nikoletta

Kutasi NKC

0

1

 

 

 

 

 

189.

Simon Titanilla

GÓ-NA SZKKE Lenti

0

1

 

 

 

 

 

190.

Hajas Marianna

Botfai LSC

0

1

 

 

 

 

 

191.

Varga Beáta

Zalaszentgróti KC

0

1

 

 

 

 

 

192.

Kondákor Karolina Katalin

IZZÓ - Junior

0

2

 

 

 

 

 

193.

Kovács Klára

Barcsi VSE Női Kézilabda

0

2

 

 

 

 

 

194.

Czmerk Martina

IZZÓ - Junior

0

2

 

 

 

 

 

195.

Ugranyecz Anett

Egerszegi KK

0

3

 

 

 

 

 

196.

Jankovics Johanna

Barcsi VSE Női Kézilabda

0

4

 

 

 

 

 

197.

Fekete Dóra

Petőfi SE Fonyód

0

4

 

 

 

 

 

198.

Kiss Judit

Vonyarcvashegy SE

0

4

 

 

 

 

 

199.

László Bianka

NIKÉ SE

0

4

 

 

 

 

 

200.

Pendli Júlia

Zalaszentgróti KC

0

5

 

 

 

 

 

201.

Kanizsai Henrietta

IZZÓ - Junior

0

6

 

 

 

 

 

202.

Molnár Panna Karolina

Zalaszentgróti KC

0

6

 

 

 

 

 

203.

Konkoly Lászlóné

Kutasi NKC

0

7

 

 

 

 

 

204.

Bárány Dóra

BBSC

0

7

 

 

 

 

 

205.

Horváth Nikolett

Botfai LSC

0

7

 

 

 

 

 

206.

Sipos Réka

BBSC

0

8

 

 

 

 

 

207.

Varga Anita

GÓ-NA SZKKE Lenti

0

8

 

 

 

 

 

208.

Czigány Tiborné

Barcsi VSE Női Kézilabda

0

8

 

 

 

 

 

209.

Récsei Klaudia

Csurgói NKC

0

9

 

 

 

 

 

210.

Mester Anita

Zalaszentgróti KC

0

9

 

 

 

 

 

211.

Bella Anett

Zalaszentgróti KC

0

10

 

 

 

 

 

212.

Kovács Eszter

Csurgói NKC

0

10

 

 

 

 

 

213.

Takács Liliána

Kadarkúti SZSE

0

10

 

 

 

 

 

214.

Balogh Anita

GÓ-NA SZKKE Lenti

0

11

 

 

 

 

 

215.

Farkas Petra

Vonyarcvashegy SE

0

11

 

 

 

 

 

216.

Antal-Bicsár BArbara

Petőfi SE Fonyód

0

11

 

 

 

 

 

217.

Köcski Helga

NIKÉ SE

0

11

 

 

 

 

 

218.

Kiss Borbála

BBSC

0

11

 

 

 

 

 

219.

Horváth Viktória

Botfai LSC

0

11

 

 

 

 

 

220.

Dobiné Tóth Tímea

Zalaszentgróti KC

0

11

 

 

 

 

 

221.

Szili Dóra

Egerszegi KK

0

12

 

 

 

 

 

222.

Füstös Alíz

Csurgói NKC

0

12

 

 

 

 

 

223.

Bernáczki Mónika

Kadarkúti SZSE

0

12

 

 

 

 

 

224.

Egyed Katalin

Kutasi NKC

0

12

 

 

 

 

 

225.

Barbér Valéria

Csurgói NKC

0

12

 

 

 

 

 

226.

Fonyódi Emese

BBSC

0

12

 

 

 

 

 

227.

Szimjonka Alina

NIKÉ SE

0

12

 

 

 

 

 

228.

Benkő Diána

Egerszegi KK

0

13

 

 

 

 

 

229.

Tóth Fatima

IZZÓ - Junior

0

13

 

 

 

 

 

230.

Molnár Krisztina

Barcsi VSE Női Kézilabda

0

13

 

 

 

 

 

231.

Sebők Viktória

GÓ-NA SZKKE Lenti

0

13

 

 

 

 

 

232.

Becze Tünde

Egerszegi KK

0

13

 

 

 

 

 

233.

Szabó Anna Mária

Kutasi NKC

0

13

 

 

 

 

 

234.

Vincze Edina

Kadarkúti SZSE

0

14

 

 

 

 

 

235.

Magenheim Éva

NIKÉ SE

0

14

 

 

 

 

 

236.

Dudora Nikolett

IZZÓ - Junior

0

14