Ma 2017. máj. 24., szerda, Eszter és Eliza napja van. Holnap Orbán napja lesz.
Olvasóink értékelése:  / 4
ElégtelenKitűnő 

Diákolimpia Kistérségi Olimpia Úszóverseny

2011. november 23. eredmények

50 m gyorsúszás I. korcsoport

Fiúk:

1.Kovács Dániel          0:42:56

2.Kovács Dominik       0:46:69

3.Kovács Zsolt            0:48:56

4.Bögödei Bence         0:57:78

5.Haász Marcell           1:01:81

6.Horváth Bálint I.       1:03:65

Leányok:

            1. Kovács Nóra           0:57:78

            2. Göcsei Zoé             1:07:59

50 m gyorsúszás II. korcsoport

Fiúk:

1.Kacs Máté              0:36:93

2.Vérti Martin            0:37:22

3.Kis Máté Balázs      0:37:84

4.Széll Boldizsár        0:39:34

5.Horváth Bálint II.    0:39:37

6.Kós Bálint              0:42:19

7.Jáger Balázs           0:43:38

8.Darabos Róbert      0:44:97

9.Bradics Bálint         0:45:19

10.Csertán Marcell     0:46:19

11.Klement Ábel        0:48:28

12.Dréher Dominik     0:48:53

13.Kocsis Kristóf        0:50:85

14.Tamás Barnabás    1:02:68

Leányok:

1.Jankovics Liza         0:37:28

2. Utasi Elizabet         0:37:30

3.Arató Adél              0:43:25

4.Németh Niké           0:43:53

5.Szabó Petra            0:45:08

6.Tóth Klaudia           0:45:75

7.Petrinovics Mira      0:50:40

8.Magyar Adél           0:52:56

9.Morvai Gréta          0:59:00

10.Gyurás Mónika      0:59:47

 

50 m hátúszás I. korcsoport

1.Paluska Péter           0:49:35

2.Kovács Domonik      0:51:37

3.Haász Marcell           1:13:32

 

50 m hátúszás II. korcsoport

Fiúk:

1.Kacs Máté                0:46:09

2.Horváth Bálint II       0:47:56

3.Jáger Balázs             0:49:53

4.Csertán Marcell        0:50:56

5.Koós Bálint              0:51:88

6.Darabos Róbert        0:54:91

7.Kocsis Kristóf           0:59:94

Leányok:

1.Szabó Petra             0:51:28

2.Németh Niké            0:53:00

 

50 m mellúszás I. korcsoport

Fiúk:

1.Paluska Péter           0:53:87

2. Kovács Dániel         0:56:94

3.Kovács Zsolt            1:12:60

Leány:

1.Kovács Nóra            0:57:75 

          

50 m mellúszás II. korcsoport

Fiúk:

1.Vérti Martin              0:49:47

2.Kis Máté Balázs        0:56:68

3.Széll Boldizsár          0:59:81

 

Leányok:

1.Utasi Elizabet            0:49:22

2.Jankovics Liza           0:49:90

3.Tóth Klaudia             0:59:94

 

„B” 100 m gyorsúszás III. korcsoport

Fiúk:

1.Tokaji Ákos                          1:28:25

2.Fenyvesi Máté                      1:30:09

3.Csitkovics Dániel                  1:33:69

4.Bögödei Gábor                     1:56:08

Leányok:

1.Szabó Dóra                          1:23:91

2.Novákovics Korina                1:25:10

3.Pandúr Elena                       1:44:50

 

„B” 100 m gyorsúszás IV. korcsoport

Fiúk:

1.Bíró Kristóf                             1:05:84

2.Pettendi István                       1:24:16

3.Cserna Benjamin                    1:36:88

Leányok:

1.Cserti Hetzer Zsófia             1:11:16

2.Németh Dominika                1:12:81           

3.Ungvári Sára                       1:19:10

            4.Stolcz Tünde                       1:29:50

5.Gurdán Enikő                      1:33:82

 

„B” 100 m gyorsúszás VI. korcsoport

Fiúk:

1.Kollár Dávid                       1:01:50

Leányok:

1.Bíró Klaudia                         1:04:72

2.Morvai Kitti                          1:07:72

3.Tarlósi Dorina                       1:08:59

 

„A” 100 m gyorsúszás III. korcsoport

Fiúk:

1.Horváth Zoltán                     1:28:72

2.Tarr Dávid                            1:39:00

Leányok:

1.Cseh Réka                           1:11:87

2.Horváth Réka                       1:15:00

3.Bencsik Bonita                     1:25:00

4.Ódry Alexandra                    1:30:47

 

„A” 100 m. gyorsúszás IV. korcsoport

Fiúk:

1.Verőczi Alex                         1:17:12

2.Pammer Milán                      1:21:94

Leányok:

1.Nagy Lili                              1:12:82

 

„A” 100 m gyorsúszás VI. korcsoport

1.Sárdi Karina Lilla                  1:12:50

2.Nagy Eszter                          1:13:32

3.Milics Nikolett                      1:13:69

„B” 100 m hátúszás III. korcsoport

Fiúk:

1.Csitkovics Dániel                  1:52:04

2. Honfi Zalán                          2:07:28

 

Leányok „A”:

1. Horváth Réka                      1:31:72

 

„B” 100 m hátúszás IV. korcsoport

Fiúk:

1.Bíró Kristóf                          1:20:47

Leányok:

1. Győri Kata                          1:25:65

2. Németh Dominika                1:26:00

3.Cserti-Hetzer Zsófia             1:38:16

 

„A” 100 m hátúszás IV. korcsoport

Fiúk:

1.Verőcz Alex                         1:25:53

 

„B” 100 m hátúszás VI. korcsoport

Fiúk:

1. Széll Bence                          1:11:65

Leányok:

1. Bíró Klaudia                        1:21:32

 

„A” 100 m hátúszás VI. korcsoport

Leányok:

1. Milics Nikolett                     1:29:18

„B” 50 m mellúszás III. korcsoport

Fiúk:

1. Sziklai Szabolcs                   0:50:00

2. Fenyvesi Máté                     0:50:63

3. Tokaji Ákos                         0:51:97

Leányok:

1.Pandur Elena                       0:49:03

2.Szabó Dóra                         0:49:19

3.Novákovics Korina               0:52:12

 

„A” 100 m mellúszás III. korcsoport

Leányok:

1.Paluska Petra                       1:22:72

2.Bencsik Bonita                     1:51:50

 

„A” 100 m mellúszás IV. korcsoport

Fiúk:

1. Pammer Milán                     1:42:09

Leányok:

1. Nagy Sára                           1:30:40

 

„A” 100 m mellúszás VI. korcsoport

Fiúk:

1. Tarlósi Krisztián                   1:13:41

Leányok:

1. Sárdi Karina Lilla                 1:29:88

2. Nagy Eszter             1:34:43

„B” 100 m mellúszás IV. korcsoport

Fiúk:

1.Pettendi István                      1:41:68

2.Cserna Benjamin                  2:14:03

Leányok:

1. Győri Kata                          1:30:94

2. Stolcz Tünde                       1:38:25

3. Ungvári Sára                       1:47:47

„B” 100 m mellúszás VI. korcsoport

Fiúk:

1. Széll Bence                          1:23:50

2. Kollár Dávid                        1:26:97

3. Polyák András                     1:47:87

Leányok:

1. Tarlósi Dorina                      1:32:15

„A” 100 m pillangóúszás III. korcsoport

Leányok:

1. Paluska Réka                      1:16:59

2. Cseh Réka                          1:25:35

„A” 100 m pillangóúszás IV. korcsoport

1. Nagy Lili                              1:34:47

2. Nagy Sára                           1:35:50

„A” 100 m pillangóúszás VI. korcsoport

Fiúk:

1.Tarlósi Krisztián                    1:11:22

4x50 m gyors váltó

II. korcsoport Fiú váltó:

1. BNI Deák Ferenc Általános Iskola II.                          2:38:79

(Kacs Máté, Kis Máté Balázs, Koós Bálint, Vérti Martin)

 

2. BNI Deák Ferenc Általános Iskola I.                           3:06:62

(Széll Boldizsár,Dréher Dominik, Bradics Bálint, Horváth Bálint)

II. korcsoport Lány váltó

  1. BNI Arany János Általános Iskola                                    2:57:22

(Arató Adél, Jankovics Liza, Petrinovics Mira, Utasi Elizabet)

III. korcsoport „B” Lány váltó

            1. BNI Deák Ferenc Általános Iskola                        2:52:60

            (Novákovics Korina,Pandúr Elena, Szabó Dóra, Vank Inez)

III. korcsoport „B” Fiú váltó

            1. BNI Arany János Általános Iskola                        3:00:44

            (Bögödei Gábor, Csitkovics dániel, fenyvesi Máté, Tokaji Ákos)

III. korcsoport „A” Lány váltó

            1. BNI Deák Ferenc Általános Iskola                        2:19:81

            (Paluska Petra, Ódry Alexandra, Horváth Réka, cseh Réka)

IV. korcsoport „B” leány váltó

      1. Dráva Völgye Középiskola                              2:21:69

(Csert-Hetzer Zsófia, Gurdán Enikő,Győri Kata, Ungvári Sára)

 

 

VI. korcsoport „B” leány váltó

            1. BNI Széchényi Ferenc Középiskola                  2:16:41

            (Bíró Klaudia, Morvai Kitti, Tarlósi Dorina, varga Zsófia)

VI. korcsoport „B” fiú váltó

            1. Dráva Völgye Középiskola                              1:49:09

            (Halmai Tamás,Horváth Dávid,Koncz Márk, Tóth Patrik)