Ma 2017. június 25., vasárnap, Vilmos napja van. Holnap János és Pál napja lesz.
Olvasóink értékelése:  / 0
ElégtelenKitűnő 

Labdarúgás:

Megyei I. osztály:             Babócsa – Somogyvár                     3-1

Megyei II. osztály:           Satelit FC – Somodor                       7-1

                                      Taszár – Csokonyavisonta                2-3

Megyei III. osztály:          Szulok – Inke                                  4-2

                                      Gyékényes – Homokszentgyörgy      6-1


***


Kézilabda: NB III. Női bajnokság:

Barcsi VSE - Petőfi SE             29 - 11
       Félidő:  (18  -  3)


Név:                                         Gól:
Czigány Tiborné (kapus)
Csordás Adrienn                     5
Nemes Petra                          2
Hamarics Katalin                   10
Gyurás Veronika                    3
Nagy Andrea                          4
Szili- Horváth Ágnes               2
 
csere:
Otártics Veronika                 
Muzsek Friderika                 
Jankovics Johanna               
Vastag Éva                          
Seléndi Alexandra                 3
 

 

Diákolimpia:

Kistérségi Diákolimpia Mezei Futóverseny

Barcs, 2012.03.21.

A versenyen nyolc iskola 181 tanulója vett részt. [103 (57 alsós) fiú és 78 (55) leány]

  1. I.korcsoport:

Fiú       36 fő                           Leány   28 fő

            1. Kovács Dániel       Deák                          1. Honfi Bernadett    Arany

            2. Paluska Péter           Deák                          2. Kovács Nóra            Arany

            3. Bana Dénes             Deák                          3. Kővári Sára             Deák

            4. Kovács Domonik      Arany                         4. Szabó Emese           Arany

            5. Kovács Zsolt            Arany                         5. Rostás Kincső          Arany

            6. Sebrek Patrik          Homokszentgyörgy       6. Gregoricz Korina      Arany

 

  1. II.korcsoport:     Fiú 21 fő                                         Leány 27 fő

            1. Klemend Ábel        Deák                          1. Jankovics Liza      Deák

            2. Kulcsár Gergő          Deák                           2. Burka Alexandra      Bolhó

            3. Berta Bálint              Homokszentgyörgy      3. Csór Dalma             Deák

            4. Fürdős Adrián           Homokszentgyörgy      4. Litter Katalin            Arany

            5. Bogdán Zsolt            Homokszentgyörgy      5. Arató Adél               Deák

            6. Dréher Dominik        Deák                          6. Princz Alexandra      Deák

 

  1. III.korcsoport:            Fiú       23 fő                           Leány 13 fő

            1. Burka Roland        Deák                          1. Horváth Réka       Deák

            2. Strukkel Benjámin    Deák                          2. Szabó Dóra             Deák

            3. Tarr Dávid               Deák                           3. Szőcs Nikolett         Deák

            4. Gömöri László         Csokonyavisonta           4. Bódi Edina              Csokonyavisonta

            5. Hoffer Krisztián       Csokonyavisonta           5. Ábrahám Klaudia     Csokonyavisonta

            6. Horváth Kevin         Csokonyavisonta           6. Bódi Zsófia             Csokonyavisonta

 

  1. IV.korcsoport:            Fiú       17 fő                           Leány 10 fő

            1. Berta Gábor          Homokszentgyörgy    1. Mágori Katalin      Homokszentgyörgy

            2. Pápai Márk              Babócsa                        2. Nagy Lili                  Deák

            3. Kurucz H. Roland     Deák                             3. Kövér Bettina          Homokszentgyörgy

            4. Bogdán Zoltán        Szivárvány                     4. Máltesics Krisztina    Babócsa

            5. Polka Attila             Homokszentgyörgy         5. Stofa edina              Csokonyavisonta

            6. Gyurókovics Attila   Babócsa                         6. Nagyváradi Nikolett  Babócsa

 

  1. V.korcsoport:            Fiú       2 fő                                           

            1. Polyák András       Dráva Völgye

            2. Horváth Szabolcs     Szivárvány

 

  1. VI.korcsoport:            Fiú       4 fő     

            1. Mágori Zsolt         Széchényi

            2. Horváth János         Szivárvány

            3. Rónai Richárd          Szivárvány

            4. Sárközi Gábor         Szivárvány

 

Mezei futás Megyei döntő – Kaposvár 2012.03.27.

II. korcsoport leány csapat: 3. hely

                    Csapattagok: Jankovics Liza, Princz Alexandra, Arató Adél, Csór Dalma

III. korcsoport:            Horváth Réka               3. hely

IV. korcsoport:             Nagy Lilla                     2. hely

                                  Berta Gábor               1. hely (Homokszentgyörgy)

                                  Mágori Katalin               4. hely (Homokszentgyörgy)

V. korcsoport fiú:         Kemény Ferenc             2. hely
VI. korcsoport lány:  Csepedi Lilla              1. hely
                                  Bauer Bettina               2. hely


                                                                           ***
Fiú kézilabda:

Második helyen végzett a Széchényi Ferenc Gimnázium VI. korcsoportos fiú csapata a középiskolás megyei bajnokságban.

Testnevelő: Nagy László