Ma 2017. március 28., kedd, Gedeon és Johanna napja van. Holnap Auguszta napja lesz.
Olvasóink értékelése:  / 0
ElégtelenKitűnő 

2011.09.26.

       - Barcsi SC szabadnapos volt

       - Verőczi Alex magyar csúcs

       - Duatlon megyei aranyérmek

       - Bravúros kézilabda győzelem

       - Csak a Potony győzött a labdarúgó csapataink közül.

       - Babócsa döntetlent játszott

       - Fogathajtás

 

 

 

Labdarúgás:
NB III.           A Barcsi SC szabadnapos volt.


              Nagybajom – Nagyatád         3-1
              Balatonlelle – Szentlőrinc       0-5
              Siófok
– Bátaszék                  4-0

              Mohács – Pécs                       1-4
              Bonyhád
– Dombóvár            2-0
              Bölcske
– Szekszárd              2-0

              K. Rákóczi – Komló               1-2 

              

Következik:  X. 02. (vasárnap) 15.00   Szentlőrinc -   Barcsi SC

 

***

Megyei I. osztály:

 

                        Nagyberki – Babócsa   3-3  

G.: Pingiczer T. Horváth Sz., Németh B.

    

Ifjúsági: 5-2 G.: Orsós Csaba, Bogdán Balázs

 

A bajnokság állása: 1. Balatonkeresztúr 15 pont, 2. Babócsa 14, 3. Csurgó 14 pont


Következik: Vasárnap 15.00  Babócsa – Lengyeltóti


Megyei II. osztály


                        Juta – Satelit   1- 0   (11. percben esett a gól)

                        Ifi: 5-2                 G.: Gerlecz Péter, Kövesdi Erik

 

Következik: szombat 15.00           Satelit FC – Tarany

 

                        Csokonyavisonta – Böhönye   1 – 2                        ifi 0-5

                        G.: Németh Antal

 

Következik: vasárnap 15.00 Magyaregres - Csokonyavisonta

 

Megyei III. osztály:

                          Potony – Somogyudvarhely 5-2

                  G.: Varga Levente-2, András József -2, Zsárácz Róbert

                        Ifjúsági: 9 – 2     G.: Gali Roland -5, Ferkó Martin-2, Balogh Péter-2

 

                          Homokszentgyörgy – Inke   3 – 6

                   G.: Gölöncsér József, Tóth Barna, Kimpf János

            Ifjúsági: 10 – 0

G.: Kovács Richárd, Kempf Norbert-3, Kohán István-2, Pirka Ádám,Pupos Szilárd, Péterfi Zsolt, Mernye Richárd

    

 Következik:   vasárnap 15.00 Görgeteg – Homokszentgyörgy

                

                          Mesztegnyő - Szulok   4 – 3

 

               G.: Kempf Gergő, Hengerics Bence, Kelemen Richárd

Következik:   Szulok (4) – Potony (3) vasárnap 15.00

***


Női kézilabda NB III:

                  Petőfi SE(Fonyód) - Barcsi VSE   16 – 29   (12-15)


  Név:                                    Gól:

Czigány Tiborné (kapus)

Csordás Adrienn                    8

Murainé Nemes Petra            9

Gyurás Veronika                    4

Szili- Horváth Ágnes                  3

Nagy Andrea                            1

Hamarics Katalin                   4

Vastag Éva                              0

Jankovics Johanna                   0

Muzsek Friderika                     0

***

Judo Diák B Országos bajnokság Győrszentiván 2011.09.25.

Pozsgai Tamara   44 kg   4.hely

Honfi Zalán         29 kg   7.hely

 

Régiók Diák B Országos Csapat bajnoksága Győrszentiván 2011.09.25


Dél-Dunántúli Régió lány csapat I. hely

                     Csapat tagja: Pozsgai Tamara 44 kg


Dél-Dunántúli Régió fiú csapat II. hely

                     Csapat tagja :     Honfi Zalán     29 kg

                                               Kárpáti József 38 kg

                                     Edzők: Hegedüs György, Janecsek László

***


 DUATLON:


Gyönyörű napsütéses időben, vasárnap rendezték Kaposváron a Deseda tónál a Megyei Duatlon Diákolimpia "B" kategóriás és  az Utánpótlás Olimpia  Duatlon  "A" kategóriás Megyei Döntőt.

A BVSE Triatlon Szakosztályának 19 sportolója állt rajthoz, és kitűnő eredményeket értek el.

Részletes eredmények:

Duatlon Utánpótlás Olimpia A kategóriás versenyen 1. helyezést ért el:

                        Nagy Lili

Bradics Bálint

Nagy Eszter

Bauer Bettina   

2. helyezett: 

Horváth Bálint

Pammer Milán

Milics Nikolett

Csapatban a

            Nagy Lili, Nagy Sára, Kálsec Korinna, Ódry Alexandra összeállítású leány, és a

            Bradics Bálint, Horváth Bálint, Dréher Dominik összeállítású fiú csapat

           aranyérmet szereztek.

További egyéni eredmények,

Széll Boldizsár     4.

Nagy Sára           5.

Verőczi Alex        5.

Bencsik Bonita    5.

Kálsec Korinna    6.

Arató Adél           6.

Dréher Dominik    6.   helyezett

Az Országos Duatlon Döntőt október 8-án rendezik Szekszárdon.

Diákolimpia B kategória

Kővári Sára             2. helyezett

Paluska Péter          2. helyezett

Sebeszta Richárd    7. helyezett

 

Edzők: Paluskáné Popovics Melitta, Paluska Csaba

 *

Szombaton járt városunkban a BVSE Triatlon Szakosztályánál, Hóbor Péter korábbi neves triatlonista, aki jelenleg a Nemzeti Sportintézet Triatlon Területi koordinátora. Az triatlon szakosztály edzői és az Ő irányításával zajlott a  magyarországi utánpótlás triatlon csapatok sportolói számára előírt kerékpáros ügyességi teszt.

A Szakosztály sportolói átlagon felüli,

                         Verőczi Alex

a magyarországi mezőnyben kimagasló eredményt,

oszágos csúcsot ért el !!

Alex az eddigi legjobb, 0:43,25 másodperc alatt teljesítette a rendkívül nehéz, rengeteg ügyességi elemmel tarkított pályát.  

 

 

***

Fogathajtás - Nagykanizsa

Hartmann Zsolt akadályhajtásban 2. lett,   Vadászhajtásban 1. helyezést érte el.

Hartmann János Vadászhajtásban 3. helyezést érte el.