Ma 2018. október 19., péntek, Nándor napja van. Holnap Vendel és Irén napja lesz.

Barcsi Városi Sportegyesület:

Alapítási éve: 2001.01.24.

Egyesület színe: kék - fehér

Elnök: Rajbár István

Ügyvezető elnök: Horváth Gábor

 

Szakosztályok:

 

  1. Atlétika

  2. Erőemelő

  3. Judo

  4. Karate

  5. Kézilabda - Női

  6. Kosárlabda

  7. Sakk

  8. Triatlon

  9. Úszás

10. Viziturizmus

 

  1. Atlétika

     Szakosztályvezető:  Cseresznyés Géza

     Edző: Cseresznyés Dániel

 

  2. Erőemelő

     Szakosztályvezető:  Bukocvics Zoltán

     Edző:     Bukovics Zoltán

 

  3. Judo

    Szakosztályvezető: Tarlós István

     Edzők:   Janecsek Zoltán

                    Hegedüs György

                    Botka Gábor

 

  4. Karate

    Szakosztályvezető:  Erdős Zoltán

     Edzők:   Erdős Zoltán

                    Flórián Oszkár

                    Vidák Attila

 

  5. Kézilabda - Női

    Szakosztályvezető:  Nagy László

     Edző:       Vörös Attila

 

  6. Kosárlabda

     Szakosztályvezető: Radics József

     Edző:  Radics József

 

 

  7. Sakk

     Szakosztályvezető: Szijártó Attila

     Edző:  Szijártó Attila

 

  8. Triatlon

     Szakosztályvezető:  Paluska Csaba

     Edzők: Paluskáné Popovics Melitta

                  Paluska Csaba

 

  9. Úszás

     Szakosztályvezető: Gál László

     Edzők:  Domahidi István

                   Kovács István

                   Virovecz István

 

10. Viziturizmus

     Szakosztályvezető: Ungvári Zoltán

  

Hírek:

Duatlon -Triatlon hírek (2011.08.07.)

 

 Barcs Város ismét büszkélkedhet Országos Bajnokkal !

 

A hétvégén Százhalombattán rendezték a Nemzeti Utánpótlás Nevelési Intézet megbízásából az úszás – futás sportágból álló,  AQUATLON Országos Döntőt.

A magyarországi triatlon egyesületek 600 versenyzője állt rajthoz, a 60 -70 fős korcsoportonkénti résztvevőszámmal. A nagyon magas színvonalú versenyen, nagy küzdelemben  dőlt el az egyéni és csapat érmek sorsa.

 

A BVSE Triatlon Szakosztályának 17 versenyzője vett részt a viadalon.

 

A következő eredmények születtek.

 

Egyéni eredmények:

 

Paluska Petra              Országos Bajnok!    200 méter úszás, 2:37

  1500 m futás 5:25

 

Nagy Lili                               5. helyezett.                        

Horváth Réka                     10.      helyezett    

           

 

Csapatversenyben  ezüstérmet szerzett a barcsi csapat.

 

Nagy Lili

Horváth Réka                                

Nagy Sára    

 

5. helyezést ért el a

                           Klement Ábel                                                        

                                  Horváth Bálint                                          

                                  Paluska Péter   összeállítású csapat.

 

6. helyezést ért el a

                           Paluska Petra                                                       

                                  Bencsik Bonita                                         

                                 Arató Adél összeállítású csapat.

 

                                  *

Lakitelken rendezett „A” kategóriás Diákolimpia Országos Duatlon Döntőn a BVSE Triatlon Szakosztály  sportolói kiváló eredményeket értek el.

 

Nagy Lili                               3. helyezett

 

Paluska Petra                     3. helyezett 

 

Nagy Eszer                         8. helyezett

 

Verőczi Alex                       20. helyezett

           

 

Nagy Lili

Nagy Sára                          

Horváth Réka

Kálsec Korinna   csapatban 2. helyezést értek el

 

*

NSI Aquatlon Somogy megyei döntő Balatonboglár, 2011. március 5.

 

Egyéni eredmények:

 

Nagy Eszter                 1.

Paluska Péter               1.

Paluska Petra               1.

 

Verőczi Alex                2.

Nagy Lili                       2.

Milics Balázs                2.

Milics Nikolett             2.

 

Klement Ábel               3.

Pammer Milán             3.

 

Horváth Bálint             4.

Horváth Zoltán            4.

Horváth Réka              4.

Cserna Benjamin         4.

 

Arató Adél                   5.

Bencsik Bonita           5.

Nagy Sára                   5.

Tarr Dávid                 5.

 

 

Csapat eredmények:

 

Horváth Bálint

Papp Rajmund          1. helyezett

Klement Ábel

 

Horváth Zoltán

Széll Boldizsár          1. helyezett      

Sebeszta Richárd

 

Horváth Réka

Nagy Lili                   1.helyezett

Nagy Sára

 

Arató Adél

Paluska Petra               1. helyezett

Bencsik Bonita

 

 

Verőczi Alex

Cserna Benjamin          1. helyezett

Tarr Dávid