Ma 2017. máj. 23., kedd, Dezső napja van. Holnap Eszter és Eliza napja lesz.
Olvasóink értékelése:  / 0
ElégtelenKitűnő 

Diákolimpia Atlétika Egyéni Verseny

 

2011.10.19. Barcs, Szabadidő Központ

 

II. korcsoport:

60 m-leány

1. Kovács Dóri         10:31   Deák

2. Pinterics Réka        10:64   Bolhó

3. Györkös Eszter      11:12   Bolhó

4. Bojtor Beatrix        11:14   Deák

5. Putics Réka           11:46   Bolhó

6. Csordás Henrietta  11:60 Bolhó

7. Arató Adél 11.68   Deák

     Mesztegnyei Zsófi11:68     Deák

9. Németh Niki          11:85   Deák

10. Kozma Gréta         11:89   Bolhó

11. Werstroh Lucia      12.20   Bolhó

60 m-fiúk

            1. Horváth Bálint        9:79   Deák

            2. Kiss Máté              10:07   Deák

            3. Kulcsár Gergő       10:34   Deák

            4. Sebeszta Richárd   10:61   Deák

            5. Klement Ábel        10:70   Deák

            6. Bradics Bálint        10:86   Deák

            7. Bana Dénes           10:92   Deák

            8.Graf Alexander       11:12   Deák

            9. Villányi Roland       11:21   Deák

            10. Kalányos Norbert  11:54   Deák

            11. Jáger Balázs           11:66   Deák

            12. Szabadkai Levente 11:92   Deák

            13. Kocsis Kristóf       13:50   Deák

III. korcsoport:

60 m-leány

            1. Kajtán Boglárka    10:94   Babócsa

            2. Jónás Zsaklin         11:44   Babócsa

60 m-fiúk

            1. Zsálek Máté          9:26   Arany

            2. Balogh Gábor        10:23   Babócsa

II. korcsoport:

Távolugrás (m)-leány

            1. Jankovics Liza       3.10     Deák

            2. Burka Alexandra    3.08     Bolhó

            3. Pinterics Réka        3.02     Bolhó

            4. Györkös Eszter      2.90     Bolhó

            5. Putics Réka           2.80     Bolhó

            6. Werstroh Lucia      2.81     Deák

            7. Nagy Viktória        2.72     Deák

            8. Kozma Gréta         2.65     Bolhó

            9. Csonka Zsófia       2.60     Deák

            10. Arató Adél 2.50     Deák

                 Németh Niki          2.50     Deák

            12. Ignácz Noémi        2.40     Deák

            13. Lakatos Lilla          2.37     Deák

            14. Bojtor Beatrix        2.35     Deák

            15. Csordás Henrietta  2.30     Deák

            16. Mesztegnyei Zsófia 2.27    Deák

II. korcsoport:

Távolugrás (m)- Fiú

            1. Kis Máté               3.50     Deák

            2. Kulcsár Gergő       3.42     Deák

            3. Horváth Bálint        3.37     Deák

            4. Sebeszta Richárd   3.10     Deák

            5. Bana Dénes           3.07     Deák

            6. Bradics Bálint        3.05     Deák

            7. Jáger Balázs           2.80     Deák

                 Szabadkai Balázs    2.80     Deák

            9. Száraz Alex           2.73     Deák

            10. Szilágyi Máté         2.71     Deák

            11. Csertán Zénó         2.70     Deák

            12. Erdei László           2.58     Bolhó

            13. Lénárt Olivér         2.50     Deák

            14. Filó Tamás 2.50     Deák

            15. Vizi Zsombor         2.40     Deák

            16. Strukkel Martin      2.40     Deák

 

II. korcsoport:

Távolugrás (m)- Fiú

            1. Zsálek Máté          3.77     Arany

            2. Balogh Gábor        3.06     Babócsa

 

III. korcsoport:

Távolugrás (m)-leány

            1. Kajtán Boglárka    3.00     Babócsa

            2. Jónás Zsaklin         2.90     Babócsa

IV. korcsoport:

Távolugrás (m)-leány

            1. Máltesics Krisztina 3.65     Babócsa

            2. Kovács Henrietta   3.40     Babócsa

            3. Kovács Brigitta      3.32     Babócsa

            4. Tóth Mirtill 3.24     Babócsa

            5. Nagyváradi Nikolett 2.98  Babócsa

            6. Bán Beatrix            2.88     Babócsa

            7. Rózsvölgyi Dóra    2.85     Babócsa

 

IV. korcsoport:

Távolugrás (m)- Fiú

            1. Balogh Péter          4.28     Babócsa

            2. Várkonyi Máté      4.15     Babócsa

            3. Bárdos Balázs        4.05     Babócsa

                 Berkics Erik           4.05     Babócsa

            4. Bán Balázs 4.01     Babócsa

            5. Ungár Róbert         3.92     Babócsa

            6. Horváth Martin      3.85     Babócsa

 

II. korcsoport:

Kislabdahajítás (m)-leány

            1. Jankovics Liza       23.50   Deák

            2. Ignácz Noémi        22.30   Deák

            3. Kovács Dóra         21.40   Deák

                 Nagy Viktória        21.40   Deák

            5. Burka Alexandra    18.10   Bolhó

            6. Németh Niki          16.20   Deák

            7. Mesztegnyei Zsófia 12.55 Deák

II. korcsoport:

Kislabdahajítás (m)-fiú

            1. Varga Zsolt            40.50   Deák

            2. Kis Máté               34.80   Deák

            3. Vizi Zsombor         32.60   Deák

            4. Bradics Bence       32.15   Deák

            5. Kalányos Norbert  30.40   Deák

            6. Graf Alexander      29.75   Deák

            7. Horváth Bálint        29.10   Deák

            8. Kulcsár Gergő       28.70   Deák

            9. Erdei László           26.70   Deák

            10. Strukel Martin        26.00   Deák

            11. Villányi Roland       25.90   Deák

            12. Csertán Zénó         25.20   Deák

            13. Orsós István          24.40   Deák

            14. Filó Tamás 24.10   Deák

            15. Kocsis Kristóf       23.20   Deák

            16. Kecskeméti Endre 22.90   Deák

            17. Szilágyi Máté         22.40   Deák

            18. Klement Ábel        20.30   Deák

            19. Lénárt Olivér         18.55   Deák

            20. Száraz Alex           18.10   Deák

            21. Szabadkai Levente 17.80  Deák

                 Jáger Balázs           17.80   Deák              

IV. korcsoport:

Kislabdahajítás (m)-leány

            1. Bán Beatrix            38.50   Deák

            2. Tóth Mirtill 29.00   Babócsa

 

IV. korcsoport:

Kislabdahajítás (m)-fiú

            1. Várkonyi Máté      64.10   Babócsa

            2. Bán Balázs 53.10   Babócsa

            3. Szegedi Krisztián   52.10   Babócsa

            4. Horváth Martin      51.20   Babócsa

            5. Berkics Erik           47.10 Babócsa

IV. korcsoport:

100 m -leány

            1. Tóth Mirtill 15:92   Babócsa

            2. Máltesics Krisztina 16:16   Babócsa

            3. Kovács Brigitta      16:74   Babócsa

            4. Kovács Henrietta   16:82   Babócsa

            5. Bán Beatrix            17:18   Babócsa

            6. Nagyváradi Nikolett 17:18 Babócsa

            7. Rózsvölgyi Dóra    18:54   Babócsa

IV. korcsoport:

100 m -fiú

            1. Bárdos Balázs        13:95   Babócsa

            2. Horváth Martin      14:43   Babócsa

            3. Szegedi Krisztián   14:75   Babócsa

            4. Berkics Erik           14:76   Babócsa

            5. Várkonyi Máté      14:96   Babócsa

            6. Bán Balázs 15:26   Babócsa

                Balogh Péter          15:26   Babócsa

            8. Ungár Róbert         15:62   Babócsa

 

II. korcsoport:

400 m-leány

            1. Kovács Dóra         1:24:20            Deák

            2. Jankovics Liza       1:24:59            Deák

            3. Pinterics Réka        1:26:85            Bolhó

            4. Burka Alexandra    1:30:48            Bolhó

            5. Werstroh Licia       1:38:53            Deák

            6. Arató Adél 1:39:01            Deák

            7. Kozma Gréta         1:39:80            Bolhó

            8. Bojtor Beatrix        1:40:15            Deák

            9. Putics Réka           1:40:78            Deák

            10. Csordás Henrietta  1:41:22            Bolhó

            11. Györkös Eszter      1:45:49            Bolhó

            12. Lakatos Lilla          1:53:28            Deák

            13. Ignácz Noémi        2:11:50            Deák

            14. csonka Zsófia        2:21:29            Deák

II. korcsoport:

400 m- Fiú

            1. Klement Ábel        1:20:11            Deák   

            2. Orsós István          1:24:28            Deák

            3. Sebeszta Richárd   1:29:12            Deák

            4. Villányi Roland       1:32:15            Deák

            5. Bana Dénes           1:33:02            Deák

            6. Graf Alexander      1:33:80            Deák

            7. Lénárt Olivér         1:36:65            Deák

            8. Szilágyi Máté         1:37:88            Deák

            9. Kalányos Norbert  1:43:47            Deák

            10. Erdei László           1:44:30            Deák

            11. Strukel Martin        1:45:10            Deák

            12. Hartmann Krisztián 1:45:91           Deák

            13. Varga Zsolt            1:46:90            Deák

            14. Kovács Martin       1:50:52            Deák

            15. Csertán Zénó         1:53:52            Deák

III. korcsoport:

400 m-leány

            1. Kajtán Boglárka    1:31:36            Babócsa

            2. Jónás Zsaklin         1:33:22            Babócsa

 

III. korcsoport:

400 m- Fiú

            1. Zsálek Máté          1:12:28            Arany

            2. Balogh Gábor        1:18:35            Babócsa                     

 

IV. korcsoport – 800 m

Lányok

            1. Nagyváradi Nikolett 3:12:86          Babócsa

            2. Kovács Brigitta         3:14:76        Babócsa

            3. Máltesics Krisztina   3:22:91          Babócsa

            4. Kovács Henrietta     3:51:29         Babócsa

            5. Rózsavölgyi Dóra    3:54:99          Babócsa

IV. korcsoport – 800 m

Fiúk

            1. Bárdos Balázs        2:43:71            Babócsa

            2. Balogh Péter          2:54:99            Babócsa

            3. Ungár Róbert         3:20:10            Babócsa