2011. augusztus 11., csütörtök - Zsuzsanna, Tiborc. Language
Bemutatkozás | Közélet | Intézmények | Idegenforgalom | Közérdekű | Sport | Programajánló | Hírek | Szavazás | Vendégkönyv

Janota Zoltán útvonal csúccsal győzött a III. Dráva Félmaraton versenyen

Harmadik alkalommal rendezte meg a Dráva Félmaraton futóversenyt a heresznyei önkormányzat. A Barcs-Heresznye táv rajtjánál tízenegyen indultak, köztük Janota Zoltán (TRIATÁD), a két évvel ezelőtti győztes. A mezőnyben volt Sipos Csaba csurgói versenyző, aki az idei Nárciszfutást megnyerte. Közvetlenül a rajt után most is az élre állt. Hat kilométer után nehézségei támadtak, így Janota Zoltán megelőzte, a célig fokozatosan növelte az előnyét. Végül 4.5 perces előnnyel ért célba. Az 1:19;23 órás ideje útvonal és egyéni csúcs is volt egyben. A második helyre a versenyen több holtpontot is átélt Sípos Csaba futott. Borbély Viktor (Böhönye) a harmadik, Szilágyi A. Attila (Pécs) a negyedik helyen végzett.
Szarvas Fekete Lilla (Pécs) győzött a női mezőnybe.

1. Szarvas Fekete Lilla (Pécs) 2:15;53

A Bolhó –Heresznye 3,8 km –s távon Koril Gergő (Bolhó) és Lisztesné Harasztia Éva (Tatabánya) győzött.

1. Koril Gergő (Bolhó) 13:59
2. Harasztia Péter (Bolhó) 14:00
3. Györkös Gábor (Bolhó) 14:39