2011. augusztus 11., csütörtök - Zsuzsanna, Tiborc. Language
Bemutatkozás | Közélet | Intézmények | Idegenforgalom | Közérdekű | Sport | Programajánló | Hírek | Szavazás | Vendégkönyv

Sport
Klubok
Egyesületek
Eredmények
Eredmények
Barcs - Heresznye Dráva Félmaraton 2010.07.10.

Fotógaléria megtekintése

III. Dráva Félmaraton- Heresznye

2010. július 10.

Félmaraton (21 km) utcai amatőr futóverseny Barcs és Heresznye között.
Rajt: 9.00 óra Barcs Polgármesteri Hivatal -

Helyszín: Heresznye
Nevezés: 2010. július 9-ig
Cím: horvath.gabor@barcs, heresznyeonk@freemail.hu

Nevezési díj: 1500 Ft - Helyszínen kell fizetni.

Rövidtáv: 3.8 km Bolhó-Hereszny (nincs nevezési díj)
Rajt: 9.30 óra Bolhó Polgármesteri Hivatal

Sprint táv: 0.8 km Heresznye (nevezési díj nincs)

Rajt: 10.00 Heresznye falútábla.

A nevezési lap letölthető a heresznyei honlapról: heresznye.hu

***

Domján Tibor útvonal csúcsa a Dráva félmaratonon.

Heresznye önkormányzata második alkalommal rendezte meg a Barcs-Heresznye közötti félmaraton versenyét. A hosszútáv mellett egy 3,8 km-es távot (Bolhó- Heresznye) és egy 800 m-es távot is biztosítottak a futást kedvelőknek. A 21 kilométeres távon Domján Tibor (Kaposvár) egy óra huszonegy perc alatt futotta le, ezzel megdöntötte a Janota Zoltán (Nagyatád) tavalyi csúcsát (1:24:28). A második helyre a nagykanizsai Gadányi Bálint futott (1:22:48), az abszolút harmadik Mártonka Ferenc barcsi futó lett (1:41:52). A női mezőnyben Kocsis Gáborné segesdi versenyző volt a leggyorsabb (1:50:09). Második Fridrich Ágnes (Gyűrűfű- 1:59:15), a harmadik Kulischné Hegedűs Etelka Sellyéről (2:04:37).
Kategória győztesek: 1974-1990- 1. Gadányi Bálint (Nagykanizsa), 2. Bíró Győző (Homokszentgyörgy), 3. Kolics Imre (Heresznye). 1954-1973- 1. Domján Tibor (Kaposvár), 2. Mártonka Ferenc (Barcs), 3. Könyves Zoltán (Barcs). Nők: 1954-1973- 1. Kocsis Gáborné (Segesd), 2. Fridrich Ágnes ( Gyűrűfű), 3. Kulischné Hegedűs Etelka (Sellye).

2. Fridrich Ágnes (Gyűrűfű)- 1:59:15,
3. Kulischné Hegedűs Etelka (Sellye) (2:04:37).

2. Fila Zoltánné (Segesd) 10:05

A Bolhó-Heresznye távon (3.8 km) Harasztia Péter (Bolhó) lett az első 9:49 perces idővel. Második Györkös Gábor (Bolhó 9:50), harmadik Fridrich Soma (Gyűrűfű-9:51). Lányok közül Fekete Laura (Nagykanizsa) ért elsőként a célba (9:55), 2. Fila Zoltánné (Segesd-10:05).
A 800 méteres távon a lányok mezőnyében Kálsecz Korina barcsi versenyző győzött, abszolútban is első lett. Második Gyurcsik Mirella (Heresznye), 3. Pinterics Réka (Bolhó). A fiúknál Kurucz Horváth Roland (Heresznye) lett az első, a 2. Wild Adrián (Lánycsók), a 3. Wild Dávid (Lánycsók).