Ma 2017. máj. 26., péntek, Fülöp és Evelin napja van. Holnap Hella napja lesz.
Olvasóink értékelése:  / 1
ElégtelenKitűnő 

Labdarúgás:

Megyei I. osztály:                    Babócsa – Mezőcsokonya   2-0

G.: Gergulás, Tompa

Következik:

Kaposmérő - Babócsa          szombat 17.00

Megyei II. osztály:                   FC Barcs – Berzence SE   2-1

                                               G.: Csortos, Horváth G.

Következik:

                                               Taszár – FC Barcs                  vasárnap 17.00

                                               Segesd SE – Satelit FC       5-1

                                               G.: Gazda A.

Következik:

                                               Satelit FC – Somogyszob       szombat 17.00

                                               Szulok PSE – Csokonyavisonta KSE 7-2

                                   G.: Makai-3, Farkas-2, Vaczkó, Szkol illetve Bogdán B. Horváth M.

Következik:

Csokonyavisonta – Tarany                  vasárnap 17.00

Magyaregres - Szulok            vasárnap 17.00

Megyei III. osztály:                  Kutas SE – Potony SE   0 -7

                                               G.: Gali-2, Wirt, Gocol-2, Papp, Fülöp

Következik:

Potony – Hetes SE                             szombat 17.00

Homokszentgyörgy - Somogyudvarhely   1 – 0

G.: Tóth Barna

Következik:

Görgeteg – Homokszentgyörgy           vasárnap 17.00

Magyar Kupa megyei selejtező 2. forduló:

                        SZULOK           –          Lábod             3-3       büntetőkkel 4-3

                        G.: Szokol, Makai-2

                        Satelit FC       -           BABÓCSA         0-2

                                                           G.: Gergulás, Káló N.

                        POTONY            -           Kadarkút        1-0

                        G.: Fülöp L.

                        Csokonyavisonta -    Segesd            SE      1-2

                        G.: Kolesánszky

***