Ma 2017. március 29., szerda, Auguszta napja van. Holnap Zalán napja lesz.
Olvasóink értékelése:  / 1
ElégtelenKitűnő 

Diákolimpia Körzeti Úszóverseny

Barcs, 2012.12.12. Rekreációs Központ

Gyorsúszás -50 m:

I. korcsoport: Fiúk

1. Kovács Zsolt (Arany)                      0:36.57

2. Kovács Dominik (Arany)                 0:36.79

3. Utasi Benjamin (Arany)                  0:45.00

4. Zádori Péter (Deák)                       0:56.09

5. Haász Őzséb (Arany)                     1:01.62

I. korcsoport: Lányok

1. Kovács Nóra (Arany)                     0:36.90

2. Bozsó Mira (Deák)                         0:45.79

3. Tarr Anett (Deák)                          0:47.60

4. Horváth Lara (Deák)                      0:52.78

5. Prekodravac Malina (Arany)           0:53.34

6. Szabó Hanna (Deák)                      0:54.14

7. Arató Aliz (Deák)                           1:04.56

8. Gyaja Gréta (Arany)                      1:06.34

9. Trauzál Noémi (Arany)                   1:14.28

II. korcsoport: Fiúk

1. Horváth Bálint (Deák 2002)            0:36.28

2. Koós Bálint (Deák)                        0:37.06

3. Kovács Dániel (Deák)                    0:38.47

4. Dréher Dominik (Deák)                 0:42.66

5. Papp Rajmond (Deák)                   0:44.82

6. Bögödei Bence (Arany)                 0:44.96

7. Horváth Bálint (Deák 2003)           0:46.28

8. Tamás Barnabás (Arany)               0:46.66

9. Laklia Dávid (Arany)                     0:49.78

10. Haász Marcell (Arany)                  0:58.66

II. korcsoport: Lányok

1. Szabó Petra (Deák)                       0:36.97

2. Kocsis Vivien (Deák)                      0:38.19

3. Litauszki Adél (Arany)                    0:42.90

4. Sziklai Szonja (Darány)                 0.46.19

5. Nagy Dóra   (Vízvár)                      0:50.38

6. Göcsei Zoé Életke (Arany)              0:53.81

7. Vincellér Virág (Arany)                   0:58.00

8. Tuba Zsófia (Arany)                       0:59.25

 

Gyorsúszás -100 m:

III. korcsoport: Fiúk

1. Kacs Máté (Deák)                          1:13.37

2. Vérti Martin (Deák)                        1:14.64

3. Kis Máté Balázs (Deák)                  1:20.15

4. Jáger Balázs (Deák)                      1:21.16

5. Mihályevics Krisztián (Vízvár)          1:30.55

6. Milánkovics Márk (Vízvár)               2:04.44

 

III. korcsoport: Lányok

1. Szabó Dóra (Deák)                        1:12.16

2. Novákovics Korina  (Deák)             1:13.34

3. Pandur Elena (Arany)                     1:27.41

4. Németh Niké (Deák)                      1:30.85

5. Tóth Klaudia (Csokonyavisonta)      1:37.44

6. Magyar Adél Annamária (Arany)      1:42.56

7. Mózes Enikő (Vízvár)                      1:47.31

IV. korcsoport: Fiúk

1. Pettendi István (Dráva Völgye)       1:12.09

2. Nad Marko (Dráva V.)                     1:23.75

3. Gyaja Dániel (Dráva V.)                  1:24.59

IV. korcsoport: Lányok

1. Ungvári Sára (Dráva V.)                 1:17.15

2. Bencsik Lilla (Dráva V.)                  1:25.38

3. Gurdán Enikő (Dráva V.)                1:30.97

4. Angyal Orsolya (Dráva V.)              1:38.16

V-VI. korcsoport Fiúk „B” kategória

1. Bíró Kristóf (Arany)                       1:00.93

2. Vass Ákos (Széchényi F. K.I.)         1:02.09

3. Kollár Dávid (Széchényi)               1:03.68

4. Halmai Tamás (Dráva V.)               1:07.13

5. Horváth Marcell (Dráva V.)             1:18.16

6. Stofa Krisztián (Dráva V.)              1:21.78

7. Kecskés István (Dráva V.)              1:37.93

V-VI. korcsoport Lányok „B” kategória

1. Bíró Kludia (Széchényi)                  1:05.41

2. Csert-Hetzer Zsófia (Dráva V.)       1:09.44

3. Németh Dominika (Deák)                1:12.81

„A” kategória III. korcsoport Fiúk

1. Horváth Zoltán (Arany)                  1:22.38

2. Széll Boldizsár (Deák)                    1:29.91

„A” kategória III. korcsoport Lányok

1. Utasi Elizabett (Arany)                    1:12.75

2. Bencsik Bonita (Deák)                    1:16.68

3. Arató Adél (Deák)                          1:29.00

„A” kategória IV. korcsoport Fiúk

1. Bögödei Gábor (Arany)                   1:33.40

„A” kategória IV. korcsoport Lányok

1. Horváth Réka (Dráva V.)                1:07.10

2. Nagy Sára   (Deák)                       1:09.04

„A” kategória VI. korcsoport Fiú

1. Pammer Milán         (Dráva V.)       1:16.10

„A” kategória VI. korcsoport Leány

1. Nagy Eszter (Széchényi)                1:16.10

50 m mellúszás

I. korcsoport Fiúk

1. Paluska Péter (Deák)                     0:49.75

2. Závodi Péter (Deák)                      1:10.35

I. korcsoport Lányok

1. Kovács Nóra (Arany)                      0:48.25

II. korcsoport Fiúk

1. Kovács Dániel (Deák)                     0:52.19

2. Dréher Dominik (Deák)                   0:57.53

3. Horváth Bálinnt (Deák 2003)           0:58.81

II. korcsoport Lányok

1. Sziklai Szonja          (Deák)             0:52.03

2. Kocsis Vivien          (Deák)              0:52.37

3. Litauszki Adél (Arany)                     0:57.07

III. korcsoport Fiúk

1. Vérti Martin (Deák)                         0:44.72

III. korcsoport Lányok

1. Novákovics Korina (Deák)               0:44.09

2. Pandur Elena (Arany)                      0:44.93

3. Németh Niké (Deák)                       0:53.78

4. Tóth Klaudia (Csokonyavisonta)      0:54.79

100 m mellúszás

IV. korcsoport Fiúk

1. Pettendi István (Dráva V.)               1:28.44

2. Gyaja Dániel (Dráva V.)                  1:52.07

IV. korcsoport Lányok

1. Ungvári Sára (Dráva V.)                  1:44.47

2. Angyal Orsolya (Dráva V.)              2:10.00

3. Kvithyll Nikolett Dráva V.)               2:12.38

V-VI. korcsoport Fiúk

1. Vass Ákos (Széchényi)                    1:18.66

2. Széll Bence (Széchényi)                  1:20.15

3. Halmai Tamás (Dráva V.)                 1:28.53

4. Kollár Dávid (Széchényi)                 1:29.81

5. Szente Roland (Dráva V.)                1:49.16

V-VI. korcsoport Lányok

1. Győri Kata (Dráva V.)                     1:26.06

2. Sárdi Katalin (Széchényi)                1:29.28

3. Stolcz Tünde (Dráva V.)                  1:39.45

50 m hátúszás

I. korcsoport - Fiúk  

1. Kovács Dominik (Arany)                 0:43.25

2. Kovács Zsolt   (Arany)                    0:43.33

3. Paluska Péter (Deák)                     0:43.82

4. Utasi Benjamin (Arany)                   0:50.50

I. korcsoport - Lányok         

1. Bozsó Mira (Deák)                         0:55.78

2. Horváth Lara (Deák)                      0:56.91

3. Prekodravac Malina (Arany)           1:01.59

II. korcsoport – Fiúk

1. Horváth Bálint (Deák 2002)            0:42.97

2. Koós Bálint (Deák)                        0:47.66

3. Bögödei Bence (Arany)                  0:52.60

4. Papp Rajmond (Deák)                   0:54.00

5. Haász Marcell (Arany)                   1:00.00

           

II. korcsoport – Leány

1. Szabó Petra Deák)                       0:42.16

2. Göcsei Zoé Életke (Arany)            1:11.69

III. korcsoport – Fiúk 100 m hátúszás

1. Kacs Máté (Deák)                        1:28.91

2. Jáger Balázs (Deák)                    1:33.56

III. korcsoport – Leány 100 m hátúszás

1. Szabó Dóra (Deák)                     1:25.50

IV. korcsoport –Leány 100 m hátúszás

1. Gurdán Enikő (Dráva V.)              1:43.66

V-VI. korcsoport – Fiúk 100 m hátúszás

1. Szél Bence (Széchényi)               1:09.34

V-VI. korcsoport – Lányok 100 m hátúszás

1. Bíró Klaudia (Széchényi)              1:20.16

2. Németh Dominika (Deák)             1:26.17

3. Cserti-Hetzer Zsófia (Dráva V.)     1:33.50

100 m Pillangó

III. korcsoport Leány

1. Paluska Petra (Deák)                   1:15.34

„A” kategóri 100 m mellúszás

III. korcsoport Fiú

1. Horváth Zoltán (Arany)                   1:46.63

2. Széll Boldizsár (Deák)                     2:01.15

III. korcsoport Lányok

1. Paluska Petra (Deák)                      1:19.22

2. Utasi Elizabett (Arany)                     1:32.78

3. Bencsi Bonita (Deák)                      1:41.53

IV. korcsoport Fiú

1. Bögödei Gábor        (Arany)            2:01.12

IV. korcsoport Leány

1. Nagy Sára (Deák)                          1:28.78

VI. korcsoport Fiú

1. Tarlósi Krisztin (Széchényi)             1:12.72

2. Pammer Milán (Dráva V.)               1:36.44

„A” kategória 100 m hátúszás

IV. korcsoport Leány

1. Horváth Réka (Dráva V.)                1:23.12

4 x 50 m váltó

II. korcsoport leány- 1. Deák Ferenc Általános Iskola                   2:49.91

III. korcsoport leány-1. Deák Ferenc Általános Iskola                   2:28.81

III. korcsoport fiú   -1. Deák Ferenc Általános Iskola                    2:20.81

IV. korcsoport fiú   -1. TISZK Dráva Völgye Középiskola               2:27.66

IV. korcsoport leány-1. TISZK Dráva Völgye Középiskola              2:31.25

IV. korcsoport leány-2. TISZK Dráva Völgye Középiskola    II.       2:55.88

V-VI. korcsoport fiú-1. BNI  Széchényi F. Középiskola                   1:54.85

V-VI. korcsoport fiú-2. TISZK Dráva Völgye Középiskola    II.       2:05.16

V-VI. korcsoport leány-1. BNI Széchényi F. Középiskola                2:07.47

V-VI. korcsoport leány-2. TISZK Dráva Völgye Középiskola II.      2:22.18