2011. augusztus 11., csütörtök - Zsuzsanna, Tiborc. Language
Bemutatkozás | Közélet | Intézmények | Idegenforgalom | Közérdekű | Sport | Programajánló | Hírek | Szavazás | Vendégkönyv

Második hely Viroviticán.

Barcs testvérvárosában ismét megrendezték a nyári fesztivál kiemelkedő sportrendezvényét, a városok közötti vízivetélkedőt. Viroviticiai strandon nyolc település -Cemernica, Sveti Durad, Taboriste, Podgorje, Milanovac,Korija, Virovitica, Barcs- 20-20 fős csapatai hat versenyszámban versenyeztek a város kupájáért. A barcsi csapatban úszó, triatlon, erőemelő, tenisz, kézilabda szakosztályaiból vettek részt a vetélkedő.

A csapat tagjai: Ács Richárd, Bíró Klaudia, Bíró Kristóf, Csordás Adrienn, Domonkos Márk, Gál Benjámin, Hadi Tamás, Hadi Zoltán, Kalmár Gergő, Németh Máté, Petrinovics Petra, Sebestyén Tamás, Tarlósi Dorina, Tarlósi Krisztián, Vidák Attila, Virovecz Richárd. Csapatvezető: Horváth Gábor

Az első versenyszámban –sörösládák szállítása- ötödik, a vízhordásban második, gumikeréken szállításban harmadik, a lufi-durrantásban és a kötélhúzásban harmadik lett a csapatunk.

Az utolsó verseny előtt Virovitica és a Barcs csapata 40-40 ponttal álltak az élen. A „kupak” gyűjtésben a hazaiak bizonyultak eredményesebbnek, a medence aljáról ők szedték a legtöbb söröskupakot. Csapatunk itt is második lett, így összesítésben is ezüstérmes helyen végeztünk.
A város alpolgármester asszonytól vehettük át az oklevelet.