2011. augusztus 11., csütörtök - Zsuzsanna, Tiborc. Language
Bemutatkozás | Közélet | Intézmények | Idegenforgalom | Közérdekű | Sport | Programajánló | Hírek | Szavazás | Vendégkönyv

Sebességcsúcs a Dráván.

Barcs Város Napján gyorsasági motorcsónak bemutatót rendeztek a Dráva folyón az ünnepi műsor keretében.
Kovács László (Mohács) Formula 2 világbajnoki versenyző 2000 cm3-es, 200 lóerős Mercury motorral tartott bemutatót a szép számú közönség előtt. A 164 km/óra csúcssebességet elérő versenyző a propellerek beállítását is bemérte a szerelő csapatával. A barcsiak újabb vizisport élménnyel gazdagodtak.
Az ünnepi programon belül jetsky bemutatón vehettek részt nézők, akik gyakorlatban is kipróbálhatták a vizijáművet.

Triatlonosok a leggyorsabb kenusok.

Történelmi, szakosztályok közötti kenuversenyt hirdettek meg a rendezők, amelyre hét szakosztály nevezett. A versenynap előtti gyakorláson még nem birtokolta 100%-ig a kenukat minden csapat, de a versenyre már mindenki felkészült. A verseny nehézségét jelentette, hogy árral szemben kellett evezni 250 m-t. A leggyorsabb csapat a triatlon qvartett volt, második az úszók, harmadik a karatézók csapata. Meglepetésre a vizisport szakosztály csak a negyedik helyen ért célba, 5. erőemelők, 6. atléták, a 7.helyre a cselgáncsozók érkeztek nagy taps kiséretében.

A vándorkupa birtokosa a Triatlon szakosztály: Juhász Máté, Paluska Csaba, Szöllös Péter, Virovecz Richárd.

Város Napja Kupa győztese a Redőnymester.

Hat csapat két csoportban játszott a labdarúgó ünnepi kupáért. A Redőnymester 5-0-ra győzött a döntőben a Dankó ellen. A kisdöntőben az El Nino 4-3-ra verte a Top Team csapatát.