Ma 2017. november 18., szombat, Jenő napja van. Holnap Erzsébet napja lesz.
Olvasóink értékelése:  / 0
ElégtelenKitűnő 

Sporthírek 2012.12.17.

- Diákolimpia úszódöntő Barcson

- Városi úszóverseny Barcs város kupáért

- Judósok sikere Nagyatádon

- Sportdiplomáciai siker cselgáncsban

- II. forduló a terembajnokságban

 

Diákolimpia-úszás:

Barcson megrendezték a körzeti döntőt a Rekreációs Központban (2012.12.12.), ahol hat iskola 86 tanulója indult az egyéni és váltószámokban. A barcsi iskolások mellett Csokonyai és vízvári tanulók is rajtkőre álltak. Az egyéni számokban az 1-3. helyezett, a váltókban az első helyezettek szereztek jogot a megyei döntőn való induláshoz.

 

Korcsoport helyezettek:

Gyorsúszás -50 m:I. korcsoport: Fiúk1. Kovács Zsolt (Arany)0:36.57 2. Kovács  Dominik (Arany)0:36.79 3. Utasi Benjamin (Arany)0:45.00.Lányok-1. Kovács Nóra (Arany)0:36.90, 2. Bozsó Mira (Deák)0:45.79,3. Tarr Anett (Deák)0:47.60.II. kcs: Fiúk-1. Horváth Bálint (Deák 2002)0:36.28,2. Koós Bálint  (Deák) 0:37.06,3. Kovács Dániel (Deák)0:38.47 Lányok-1. Szabó Petra  (Deák)0:36.97, 2. Kocsis Vivien (Deák)0:38.19, 3. Litauszki Adél (Arany) 0:42.90.Gyorsúszás -100 m:III. kcs: Fiúk1. Kacs Máté (Deák)      1:13.37,2. Vérti Martin (Deák)1:14.643. Kis Máté Balázs (Deák)1:20.15.Lányok,1. Szabó Dóra  (Deák) 1:12.162. Novákovics Korina(Deák)1:13.34,3. Pandur Elena (Arany)1:27.41.IV. kcs: Fiúk1. Pettendi István (Dráva Völgye)1:12.09,2. Nad Marko (Dráva V.)1:23.75,3. Gyaja Dániel (Dráva V.)1:24.59. Lányok1. Ungvári Sára (Dráva V.)1:17.15,2. Bencsik Lilla (Dráva V.)1:25.38,3. Gurdán Enikő (Dráva V.)1:30.97.V-VI. kcs- Fiúk „B” kategória-1. Bíró Kristóf (Arany) 1:00.93,2. Vass Ákos (Széchényi F. K.I.)1:02.09,3. Kollár Dávid (Széchényi)1:03.68.Lányok 1. Bíró Kludia  (Széchényi)1:05.41,2. Csert-Hetzer Zsófia (Dráva V.)1:09.44,3. Németh Dominika (Deák)1:12.81.„A” kategória  III. kcs. -Fiúk-1. Horváth Zoltán (Arany) 1:22.38.2. Széll Boldizsár (Deák)1:29.91 Lányok-1. Utasi Elizabett  (Arany)1:12.75,2. Bencsik Bonita (Deák)1:16.68,3. Arató Adél (Deák)            1:29.00,„A” kategória  IV. kcs.- Fiúk-1. Bögödei Gábor (Arany)1:33.40 Lányok1. Horváth Réka (Dráva V.)1:07.10,2. Nagy Sára         (Deák) 1:09.04.„A” kategória  VI. kcs.- Fiú-1. Pammer Milán(Dráva V.)1:16.10.Leány1.Nagy Eszter (Széchényi) 1:16.10.50 m mellúszás  I.kcs.  Fiúk-1. Paluska Péter (Deák) 0:49.752. Závodi Péter (Deák) 1:10.35.Lányok-1. Kovács Nóra  (Arany)0:48.25.II. kcs.-  Fiúk1. Kovács Dániel (Deák) 0:52.19.2. Dréher Dominik (Deák)0:57.53,3. Horváth Bálint (Deák 2003)0:58.81. Lányok-1. Sziklai Szonja(Deák)0:52.03,2. Kocsis Vivien (Deák)0:52.37,3. Litauszki Adél (Arany) 0:57.07.III. kcs.  Fiúk-1. Vérti Martin (Deák) 0:44.72.Lányok-1. Novákovics Korina (Deák) 0:44.09,2. Pandur Elena (Arany)0:44.93,3. Németh Niké (Deák) 0:53.78.100 m mellúszás-IV. kcs.-  Fiúk-1. Pettendi István (Dráva V.)1:28.44,2. Gyaja Dániel  (Dráva V.)1:52.07.Lányok-1. Ungvári Sára (Dráva V.)1:44.47,2. Angyal Orsolya (Dráva V.)2:10.00,3. Kvithyll Nikolett Dráva V.)2:12.38.V-VI. kcs.-Fiúk-1.Vass Ákos (Széchényi)1:18.66,2.Széll Bence (Széchényi) 1:20.15,3. Halmai Tamás (Dráva V.)1:28.53.Lányok-1.Győri Kata (Dráva V.)1:26.06,2. Sárdi Katalin (Széchényi)1:29.28,3. Stolcz Tünde  (Dráva V.)1:39.45.50 m hátúszás-I. kcs.–Fiúk-1. Kovács Dominik (Arany) 0:43.25,2. Kovács Zsolt   (Arany)0:43.33,3. Paluska Péter  (Deák) 0:43.82.Lányok-1. Bozsó Mira (Deák)0:55.78,2. Horváth Lara (Deák)0:56.91,3. Prekodravac Malina (Arany) 1:01.59.II. kcs.- – Fiúk-1. Horváth Bálint (Deák 2002)0:42.97,2. Koós Bálint  (Deák)0:47.66,3. Bögödei Bence (Arany)0:52.60.Leány-1. Szabó Petra Deák)0:42.16,2. Göcsei Zoé Életke (Arany)1:11.69.III. kcs.- Fiúk 100 m hátúszás1.Kacs Máté (Deák) 1:28.91,2. Jáger Balázs (Deák)1:33.56.Leány-1. Szabó Dóra (Deák)1:25.50.IV.kcs.-Leány 100 m hátúszás-1. Gurdán Enikő (Dráva V.)1:43.66.V-VI. kcs.-Fiúk 100 m hátúszás1. Szél Bence (Széchényi)1:09.34. Lányok 100 m hátúszás-1.Bíró Klaudia (Széchényi)1:20.16,2. Németh Dominika (Deák)1:26.17,3. Cserti-Hetzer Zsófia (Dráva V.)1:33.50 100 m Pillangó-III.kcs.- Leány-1. Paluska Petra (Deák)1:15.34 „A”  kategória 100 m mellúszás-III. kcs.- Fiú-1. Horváth Zoltán (Arany)1:46.63,2. Széll Boldizsár (Deák)2:01.15.Lányok1. Paluska Petra (Deák)1:19.22,2. Utasi Elizabett (Arany)1:32.783. Bencsi Bonita (Deák)1:41.53.IV. kcs.- Fiú-1. Bögödei Gábor(Arany) 2:01.12.Leány-1. Nagy Sára  (Deák)  1:28.78.VI. kcs. Fiú-1. Tarlósi Krisztin (Széchényi)1:12.72,2. Pammer Milán (Dráva V.)1:36.44.„A” kateg. 100 m hátúszásIV. kcs.-Leány-1. Horváth Réka (Dráva V.)1:23.12. 4 x 50 m váltó-II. kcs.- leány- 1. Deák Iskola-2:49.91.III. kcs.- leány-1. Deák Iskola 2:28.8. Fiú    -1. Deák Iskola 2:20.81.IV. kcs.- fiú-1. TISZK Dráva Völgye 2:27.66. Leány-1.Dráva Völgye 2:31.25,2. Dráva Völgye II.2:55.88.V-VI. kcs.- fiú-1. BNI Széchényi F. Középiskola 1:54.85,2.Dráva Völgye   II.2:05.16.  Leány-1. BNI Széchényi  2:07.47,2. Dráva Völgye II.2:22.18.

***

27 aranyérmet szereztek versenyzőink a Barcsi VSE úszó szakosztálya által rendezett Barcs Kupán. Hét város 9 szakosztálya vett részt a hagyományos évzáró versenyen.

Barcs Kupa úszóverseny  2012.12.15. Eredmények

Versenyszám

Korcsoport

Név

Csapat

Helyezés

50 m gyors

1

Kovács Nóra

BVSE Úszók

1

 

 

Kovács Zsolt

BVSE Úszók

1

 

 

Kovács Dominik

BVSE Úszók

2

 

2

Szabó Petra

BVSE Úszók

1

 

 

Koós Bálint

BVSE Úszók

1

100 m gyors

3

Szabó Dóra

BVSE Úszók

2

 

 

Kacs Máté

BVSE Úszók

2

 

 

Vérti Martin

BVSE Úszók

3

 

4

Horváth Réka

BVSE Úszók

1

 

 

Pettendi István

BVSE Úszók

3

 

5

Bíró Klaudia

BVSE Úszók

1

 

 

Sárdi Karina

BVSE Úszók

2

 

 

Vass Ákos

BVSE Úszók

2

 

 

Cserti-Hetzer Zsófia

BVSE Úszók

3

 

 

Bíró Kristóf

BVSE Úszók

3

50 m mell

1

Kovács Nóra

BVSE Úszók

1

 

 

Kovács Zsolt

BVSE Úszók

1

100 m mell

3

Vérti Martin

BVSE Úszók

2

 

 

Utasi Elizabet

BVSE Úszók

3

 

4

Nagy Sára

BVSE Triatlon

1

 

 

Pettendi István

BVSE Úszók

1

 

5

Győri Kata

BVSE Úszók

1

 

 

Tarlósi Krisztián

BVSE Úszók

1

 

 

Sárdi Karina

BVSE Úszók

2

 

 

Vass Ákos

BVSE Úszók

2

 

 

Széll Bence

BVSE Triatlon

3

50 m hát

1

Kovács Dominik

BVSE Úszók

1

 

 

Prekodravacz Malina

BVSE Úszók

2

 

 

Kovács Zsolt

BVSE Úszók

2

 

 

Utasi Benjamin

BVSE Úszók

3

 

2

Szabó Petra

BVSE Úszók

1

 

 

Koós Bálint

BVSE Úszók

2

100 m hát

3

Kacs Máté

BVSE Úszók

2

 

4

Horváth Réka

BVSE Úszók

1

 

 

Nagy Sára

BVSE Triatlon

2

 

5

Bíró Klaudia

BVSE Úszók

1

 

 

Széll Bence

BVSE Triatlon

1

 

 

Győri Kata

BVSE Úszók

2

 

 

Németh Dominika

BVSE Úszók

3

 

 

Bíró Kristóf

BVSE Úszók

3

50 m pillangó

1

Kovács Nóra

BVSE Úszók

1

 

 

Kovács Dominik

BVSE Úszók

1

 

2

Szabó Petra

BVSE Úszók

1

 

3

Kacs Máté

BVSE Úszók

3

 

4

Nagy Sára

BVSE Triatlon

1

 

5

Bíró Klaudia

BVSE Úszók

1

 

 

Tarlósi Krisztián

BVSE Úszók

1

 

 

Bíró Kristóf

BVSE Úszók

3

4x50 m gyors váltó

1-3

Leány

BVSE Úszók

1

 

 

Fiú A

BVSE Úszók

1

 

 

Fiú B

BVSE Úszók

2

 

4-5

Leány

BVSE Úszók

1

 

 

Fiú

BVSE Úszók

1

***

Cselgáncs:

„Karácsony” Judo verseny Nagyatád 2012.12.14.

1 helyezett      Bana Dénes

Makarész Janka

Pandur Máté

Pandur Petra

Tárnoki András

2.helyezett      Csordás Klaudia

Gyurás Mónika

Radák András

Sebeszta Richárd

3.helyezett      Németh Mátyás

Edzők:   Hegedüs György,  Honfi Zsolt, Janecsek László

-Diplomáciai siker judóban.

Janecsek László barcsi cselgáncs edzőt választották a Dél-Dunántúli Regionális Judo Szövetség Fegyelmi Bizottsága élére.

Gratulálunk és minél kevesebb munkát kívánunk!

***

J és K 2007 Kft Terembajnokság eredményei:

 

II. forduló: 2012. december 15.

14.00 FC Barcs           - Homokszentgyörgy     5-2

14.45 Drávaszentes     – Top Tim                    2-8

15.30. Kastélyosdombó – Anonymus               3-4

16.15. Potony              – Bitang Csehó            8-4

17.00  Pilica FC          – Moulin Rouge              1-6

Harlem szabadnapos.

 

Góllövő lista élmezőnye:

7 gól- Pandur Ádám (Moulin Rouge)

4 gól- Gergulás Ferenc (Moulin Rouge)

3 gól- Bán Dávid (Drávaszentes), Bogdán Sándor (Pilica),Gyaraki L.(Anonymusz),Hegedüs György (Pilica FC), Kolesánszky (Anonymusz),Mangult Nándor (Harlem).

 

III. forduló: 2012.december 22.

14.00   Moulin Rouge  -   Potony                   

14.45   Bitang Csehó   -   Kastélyosdombó       

15.30   Anonymus       -   Drávaszentes  

16.15  Top Tim           -   FC Barcs

17.00   Homokszentgyörgy      –   Harlem

            Pilica szabadnapos