Ma 2018. április 25., szerda, Márk napja van. Holnap Ervin napja lesz.

Szabadidősport

XXII. Országos Szívegyesületi Sporttalálkozó – Nagyatád 2011.08. 26-28.

 

15 város képviselői – közel 500-an- vettek részt a három napos egészségügyi sportnapon és előadás sorozaton.

 

Barcsról 24-en vettek részt.

 

 

 

Barcsi sporteredmények:

Úszás:

 50 m gyors    Pavlovics József  (1961)         1.hely

                        Szabó József (1954)                3. hely

 

50 m mell         Pavlovics József  (1961)       1.hely

                        Szabó József (1954)                3. hely

 

50 m mell         Berencsi Ágnes (1963)         2. hely

                        Gúth Éva          (1963)             4. hely

 

50 m vegyes váltó (2 férfi – 2nő)

                        Barcsi váltó 3. hely

 

Asztalitenisz:  

Pandúr Mária                          3. hely

 

Kosárra dobás: 

                        Karsai Tiborné                        3. hely

 

A természetjáráson a csapatból 15-en vettek részt.


Strandröplabda (7 pár)

  1. Németh Tamás- Detelics Dániel
  2. Sipos György – Bíró Sándor
  3. Kovácsevics Tamás – Detelics Balázs
  4. Vidák Balázs – SzollárZsolt

Lábtenisz:

  1. 1.      Cseh Jenő – Gulyás István
  2. Csizmadia Balázs – Maul Norbert
  3. Csizmadia Géza – Kimpf Gergő
  4. Kótai Robert – Kovácsevics Zsolt

Sörívó verseny (19/4):

  1. Kiss Gyula – Nagykanizsa         3.87 mp
  2. Szabó Zoltán – Budapest   6:36 mp
  3. Detelics Balázs – Barcs      8.68 mp 5.69 mp

Nők:   1. Jocavic Ivana – Durac                     8.98 mp

            2. Salamon Ivana- Eszék                  10.26 mp           

            3. Szirtes Erzsébet –Barcs                16:54 mp

            4. Szegedi Katalin – Barcs                47.19 mp

***

Vakációs sportnap volt a Rekreációs Központban szombaton (2011.07.23.).

A trandröplabda versenyt  Kovácsevics Zsolt- Kótai Róbert páros nyerte.

2. Detelics Balázs – Viktor Ábel

3. Detelics Dániel – Németh Tamás

4. Sipos György – Horváth Csaba (Nagykanizsa)- Bíró Sándor

5. Kovácsevics Tamás – Horváth Tamás

Dráva Félmaraton Eredményei 2008-2011

  

I. Dráva– Félmaraton (21 km) végeredmény (2008):

1. Janota Zoltán           (Nagyatád)       1:23:51,

2. Könyves Zoltán         (Barcs)             1:44:58,

3. Möbiusz Uwe            (Siófok)            1:51:50,

4. Szabó József            (Barcs)             1:55:00,

5. Kolics Imre               (Heresznye)       2:03:30,

6. Kirmer Tamás           (Barcs)              2:12:05,

7.Szüts Miklós              (Nagyatád)        2:15:30,

8.Glávics József           (Heresznye)        2:27:20,

9.Kurucz Krisztián         (Heresznye)        2:46:30.

 

Nők:

1. Wurm Veronika       (Tótújfalú)        2:15:30,

2. Rózsavölgyi Hilda    (Nagyatád)       2:31:20.

 

II. Dráva– Félmaraton (21 km) végeredmény (2009):

  1. Domján Tibor       (Kaposvár)      1:21:00
  2. Gadányi Bálint      (Nagykanizsa)  1:22:48
  3. Mártonka Ferenc   (Barcs)          1:41:52). 

Nők:

  1. Kocsis Gáborné              (Segesd)                      1:50:09
  2. Fridrich Ágnes               (Gyűrűfű)                      1:59:15
  3. Kulischné Hegedűs Etelka (Sellyéről)                     2:04:37

 

III. Dráva - Félmaraton végeredménye (2010):

 

1.Janota Zoltán           (TRIATÁD)         1:19;23), útvonal csúcs

2.Sipos Csaba             (Csurgó)           1:23;54),

3.Borbély Viktor           (Böhönye)        1:31;49),

4.Szilágyi Antal Attila   (Pécs)              1:34;39,

5. Kolics Imre              (Heresznye)      1:46;17,

6. Könyves Zoltán        (Barcs)            1:47;54,

7.Nagy Ákos               (Szekszárd)       2:02;46,

8.Mártonka Ferenc       (Barcs)             2:21;12,

9.Kolics Imre               (Heresznye)      2:24;47,

9.Glávics József           (Heresznye)      2:24;47

 

Nők: 1. Szarvas Fekete Lilla (Pécs)  2:15;53

 

 

 

IV. Dráva– Félmaraton (21 km) végeredmény (2011):  29 fő (22-7)

 

1. Janota Zoltán          (Nagyatád)       1:19,56,           3 x bajnok

2. Varga László           (Pécs)              1:25,36,

3. Virovecz Richárd      (Barcs)             1:26,18,

4. Rudolf Tamás          (Becsehely)       1:28,12,

5. Borbély Viktor         (Budapest)        1:30,10,

6. Balogh András         (Pécs)              1:33,45,

7. Sznopek József       (Nagykanizsa)    1:38,34,

8. Németh Géza          (Kaposvár)        1:42,22,

9. Balogh Zoltán          (Sellye)            1:43,23,

10.Kolics Imre             (Heresznye)      1:43,30,

 

Nők:

1. Kovács Gabriella           (Pécs)                  1:40,20,  csúcs  a női mezőnyben

2. Nagy Eszter                 (Barcs)               1:52,34,

3. Varga Andrea               (Pécs)                1:54,32,

4. Fridrich Ágnes              (Gyűrűfű)            2:02,40,

5. Kulicsni Hegedüs Etelka (Sellye)               2:11,06,

6. Gerse Katalin               (Nagybajom)        2:17,39,

7. Szarva-Fekete Lilla       (Pécs)                2:28,24.