Ma 2017. augusztus 20., vasárnap, István napja van. Holnap Sámuel és Hajna napja lesz.
Olvasóink értékelése:  / 2
ElégtelenKitűnő 

A Barcsi Kistérségi Társulás TÁMOP 6.1.2 pályázat keretében szervezett iskolai úszásoktatás záró amatőr versenyét rendeztük 2012. május 16-án a Rekreációs Központban. A városkörnyéki nyolc iskola 86 tanulója indult.

 

Egyéni eredmények:

25 m gyorsúszás 3. osztály:

Fiúk:

  1. Kálmán Levente (Csokonyavisonta)
  2. Nagy Ákos (Lad)
  3. Keszkenyős Márk(Lad)

Lányok:

  1. Nagy Dóra (Vízvár)
  2. Göcsei Zoé(Szulok)
  3. Pauska Fanni(Vízvár)

25 m 4. osztály:

Fiúk:

  1. Pfeifer Martin(Vízvár)
  2. Győri János(Lad)
  3. Bogdán Zolt (Homokszentgyörgy)

Lányok:

  1. Berta Melinda( Homokszentgyörgy)
  2. Balázs Mónika(Lad)
  3. Szinyákovics Vivien(Darány)

25 m 5. osztály:

Fiúk:

     1. Mihályevics Krisztián(Vízvár)

     2. Banna Benjamin(Vízvár)

     3. Kula Attila(Darány

Lányok:

  1. Tóth Klaudia(Csokonyavisonta)
  2. Mózes Enikő(Vízvár)
  3. Knoll Noémi(Vízvár)

25 m 6. osztály:

Fiúk:

  1. Asztalos Szilveszter(Lad)
  2. Hollósi Szilárd(Vízvár)
  3. Varga Zsombor(Homokszentgyörgy)

Lányok:

  1. Rakovics Viktória(Vízvár)
  2. Ábrahám Klaudia(Csokonyavisonta)
  3. Nagy Tamara(Lad)

4x 25 m váltó:

Fiúk:

  1. Vízvár
  2. Lad
  3. Csokonyavisonta
  4. Homokszentgyörgy
  5. Darány

Lányok:

  1. Vízvár
  2. Csokonyavisonta
  3. Lad
  4. Homokszentgyörgy
  5. Darány

 

 

Barcsi általános iskolások versenye - 2012.05.17. (Bolhói iskola tanulói az előző napi kirándulás miatt a mai versenyen indultak.) A versenyen három iskola 97 tanulója úszott.

25 m – 3. osztály:

Fiúk:

  1. Darabos Róbert (Arany)
  2. Kocsis Kristóf (Deák)
  3. Laklia Dávid (Arany)

Lányok:

  1. Sziklai Szonja (Deák)
  2. Petrinovics Mira (Arany)
  3. Litauszki Adél (Arany)

25 m – 4. osztály:

Fiúk:

  1. Kulcsár Gergő (Deák)
  2. Farkas Kristóf (Deák)
  3. Sebeszta Richárd (Deák)

Lányok:

  1. Vucseta Panna (Deák)
  2. Kocsis Vivien (Deák)
  3. Prince Alexandra (Deák)

25 m – 5. osztály:

Fiúk:

  1. Lóki Alex (Deák)
  2. Balassa Barnabás (Deák)
  3. Csorbics Martin (Arany)

Lányok:

  1. Makarészt Janka (Arany)
  2. Cseresznyés Dóra (Deák)
  3. Bauer Dóra (Arany)

25 m – 6. osztály

Fiúk:

  1. Nad Marko (Arany)
  2. Seemann Róbert (Arany)
  3. Bencsik Gergő (Arany)

Lányok:

  1. Orbán Fanni (Deák)
  2. Szabó Anett (Arany)
  3. Kovács Zóra (Arany)

Iskolai váltó: 4 x 25 m gyorsúszás

Fiúk:

  1. Arany János Általános Iskola
  2. Deák Ferenc Általános Iskola
  3. Dráva-parti Általános Iskola – Bolhó

Lányok:

  1. Deák Ferenc Általános Iskola
  2. Arany János Általános Iskola
  3. Dráva-parti Általános Iskola – Bolhó

Legjobb eredményt elérő úszók:

Fiúk:

1. Nad Marko (Arany)            16,03

2. Seemann Róbert (Arany)     18,02

3. Darabos Róbert (Arany)      18,28

Lányok:

1.Orbán Fanni ((Deák)            17,47

2. Vucseta Panna (Deák)         19,22

3. Sziklai Szonja (Deák)          19,91